KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Siatkówka – archiwum wyników

Orlen Liga – sezon 2014/2015
Orlen_Liga_logo
Faza zasadnicza
I runda:

  • 1. kolejka – 05.10.2014, godz. 14.45
    KSZO Ostrowiec SA – ATOM Tref Sopot 0:3 (26:28, 22:25, 17:25)
    KSZO: Brojek 7, Wójcik 1, Kuligowska 16, Bawoł 5, Ganszczyk 7, Godfrey 3, Nowakowska (libero) oraz Tobiasz, Grzelak 2, Vasileva 4
  • 2. kolejka – 11.10.2014, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec SA – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:19, 22:25, 21:25, 18:25)
    KSZO: Brojek 16, Tobiasz 7, Kuligowska 10, Bawoł 3, Ganszczyk 15, Godfrey 7 oraz Nowakowska (libero), Ścibisz (libero), Grzelak 2, Duda 1, Vasileva 3
  • 3. kolejka – 18.10.2014
    BKS Aluprof Bielsko-Biała – KSZO Ostrowiec SA 3:0 (25:15, 25:14, 25:20)
    KSZO: Brojek 6, Wójcik 2, Bawoł 1, Kuligowska 8, Ganszczyk 5, Godfrey 2, Nowakowska (libero) oraz Grzelak 5, Vasileva 4, Tobiasz, Ścibisz (libero), Duda 1
  • 4. kolejka – 25.10.2014 (sobota), godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec SA – Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 (24:26, 17:25, 17:25)
    KSZO: Brojek 8, Wójcik 5, Kuligowska 11, Bawoł 7, Ganszczyk 4, Godfrey 6, Nowakowska (libero) oraz Ścibisz, Grzelak 3, Vasileva 2, Tobiasz, Duda
  • 5. kolejka – 29.10.2014 (środa), godz. 18.30
    KSZO Ostrowiec SA – Budowlani Łódź 2:3 (29:27, 27:29, 16:25, 26:24, 10:15)
    KSZO: Brojek 27, Wójcik 14, Kuligowska 7, Bawoł 14, Ganszczyk 14, Godfrey 4, Ścibisz (libero) oraz Grzelak 3,Tobiasz, Duda 1, Nowakowska (libero)
  • 6. kolejka – 10.11.2014 (poniedziałek), godz. 18.00
    KSZO Ostrowiec SA – SK Bank Legionovia Legionowo 3:1 (25:20, 25:14, 18:25, 25:19)
    KSZO: Brojek 21, Wójcik 4, Kuligowska 9, Bawoł 15, Ganszczyk 11, Godfrey 9, Ścibisz (libero) oraz Stefańska 1, Grzelak, Vasileva
  • 7. kolejka – 15.11.2014, godz. 18.00
    PGNiG Nafta Piła – KSZO Ostrowiec SA 1:3 (21:25, 17:25, 25:18, 17:25)
    KSZO: Brojek 14, Wójcik 11, Kuligowska 11, Bawoł 12, Ganszczyk 15, Godfrey 8, Ścibisz (libero) oraz Grzelak, Vasileva 1, Duda, Tobiasz
  • 8. kolejka – 24.11.2014 (poniedziałek), godz. 18.00
    Developres SkyRes Rzeszów – KSZO Ostrowiec SA 3:1 (20:25, 25:20, 25:13, 25:22)
    KSZO: Brojek 7, Wójcik 4, Bawoł 8, Kuligowska 12, Ganszczyk 10, Godfrey 5, Ścibisz (libero) oraz Grzelak, Vasileva 1, Tobiasz, Nowakowska (libero), Duda 3
  • 9. kolejka – 29.11.2014
    KSZO Ostrowiec SA – KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:18, 25:13, 26:24)
    KSZO: Duda 9, Bawoł 9, Brojek 13, Ganszczyk 10, Wójcik 6, Kuligowska 6, Ścibisz 1 (libero) oraz Grzelak, Vasileva, Goodfrey, Nowakowska (libero)
  • 10. kolejka – 05.12.2014, godz. 18.00
    KPS Chemik Police – KSZO Ostrowiec SA 3:0 (25:13, 25:15, 25:17)
    KSZO: Brojek 3, Tobiasz 4, Kuligowska 4, Bawoł 7, Ganszczyk 6, Godfrey 3, Ścibisz (libero) oraz Nowakowska (libero), Grzelak 1, Vasileva 3, Stefańska
  • 11. kolejka – 15.12.2014, godz. 18.00
    KSZO Ostrowiec SA – Impel Wrocław 0:3 (23:25, 22:25, 24:26)
    KSZO: Brojek 5, Wójcik, Bawoł 11, Kuligowska 6, Ganszczyk 6, Godfrey 7, Ścibisz (libero) oraz Grzelak, Vasileva 10, Stefańska, Tobiasz 5, Nowakowska (libero)

II runda:

  • 12. kolejka – 22.12.2014, godz. 17.00
    ATOM Trefl Sopot – KSZO Ostrowiec SA 3:1 (25:14, 26:24, 23:25, 25:17)
    KSZO: Brojek 14, Tobiasz 4, Bawoł 5, Kuligowska 13, Ganszczyk 9, Godfrey 6, Nowakowska (libero) oraz Stefańska, Vasilieva, Grzelak
  • 13. kolejka – 04.02.2014
    Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – KSZO Ostrowiec SA 3:0 (25:22, 25:23, 25:22)
    KSZO: Brojek 12 , Wójcik 7, Bawoł 3, Kuligowska 9, Ganszczyk 10 , Godfrey 9, Nowakowska (libero) oraz Grzelak 1, Stefańska, Vasileva 1
  • 14. kolejka – 04.01.2015, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec SA – BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (21:25, 15:25, 25:22, 11:25)
    KSZO: Brojek 7, Ganszczyk 9, Bawoł 7, Wójcik 2, Kuligowska 4, Goodfrey 6, Ścibisz (libero) oraz Grzelak 7, Vasilieva 12, Stefańska i Tobiasz 3
  • 15. kolejka – 10.01.2015, godz. 17.00
    Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna – KSZO Ostrowiec SA 3:1 (25:13, 22:25, 25:16, 25:19)
    KSZO: Brojek 6, Ganszczyk 10, Bawoł 7, Wójcik 5, Kuligowska 10, Godfrey 10, Ścibisz (libero) oraz Grzelak 1, Wasiljewa 3, Stefańska, Tobiasz 1 i Nowakowska (libero)
  • 16. kolejka – 16.01.2015, godz. 18.00
    Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec SA 3:0 (25:15, 25:21, 25:14)
    KSZO: Wójcik 4, Bawoł 3, Brojek 6, Ganszczyk 4, Kuligowska 2, Godfrey 4, Ścibisz (libero) oraz Grzelak 1, Vasileva 1, Stefańska i Tobiasz 1
  • 17. kolejka – 24.01.2015, godz. 18.00
    SK Bank Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec SA 0:3 (22:25, 15:25, 11:25)
    KSZO: Brojek 15, Ganszczyk 6, Bawoł 14, Wójcik 9, Kuligowska 4, Godfrey 9, Ścibisz (libero) oraz Grzelak, Stefańska
  • 18. kolejka – 31.01.2015, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec SA – PGNiG Nafta Piła 3:0 (29:27, 25:16, 27:25)
    KSZO: Brojek 13, Wójcik 4, Bawoł 8, Kuligowska 12, Ganszczyk 9, Godfrey 12, Nowakowska (libero) oraz Stefańska
  • 19. kolejka – 07.02.2015, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec SA – Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:17)
    KSZO: Brojek 17, Wójcik 4, Bawoł 12, Kuligowska 6, Ganszczyk 15, Godfrey 10, Nowakowska (libero) oraz Vasileva 7, Stefańska 1, Grzelak
  • 20. kolejka – 14.02.2015
    KS Pałac Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec SA 0:3 (20:25, 13:25, 20:25)
    KSZO: Brojek 17, Ganszczyk 9, Bawoł 11, Wójcik 4, Kuligowska 8, Godfrey 7, Nowakowska (libero) oraz Stefańska
  • 21. kolejka – 21.02.2015, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec SA – KPS Chemik Police 0:3 (18:25, 18:25, 15:25)
    KSZO: Brojek 8, Wójcik 2, Bawoł 11, Kuligowska 8, Ganszczyk 7, Godfrey 1, Nowakowska (libero) oraz Vasileva, Grzelak
  • 22. kolejka – 02.03.2015, godz. 18.00
    Impel Wrocław – KSZO Ostrowiec SA 3:0 (25:13, 25:22, 26:24)
    KSZO: Brojek 16, Wójcik 4, Kuligowska 5, Bawoł 6, Ganszczyk 8, Godfrey 3, Nowakowska (libero) oraz Grzelak, Stefańska
Tabela po fazie zasadniczej
1. KPS Chemik Police 22 60 65:12 1818:1418
2. PGE Atom Trefl Sopot 22 55 59:21 1886:1585
3. Polski Cukier Muszynianka Muszyna 22 50 55:28 1885:1672
4. Impel Wrocław 22 48 53:30 1904:1756
5. BKS Aluprof Bielsko-Biała 22 40 49:40 1924:1856
6. Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 22 38 47:38 1877:1824
7. Budowlani Łódź SSA 22 32 46:47 2027:1984
8. SK bank Legionovia Legionowo 22 22 34:51 1812:1897
9. KSZO Ostrowiec Św. 22 22 28:48 1603:1749
10. Developres Rzeszów 22 15 24:54 1625:1818
11. PGNiG Nafta Piła 22 10 18:59 1460:1837
12. KS Pałac Bydgoszcz 22 4 15:65 1502:1927
Faza play-off
1. runda wstępna (o rozstawienie do 5-12)

  • 18.03.2015, godz. 18.00
    KS Pałac Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:22, 29:27, 25:17)
    KSZO: Brojek 12, Wójcik, Grzelak 6, Stefańska 5, Kuligowska 16, Godfrey 5, Nowakowska (libero) oraz Tobiasz 3
  • 22.03.2015, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec Św. – KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:15, 25:22, 21:25, 25:23). Złoty set: 10:15.
    KSZO: Brojek 28, Tobiasz 8, Grzelak 14, Kuligowska 13, Ganszczyk 16, Godfrey 5, Nowakowska (libero) oraz Stefańska

2. runda wstępna (o rozstawienie do 5-12)

  • 28.03.2015, godz. 18.00
    PGNiG Nafta Piła – KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (23:25, 25:16, 22:25, 25:22, 15:13)
    KSZO:
    Brojek 14, Ganszczyk 11, Grzelak 10, Kuligowska 15, Tobiasz 4, Goodfrey 9, Nowakowska (libero) oraz Stefańska 5
  • 01.04.2015, godz. 18.00
    KSZO Ostrowiec Św. – PGNiG Nafta Piła 3:1 (21:25, 25:18, 25:9, 25:14)
    KSZO
    : Brojek 14, Tobiasz 6, Kuligowska 14, Grzelak 1, Ganszczyk 16, Godfrey 9, Nowakowska (libero) oraz Bawoł 8, Stefańska

2. runda (o miejsca 5-12)

  • 15.04.2015, godz. 18.30
    KSZO Ostrowiec Św. – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 21:25, 11:25)
    KSZO: Kuligowska 8, Tobiasz 5, Stefańska 2, Grzelak 8, Ganszczyk 9, Godfrey 5, Nowakowska (libero)
  • 18.04.2015, godz. 17.00
    Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:14, 25:12, 25:20)
    KSZO: Kuligowska 5, Tobiasz 2, Stefańska 7, Grzelak 6, Ganszczyk 8, Godfrey 2, Nowakowska (libero) oraz Wójcik

3. runda (o miejsca 9-12)

  • 26.04.2015, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec Św. – KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:19, 26:24, 25:22)
    KSZO: Ganszczyk 20, Grzelak 16, Bawoł 6, Kuligowska 15, Tobiasz, Godfrey, D. Nowakowska (libero) oraz Stefańska 1 i Wójcik 11
  • 30.04.2015, godz. 18.00
    KS Pałac Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (20:25, 26:24, 25:19, 25:16). Złoty set 13:15.
    KSZO: Ganszczyk 12, Grzelak 10, Bawoł 17, Kuligowska 12, Tobiasz 5, Godfrey 12, Nowakowska (libero) oraz Stefańska 1, Wójcik 1.

