Piłka Ręczna

Porażka szczypiornistów w hali wicelidera

W meczu 18. kolejki I ligi grupy D wicelider MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec podejmował czwarty zespół tabeli – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. PO wyrównanym boju, trzymającym w napięciu do kończącej

Read Full Article

Z Czuwajem nieco później

Mecz 17. kolejki I ligi grupy D piłkarzy ręcznych, w którym szczypiorniści KSZO Ostrowiec Świętokrzyski mieli podejmować ORLEN Upstream SRS Przemyśl, na prośbę zespołu gości został przełożony na 29 kwietnia.

Przegrana szczypiornistów w Piekarach Śląskich

W meczu 16. kolejki I ligi piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ulegli w Piekarach Śląskich miejscowej Olimpii 23:26. O wyniku zdecydowały ostatnie 10 minut spotkania. W 51 minucie na tablicy

Udany rewanż Wojowników nad kadrą Jurasika

W meczu 15. kolejki grupy D I ligi piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonali we własnej hali SMS ZPRP Kielce 33:24, udanie rewanżując się zespołowi prowadzonemu przez byłego zawodnika i trenera

Szczypiorniści KSZO lepsi w derbach województwa

W zaległym spotkaniu 14. kolejki spotkań o mistrzostwo IV grupy I ligi piłkarzy ręcznych KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonał na wyjeździe

Szczypiorniści KSZO pokonali Wisłę na inaugurację rundy rewanżowej

W pierwszym meczu rundy rewanżowej sezonu 2020/21 grupy D I ligi piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonali we własnej hali

Akademia piłki ręcznej KSZO Handball zaprasza

Akademia piłki ręcznej KSZO Handball Ostrowiec Świętokrzyski ogłasza nabór młodych szczypiornistów z roczników 2010, 2011 i 2012. Treningi odbywają się

Winter Cup 2021 dla KSZO i Piotrkowianina

W Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiRu w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrany został towarzyski turniej piłki ręcznej Winter Cup 2021. Młodzi szczypiorniści

Szczypiorniści KSZO sparowali z akademikami z Białej Podlaskiej

Piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski na tydzień przed pierwszym meczem o punkty w ramach rundy rewanżowej sezonu 2020/21 rozegrali mecz kontrolny z piątym

Juniorzy KSZO grali w Zamościu

Piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wzięli udział w jednym z ośmiu rozgrywanych w miniony weekend turniejów 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów.