KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Waterpolo Ekstraklasa

Ekstraklasa 2022/2023
I runda:

  • 1. kolejka, 10.12.2022
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – K.S.Waterpolo Poznań 6:7 (1:1, 2:1, 0:3, 3:2)
    KSZO: Skaliński, Kotaś – Mamot 2, Rusewicz 1, Kochański 1, Hryshkevich 1, Walesic 1, Bartosik, Idzikowski, Krakowiak, Skrzypiński, Nochelski, Gabryszewski.
    Najlepszy zawodnik: Rafał Mamot.
  • 2. kolejka, 29.01.2023, godz. 16.00
    Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15:2 (2:0, 5:0, 3:0, 5:2)
    KSZO: Skaliński, Kotaś – Bartosik 1, Kochański 1, Idzikowski, Liusha, Mamot, Krakowiak, Skrzypiński, Nochelski, Hryshiewich, Walesic, Nakonechnyi.
    Najlepszy zawodnik: Sebastian Bartosik.
  • 3. kolejka, 05.11.2022
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Alfa Gorzów Wielkopolski 3:6 (0:1, 0:1, 1:1, 2:3)
    KSZO: Skaliński, Kotaś – Bartosik 1, Rusewicz 1, Gabryszewski 1, Idzikowski, Kochański, Nadbrzuchowski, Krakowiak, Skrzypiński, Nochelski, Hryshkevich, Walesic.
    Najlepszy zawodnik: Jan Skaliński.
  • 4. kolejka, 19.11.2022
    AZS Uniwersytet Warszawski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 18:4 (2:2, 5:1, 4:0, 7:1)
    KSZO: Skaliński, Kotaś – Bartosik 2, Nadbrzuchowski 1, Krakowiak 1, Idzikowski, Rusewicz, Mamot, Skrzypiński, Nochelski, Hryshkevich, Walesic, Gabryszewski.
    Najlepszy zawodnik: Jan Skaliński.
  • 5. kolejka, 04.12.2022
    Arkonia Waterpolo Szczecin – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8:13 (2:4, 1:3, 2:3, 3:3)
    KSZO: Skaliński, Kotaś – Kochański 3, Bartosik 2, Idzikowski 2, Rusowicz 2, Krakowiak 2, Mamot 1, Walesic 1, Skrzypiński, Nochelski, Hryshkevich, Gabryszewski.
    Najlepszy zawodnik: Jan Skaliński.
  • 6. kolejka, 10.12.2022
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka 10:13 (2:5, 2:2, 3:2, 3:4)
    KSZO: Kotaś – Krakowiak 3, Idzikowski 2, Skrzypiński 2, Hryshkevich 2, Walesic 1, Bartosik, Kochański, Mamot, Nochelski, Gabryszewski.
    Najlepszy zawodnik: Wojciech Kotaś.
  • 7. kolejka, 14.01.2023, godz. 18.00
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – UKS Neptun Uniwersytet Łódzki 14:10 (5:3, 4:1, 4:1, 1:5)
    KSZO: Skaliński, Kotaś – Krakowiak 5, Kochański 3, Skrzypiński 3, Nadbrzuchowski 2, Hryshkevich 2, Nochelski 1, Walesic 1, Gabryszewski 1, Bartosik, Nakonechnyi, Mamot.
    Najlepszy zawodnik: Maksymilian Krakowiak.
II runda:

  • 8. kolejka, 4-5.03.2023
    K.S.Waterpolo Poznań – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 9. kolejka, 18.03.2023, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom
  • 10. kolejka, 1-2.04.2023
    Alfa Gorzów Wielkopolski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 11. kolejka, 15.04.2023, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – AZS Uniwersytet Warszawski
  • 12. kolejka, 06.05.2023, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Arkonia Waterpolo Szczecin
  • 13. kolejka, 20-21.05.2023
    ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 14. kolejka, 3-4.06.2023
    UKS Neptun Uniwersytet Łódzki – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Tabela
1. Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom 19:2 100-38
2. AZS Uniwersytet Warszawski 17:4 120-59
3. Alfa Gorzów Wielkopolski 15:3 68-49
4. ŁSTW Politechnika Łódzka 12:6 68-53
5. Waterpolo Poznań 9:12 79-63
6. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6:15 52-77
7. UKS Neptun Uniwersytet Łódzki 3:18 59-120
8. Arkonia Waterpolo Szczecin 0:21 46-142
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Krakowiak Maksymilian 11
Kochański Jakub 8
Bartosik Sebastian 6
Hryshkevich Yauchen 5
Idzikowski Daniel 4
Rusewicz Alan 4
Walesic Maksymilian 4
Mamot Rafał 3
Nadbrzuchowski Kacper 3
Skrzypiński Olgierd 2
Gabryszewski Maciej 2
Nochelski Brajan
Kotaś Wojciech – bramkarz
Skaliński Jan – bramkarz
Trener: Robert Serwin
Komentarze