4. runda (o miejsce 9)

  • 09.05.2015, godz. 18.00
    PGNiG Nafta Piła – KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (25:19, 17:25, 19:25, 26:28)
    KSZO:
    Ganszczyk 13, Stefańska 12, Bawoł 8, Kuligowska 15, Tobiasz 3, Godfrey 10, Nowakowska (libero) oraz Wójcik 4
  • 13.05.2015, godz. 18.00
    KSZO Ostrowiec Św. – PGNiG Nafta Piła 3:2 (25:19, 22:25, 25:11, 18:25, 16:14)
    KSZO: Ganszczyk 15, Bawoł 15, Stefańska 16, Wójcik 9, Kuligowska 16, Godfrey 13, Nowakowska (libero) oraz Tobiasz
Klasyfikacja końcowa Orlen Ligi – 2014/2015
1. KPS Chemik Police
2. PGE Atom Trefl Sopot
3. Polski Cukier Muszynianka Muszyna
4. Impel Wrocław
5. Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
6. SK bank Legionovia Legionowo
7. Budowlani Łódź SSA
8. BKS Aluprof Bielsko-Biała
9. KSZO Ostrowiec Św.
10. PGNiG Nafta Piła
11. Developres Rzeszów
12. KS Pałac Bydgoszcz
I liga – sezon 2013/2014
I runda:

  • 1. kolejka – 05.10.2013, godz. 16.00
    SMS PZPS Sosnowiec – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (19:25, 25:21, 15:25, 21:25)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Ganszczyk, Bawoł, Kosirowska, Hatala, Ścibisz (L) oraz Dydak, Tobiasz i Ślęzak
  • 2. kolejka – 12.10.2013, godz. 18.30
    Silesia Volley MOSiR Mysłowice – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (20:25, 22:25, 17:25)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Kosiorowska, Ganszczyk, Bawoł, Ślęzak, Ścibisz (L) oraz Stefańska, Hatala
  • 3. kolejka – 19.10.2013, godz. 17.00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – TS Wisła Kraków 3:0 (25:16, 25:23, 25:18)
    AZS WSBiP KSZO:
    Brojek, Piekarczyk, Soter, Kosiorowska, Dydak, Hatala, Ścibisz (L) oraz Tobiasz, Ganszczyk, Ślęzak, Bawoł
  • 4. kolejka – 26.10.2013, godz. 18.00
    Budowlani Toruń – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec 2:3 (17:25, 25:23, 25:23, 14:25, 13:15)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Ganszczyk, Kosiorowska, Hatala, Bawoł, Ścibisz (L) oraz Tobiasz, Ślęzak, Dydak.
  • 5. kolejka – 09.11. 2013, godz. 17.00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec – KS Murowana Goślina 3:2 (15:25, 25:20, 25:15, 23:-25, 15:12)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Kosiorowska, Ganszczyk, Bawoł , Hatala, Ścibisz (L) oraz Dydak, Tobiasz, Ślęzak, Stefańska (L)
  • 6. kolejka – 16.11.2013, godz. 17.30
    MLKS Zawisza Sulechów – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (19:25, 20:25, 18:25)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Kosiorowska, Ganszczyk, Ślęzak, Bawoł, Ścibsz (L) oraz Tobiasz, Soter, Hatala
  • 7. kolejka – 23.11.2013, godz. 17.00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Developres Rzeszów 3:0 (25:18, 25:8, 25:20)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Kosiorowska, Ganszczyk, Bawoł, Ślęzak, Ścibisz (L) oraz Dydak
  • 8. kolejka – 30.11.2013, godz. 17.00
    MUKS Sparta Warszawa – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (19:25, 19:25, 30:28, 23:25)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Soter, Hatala, Kosiorowska, Dydak, Bawoł, Stefańska (L) oraz Brojek, Tobiasz, Ślęzak
  • 9. kolejka – 07.12.2013, godz. 17.00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 3:0 (25:15, 25:20, 25:20)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Kosiorowska, Ganszczyk, Ślęzak, Bawoł, Stefańska (L) oraz Tobiasz, Dydak, Soter

II runda:

  • 10. kolejka – 14.12.2013, godz. 17.00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – SMS PZPS Sosnowiec 3:0 (25:23, 25:13, 25:20)
    AZS WSBiP KSZO: Hatala, Tobiasz, Kosiorowska, Soter, Bawoł, Dydak, Ścibisz (L) oraz Stefańska (L), Piekarczyk, Ganszczyk, Ślęzak
  • 11. kolejka – 21.12.2013, godz. 17.00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Silesia Volley MOSiR Mysłowice 3:1 (25:8, 26:28, 25:19,25:12)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Ganszczyk, Ślęzak, Bawoł, Stefańska (L) oraz Dydak, Tobiasz, Hatala
  • 12. kolejka – 04.01.2014, godz. 15.00
    TS Wisła Kraków – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (22:25, 25:20, 22:25, 23:25)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Kosiorowska, Ganszczyk, Bawoł, Ślęzak, Ścibisz (L) oraz Dydak, Soter, Hatala, Stefanska (L)
  • 13. kolejka – 11.01.2014, godz. 17.00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – TSK-T Budowlani Toruń 3:0 (25:15, 25:19, 26:24)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Ganszczyk, Bawoł, Kosiorowska, Ślęzak, Stefańska (L) oraz Ścibisz (L), Tobiasz, Soter, Dydak
  • 14. kolejka – 18.01.2014, godz. 17.30
    KS Murowana Goślina – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (22:25, 16:25, 20:25)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Ganszczyk, Bawoł, Ślęzak, Ścibisz (L) oraz Hatala, Tobiasz, Dydak, Soter, Stefańska (L)
  • 15. kolejka – 25.01.2014, godz. 17.00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – MLKS Zawisza Sulechów 3:1 (25:18, 21:25, 25:15,25:23)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Ganszczyk, Bawoł, Ślęzak, Stefańska (L) oraz Tobiasz, Dydak, Hatala, Soter, Ścibisz (L)
  • 16. kolejka – 01.02.2014 (sobota), godz. 18.00
    Developres Rzeszów – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (25:18, 20:25, 22:25, 28:30)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Bawoł, Ślęzak, Kosiorowska, Ganszczyk, Ścibisz (L) oraz Stefańska (L), Hatala, Tobiasz, Soter, Dydak
  • 17. kolejka – 07.02.2014 (piątek), godz. 19.00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – MUKS Sparta Warszawa 3:0 (25:17, 25:21, 25:18)
    AZS WSBiP KSZO: Dydak, Bawoł, Soter, Kosiorowska, Tobiasz, Hatala i Ścibisz (L) oraz Stefańska, Ganszczyk
  • 18. kolejka – 01.03.2014, godz. 18.00
    PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (24:26, 21:25, 15:25)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Bawoł, Ślęzak, Ganszczyk, Kosiorowska, Ścibisz (L) oraz Stefańska (L), Dydak, Soter, Tobiasz, Hatala

Tabela:

1. AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 18 52 54:10 1555:1259
2. KS Developres Rzeszów 18 41 43:18 1453:1271
3. PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 18 37 39:25 1475:1431
4. TKS-T Budowlani Budlex Toruń 18 32 35:28 1412:1329
5. MLKS Roltex Zawisza Sulechów 18 31 37:27 1424:1349
6. KS Piecobiogaz Murowana Goślina 18 23 31:40 1511:1523
7. Silesia Volley MOSiR Mysłowice 18 22 27:35 1345:1414
8. TS Wisła Kraków 18 16 26:43 1522:1578
9. SMS PZPS I Sosnowiec 18 9 15:47 1209:1488
10. MUKS Sparta Warszawa 18 7 15:49 1256:1520

Play-Off

I runda (Półfinał):

  • mecz nr 1 – 15.03.2014 (sobota), godz. 17.00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – TSK-T Budowlani Toruń 3:0 (25:21, 25:20, 25:18)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Bawoł, Ślęzak, Kosiorowska, Ganszczyk, Ścibisz (L) oraz Tobiasz
  • mecz nr 2 – 16.03.2014 (niedziela), godz. 16.00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – TSK-T Budowlani Toruń 3:2 (25:22, 16:25, 25:20, 23:25, 15:12)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Bawoł, Ślęzak, Kosiorowska, Ganszczyk, Ścibisz (L) oraz Tobiasz, Dydak, Hatala, Soter, Stefańska (L)
  • mecz nr 3 – 22.03.2014 (sobota), godz. 18.00
    TSK-T Budowlani Toruń – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (28:30, 22:25, 25:17, 29:31)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Kosiorowska, Ganszczyk, Ślezak, Bawoł, Ścibisz (L) oraz Stafańska (L), Dydak, Tobiasz, Hatala

II runda (Finał):

  • mecz nr 1 – 05.04.2014 (sobota), godz. 17.00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 3:0 (25:16, 25:16, 25:15)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Bawoł, Ślęzak, Kosiorowska, Ganszczyk, Ścibisz (L) oraz Stefańska (L), Soter
  • mecz nr 2 – 06.04.2014 (niedziela), godz. 16.00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 3:1 (25:16, 25:14, 22:25, 25:22)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Bawoł, Ślęzak, Kosiorowska, Ganszczyk, Ścibisz (L) oraz Dydak, Tobiasz, Hatala
  • mecz nr 3 – 12.04.2014 (sobota), godz. 19.00
    PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (18:25, 19:25, 25:20, 25:20, 9:15)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Bawoł, Ślęzak, Kosiorowska, Ganszczyk, Ścibisz (L) oraz Dydak, Soter, Tobiasz, Hatala

Klasyfikacja końcowa:

1. AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
2. PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno
3. KS Developres Rzeszów
4. TKS-T Budowlani Budlex Toruń
5. MLKS Roltex Zawisza Sulechów
6. KS Piecobiogaz Murowana Goślina
7. MUKS Sparta Warszawa
8. Silesia Volley MOSiR Mysłowice
9. TS Wisła Kraków
10. SMS PZPS I Sosnowiec
I liga – sezon 2012/2013
I RUNDA:

  • 1 kolejka – 27.09.2012 (czwartek), godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Silesia Volley Mysłowice/Chorzów 3:0 (25:15, 25:23, 28:26)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Ślęzak, Kosiorowska, Buławczyk, Brojek, Starzyk-Bonach, Soja (L) oraz Dydak, Świerszcz
  • 2 kolejka – 06.10.2012
    Wieżyca 2011 Stężyca – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (25:20, 21:20, 25:16, 21:25, 10:15)
    AZS WSBiP KSZO: AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Ślęzak, Kosiorowska, Buławczyk, Brojek, Starzyk-Bonach, Soja (L) oraz Dydak, Świerszcz, Węgiełek, Stefańska
  • 3 kolejka – 13.10.2012, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Jedynka Aleksandrów Łódzki 0:3 (26:28, 19:25, 17:25)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Starzyk-Bonach, Ślęzak, Soja (L) oraz Dydak, Świerszcz
  • 4 kolejka – 19.10.2012 (piątek), godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – SMS PZPS Sosnowiec 3:0 (25:16, 25:21, 25:16)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Starzyk-Bonach, Ślęzak, Soja (L) oraz Węgiełek
  • 5 kolejka – 27.10.2012
    MUKS Sparta Warszawa – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (16:25, 12:25, 18:25)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Buławczyk, Piekarczyk, Kosiorowska, Starzyk-Bonach, Ślęzak, Soja (L) oraz Szafraniak, Dydak, Świerszcz, Węgiełek, Stefańska
  • 6 kolejka – 03.11.2012, godz. 20:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – TKS-T Budowlani Budlex Toruń 3:0 (25:17, 28:26, 25:16)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Buławczyk, Stażyk-Bonach, Kosiorowska, Piekarczyk, Ślęzak, Soja (L)
  • 7 kolejka – 10.11.2012, godz. 15:00
    Wisła Kraków – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (26:24, 25:19, 25:22)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Ślęzak, Kosiorowska, Brojek, Starzyk-Bonach, Buławczyk, Soja (L) oraz Stefańska, Świerszcz, Dydak
  • 8 kolejka – 18.11.2012, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Stal Mielec S.A. 3:1 (25:20, 25:16, 22:25, 25:21)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Buławczyk, Piekarczyk, Starzyk-Bonach, Kosiorowska, Ślęzak, Soja (L) oraz Stefańska, Świerszcz, Dydak
  • 9 kolejka – 24.11.2012
    KS Murowana Goślina – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (18:25, 25:16, 25:22, 25:22)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Starzyk-Bonach, Ślęzak, Soja (L) oraz Świerszcz, Dydak, Szafraniak
  • 10 kolejka – 01.12.2012, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – PSPS Chemik Police 0:3 (14:25, 16:25, 17:25)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Buławczyk, Kosiorowska, Starzyk-Bonach, Ślęzak, Soja (L) oraz Dydak, Świerszcz, Stefańska
  • 11 kolejka – 12.12.2012 (środa), godz. 18:00
    Eliteski AZS UEK Kraków – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (17:25, 26:28, 25:17, 25:16, 15:8)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Starzyk-Bonach, Ślęzak, Soja (L) oraz Dydak, Świerszcz, Stefańska

