KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Siatkówka – Orlen Liga – terminarz

Orlen Liga – sezon 2015/2016
 Orlen_Liga_logo
Faza zasadnicza
I runda:

  • 1. kolejka – 15.10.2015 (czwartek), godz. 17.30
    Impel Wrocław – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:16, 25:12, 25:18)
    KSZO: Bednarek 2, Ściurka 4, Szpak 2, Dybek 5, Piotrowska 5, Szczygioł 11, Bulbak (L) oraz Mielczarek, Pieczka 1, Polak, Korabiec (L), Brzóska
  • 2. kolejka – 21.10.2015 (środa), godz. 20.30
    KSZO Ostrowiec Św. – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 19:25, 16:25)
    KSZO: Ściurka 8, Szpak 1, Dybek, Wójcik 1, Piotrowska 4, Szczygioł 5, Korabiec (L) oraz Polak, Pieczka 6, Mielczarek 5, Brzóska 1
  • 3. kolejka – 26.10.2015 (poniedziałek), godz. 18.00
    Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (26:24, 25:23, 25:18)
    KSZO: Brzóska 9, Polak 4, Bednarek 4, Ściurka 7, Piotrowska 8, Szczygioł 11, Bulbak (L) oraz Korabiec (L), Mielczarek, Pieczka 1, Szpak
  • 4. kolejka – 31.10.2015 (sobota), godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec Św. – Budowlani Łódź 0:3 (19:25, 23:25, 20:25)
    KSZO: Polak 1, Ściurka 12, Piotrowska 7, Szczygioł 9, Brzóska, Bednarek 3, Bulbak (L) oraz Korabiec (L), Szpak 2, Dybek 6, Pieczka 1, Mielczarek
  • 5. kolejka – 04.11.2015 (środa), godz. 18.00
    BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała – KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:23, 25:18, 31:33, 25:14)
    KSZO: Ściurka 7, Szpak 3, Dybek 5, Wójcik 7, Piotrowska 11, Szczygioł 9, Bulbak (L) oraz Brzóska 11, Mielczarek 10, Polak 2, Korabiec (L), Pieczka
  • 6. kolejka – 09.11.2015 (poniedziałek), godz. 18.00
    Pałac Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (25:18, 21:25, 25:18, 21:25, 15:13)
    KSZO:
    Szczygioł 22, Polak 4, Ściurka 20, Dybek, Piotrowska 9, Bednarek 9, Bulbak (libero) oraz Korabiec (libero), Szpak, Pieczka, Mielczarek 11, Brzóska 1
  • 7. kolejka – 14.11.2015 (sobota), godz. 18.00
    KSZO Ostrowiec Św. – PTPS Piła 0:3 (19:25, 20:25, 13:25)
    KSZO: Brzóska 2, Polak 1, Bednarek 4, Ściurka 12, Piotrowska 7, Szczygioł 5, Bulbak (L) oraz Mielczarek 3, Szpak, Dybek 4, Wójcik, Korabiec (L), Pieczka 1
  • 8. kolejka – 21.11.2015
    Developres SkyRes Rzeszów – KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (19:25, 25:15, 25:19, 23:25, 15:13)
    KSZO: Mielczarek 6, Bednarek 12, Ściurka 19, Szpak 3, Piotrowska 3, Szczygioł 19, Bulbak (L) oraz Brzóska 7, Polak, Dybek, Pieczka, Wójcik 2
  • 9. kolejka – 28.11.2015, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec Św. – Chemik Police 0:3 (14:25, 15:25, 11:25)
    KSZO: Brzóska 4, Bednarek, Ściurka 2, Szpak 1, Wójcik 2, Szczygioł 9, Bulbak (L) oraz Dybek 2, Mielczarek 2, Pieczka
  • 10. kolejka – 02.12.2015 (środa), godz. 18.00
    PGE Atom Trefl Sopot – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:16, 25:18, 25:16)
    KSZO: Brzóska 9, Bednarek 4, Ściurka 6, Szpak 1, Wójcik 2, Szczygioł 10, Bulbak (L) oraz Polak 2, Dybek, Pieczka 1
  • 11. kolejka – 05.12.2015, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec Św. – Polski Cukier Muszynianka 0:3 (14:25, 24:26, 17:25)
    KSZO: Brzóska 3, Bednarek 4, Ściurka 6, Szpak 3, Wójcik 7, Szczygioł 3, Bulbak (L) oraz Korabiec (L), Mielczarek 4, Polak 2, Dybek

II runda:

