Waterpolo

Mistrz Polski triumfuje w Ostrowcu Św. w Pucharze Polski

Politechnika Łódzka Ocmer z wychowankiem KSZO Marcinem Barem w składzie wywalczyła na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Św. Puchar Polski 2017. Podopieczni trenera Edwarda Kujawy w finale imprezy pokonali WTS Polonię

Read Full Article

Łódź kontra Bytom w ostrowieckim finale Pucharu Polski

W wielkim finale Pucharu Polski 2017 rozgrywanego na Pływalni Rawszczyzna spotkają się aktualny mistrz Polski Politechnika Łódzka Ocmer z czwartym zespołem minionego sezonu w ekstraklasie i ćwierćfinałowym pogromcą gospodarzy turnieju

Waterpoliści KSZO poza „czwórką” Pucharu Polski

Na Pływalni Rawszczyzna rozpoczął się turniej Pucharu Polski seniorów. W meczach ćwierćfinałowych, rozegranych w bloku porannym pierwszego dnia zawodów, gospodarze KSZO Ostrowiec Św. ulegli czwartemu zespołowi ekstraklasy minionego sezonu –

Waterpoliści KSZO ze srebrnym medalem Olimpiady Młodzieży!

W stolicy rozegrano finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w piłce wodnej. Turniej rozegrano w ramach XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich – Mazowsze 2017. Podopieczni trenerów Roberta Serwina

Młodzicy bez awansu

Drużyna waterpolowych młodzików KSZO nie zagra w tym roku o medale mistrzostw kraju. W rozegranym w Bytomiu drugim turnieju rundy

Waterpoliści KSZO są już w półfinale Olimpiady Młodzieży!

Od meczu półfinałowego rozpoczną walkę o medale waterpoliści KSZO Ostrowiec Św. w turnieju finałowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów

KSZO waterpolowym Mistrzem Polski Młodzików do lat 13!

Piłkarze Wodni KSZO Ostrowiec Św. wygrali rozgrywany na Pływalni Rawszczyzna finałowy turniej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików U-13 i tym samym wywalczyli

Debiut Aleksandra Ozgi u Roberta Serwina

Przez trzy dni waterpolowe reprezentacje narodowe z 12 krajów walczyły na basenie Floating Arena w Szczecinie w turnieju EU Nations

Waterpoliści awansowali do finałów młodzików U-13

Drużyna piłkarzy wodnych KSZO Ostrowiec Św. wygrała rundę eliminacyjną w grupie B Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych (U-13) i awansowała do

ŁSTW CUP 2017 dla KSZO

Drużyna waterpolistów KSZO Ostrowiec Św. złożona z zawodników urodzonych w 2004 roku i młodszych zwyciężyła w Turnieju Piłki Wodnej ŁSTW