II RUNDA:

  • 12 kolejka – 15.12.2012, godz. 18:00
    Silesia Volley Mysłowice/Chorzów – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (20:25, 25:22, 25:23, 25:14)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Starzyk-Bonach, Ślęzak, Soja (L) oraz Dydak, Świerszcz, Stefańska
  • 13 kolejka – 05.01.2013, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Wieżyca 2011 Stężyca 3:0 (25:23, 25:17, 25:20)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Ślęzak, Buławczyk, Kosiorowska, Brojek, Dydak, Soja (L) oraz Stefańska
  • 14 kolejka – 12.01.2013
    Jedynka Aleksandrów Łódzki – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:16, 25:22, 25:23)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Ślęzak, Buławczyk, Kosiorowska, Brojek, Dydak, Soja (L) oraz Świerszcz, Starzyk-Bonach, Stefańska
  • 15 kolejka – 18.01.2013, godz. 18:00
    SMS PZPS Sosnowiec – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (19:25, 21:25, 13:25)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Kosiorowska, Buławczyk, Brojek, Dydak, Ślęzak, Soja (L) oraz Stefańska, Świerszcz, Szafraniak, Węgiełek
  • 16 kolejka – 26.01.2013, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – MUKS Sparta Warszawa 3:0 (25:16, 25:13, 27:25)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Buławczyk, Piekarczyk, Dydak, Kosiorowska, Ślęzak, Soja (L) oraz Szafraniak, Świerszcz, Stefańska, Węgiełek
  • 17 kolejka – 02.02.2013, godz. 19:00
    TKS-T Budowlani Budlex Toruń – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (17:25, 19:25, 23:25)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Piekarczyk, Kosiorowska, Buławczyk, Dydak, Ślęzak, Soja (L) oraz Świerszcz
  • 18 kolejka – 06.02.2013 (środa), godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Wisła Kraków 3:1 (25:12, 25:19, 24:26, 25:14)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Dydak, Ślęzak, Soja (L) oraz Starzyk-Bonach
  • 19 kolejka – 09.02.2013, godz. 17:00
    Stal Mielec S.A. – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (24:26, 18:25, 25:22, 22:25)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Dydak, Ślęzak, Soja (L) oraz Starzyk-Bonach
  • 20 kolejka – 16.02.2013, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – KS Murowana Goślina 3:0 (25:20, 27:25, 25:22)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Ślęzak, Dydak, Soja (L) oraz Stefańska
  • 21 kolejka – 23.02.2013, godz. 18:00
    PSPS Chemik Police – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:13, 25:19, 25:20)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Ślęzak, Dydak, Stefańska (L), Starzyk-Bonach, Świerszcz
  • 22 kolejka – 02.03.2013, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Eliteski AZS UEK Kraków 3:1 (25:19, 21:25, 25:15, 25:17)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Ślęzak, Dydak, Soja (L) oraz Stażyk-Bonach, Świerszcz, Stefańska (L), Węgiełek, Szafraniak

Tabela:

1. Jedynka Aleksandrów Łódzki 22 56 59:18 1856:1486
2. PSPS Chemik Police 22 54 59:18 1839:1487
3. Eliteski AZS UEK Kraków 22 45 51:28 1839:1665
4. AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 22 42 46:30 1727:1610
5. Silesia Volley I MOSiR Mysłowice/Chorzów 22 39 48:38 1902:1841
6. AGH Galeco Wisła Kraków 22 36 43:41 1865:1849
7. TKS-T Budowlani Budlex Toruń 22 33 37:38 1631:1647
8. KS Piecobiogaz Murowana Goślina 22 32 41:42 1849:1848
9. Wieżyca 2011 Stężyca 22 30 38:44 1803:1829
10. Stal Mielec S.A. 22 15 28:58 1749:1983
11. SMS PZPS I Sosnowiec 22 13 23:56 1605:1867
12. MUKS Sparta Warszawa 22 1 4:66 1177:1730

PLAY-OFF, I RUNDA (o miejsca 1-8, do 3 zwycięstw):

  • 1 mecz – 09.03.2013, godz. 20:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Silesia Volley Mysłowice/Chorzów 3:0 (26:24, 25:15, 25:22)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Ślęzak, Dydak, Soja (L) oraz Stefańska, Stażyk-Bonach
  • 2 mecz – 10.03.2013, godz. 16:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Silesia Volley Mysłowice/Chorzów 3:1 (25:14, 22:25, 25:18, 25:9)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Ślęzak, Stażyk-Bonach, Soja (L) oraz Stefańska
  • 3 mecz – 16.03.2013, godz. 18:00
    Silesia Volley Mysłowice/Chorzów – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (23:25, 17:25, 25:20, 17:25)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Ślęzak, Stefańska, Soja (L) oraz Świerszcz, Szafraniak

PLAY-OFF, II RUNDA (o miejsca 1-4, do 3 zwycięstw):

  • 1 mecz – 23.03.2013, godz. 17:00
    Jedynka Aleksandrów Łódzki – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (19:25, 25:21, 25:19, 25:19)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Buławczyk, Piekarczyk, Dydak, Stefańska, Kosiorowska, Soja (L) oraz Świerszcz
  • 2 mecz – 24.03.2013, godz. 17:00
    Jedynka Aleksandrów Łódzki – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:16, 25:17, 25:19)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Buławczyk, Piekarczyk, Dydak, Stefańska, Kosiorowska, Soja (L) oraz Świerszcz, Szafrańka
  • 3 mecz – 06.04.2013, godz. 16:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Jedynka Aleksandrów Łódzki 1:3 (26:24, 20:25, 23:25, 24:26)
    AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Dydak, Starzyk-Bonach, Soja (L) oraz Węgiełek, Stefańska, Świerszcz
I Liga Kobiet – 2011/2012
I RUNDA:

  • 1. kolejka – 30.09.2011
    Jadar AZS Politechnika Radom – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (25:23, 21:25, 25:19, 21:25, 10:15)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Chmiel, Mazur, Kosiorowska, Król, Tomsia, Soja (L) oraz Nowakowska, Lisiecka, Świerszcz
  • 2. kolejka – 08.10.2011 (mecz rozegrany w Warszawie)
    MUKS Sparta Warszawa – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (13:25, 23:25, 13:25)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Tomsia, Kosiorowska, Król, Chmiel, Mazur, Soja (L) oraz Świerszcz, Winogradowa
  • 3. kolejka – 15.10.2011
    Siódemka Legionovia Legionowo – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:5, 25:13, 25:23)
    AZS WSBiP KSZO: Chmiel, Tomsia, Kosiorowska, Król, Bernatowicz, Mazur, Soja (L) oraz Lisiecka, Winogradowa, Świerszcz, Nowakowska
  • 4. kolejka – 22.10.2011
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Jedynka Aleksandrów Łódzki 3:1 (25:22, 25:27, 25:14, 25:22)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Tomsia, Kosiorowska, Król, Mazur, Winogradowa, Soja (L) oraz Chmiel, Świerszcz, Nowakowska, Stefańska
  • 5. kolejka – 29.10.2011
    SMS PZPS I Sosnowiec – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (15:25, 11:25, 25:16, 19:25)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Mazur, Kosiorowska, Tomsia, Chmiel, Król i Soja (L) oraz Bernatowicz , Świerszcz, Nowakowska
  • 6. kolejka – 05.11.2011, godz. 18:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – KS Piecobiogaz Murowana Goślina 0:3 (13:25, 23:25, 13:25)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Winogradowa, Kosiorowska, Król, Tomsia, Chmiel, Soja (L) oraz Mazur, Nowakowska, Słonecka, Świerszcz, Lisiecka
  • 7. kolejka – 12.11.2011
    Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (23:25, 25:16, 17:25, 27:25, 10:15)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Winogradowa, Kosiorowska, Tomsia, Chmiel, Król, Soja (L) oraz Stefańska, Mazur, Świerszcz, Słonecka
  • 8. kolejka – 19.11.2011, godz. 18:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Armatura Eliteski AZS UE Kraków 0:3 (19:25, 20:25, 19:25)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Winogradowa, Tomsia, Kosiorowska, Chmiel, Król, Soja (L) oraz Mazur, Słonecka, Nowakowska, Świerszcz, Stefańska
  • 9. kolejka – 26.11.2011
    MMKS Gaudia Budmel Trzebnica – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:13, 25:17, 17:25, 25:21)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Winogradowa, Tomsia, Kosiorowska, Chmiel, Król, Soja (L) oraz Mazur, Słonecka, Nowakowska, Świerszcz, Stefańska
  • 10. kolejka – 03.12.2011
    PLKS Pszczyna – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:16, 25:16, 23:25, 25:16)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Winogradowa, Tomsia, Kosiorowska, Chmiel, Król, Soja (L) oraz Słonecka, Nowakowska, Świerszcz, Stefańska, Lisiecka
  • 11. kolejka – 10.12.2011, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – PSPS Chemik Police 3:2 (18:25, 30:28, 25:19, 23:25, 15:9)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Nowakowska, Mazur, Bernatowicz, Kosiorowska, Chmiel, Soja (L) oraz Król, Słonecka, Świerszcz, Tomsia, Stefańska

II RUNDA:

  • 12. kolejka – 17.12.2011
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Jadar AZS Politechnika Radom 0:3 (22:25, 22:25, 28:30)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Słonecka, Bernatowicz, Kosiorowska, Chmiel, Król, Soja (L) oraz Mazur, Tomsia, Świerszcz, Stefańska
  • 13. kolejka – 07.01.2012, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – MUKS Sparta Warszawa 1:3 (25:23, 19:25, 22:25, 20:25)
    AZS WSBiP KSZO: Słonecka, Bernatowicz, Tomsia, Kosiorowska, Chmiel, Król, Soja (L) oraz Brojek, Mazur, Świerszcz, Nowakowska
  • 14. kolejka – 14.01.2012
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Siódemka Legionovia Legionowo 2:3 (20:25, 25:19, 17:25, 25:23, 12:15)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Słonecka, Bernatowicz, Kosiorowska, Król, Chmiel, Soja (L) oraz Świerszcz, Tomsia, Mazur, Nowakowska, Winogradowa
  • 15. kolejka – 21.01.2012
    Jedynka Aleksandrów Łódzki – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (27:25, 21:25, 20:25, 25:23, 13:15)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Brojek, Mazur, Słonecka, Kosiorowska, Król, Soja (L) oraz Świerszcz, Chmiel, Winogradowa
  • 16. kolejka – 28.01.2012
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – SMS PZPS I Sosnowiec 3:1 (21:25, 25:17, 25:20, 25:22)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Słonecka, Mazur, Bernatowicz, Kosiorowska, Król, Soja (L) oraz Winogradowa, Świerszcz, Tomsia, Chmiel, Nowakowska
  • 17. kolejka – 04.02.2012
    KS Piecobiogaz Murowana Goślina – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:23, 25:18, 25:21)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Słonecka, Bernatowicz, Winogradowa, Kosiorowska, Król, Soja (L), oraz Mazur, Świerszcz, Tomsia, Chmiel
  • 18. kolejka – 08.02.2012
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów 0:3 (23:25, 21:25, 25:27)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Słonecka, Bernatowicz, Winogradowa, Kosiorowska, Król. Soja (L) oraz Mazur, Tomsia, Świerszcz
  • 19. kolejka – 11.02.2012
    Armatura Eliteski AZS UE Kraków – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (21:25, 27:25, 25:22, 25:13)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Słonecka, Bernatowicz, Winogradowa, Kosiorowska, Król, Soja (L) oraz Świerszcz, Tomsia, Mazur, Chmiel, Nowakowska
  • 20. kolejka – 18.02.2012
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – MMKS Gaudia Budmel Trzebnica 3:1 (25:23, 24:26, 25:22, 25:17)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Brożek, Król, Kosiorowska, Słonecka, Winogradowa, Soja (L) oraz Mazur, Świerszcz, Tomsia, Nowakowska
  • 21. kolejka – 25.02.2012
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – PLKS Pszczyna 3:0 (25:13, 25:17, 25:18)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Słonecka, Bernatowicz, Kosiorowska, Chmiel, Król, Soja (L)
  • 22. kolejka – 03.03.2012
    PSPS Chemik Police – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:18, 23:25, 25:15, 25:20)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Brojek, Kosiorowska, Chmiel, Słonecka, Król, Soja (L) oraz Świerszcz, Mazur, Tomsia, Winogradowa

Tabela:

1. Siódemka Legionovia Legionowo 22 60 65:19 1959:1601
2. KS Piecobiogaz Murowana Goślina 22 51 57:23 1909:1659
3. PSPS Chemik Police 22 51 58:27 1943:1688
4. Armatura Eliteski AZS UE Kraków 22 44 52:33 1937:1806
5. Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów 22 36 43:37 1739:1738
6. Jadar AZS Politechnika Radom 22 35 42:35 1732:1724
7. UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki 22 33 40:43 1837:1847
8. AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 22 27 37:48 1820:1888
9. MUKS Sparta Warszawa 22 23 31:51 1739:1848
10. PLKS Pszczyna 22 22 32:49 1721:1866
11. MMKS Gaudia Budmel Trzebnica 22 7 18:63 1637:1907
12. SMS PZPS I Sosnowiec 22 7 16:63 1465:1866

PLAY-OFF, I RUNDA (o miejsca 8-11):

  • 1. mecz – 17.03.2012, godz. 17
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – MMKS Gaudia Budmel Trzebnica 3:0 (25:13, 31:29, 25:17)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Brojek, Król, Kosiorowska, Chmiel, Słonecka, Soja (L) oraz Winogradowa, Świerszcz, Tomsia, Mazur, Nowakowska
  • 2. mecz – 18.03.2012, godz. 17
    AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – MMKS Gaudia Budmel Trzebnica 3:1 (25:19, 24:26, 25:19, 25:11)
    AZS WSBiP KSZO: Bernatowicz, Brojek, Król, Kosiorowska, Winogradowa, Słonecka, Soja (L) oraz Świerszcz, Chmiel
  • 3. mecz – 24.03.2012
    MMKS Gaudia Budmel Trzebnica – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (23:25, 17:25, 25:20, 20:25)
    AZS WSBiP KSZO: Król, Kosiorowska, Słonecka, Winogradowa, Brojek, Bernatowicz, Soja (L) oraz Świerszcz, Mazur, Tomsia, Chmiel
I Liga Kobiet – 2010/2011
I RUNDA:

  • 1. kolejka – 25 września
    KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice – AZS WSBiP KSZO 3:0 (25:18, 25:23, 25:23)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Brojek, Król, Kosiorowska, Kijakova, Związek, Soja (L) oraz Nadziałek, Cabańska, Seta, Gawron
  • 2. kolejka – 2 października, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO – SMS PZPS Sosnowiec 3:0 (25:20, 28:26, 25:20)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Kosiorowska, Król, Związek, Seta, Soja (L) oraz Kijakova
  • 3. kolejka – 9 października
    PTPS Piła – AZS WSBiP KSZO 2:3 (25:18, 25:13, 12:25, 13:25, 14:16)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Seta, Kijakova, Związek, Kosiorowska, Król, Soja (L) oraz Cabańska, Nadziałek, Gawron
  • 4. kolejka – 16 października, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO – Gedania Żukowo 3:0 (25:22, 25:16, 25:19)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Związek, Kijakova, Gawron, Kosiorowska, Król, Soja (L) oraz Nadziałek, Brojek, Seta, Wyszomierska, Biskup
  • 5. kolejka – 23 października
    AZS WSBiP KSZO – pauza
  • 6. kolejka – 30 października
    PSPS Chemik Police – AZS WSBiP KSZO 3:2 (25:20, 21:25, 20:25, 25:5, 16:14)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Seta, Związek, Król, Wyszomierska, Soja (L) oraz Nadziałek, Brojek
  • 7. kolejka – 6 listopada, godz. 18:00
    AZS WSBiP KSZO – PLKS Pszczyna 3:0 (25:18, 25:19, 25:14)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Seta, Kosiorowska, Król, Gawron, Związek, Soja (L) oraz Nadziałek, Brojek, Wyszomierska
  • 8. kolejka – 13 listopada
    MUKS Sparta Warszawa – AZS WSBiP KSZO 2:3 (15:20, 20:25, 25:23, 25:22, 4:15)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Seta, Król, Kosiorowska, Związek, Gawron, Soja (L) oraz Brojek, Nadziałek
  • 9. kolejka – 20 listopada, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO – Silesia Volley Mysłowice 0:3 (18:25, 12:25, 15:25)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Kosiorowska, Król, Związek, Seta, Soja (L) oraz Nadziałek, Brojek, Kijakova
  • 10. kolejka – 27 listopada, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO – Eliteski Skawa AZS UEK Kraków 3:2 (25:27, 25:16, 19:25, 25:19, 15:13)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Kosiorowska, Król, Seta, Związek, Soja (L) oraz Nadziałek, Wyszomierska, Brojek
  • 11. kolejka – 4 grudnia
    KS Murowana Goślina – AZS WSBiP KSZO 3:0 (25:23, 25:23, 25:18)
    AZS WSBiP KSZO: Nadziałek, Gawron, Kosiorowska, Król, Związek, Seta, Soja (L) oraz Staniucha, Brojek, Wyszomierska

II RUNDA:

  • 12. kolejka – 11 grudnia, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO – KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:0 (25:16, 25:20, 25:18)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Król, Kosiorowska, Seta, Związek, Soja (L)
  • 13. kolejka – 18 grudnia
    SMS PZPS Sosnowiec – AZS WSBiP KSZO 1:3 (23:25, 19:25, 25:21, 28:26)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Król, Kosiorowska, Związek, Seta, Soja (L) oraz Brojek
  • 14. kolejka – 8 stycznia, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO – PTPS Piła 1:3 (26:24, 18:25, 23:25, 15:25)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Król, Kosiorowska, Związek, Seta, Soja (L) oraz Wyszomierska, Nadziałek, Kijakova, Biskup
  • 15. kolejka – 15 stycznia
    Gedania Żukowo – AZS WSBiP KSZO 2:3 (25:18, 25:22, 16:25, 23:25, 14:16)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Kosiorowska, Król, Związek, Seta, Soja (libero) oraz Kijakova, Wyszomierska i Nadziałek
  • 16. kolejka – 22 stycznia
    AZS WSBiP KSZO – pauza
  • 17. kolejka – 29 stycznia, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO – PSPS Chemik Police 0:3 (24:26, 19:25, 25:27)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Król, Kosiorowska, Związek, Seta, Soja (L) oraz Nadziałek, Wyszomierska
  • 18. kolejka – 5 lutego, godz. 18:00
    PLKS Pszczyna – AZS WSBiP KSZO 1:3 (25:22, 27:29, 20:25, 26:28)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Kosiorowska, Król, Związek, Seta, Soja (L) oraz Kijakova, Nadziałek, Wyszomierska
  • 19. kolejka – 12 lutego, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO – MUKS Sparta Warszawa 3:0 (25:19, 25:23, 25:16)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Król, Kosiorowska, Seta, Związek, Soja (L) oraz Kijakova
  • 20. kolejka – 19 lutego
    Silesia Volley Mysłowice – AZS WSBiP KSZO, godz. 16:00 3:0 (27:25, 25:15, 25:21)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Kosiorowska, Król, Związek, Seta, Soja (L) oraz Kijakova, Nadziałek
  • 21. kolejka – 26 lutego
    Eliteski Skawa AZS UEK Kraków – AZS WSBiP KSZO 3:2 (17:25, 25:16, 25:17, 22:25, 15:10)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Kosiorowska, Król, Kijakova, Związek, Soja (L) oraz Nadziałek, Wyszomierska
  • 22. kolejka – 5 marca, godz. 17:00
    AZS WSBiP KSZO – KS Murowana Goślina 2:3 (25:23, 19:25, 26:24, 17:25, 12:15)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Związek, Kijakova, Kosiorowska, Gawron, Król, Soja (L) oraz Seta, Wyszomierska

Tabela:

1. PTPS Piła 20 52 58:17 1739:1379
2. KS Piecobiogaz Murowana Goślina 20 46 52:21 1673:1484
3. PSPS Chemik Police 20 42 50:28 1751:1608
4. MOSiR/Sokół Silesia Volley Mysłowice 20 39 44:29 1686:1545
5. AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 32 40:37 1669:1660
6. Eliteski Skawa AZS UEK Kraków 20 31 42:38 1766:1722
7. PLKS Pszczyna 20 29 33:37 1546:1554
8. Gedania Żukowo 20 18 30:51 1688:1847
9. MUKS Sparta Warszawa 20 16 25:50 1486:1696
10. SMS I PZPS Sosnowiec 20 14 22:51 1540:1746
11. KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice 20 11 15:52 1320:1623

PLAY-OFF, I RUNDA (o miejsca 1-8):

  • 1 mecz – 19 marca
    Silesia Volley Mysłowice – AZS WSBiP KSZO 3:2 (22:25, 22:25, 25:18, 25:18, 15:11)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Kosiorowska, Król, Związek, Seta, Soja (L) oraz Nadziałek, Kijakova, Wyszomierska
  • 2 mecz – 20 marca
    Silesia Volley Mysłowice – AZS WSBiP KSZO 3:1 (25:12, 25:21, 21:25, 25:16)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Kosiorowska, Król, Związek, Seta, Soja (L) oraz Nadziałek, Kijakova, Wyszomierska
  • 3 mecz – 26 marca, godz. 18:30
    AZS WSBiP KSZO – Silesia Volley Mysłowice 1:3 (23:25, 17:25, 25:23, 19:25)
    AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Kosiorowska, Król, Seta, Związek, Soja (L) oraz Kijakova, Nadziałek
I Liga Kobiet – 2009/2010
I RUNDA:

  • 10.10.2009, godz. 17:00: AZS WSBiP KSZO – TKS-T Budowlani Toruń 3:0 (25:22, 25:18, 25:15)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Łunkiewucz, Mazur, Związek, Kosiorowska, Król, Soja (libero) oraz Seta, Wardzińska, Wyszomierska, Wiatrowska
  • 17.10.2009: pauza
  • 24.10.2009: Trefl Sopot – AZS WSBiP KSZO 3:2 (25:18, 25:19, 23:25, 21:25, 15:13)
    KSZO: Brojek, Łunkiewicz, Mazur, Związek, Kosiorowska, Król, Soja (L) oraz Wardzińska, Seta, Świerszcz, Wiatrowska
  • 31.10.2009, godz. 17:00: AZS WSBiP KSZO – PLKS Pszczyna3:2 (28:26, 25:23, 22:25, 19:25, 15:4)
    AZS KSZO: Kosiorowska, Brojek, Maj, Łunkiewicz, Związek, Król, Soja (L) oraz Seta, Wardzińska, Wiatrowska, Świerszcz
  • 07.11.2009: Legionovia Legionowo – AZS WSBiP KSZO 0:3 (17:25, 23:25, 19:25)
    AZS KSZO: Kosiorowska, Król, Łunkiewicz, Związek,Seta, Brojek, Soja (L) oraz Mazur, Świerszcz, Wardzińska
  • 14.11.2009, godz. 17:00: AZS WSBiP KSZO – SMS PZPS Sosnowiec 3:1 (25:19, 25:20, 19:25, 25:21)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Łunkiewicz, Seta, Związek, Kosiorowska, Soja (L) oraz Wardzińska, Mazur, Świerszcz
  • 18.11.2009: Jedynka Aleksandrów Łódzki – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (21:25, 26:24, 25:16, 23:25, 12:15)
    AZS WSBiP KSZO: Łunkiewicz, Brojek, Związek, Seta, Kosiorowska, Król, Soja (L) oraz Wardzińska, Mazur, Świerszcz, Wyszomierska
  • 21.11.2009, godz. 17:00: AZS WSBiP KSZO – SCS Sokół Chorzów 3:2 (19:25, 25:21, 25:21, 15:25, 15:7)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Łunkiewicz, Seta, Związek, Kosiorowska, Król, Soja (libero) oraz Wardzińska, Mazur, Świerszcz, Wyszomierska
  • 28.11.2009: TPS Rumia – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:14, 23:25, 25:20, 25:23)
    AZS WSBiP KSZO: Łunkiewicz, Brojek, Kosiorowska, Król, Wardzińska, Seta, Soja (libero) oraz Mazur, Świerszcz, Wiatrowska
  • 05.12.2009, godz. 17:00: AZS WSBiP KSZO – PSPS Chemik Police 3:0 (25:18, 25:21, 25:13)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Łunkiewicz, Wardzińska, Związek, Kosiorowska, Król, Soja (L) oraz Świerszcz, Mazur, Seta
  • 12.12.2009, godz. 17:00: AZS KSZO WSBiP Ostrowiec Św. – MOSiR Mysłowice 3:2 (21:25, 25:21, 18:25, 25:18,15:11)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Łunkiewicz, Wardzińska, Związek, Kosiorowska, Król, Soja (L) oraz Mazur, Świerszcz, Seta