  • 12. kolejka – 14.12.2015 (poniedziałek), godz. 19.00
    KSZO Ostrowiec Św. – Impel Wrocław 0:3 (17:25, 18:25, 17:25)
    KSZO: Bednarek 4, Ściurka 9, Szpak 1, Wójcik 7, Szczygioł 9, Dybek, Korabiec (L) oraz Bulbak (L), Brzóska 1, Mielczarek 2, Polak 2
  • 13. kolejka – 03.02.2016 (środa), godz. 18.00
    Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:21, 21:25, 25:17, 25:18)
    KSZO: Brzóska 9, Polak 2, Bednarek 7, Ściurka 11, Piotrowska 6, Szczygioł 16, Bulbak (L) oraz Mielczarek, Szpak, Dybek 5, Wójcik 1, Korabiec (L)
  • 14. kolejka – 16.01.2016, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec Św. – Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:23, 25:20)
    KSZO: Polak 2, Ściurka 13, Piotrowska 4, Szczygioł 14, Brzóska 11, Bednarek 10, Bulbak (L) oraz Korabiec (L), Mielczarek 3, Szpak, Dybek
  • 15. kolejka – 23.01.2016, godz. 18.00
    Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (25:20, 22:25, 25:13, 23:25, 19:17)
    KSZO: Brzóska 16, Bednarek 10, Ściurka 17, Szpak 3, Piotrowska 8, Szczygioł 13, Korabiec (L) oraz Mielczarek, Polak 1, Dybek, Bulbak (L)
  • 16. kolejka – 30.01.2016, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec Św. – BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 21:25, 13:25, 19:25)
    KSZO: Szpak 1, Ściurka 7, Piotrowska 8, Szczygioł 14, Brzóska 13, Bednarek 6, Bulbak (L) oraz Mielczarek 4, Polak 1, Dybek 3
  • 17. kolejka – 08.02.2016 (poniedziałek), godz. 18.00
    KSZO Ostrowiec Św. – Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:23, 19:25, 25:19, 27:25)
    KSZO: Brzóska 15, Polak 2, Bednarek 11, Ściurka 17, Piotrowska 3, Szczygioł 17, Bulbak (L) oraz Mielczarek, Szpak 1, Dybek 1, Korabiec (L) 1
  • 18. kolejka – 12.02.2016 (piątek), godz. 18.00
    PTPS Piła – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:16, 25:22, 25:23)
    KSZO: Brzóska 2, Bednarek 7, Ściurka 8, Szpak 1, Wójcik 4, Szczygioł 9, Bulbak (L) 1 oraz Polak 5, Dybek 8, Pieczka
  • 19. kolejka – 20.02.2016, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec Św. – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (15:25, 25:23, 12:25, 25:27)
    KSZO: Brzóska 5, Polak 1, Bednarek 6, Ściurka 14, Piotrowska 4, Szczygioł 16, Bulbak (L) oraz Mielczarek, Szpak 3, Dybek 6
  • 20. kolejka – 27.02.2016, godz. 15.30
    Chemik Police – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:12, 25:22, 25:16)
    KSZO: Brzóska 5, Polak, Bednarek 7, Ściurka 6, Dybek 5, Wójcik 5, Bulbak (L) oraz Mielczarek 1, Szpak 3
  • 21. kolejka – 05.03.2016, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec Św. – PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (20:25, 23:25, 15:25)
    KSZO: Brzóska 11, Bednarek 2, Ściurka 5, Szpak 2, Wójcik 8, Szczygioł 13, Bulbak (L) oraz Mielczarek, Polak, Dybek
  • 22. kolejka – 12.03.2016
    Polski Cukier Muszynianka – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:11, 25:11, 26:24)
    KSZO: Brzóska 8, Bednarek 5, Ściurka 2, Szpak, Wójcik 6, Szczygioł 10, Bulbak (L) oraz Mielczarek, Polak 1, Dybek 1
Tabela
1. KPS Chemik Police 22 60 62:13 1798:1420
2. PGE Atom Trefl Sopot 22 50 56:25 1905:1646
3. Impel Wrocław 22 49 56:27 1874:1676
4. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 21 44 51:31 1856:1688
5. Budowlani Łódź SSA 21 36 46:35 1798:1679
6. Polski Cukier Muszynianka Muszyna 22 36 42:39 1782:1730
7. PTPS Piła 22 36 42:40 1782:1801
8. BKS Aluprof Bielsko-Biała 22 33 40:40 1732:1800
9. SK bank Legionovia Legionowo 22 15 23:56 1596:1840
10. Developres Rzeszów 22 13 24:58 1680:1885
11. KS Pałac Bydgoszcz 22 12 26:59 1723:1980
12. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 22 9 16:61 1479:1860
Faza play-off
I runda (o miejsca 9-12):

  • 1. termin – 19.03.2016, godz. 16
    KSZO Ostrowiec Św. – Legionovia Legionowo 3:1 (25:18,20:25, 25:18, 25:20)
    KSZO: Brzóska 4, Polak 3, Bednarek 8, Ściurka 22, Wójcik 10, Szczygioł 11, Bulbak (L) oraz Mielczarek 11, Dybek
  • 2. termin – 08.04.2016
    Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:18, 25:9, 25:18)
    KSZO: Brzóska 8, Polak 2, Bednarek 4, Ściurka 2, Szczygioł 10, Wójcik 1, Bulbak (L), Korabiec (L), Mielczarek 2, Szpak, Dybek 3, Piotrowska 2
  • 3. termin – 09.04.2016
    Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:21, 26:24, 25:17)
    KSZO: Brzóska 11, Polak 4, Bednarek 11, Ściurka 9, Wójcik 4, Szczygioł 10, Bulbak (L) oraz Mielczarek 1, Szpak, Dybek, Piotrowska

Stan rywalizacji: 2:1 dla Legionovii

II runda (o miejsca 11-12):

  • 1. termin – 23.04.2016, godz. 18.00
    KSZO Ostrowiec Św. – Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (19:25, 25:18, 25:19, 20:25, 15:9)
    KSZO: 
    Szpak 5, Szczygioł 21, Ściurka 16, Brzóska 16, Wójcik 8, Bednarek 10, Korabiec (L) oraz Mielczarek 1, Dybek, Bulbak (L)
  • 2. termin – 28.04.2016
    Developres SkyRes Rzeszów – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:23, 25:16, 25:22)
    KSZO: Szpak , Szczygioł, Ściurka, Brzóska, Wójcik, Bednarek, Korabiec (L) oraz Mielczarek, Polak, Piotrowska, Dybek, Bulbak (L)
  • 3. termin – 29.05.2016
    Developres SkyRes Rzeszów – KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (26:28, 25:23, 25:23, 18:25, 15:11)
    KSZO: 
    Szpak 5, Ściurka 21, Bednarek 12, Szczygioł 26, Brzóska 10, Wójcik 7, Bulbak (libero) oraz Mielczarek 

Stan rywalizacji: 2:1 dla Developresu SkyRes Rzeszów

Komentarze