Piłka Ręczna

Ferie z piłką ręczną

W dniach od 30 stycznia do 10 lutego, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14, w Hali Sportowo – Widowiskowej przy ul. Świętokrzyskiej 11, odbywać się będą nieodpłatne zajęcia

Read Full Article

Zwycięstwo szczypiornistów KSZO w Zawadzkich

W meczu 9. kolejki o mistrzostwo I ligi piłkarzy ręcznych KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonał na wyjeździe ASPR Zawadzkie 34:30. Bohaterem pomarańczowo – czarnych był tym razem Bartosz Kogutowicz, który pokonał

Wojownicy KSZO podbili Przeworsk

Piłkarz ręczni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonali na wyjeździe rewelacyjnie spisującego się beniaminka I ligi grupy D Orła Przeworsk 31:29. Pomarańczowo – Czarni od pierwszych minut narzucili gospodarzom trudne warunki, prowadząc

Zwycięstwo KSZO nad akademikami UMCS Lublin

W meczu 8. kolejki grupy D I ligi piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonali we własnej hali drużynę Luxiona AZS UMCS Lublin 36:34. Lepiej w mecz weszli goście z Lublina,

Pewne zwycięstwo szczypiornistów KSZO nad drużyną z Zawiercia

W meczu 6. kolejki I ligi grupy D piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonali w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR

Porażka szczypiornistów pod Wawelem

W meczu 5. kolejki I ligi grupy D piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski mierzyli się w Krakowie z tamtejszym Akademickim

KSZO lepszy od młodzieży z SMS ZPRP Kielce

W rozegranym awansem meczu 4. kolejki I ligi grupy D piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonali we własnej hali SMS

Zwycięstwo piłkarzy ręcznych w Sandomierzu

W meczu 3. kolejki I ligi (grupa D) piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonali na wyjeździe Wisłę Sandomierz 37:30. Najskuteczniejszym

Derby dla KSSPR Końskie

W meczu 2. kolejki I ligi szczypiornistów KSZO Ostrowiec Świętokrzyski uległ lokalnemu rywalowi KSSPR Końskie 24:26. Jeszcze w 50 minucie

Udana inauguracja sezonu szczypiornistów KSZO

Od wyjazdowego zwycięstwa nad drugim zespołem Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZPRP w Kielcach rozpoczęli sezon 2022/2023 szczypiorniści KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.