II RUNDA:

  • 16.12.2009: Budowlani Toruń – AZS KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (17:25, 18:25, 8:25)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Łunkiewicz, Wardzińska, Związek, Kosiorowska, Król, Soja (L)
  • 19.12.2009: pauza
  • 09.01.2010, godz. 17:00: AZS WSBiP KSZO – KS Trefl Gdynia 2:3 (22:25, 25:21, 27:29, 25:15, 12:15)
    AZS WSBiP: Brojek, Łunkiewicz, Wardzińska, Związek, Kosiorowska, Król, Soja (L) oraz Świerszcz, Seta
  • 16.01.2010: PLKS Pszczyna – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (14:25, 25:18, 25:20, 25:16)
    AZS WSBiP KSZO: Kosiorowska, Łunkiewicz, Brojek, Król, Wardzińska, Związek, Soja (L) oraz Mazur, Świerszcz, Seta, Wiatrowska, Wyszomierska
  • 23.01.2010, godz. 17:00: AZS WSBiP KSZO – LTS Legionovia Legionowo 3:2 (25:12, 21:25, 25:19, 19:25, 18:16)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Łunkiewicz, Wardzińska, Związek, Kosiorowska, Król, Soja (L) oraz Seta, Mazur, Świerszcz, Wiatrowska
  • 30.01.2010: SMS PZPS I Sosnowiec – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (22:25, 25:20, 28:26, 21:25, 15:11)
    AZS WSBiP KSZO: Kosiorowska, Król, Łunkiewicz, Brojek, Seta, Związek, Soja (L) oraz Świerszcz, Mazur, Wardzińska, Wiatrowska, Wyszomierska
  • 03.02.2010, godz. 17:00: AZS WSBiP KSZO – KS Jedynka Aleksandrów Łódzki 3:2 (14:25, 20:25, 25:20, 25:12, 16:14)
    AZS WSBiP KSZO: Świerszcz, Kosiorowska, Seta, Król, Brojek, Związek, Soja oraz Wardzińska, Łunkiewicz, Mazur
  • 13.02.2010: Sokół Chorzów – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (17:25, 22:25, 13:25)
    AZS WSBiP KSZO: Łunkiewicz, Król, Kosiorowska, Brojek, Seta, Związek, Soja (L) oraz Wyszomierska, Wiatrowska, Świerszcz, Maj
  • 17.02.2010, godz. 17:00: AZS WSBiP KSZO – EC Wybrzeże TPS Rumia 3:1 (25:20, 25:21, 12:25, 25:17)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Łunkiewicz, Seta, Związek, Kosiorowska, Król, Soja (L) oraz Wyszomierska, Wiatrowska, Mazur, Świerszcz
  • 27.02.2010: Chemik Police – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (22:25, 25:20, 26:24, 25:17)
    AZS WSBiP KSZO: Brojek, Łunkiewicz, Seta, Związek, Kosiorowska, Król, Soja (L) oraz Wardzińska, Wyszomierska, Wiatrowska, Mazur, Świerszcz
  • 03.03.2010: MOSiR Mysłowice – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (25:20, 18:25, 24:26, 25:21, 15:11)
    AZS WSBiP KSZO: Świerszcz, Wiatrowska, Kosiorowska, Wyszomierska, Mazur, Wardzińska, Soja (L) oraz Związek, Brojek, Seta, Król, Łunkiewicz

Tabela:

1 Trefl Sopot 20 54 59:15 1768:1403
2 EC Wybrzeże TPS Rumia 20 45 51:24 1718:1527
3 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 37 50:35 1849:1748
4 PSPS Chemik Police 20 33 41:38 1696:1706
5 PLKS Pszczyna 20 30 41:42 1781:1756
6 TKS-T Budowlani Nesta Toruń 20 30 37:38 1638:1650
7 Remagum MOSiR Mysłowice 20 27 36:41 1638:1680
8 Jedynka Aleksandrów Łódzki 20 25 38:44 1749:1774
9 LTS Legionovia Legionowo 20 22 29:43 1528:1614
10 SCS Sokół Chorzów 20 18 28:49 1550:1710
11 SMS PZPS I Sosnowiec 20 9 15:56 1330:1677
I Liga Kobiet – 2008/2009
I RUNDA:

  • 27.09.2008: AZS KSZO Ostrowiec Św. – TKST Budowlami Toruń 1:3 (25:21, 19:25, 21:25, 21:25)
  • 04.10.2008: AZS KSZO Ostrowiec Św. – pauza
  • 11.10.2008: PSPS Chemik Police – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:22, 20:25, 28:26, 25:21)
  • 18.10.2008: AZS KSZO Ostrowiec Św. – KS Organika Budowlani Łódź 1:3 (14:25, 25:19, 10:25, 16:25)
  • 25.10.2008: EC Wybrzeże TPS Rumia – AZS KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (20:25, 25:20, 25:17, 22:25, 16:18)
  • 08.11.2008: AZS KSZO Ostrowiec Św. – SMS PZPS Sosnowiec 3:2 (18:25, 24:26, 25:23, 25:12, 15:13)
  • 15.11.2008: AZS AWF Poznań – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (24:26, 25:21, 31:29, 25:20)
  • 22.11.2008: AZS KSZO Ostrowiec Św. – TS Wisła Enion Energia Kraków 3:2 (21:25, 27:29, 25:16, 25:18, 15:9)
  • 29.11.2008: SCS Sokół Chorzów – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:17, 25:22, 25:19)
  • 06.12.2008: AZS KSZO Ostrowiec Św. – KS PROKONSTAL Piast Szczecin 2:3 (25:20, 25:18, 28:30, 24:26, 10:15)
  • 13.12.2008: MOSiR REMAGUM Mysłowice – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (23:25, 25:22, 20:25, 27:25, 15:12)

II RUNDA:

  • 20.12.2008: TKST Budowlami Toruń – AZS KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (25:19, 22:25, 17:25, 25:21, 11:15)
  • 03.01.2009: AZS KSZO Ostrowiec Św. – pauza
  • 10.01.2009: AZS KSZO Ostrowiec Św. – PSPS Chemik Police 1:3 (18:25, 25:21, 23:25, 18:25)
  • 17.01.2009: KS Organika Budowlani Łódź – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:16, 25:19, 25:18)
  • 24.01.2009: AZS KSZO Ostrowiec Św. – EC Wybrzeże TPS Rumia 1:3 (23:25, 25:21, 21:25, 15:25)
  • 31.01.2009: SMS PZPS Sosnowiec – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (25:23, 16:25, 25:20, 23:25, 16:14)
  • 07.02.2009: AZS KSZO Ostrowiec Św. – AZS AWF Poznań 3:1 (25:16, 25:20, 15:25, 25:22)
  • 14.02.2009: TS Wisła Enion Energia Kraków – AZS KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (19:25, 21:25, 18:25)
  • 21.02.2009: AZS KSZO Ostrowiec Św. – SCS Sokół Chorzów 1:3 (20:25, 30:28, 23:25, 19:25)
  • 28.02.2009: KS PROKONSTAL Piast Szczecin – AZS KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (25:17, 22:25, 25:18, 23:25, 12:15)
  • 07.03.2009: AZS KSZO Ostrowiec Św. – MOSiR REMAGUM Mysłowice 2:3 (23:25, 25:20, 23:25, 25:22, 12:15)

Tabela:

miejsce drużyna mecze punkty sety małe pkt.
1 KS Organika Budowlani Łódź 20 52 57:19 1810:1426
2 SCS Sokół Chorzów 20 43 49:26 1722:1625
3 KS Prokonstal Piast Szczecin 20 36 46:34 1780:1667
4 EC Wybrzeże TPS Rumia 20 35 43:35 1761:1679
5 PSPS Chemik Police 20 33 40:37 1706:1683
6 Remagum MOSiR Mysłowice 20 32 44:39 1738:1822
7 TKST Budowlani Nesta Toruń 20 32 38:36 1672:1621
8 AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 20 36:50 1843:1921
9 AZS AWF Poznań 20 16 28:52 1652:1843
10 SMS PZPS I Sosnowiec 20 16 28:53 1603:1816
11 TS Wisła Enion Energia Kraków 20 15 24:52 1573:1757

BARAŻE:

  • 01.05.2009: Legionovia Legionowo – AZS KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (25:27, 29:31, 17:25)
  • 02.05.2009: Budowlani Toruń – AZS KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (25:20, 20:25, 25:19, 17:25, 14:16)
  • 03.05.2009: AZS KSZO Ostrowiec Św. – Szóstka Biłgoraj 3:1 (25:23, 25:20, 23:25, 25:15)

Tabela:

1 AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 6 9:3 286:255
2 TKST Budowlani Toruń 3 5 8:6 302:288
3 LTS Legionovia Legionowo 3 4 4:6 232:231
4 BKS Szóstka Biłgoraj 3 3 3:9 235:281
I Liga Kobiet – 2007/2008
runda jesienna

  • 29-09-2007 SPS Politechnika Częstochowa – AZS KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (20:25, 32:30, 22:25, 20:25)
    S KSZO: Sojka, Walawender, Żalińska, Żółtańska, Kosiorowska, Buzała, Kosiarska (libro) oraz Świerszcz, Maj
  • 06-10-2007 AZS KSZO Ostrowiec Św. – PSPS Chemik Police 3:2 (25:16, 25:21, 17:25, 20:25, 15:11)
    AZS KSZO: Żalińska, Walawender, Żółtańska, Buzała, Sojka, Kosiarska (libero) oraz Maj, Świerszcz
  • 12-10-2007 TKST Budowlani Toruń – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:17, 25:17, 25:19)
    AZS KSZO: Sojka, Żalińska, Walawender, Żółtańska, Buzała, Kosiorowska, Kosiarska (libero) oraz Świerszcz, Maj, Wardzińska, Wiatrowska
  • 20-10-2007 AZS KSZO Ostrowiec Św. – PLKS Pszczyna 3:1 (25:16, 19:25, 25:8, 26:24)
    AZS KSZO: Sojka, Żalińska, Walawender, Żółtańska, Buzała, Kosiorowska, Kosiarska (libero) oraz Świerszcz, Maj
  • 27-10-2007 SMS I PZPS Sosnowiec – AZS KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (25:19 ; 20:25 ; 25:15 ; 18:25 ; 17:19)
    AZS KSZO: Gawron, Sojka, Walawender, Buzała, Kosiorowska, Żółtańska, Kosiarska(libero) oraz Maj, Świerszcz, Wardzińska, Żalińska
  • 03-11-2007 Dialog Gwardia Wrocław – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (27:25, 25:14, 22:25, 25:17)
    AZS KSZO: Kosiorowska, Żółtańska, Walawender, Buzała, Gawron, Sojka, Kosiarska (libero) oraz Świerszcz, Żalińska, Wardzińska
  • 17-11-2007 AZS KSZO Ostrowiec Św. – KS Piast Szczecin 1:3 (14:25, 25:14, 20:25, 17:25)
    AZS KSZO: Maj, Sojka, Gawron, Walawender, Buzała, Żółtańska, Kosiarska (libero) oraz Świerszcz
  • 24-11-2007 SCS Sokół Chorzów – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:15, 25:11, 25:15)
    AZS KSZO: Sojka, Gawron, Walawender, Buzała, Kosiorowska, Żółtańska, Kosiarska (libero)
  • 01-12-2007 KPS Skra Bełchatów – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:12, 25:21, 23:25, 25:16)
    AZS KSZO: Sojka, Żółtańska, Walawender, Kosiorowska, Gawron, Buzała, Kosiarska (libero) oraz Wardzińska, Maj, Świerszcz
  • 09-12-2007 TS Wisła Enion Kraków – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:16 ; 27:25 ; 25:18)
    AZS KSZO: Sojka, Żółtańska, Walawender, Kosiorowska, Gawron, Buzała, Kosiarska (libero) oraz Świerszcz, Maj

runda wiosenna

  • 15-12-2007 AZS KSZO Ostrowiec Św. – SPS Politechnika Częstochowa 3:1 (25:16, 25:23, 19:25, 25:20)
    AZS KSZO: Sojka, Gawron, Żółtańska, Walawender, Kosiorowska, Buzała Kosiarska (libero) oraz Świerszcz
  • 05-01-2008 PSPS Chemik Police – AZS KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (25:18, 17:25, 18:25, 24:26)
    AZS KSZO: Sojka, Gawron, Żółtańska, Walawender, Kosiorowska, Buzała Kosiarska (libero) oraz Świerszcz
  • 12-01-2008 AZS KSZO Ostrowiec Św. – TKST Budowlani Toruń 3:1 (11:25, 25:23, 25:18, 25:23)
    AZS KSZO: Buzała, Gawron, Sojka, Walawender, Żółtańska, Kosiorowska, Kosiarska (libero) oraz Świerszcz, Maj
  • 19-01-2008 PLKS Pszczyna – AZS KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (18:25, 13:25, 20:25)
    AZS KSZO: Buzała, Gawron, Sojka, Walawender, Żółtańska, Kosiorowska, Kosiarska (libero) oraz Świerszcz, Maj, Wiatrowska
  • 26-01-2008 AZS KSZO Ostrowiec Św. – SMS I PZPS Sosnowiec 2:3 (19:25, 25:16, 25:22, 21:25, 12:15)
    AZS KSZO: Świerszcz, Gawron, Buzała, Walawender, Kosiorowska, Żółtańska, Kosiarska (libero) oraz Maj
  • 02-02-2008 AZS KSZO Ostrowiec Św. – Dialog Gwardia Wrocław 0:3 (17:25, 23:25, 9:25) AZS KSZO: Sojka, Gawron, Buzała, Walawender, Kosiorowska, Żółtańska, Kosiarska (libero) oraz Świerszcz, Maj, Wiatrowska, Wardzińska
  • 16-02-2008 AZS KSZO Ostrowiec Św. – TS Wisła Enion Kraków 2:3 (25:20 ; 19:25 ; 17:25 ; 25:23 ; 7:15)
    AZS KSZO: Wardzińska, Sojka, Żółtańska, Kosiorowska, Gawron, Buzała, Kosiarska (libero) oraz Maj, Żalińska, Świerszcz
  • 23-02-2008 KS Piast Szczecin – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:22, 17:25, 25:23, 25:16)
    AZS KSZO: Wardzińska, Żółtańska, Gawron, Sojka, Buzała, Kosiorowska, Kosiarska (libero) oraz Żalińska Świerszcz, Maj
  • 01-03-2008 AZS KSZO Ostrowiec Św. – SCS Sokół Chorzów 0:3 (15:25 ; 16:25 ; 22:25)
    AZS KSZO: Zółtańska, Wardzińska, Gwaron, Buzała, Kosiorowska, Sojka, Kosiarska(libero) oraz Maj, Świerszcz, Żalińska
  • 08-03-2008 KPS Skra Bełchatów – AZS KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (25:13,22:25, 25:20, 15:25, 10:15)
    AZS KSZO: Wardzińska, Maj, Sojka, Żółtańska, Kosiorowska, Gwaron, Kosiarska (libero) oraz Świerszcz, Żalińska, Wiatrowska
1. Dialog Gwardia Wrocław 55 20 10 8 0 0 1 1 57 14
2. TS Wisła Enion Kraków 49 20 9 4 5 0 2 0 56 20
3. KS Piast Szczecin 43 20 4 9 1 2 2 2 48 29
4. SCS Sokół Chorzów 36 20 6 4 1 3 2 4 43 33
5. KPS Skra Bełchatów 35 20 5 2 6 2 3 2 46 35
6. TKST Budowlani Toruń 31 20 4 4 3 6 2 1 37 37
7. AZS KSZO Ostrowiec Św. 25 20 1 5 2 5 4 3 34 45
8. PSPS Chemik Police 24 20 0 5 3 5 4 3 34 47
9. SPS Politechnika Częstochowa 16 20 3 1 0 4 8 4 28 49
10. SMS I PZPS Sosnowiec 9 20 0 1 2 5 10 2 23 56
11. PLKS Pszczyna 7 20 1 1 0 11 6 1 14 55

PLAY-OFF, I RUNDA (o utrzymanie, do 3 zwycięstw):

  • 29-03-2008 AZS KSZO Ostrowiec Św. – PLKS Pszczyna 3:0 (25:12, 25:21, 25:19)
    AZS KSZO: Wardzińska, Sojka, Żółtańska, Kosiorowska, Gawron, Buzała, Kosiarska (libero) oraz Świerszcz, Żalińska
  • 30-03-2008 AZS KSZO Ostrowiec Św. – PLKS Pszczyna 3:2 (25:22, 25:20, 23:25, 22:25, 15:12)
    AZS KSZO: Wardzińska, Sojka, Kosiorowska, Żółtańska, Buzała, Gawron, Kosiarska (libero) oraz Świerszcz, Maj, Żalińska
  • 05-04-2008 PLKS Pszczyna – AZS KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (19:25, 22:25, 14:25)
    AZS KSZO: Gawron, Kosiorowska, Buzała, Sojka, Żółtańska, Wardzińska, Kosiarska(libero) oraz Świerszcz, Maj, Żalińska, Wiatrowska
I Liga Kobiet – 2006/2007
I RUNDA:

  • 21.10.2006 UMKS Łańcut – AZS KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (21:25, 21:25, 24:26)
    AZS KSZO: Walawender, Brożek, Buzała, Bednarek, Kostyanyk, Kosiorowska, Kosiarska (L) oraz Maj, Świerszcz.
  • 28.10.2006 godz. 16.00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – TS Wisła Enion Kraków 0:3 (19:25, 16:25, 19:25)
    AZS KSZO: Walawender, Brożek, Buzała, Bednarek, Kostyanyk, Kosiorowska, Kosiarska (L) oraz Maj, Świerszcz, Jagiełło.
  • 29.10.2006 godz. 17.00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – BT Polska Legionovia Legionowo 3:1 (23:25, 25:21, 25:15, 25:12)
    AZS KSZO: Kostyanyk, Brożek, Walawender, Bednarek, Kosiorowska, Buzała, Kosiarska (L) oraz Maj, Świerszcz.
  • 04.11.2006 PSPS Chemik Police – AZS KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (18:25, 21:25, 21:25)
    AZS KSZO: Kostyanyk, Brożek, Walawender, Buzała, Kosiorowska, Bednarek, Kosiarska (L) oraz Maj, Świerszcz.
  • 15.11.2006 godz. 17.00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – EC Wybrzeże TPS Rumia 3:1 (28:26, 25:18, 16:25, 25:18)
    AZS KSZO: Kostyanyk, Brożek, Walawender, Bednarek, Kosiorowska, Buzała, Kosiarska (L) oraz Maj, Świerszcz
  • 18.11.2006 KPS Skra Bełchatów – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:17, 25:22, 19:25, 25:22)
    AZS KSZO: Maj, Buzała, Kostyanyk, Kosiorowska, Walawender, Brożek, Kosiarska (L) oraz Wiatrowska, Świerszcz
  • 02.12.2006 MMKS Dąbrowa Górnicza – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (29:27, 21:25, 25:14, 25:16)
    AZS KSZO: Kostyanyk, Brożek, Maj, Walawender, Kosiorowska, Buzała, Kosiarska (L) oraz Nadziałek, Świerszcz
  • 03.12.2006 godz. 18.00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – KS Piast Szczecin 3:2 (23:25, 25:22, 27:25, 18:25, 15:8)
    AZS KSZO: Kostyanyk, Maj, Walawender, Kosiorowska, Brożek, Buzała, Kosiarska (L) oraz Świerszcz, Jagiełło
  • 06.12.2006 godz. 17.00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – SKS Start Łódź 3:0 (25:22, 32:30, 25:16)
    AZS KSZO: Nadziałek, Kostyanyk, Maj, Wiatrowska, Walawender, Buzała, Kosiarska (L) oraz Jagiełło, Świerszcz
  • 09.12.2006 SMS I PZPS Sosnowiec – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:20, 25:23, 22:25, 25:23)
    AZS KSZO: Maj, Buzała, Walawender, Kostyanyk, Nadziałek, Wiatrowska, Kosiarska (L) oraz Świerszcz, Jagiełło
  • 16.10.2006 godz. 17.00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – SCS Sokół Chorzów 3:1 (23:25, 25:19, 25:22, 25:14)
    AZS KSZO: Kostyanyk, Maj, Walawender, Buzała, Brożek, Kosiorowska, Kosiarska (L) oraz Świerszcz, Bednarek
  • 06.01.2007 SPS Politechnika Częstochowa – AZS KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (25:23, 23:25, 25:20, 16:25, 12:15)
    AZS KSZO: Maj, Świerszcz, Walawender, Buzała, Bednarek, Kosiorowska, Kosiarska (L)

II RUNDA:

  • 13.01.2007 BT Polska Legionovia Legionowo – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (25:21, 25:22, 23:25, 21:25, 15:11)
    AZS KSZO: Walawender, Kosiorowska, Buzała, Bednarek, Maj, Świerszcz, Kosiarska (L) oraz Nadziałek, Wiatrowska
  • 20.01.2007 godz. 17.00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – UMKS Łańcut 3:2 (25:21, 25:14, 17:25, 24:26, 16:14)
    AZS KSZO: Maj, Buzała, Świerszcz, Walawender, Kosiorowska, Bednarek, Kosiarska (L)
  • 27.01.2007 TS Wisła Enion Kraków – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:22, 25:14, 25:16)
    AZS KSZO: Kosiorowska, Bednarek, Walawender, Świerszcz, Maj, Wiatrowska oraz Kosiarska (L) oraz Nadziałek
  • 03.02.2007 godz. 17.00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – PSPS Chemik Police 3:1 (25:17, 18:25, 25:22, 25:13)
    AZS KSZO: Maj, Świerszcz, Kosiorowska, Walawender, Buzała, Bednarek, Kosiarska (L) oraz Nadziałek
  • 10.02.2007 EC Wybrzeże TPS Rumia – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:20, 25:20, 25:21)
    AZS KSZO: Kosiorowska, Bednarek, Walawender, Świerszcz, Maj, Buzała, Kosiarska (L)
  • 14.02.2007 godz. 17.00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – KPS Skra Bełchatów 3:0 (25:17, 27:25, 25:23)
    AZS KSZO: Maj, Bednarek, Świerszcz, Walawender, Kosiorowska, Buzała, Kosiarska (L) oraz Nadziałek, Brożek
  • 17.02.2007 KS Piast Szczecin – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:20, 25:18, 25:18)
    AZS KSZO: Maj, Świerszcz, Walawender, Kosiorowska, Bednarek, Buzała, Kosiarska (L) oraz Nadziałek
  • 24.02.2007 godz. 17.00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – MMKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (23:25; 12:25; 18:25)
    AZS KSZO: Maj, Kosiorowska, Buzała, Walawender, Świerszcz, Bednarek, Kosiarska (L) oraz Brożek, Nadziałek
  • 28.02.2007 godz. 17.00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – SMS PZPS I Sosnowiec 3:1 (21:25, 25:13, 25:23, 25:18)
    AZS KSZO: Maj, Świerszcz, Walawender, Kosiorowska, Bednarek, Buzała, Kosiarska (L)
  • 03.03.2007 SKS Start Łódź – AZS KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (19:25 13:25 11:25)
    AZS KSZO: Maj, Świerszcz, Walawender, Buzała, Bednarek, Kosiorowska, Kosiarska (L) oraz Nadziałek, Wiatrowska
  • 14.03.2007 SCS Sokół Chorzów – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (21:25, 25:19, 25:23, 30:28)
    AZS KSZO: Maj, Świerszcz, Walawender, Kosiorowska, Buzała, Bednarek, Kosiarska (L) oraz Nadziałek
  • 17.03.2007 godz. 17.00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:3 (18:25; 14:25; 24:26)
    AZS KSZO: Maj, Świerszcz, Buzała, Brożek, Kosiorowska, Walawender, Kosiarska (L) oraz Nadziałek
Nazwa Pkt Mecze 3-0 3-1 3-2 0-3 1-3 2-3 Sety W Sety P
1. TS Wisła Enion Kraków 66 24 16 4 3 0 1 0 70 13
2. MMKS Dąbrowa Górnicza 58 24 12 6 2 1 3 0 63 22
3. SCS Sokół Chorzów 45 24 4 9 1 1 5 4 55 41
4. KPS Skra Bełchatów 44 24 6 7 1 4 3 3 51 39
5. KS Piast Szczecin 41 24 7 5 2 4 5 1 49 39
6. SMS I PZPS Sosnowiec 37 24 6 6 0 4 7 1 45 42
7. AZS KSZO Ostrowiec Św. 37 24 5 5 3 6 4 1 45 44
8. SPS Politechnika Częstochowa 35 24 5 3 4 6 3 3 45 47
9. PSPS Chemik Police 29 24 4 4 2 7 6 1 38 50
10. UMKS Łańcut 29 24 4 2 3 8 2 5 39 53
11. BT Polska Legionovia Legionowo 25 24 3 3 2 8 5 3 35 55
12. EC Wybrzeże TPS Rumia 22 24 3 2 1 8 5 5 33 58
13. SKS Start UKS 179 Łódź 0 24 0 0 0 17 7 0 7 72

PLAY-OFF, I RUNDA (o miejsca 1-6, do 3 zwycięstw):

  • 31.03.2007 Sokół Chorzów – KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (25:19; 21:25; 16:25; 25:21; 15:11)
    AZS KSZO: Maj, Walawender, Świerszcz, Buzała, Kosiorowska, Bednarek, Kosiarska (L)
  • 01.04.2007 Sokół Chorzów – KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (27:25; 23:25; 21:25; 25:20; 15:11)
    AZS KSZO: Maj, Walawender, Świerszcz, Buzała, Kosiorowska, Bednarek, Kosiarska (L) oraz Nadziałek, Jagiełło
  • 14.04.2007 KSZO Ostrowiec Św. – Sokół Chorzów 3:0 (25:23, 25:22, 25:19)
  • 15.04.2007 KSZO Ostrowiec Św. – Sokół Chorzów 1:3 (18:25, 25:14, 23:25, 21:25)
I Liga Kobiet – 2005/2006
I RUNDA:

  • 1 – 21.09.2005 Start Łódź – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (20:25, 20:25, 25:16, 25:17, 15:12)
    AZS KSZO: Gil, Kosiorowska, Skorupska, Buzała, Maj, Brożek i Jagiełło (L) oraz Podleś.
  • 2 – 24.09.2005 AZS KSZO Ostrowiec Św. – TPS Rumia 3:1 (25:23, 25:16, 24:26, 25:17)
    AZS KSZO: Gil, Kosiorowska, Skorupska, Buzała, Maj, Brożek i Kosiarska (L) oraz Podleś.
  • 3 – 01.10.2005, 17:00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – UMKS Łańcut 3:0 (25:16; 25:18; 25:18)
    AZS KSZO: Gil, Maj, Kosiorowska, Brożek, Buzała, Skorupska i Kosiarska (L).
  • 4 – 08.10.2005, 15:30 AZS KSZO Ostrowiec Św. – ŁKS Łódź 3:2 (17:25, 25:21, 24:26, 25:22, 15:8)
    AZS KSZO: Kosiorowska, Maj, Brożek, Gil, Buzała, Skorupska i Kosiarkska (L).
  • 5 – 15.10.2005 MKS Polonia Świdnica – AZS KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (25:13, 25:18, 25:17)
    AZS KSZO: Gil, Maj, Kosiorowska, Skorupska, Buzała, Brożek, Kosiarska (L) oraz Podleś.
  • 6 – 22.10.2005, 17:00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – KS Pałac II Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:21, 25:16)
    AZS KSZO: Gil, Maj, Kosiorowska, Skorupska, Buzała, Brożek, Kosiarska (L).
  • 7 – 26.10.2005 SMS I PZPS Sosnowiec – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (22:25, 25:20, 25:18, 25:13)
    AZS KSZO: Gil, Maj, Kosiorowska, Skorupska, Buzała, Brożek, Kosiarska (L) oraz Podleś, Jagiełło.
  • 9 – 29.10.2005 SPS Politechnika Częstochowa – AZS KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (21:25, 25:23, 18:25, 16:25)
    AZS KSZO: Gil, Maj, Kosiorowska, Skorupska, Buzała, Brożek, Kosiarska (L).
  • 8 – 05.11.2005, 17:00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – Energa Gedania Gdańsk 1:3 (12:25, 25:21, 17:25,14:25)
    AZS KSZO: Gil, Maj, Skorupska, Kosiorowska, Brożek, Buzała, Kosiarska (L) oraz Podleś.
  • 10 – 19.11.2005, 17:00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – MMKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (21:25; 17:25; 25:22; 16:25)
    AZS KSZO: Gil, Maj, Skorupska, Kosiorowska, Brozek, Buzała, Kosiarska (L) oraz Podleś.
  • 11 – 26.11.2005 Wisła Kraków – AZS KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (20:25, 16:25, 27:29)
    AZS KSZO: Gil, Buzała, Skorupska, Kosiorowska, Maj, Brożek, Kosiarska (L).
  • 12 – 03.12.2005, 17:00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – Sokół Chorzów 3:1 (25:22; 21:25; 25:18; 25:22)
    AZS KSZO: Gil, Skorupska, Kosiorowska, Brożek, Buzała, Kosiarska (L).
  • 13 – 10.12.2005 Legionovia Legionowo – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:20, 25:21, 25:18)
    AZS KSZO: Gil, Maj, Skorupska, Kosiorowska, Brożek, Buzała, Jagiełło (L) oraz Podleś.
  • 15 – 17.12.2005 AZS KSZO Ostrowiec Św. – pauza
  • 14 – 21.12.2005 Skra Bełchatów – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:16, 25:22, 25:13)
    AZS KSZO: Gil, Kosiorowska, Skorupska, Maj, Buzała, Brożek, Kosiarska (L) oraz Podleś, Świerszcz.

II RUNDA:

  • 16 – 07.01.2006, 17:00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – Start Łódź 1:3 (26:24, 14:25, 13:25, 19:25)
    AZS KSZO: Gil, Maj, Kosiorowska, Skorupska, Brożek, Buzała, Kosiarska (L) oraz Świerszcz i Podleś.
  • 17 – 14.01.2006 TPS Rumia – AZS KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (18:25, 22:25, 23:25)
    AZS KSZO: Gil, Podleś, Buzała, Kosiorowska, Brożek, Skorupska, Kosiarska (L) oraz Świerszcz, Maj.
  • 23 – 15.01.2006 Energa Gedania Gdańsk – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:17, 25:18, 29:27)
    AZS KSZO: Świerszcz, Podleś, Buzała, Kosiorowska, Brożek, Skorupska, Kosiarska (L) oraz Maj i Wiatrowska.
  • 18 – 22.01.2006 UMKS Łańcut – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (27:25, 20:25, 25:23, 25:20)
    AZS KSZO: Podleś, Świerszcz, Buzała, Kosiorowska, Skorupska, Brożek, Kosiarska (L).
  • 19 – 28.01.2006 ŁKS Łódź – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (23:25, 25:22, 25:20, 25:22)
    AZS KSZO: Maj, Świerszcz, Buzała, Kosiorowska, Skorupska, Brożek, Kosiarska (L) oraz Podleś.
  • 20 – 11.02.2006, 17:00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – MKS Polonia Świdnica 3:1 (25:10, 21:25, 26:24, 25:19)
    AZS KSZO: Maj, Skorupska, Świerszcz, Kosiorowska, Brożek, Buzała, Kosiarska (L) oraz Wiatrowska, Jagiełło.
  • 21 – 18.02.2006 KS Pałac II Bydgoszcz – AZS KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (22:25, 26:24, 25:21, 29:31, 5:15)
    AZS KSZO: Skorupska, Kosiorowska, Buzała, Maj, Świerszcz, Brożek, Kosiarska (L) oraz Podleś, Nadziałek i Wiatrowska.
  • 22 – 04.03.2006, 17:00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – SMS I PZPS Sosnowiec 3:2 (25:22, 25:18, 17:25, 21:25, 15:9)
    AZS KSZO: Maj, Skorupska, Świerszcz, Kosiorowska, Brożek, Buzała, Kosiarska (L) oraz Podleś, Wiatrowska.
  • 24 – 18.03.2006, 17:00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – SPS Politechnika Częstochowa 0:3 (15:25, 21:25, 18:25)
    AZS KSZO: Skorupska, Maj, Brożek, Świerszcz, Buzała, Kosiorowska, Kosiarska (L) oraz Podleś, Nadziałek.
  • 25 – 01.04.2006 MMKS Dąbrowa Górnicza – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:18, 25:14, 25:24)
    AZS KSZO: Podleś, Świerszcz, Buzała, Maj, Kosiorowska, Brożek, Kosiarska (L) oraz Wiatrowska, Nadziałek.
  • 26 – 08.04.2006, 17:00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – Wisła Kraków 3:0 (29:27, 26:24, 25:21)
    AZS KSZO: Świerszcz, Buzała, Maj, Kosiorowska, Brożek, Wiatrowska, Kosiarska (L) oraz Nadziałek.
  • 27 – 22.04.2006 Sokół Chorzów – AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:17, 20:25, 26:24, 25:16)
    AZS KSZO: Świerszcz, Wiatrowska, Maj, Kosiorowska, Buzała, Brożek, Kosiarska (L) oraz Podleś, Jagiełło, Nadziałek.
  • 28 – 29.04.2006, 17:00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – Legionovia Legionowo 2:3 (15:25, 25:22, 26:24, 22:25, 8:15)
    AZS KSZO: Maj, Wiatrowska, Świerszcz, Podleś, Kosiorowska, Brożek, Kosiarska (L) oraz Nadziałek, Jagiełło.
  • 29 – 06.05.2006, 17:00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – Skra Bełchatów 0:3 (21:25, 21:25, 21:25)
    AZS KSZO: Maj, Wiatrowska, Świerszcz, Kosiorowska, Brożek, Buzała, Kosiarska (L) oraz Gil, Nadziałek
  • 30. – 13.05.2006, 17:00 AZS KSZO Ostrowiec Św. – pauza
Nazwa Pkt Mecze 3-0 3-1 3-2 0-3 1-3 2-3 Sety W Sety P
1. Energa Gedania Gdańsk 81 28 18 8 1 0 0 1 83 13
2. MMKS Dąbrowa Górnicza 71 28 14 5 7 2 0 0 78 25
3. Budowlani-Start Łódź 63 28 10 6 7 2 2 1 73 35
4. KPS Skra Bełchatów 62 28 14 3 3 1 2 5 72 33
5. SMS I PZPS Sosnowiec 47 28 7 5 3 4 4 5 59 50
6. SCS Sokół Chorzów 47 28 6 8 1 7 3 3 54 49
7. SPS Politechnika Częstochowa 45 28 5 7 3 6 4 3 55 52
8. LTS Legionovia Legionowo 42 28 4 6 4 6 4 4 54 56
9. AZS KSZO Ostrowiec Św. 38 28 6 4 3 6 7 2 50 55
10. UMKS Łańcut 31 27 3 3 5 8 5 3 44 61
11. TS Wisła Kraków 31 29 3 4 3 8 7 4 45 67
12. KS Pałac II Bydgoszcz 21 28 2 1 4 12 5 4 34 72
13. TPS Rumia 20 28 2 2 2 7 11 4 37 72
14. ŁKS Łódź 16 28 2 1 0 13 5 7 28 76
15. MKS Polonia Świdnica 15 28 0 2 3 13 7 3 28 77
I Liga Seria B – 2004/2005
I RUNDA:

  • 1. kolejka – 02.10.2004: AZS WSbiP – SPS Częstochowa 1:3 (20:25, 25:17, 17:25, 19:25)
  • 2. kolejka – 09.10.2004: Start Łódź – AZS WSbiP 0:3 (23:25, 23:25, 25:27)
  • 3. kolejka – 16.10.2004: AZS WSbiP – SMS I PZPS Sosnowiec 3:0 (25:20, 25:19, 25:13)
  • 4. kolejka – 23.10.2004: AZS WSbiP – MMKS Dąbrowa G. 1:3 (25:19, 29:31, 8:25, 22:25)
  • 5. kolejka – 30.10.2004: TPS Rumia – AZS WSbiP 3:2 (22:25, 23:25, 25:20, 25:22, 15:6)
  • 6. kolejka – 06.11.2004: AZS WSbiP – ChTPS Chodzież 3:0 (25:12, 25:14, 25:13)
  • 7. kolejka – 13.11.2004: Skra Bełchatów – AZS WSbiP 3:1 (25:13, 24:26, 25:22, 25:15)
  • 8. kolejka – 20.11.2004: AZS WSbiP – Olimpia Jawor 3:0 (25:13, 25:15, 25:22)
  • 9. kolejka – 27.11.2004: Wisła Kraków – AZS WSbiP 3:1 (23:25, 25:22, 25:22, 25:22)
  • 10. kolejka – 04.12.2004: AZS WSbiP – AZS Białystok 1:3 (25:16, 18:25, 21:25, 22:25)
  • 11. kolejka – 11.12.2004: Piast Szczecin – AZS WSbiP 3:1 (25:14, 22:25, 25:21, 27:25)
  • 12. kolejka – 18.12.2004: AZS WSbiP – Sokół Chorzów 3:0 (25:16, 25:18, 25:18)
  • 13. kolejka – 08.12.2005: Legionovia Legionowo – AZS WSbiP 3:0 (25:23, 25:20, 25:22)

II RUNDA:

  • 14. kolejka – 15.01.2005: SPS Częstochowa – AZS WSbiP 3:1 (25:19, 25:16, 17:25, 28:26)
  • 15. kolejka – 22.01.2005: AZS WSbiP – Start Łódź 3:2 (23:25, 25:23, 25:22, 14:25, 15:12)
  • 16. kolejka – 29.01.2005: SMS I PZPS Sosnowiec – AZS WSbiP 1:3 (25:21, 22:25, 17:25, 18:25)
  • 17. kolejka – 05.022005: MMKS Dąbrowa G. – AZS WSbiP 3:1 (25:15, 21:25, 25:21, 25:13)
  • 18. kolejka – 12.02.2005: AZS WSbiP – TPS Rumia 3:0 (25:23, 26:24, 25:16)
  • 19. kolejka – 19.02.2005: ChTPS Chodzież – AZS WSbiP 2:3 (25:19, 27:25, 11:25, 18:25, 9:15)
  • 20. kolejka – 26.02.2005: AZS WSbiP – Skra Bełchatów 3:0 (25:15, 25:21, 25:23)
  • 21. kolejka – 05.032005: Olimpia Jawor – AZS WSbiP 2:3 (25:18, 25:13, 19:25, 28:30, 11:15)
  • 22. kolejka – 12.03.2005: AZS WSbiP – Wisła Kraków 0:3 (21:25, 19:25, 20:25)
  • 23. kolejka – 19.03.2005: AZS Białystok – AZS WSbiP 1:3 (20:25, 20:25, 25:19, 22:25)
  • 24. kolejka – 02.04.2005: AZS WSbiP – Piast Szczecin 0:3 (21:25, 15:25, 16:25)
  • 25. kolejka – 09.04.2005: Sokół Chorzów – AZS WSbiP 3:2 (25:22, 23:25, 23:25, 25:18, 15:8)
  • 26. kolejka – 16.04.2005: AZS WSbiP – Legionovia Legionowo 0:3 (19:25, 19:25, 19:25)
1. Piast Szczecin 26 49 73-32
2. SPS Politechnika Częstochowa 26 45 69-33
3. MMKS Dąbrowa Górnicza 26 45 64-31
4. TS Wisła Kraków 26 44 61-40
5. Sokół Chorzów 26 42 53-44
6. LTS Legionovia Legionowo 26 39 53-48
7. KPS Skra Bełchatów 26 39 50-48
8. AZS Ostrowiec Św. 26 38 48-50
9. SKS Start Łódź 26 38 46-52
10. TPS Rumia 26 38 44-52
11. SMS I PZPS Sosnowiec 26 35 39-58
12. AZS Białystok 26 34 41-57
13. KS Olimpia Jawor 26 32 31-66
14. ChTPS Chodzież 26 27 16-77
II liga – Sezon 2003/2004
Wyniki fazy grupowej:I RUNDA:

  • 1. kolejka – 11.10.2003: Armatura Kraków – AZS WSBiP 2:3 (25:23, 20:25, 22:25, 25:20, 11:15)
  • 2. kolejka – 18.10.2003: MMKS Dądrowa Górnicza – AZS WSBiP 3:0 (25:23, 25:19, 25:20)
  • 3. kolejka – 25.10.2003: AZS WSBiP – Siarka Tarnobrzeg 0:3 (19:25, 19:25, 22:25)
  • 4. kolejka – 08.11.2003: UMKS Łańcut – AZS WSBiP 2:3 (25:16, 17:25, 25:21, 16:25, 12:15)
  • 5. kolejka – 15.11.2003: AZS WSBiP – MOSiR MUKS Elektromet Mysłowice 3:0 (26:24, 25:21, 25:23)
  • 6. kolejka – 22.11.2003: Sandecja Nowy Sącz – AZS WSBiP 2:3 (25:23, 20:25, 25:20, 20:25, 9:15)
  • 7. kolejka – 29.11.2003: AZS WSBiP – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1 (25:23, 25:16, 20:25, 25:19)

II RUNDA:

  • 8. kolejka – 06.12.2003: AZS WSBiP – Armatura Kraków 3:1 (28:26, 23:25, 25:23, 25:16)
  • 9. kolejka – 13.12.2003: AZS WSBiP – MMKS Dądrowa Górnicza 3:0 (25:21, 26:24, 25:18)
  • 10. kolejka – 20.12.2003: Siarka Tarnobrzeg – AZS WSBiP 1:3 (20:25, 25:17, 19:25, 21:25)
  • 11. kolejka – 10.01.2004: AZS WSBiP – UMKS Łańcut 3:1 (25:27, 25:5, 25:22, 25:18)
  • 12. kolejka – 17.01.2004: MOSiR MUKS Elektromet Mysłowice – AZS WSBiP 3:0 (25:22, 25:17, 25:22)
  • 13. kolejka – 24.01.2004: AZS WSBiP – Sandecja Nowy Sącz 3:1 (21:25, 25:8, 26:24, 25:17)
  • 14. kolejka – 31.01.2004: Tomasovia Tomaszów Lubelski – AZS WSBiP 1:3 (21:25, 14:25, 25:23, 21:25)

Tabela:

miejsce drużyna mecze punkty sety
1 MMKS Dądrowa Górnicza 14 27 39:9
2 AZS WSBiP Ostrowiec Świętokrzyski 14 25 33:21
3 Siarka Tarnobrzeg 14 24 36:15
4 MOSiR MUKS Elektromet Mysłowice 14 21 27:28
5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 19 23:30
6 UMKS Łańcut 14 19 21:34
7 Armatura Kraków 14 17 16:36
8 Sandecja Nowy Sącz 14 16 15:37

Punktacja: za zwycięstwo 2 pkt, za porażkę 1 pkt

PLAY-OFF, I RUNDA (o miejsca 1-4, do 3 zwycięstw):

  • 1. mecz – 14.02.2004: AZS WSBiP – Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:16, 25:21, 25:20), 1:0
  • 2. mecz – 15.02.2004: AZS WSBiP – Siarka Tarnobrzeg 2:3 (21:25, 25:21, 15:25, 25:22, 13:15), 1:1
  • 3. mecz – 21.02.2004: Siarka Tarnobrzeg – AZS WSBiP 3:2 (27:29, 25:18, 23:25, 25:16, 15:11), 2:1
  • 4. mecz – 21.02.2004: Siarka Tarnobrzeg – AZS WSBiP 3:0 (25:18, 25:19, 25:23), 3:1

PLAY-OFF, II RUNDA (o miejsca 3-4, dwumecz):

  • 1. mecz – 13.03.2004: AZS WSBiP – Elektromet Mysłowice 3:1 (26:24, 23:25, 25:21, 25:17)
  • 2. mecz – 14.03.2004: Elektromet Mysłowice – AZS WSBiP 3:1 (22:25, 25:21, 21:25, 24:26)
II liga – Sezon 2002/2003
I RUNDA:

  • 1. kolejka – 05.10.2002: MOSiR Mysłowice – AZS WSBiP 0:3 (16:25, 23:25, 23:25)
  • 2. kolejka – 12.10.2002: AKS Rzeszów – AZS WSBiP 0:3 (17:25, 22:25, 24:26)
  • 3. kolejka – 19.10.2002: AZS WSBiP – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:17, 25:10, 25:15)
  • 4. kolejka – 26.10.2002: AZS UMCS Lublin – AZS WSBiP 0:3 (22:25, 11:25, 15:25)
  • 5. kolejka – 09.11.2002: AZS WSBiP – Mazovia Rawa Mazowiecka 2:3 (25:16, 25:15, 19:25, 25:27, 13:15)
  • 6. kolejka – 16.11.2002: LKS PTR Pszczyna – AZS WSBiP 1:3 (17:25, 30:28, 13:25, 28:30)
  • 7. kolejka – 23.11.2002: AZS WSBiP – Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:20, 27:25, 28:18)

II RUNDA:

  • 8. kolejka – 30.11.2002: AZS WSBiP – MOSiR Mysłowice 3:0 (25:20, 25:17, 25:12)
  • 9. kolejka – 07.12.2002: AZS WSBiP – AKS Rzeszów 3:0 (25:15, 25:21, 25:20)
  • 10. kolejka – 14.12.2002: Sandecja Nowy Sącz – AZS WSBiP 0:3 (13:25, 15:25, 15:25)
  • 11. kolejka – 04.01.2003: AZS WSBiP – AZS UMCS Lublin 3:0 (25:16, 25:11, 25:9)
  • 12. kolejka – 11.01.2003: Mazovia Rawa Mazowiecka – AZS WSBiP 1:3 (23:25, 22:25, 25:20, 23:25)
  • 13. kolejka – 18.01.2003: AZS WSBiP – LKS PTR Pszczyna 3:1 (25:17, 24:26, 25:14, 25:16)
  • 14. kolejka – 25.01.2003: Siarka Tarnobrzeg – AZS WSBiP 3:2 (23:25, 25:22, 25:13, 16:25, 15:13)

Tabela:

miejsce drużyna mecze punkty sety
1 AZS WSBiP Ostrowiec Świętokrzyski 14 26 40:9
2 RKS Mazovia Rawa Mazowiecka 14 26 39:11
3 AKS Rzeszów 14 24 31:16
4 KS Siarka Tarnobrzeg 14 22 29:23
5 STS Sandecja Nowy Sącz 14 19 19:34
6 MOSiR Mysłowice 14 19 17:35
7 LKS PTR Pszczyna 14 17 20:33
8 TPS AZS UMCS Lublin 14 15 6:40

Punktacja: za zwycięstwo 2 pkt, za porażkę 1 pkt

II liga – Sezon 2001/2002
I RUNDA:

  • 1. kolejka: AZS WSBiP – Zelmer Rzeszów 3:2
  • 2. kolejka: AZS WSBiP – Gamrat Jasło 3:0
  • 3. kolejka: AZS UMCS Lublin – AZS WSBiP 0:3
  • 4. kolejka: AZS WSBiP – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1
  • 5. kolejka: Dalin Myślenice – AZS WSBiP 3:1
  • 6. kolejka: AZS WSBiP – Siarka Tarnobrzeg 3:2
  • 7. kolejka: Sandecja Nowy Sącz – AZS WSBiP 3:1

II RUNDA:

  • 8. kolejka: Zelmer Rzeszów – AZS WSBiP 3:0
  • 9. kolejka: Gamrat Jasło – AZS WSBiP 0:3
  • 10. kolejka: AZS WSBiP – AZS UMCS Lublin 3:0
  • 11. kolejka: Tomasovia Tomaszów Lubelski – AZS WSBiP 1:3
  • 12. kolejka: AZS WSBiP – Dalin Myślenice 3:0
  • 13. kolejka: Siarka Tarnobrzeg – AZS WSBiP 3:0
  • 14. kolejka: AZS WSBiP – Sandecja Nowy Sącz 3:0

Tabela:

miejsce drużyna mecze punkty sety
1 Zelmer Rzeszów 14 26 39:11
2 Dalin Myślenice 14 26 37:13
3 AZS WSBiP Ostrowiec Świętokrzyski 14 24 32:18
4 Sandecja Nowy Sącz 14 22 28:25
5 Siarka Tarnobrzeg 14 20 26:26
6 Gamrat Jasło 14 18 19:33
7 AZS UMCS Lublin 14 18 14:34
8 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 14 7:42

Punktacja: za zwycięstwo 2 pkt, za porażkę 1 pkt

Komentarze