KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Ręczna – terminarz

I liga, grupa C – sezon 2019/2020
I runda:

  • 1. kolejka – 21.09.2019, godz. 17:00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Azoty-Puławy II 33:24 (18:10)
    KSZO: Piątkowski, Kijewski – Włoskiewicz 12, Grabowski 10, Włodarski 5, Chmielewski 2, Rusin 1, Kogutowicz 1, Zielonko 1, Hubka 1, Cukierski, Dwojak, Pawlik.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 5:1, 5:2, 5:3, 6:3, 7:3, 8:3, 9:3, 9:4, 10:4, 11:4, 11:5, 12:5, 13:5, 14:5, 15:5, 15:6, 15:7, 16:7, 16:8, 16:9, 17:9, 17:10, 18:10. II połowa – 19:10, 19:11, 20:11, 21:11, 21:12, 22:12, 22:13, 23:13, 23:14, 23:15, 24:15, 24:16, 24:17, 25:17, 25:18, 25:19, 26:19, 26:20, 27:20, 28:20, 28:21, 29:21, 29:22, 29:23, 30:23, 31:23, 31:24, 32:24, 33:24.
    Karne: 1/1. Kary: 4min.
  • 2. kolejka – 28.09.2019, godz. 18:00
    AZS UW Warszawa – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 30:29 (16:13)
    KSZO: Piątkowski, Baran, Kijewski – Grabowski 9, Włoskiewicz 7, Włodarski 6, Chmielewski 2, Kogutowicz 2, Kowalczyk 2, Cukierski 1, Rusin.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 6:4, 7:4, 7:5, 7:6, 7:7, 8:7, 8:8, 9:8, 9:9, 10:9, 10:10, 11:10, 11:11, 12:11, 13:11, 13:12, 14:12, 15:12, 15:13, 16:13. II połowa – 17:13, 17:14, 17:15, 17:16, 17:17, 18:17, 18:18, 19:18, 19:19, 20:19, 20:20, 21:20, 21:21, 21:22, 22:22, 23:22, 23:23, 23:24, 24:24, 25:24, 26:24, 26:25, 27:25, 27:26, 28:26, 28:27, 29:27, 29:28, 29:29, 30:29.
    Karne: 4/6. Kary: 2min.
  • 3. kolejka – 04.10.2019, godz. 19:00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MKS Padwa Zamość 25:35 (15:17)
    KSZO: Kijewski, Baran, Piątkowski – Włoskiewicz 9, Grabowski 7, Chmielewski 3, Włodarski 3, Rusin 2, Kowalczyk 1, Zielonko, Hubka, Cukierski, Kasprowicz
    Przebieg meczu: I połowa – 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 4:4, 4:5, 4:6, 5:6, 5:7, 6:7, 6:8, 6:9, 7:9, 8:9, 8:10, 8:11, 9:11, 9:12, 10:12, 10:13, 10:14, 10:15, 11:15, 12:15, 13:15, 13:16, 14:16, 14:17, 15:17. II połowa – 16:17, 16:18, 17:18, 18:18, 18:19, 18:20, 18:21, 18:22, 18:23, 18:24, 18:25, 18:26, 18:27, 18:28, 19:28, 20:28, 20:29, 21:29, 22:29, 22:30, 23:30, 23:31, 23:32, 24:32, 24:33, 24:34, 25:34, 25:35.
    Karne: 2/3. Kary: 10min.
  • 4. kolejka – 12.10.2019
    SRS Czuwaj Przemyśl – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 34:28 (17:15)
    KSZO: Piatkowski, Kijewski, Baran – Włoskiewicz 12, Grabowski 6, Cukierski 3, Hubka 2, Rusin 1, Kogutowicz 1, Włodarski 1, Kowalczyk 1, Jagiełło 1, Dwojak, Pawlik, Zielonko.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 6:4, 6:5, 6:6, 7:6, 8:6, 8:7, 9:7, 10:7, 10:8, 11:8, 11:9, 11:10, 12:10, 12:11, 13:11, 13:12, 14:12, 14:13, 14:14, 14:15, 15:15, 16:15, 17:15. II połowa – 18:15, 19:15, 19:16, 20:16, 21:16, 22:16, 23:16, 23:17, 24:17, 25:17, 25:18, 25:19, 26:19, 27:19, 27:20, 28:20, 29:20, 30:20, 30:21, 30:22, 31:22, 32:22, 32:23, 32:24, 33:24, 33:25, 33:26, 34:26, 34:27, 34:28.
    Kary: 4 min. Karne: 6/7.
  • 5. kolejka – 19.10.2019
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Orlen Wisła II Płock 23:24 (10:14)
    KSZO: Piątkowski, Baran, Kijewski – Włoskiewicz 9, Kowalczyk 4, Grabowski 3, Włodarski 3, Hubka 2, Rusin 1, Cukierski 1, Pawlik, Zielonko.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 5:6, 5:7, 5:8, 5:9, 6:9, 7:9, 7:10, 7:11, 7:12, 7:13, 8:13, 9:13, 10:13, 10:14. II połowa – 10:15, 11:15, 11:16, 12:16, 12:17, 13:17, 14:17, 15:17, 15:18, 16:18, 17:18, 17:19, 17:20, 18:20, 18:21, 19:21, 19:22, 20:22, 21:22, 21:23, 21:24, 22:24, 23:24.
    Karne: 2/4. Kary: 8min.
  • 6. kolejka – 02.11.2019, godz. 18.00
    KPR Legionowo – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 37:25 (18:13)
    KSZO: Piątkowski, Kijewski – Grabowski 6, Włoskiewicz 6, Włodarski 5, Chmielewski 2, Rusin 2, Kowalczyk 2, Kogutowicz 1, Hubka 1, Języna, Cukierski, Dwojak, Pawlik, Zielonko.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 5:3, 5:4, 5:5, 6:5, 7:5, 7:6, 8:6, 9:6, 10:6, 10:7, 11:7, 11:8, 12:8, 13:8, 13:9, 14:9, 15:9, 15:10, 15:11, 16:11, 16:12, 17:12, 17:13, 18:13. II połowa – 19:13, 19:14, 20:14, 20:15, 20:16, 21:16, 22:16, 23:16, 24:17, 25:17, 25:18, 26:18, 27:18, 27:19, 28:19, 28:20, 28:21, 29:21, 29:22, 30:22, 31:22, 32:22, 33:22, 33:23, 34:23, 35:23, 35:24, 36:24, 37:24, 37:25.
    Karne: 1/5. Kary: 10 min.
  • 7. kolejka – 9.11.2019, godz. 18.30
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – AZS AWF Biała Podlaska 33:35 (15:19)
    KSZO: Piątkowski, Kijewski – Grabowski 11, Włoskiewicz 10, Mehdizadeh 9, Cukierski 1, Kogutowicz 1, Włodarski 1, Chmielewski, Rusin, Jeżyna, Dwojak, Pawlik, Kowalczyk, Hubka.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 7:6, 7:7, 7:8, 7:9, 7:10, 7:11, 7:12, 8:12, 8:13, 9:13, 9:14, 9:15, 10:1, 10:16, 10:17, 11:17, 11:18, 12:18, 13:18, 14:18, 15:18, 15:19. II połowa – 16:19, 17:19, 17:20, 18:20, 18:21, 18:22, 19:22, 20:22, 21:22, 21:23, 21:24, 22:24, 23:24, 23:25, 24:25, 24:26, 25:26, 25:27, 25:28, 26:28, 26:29, 26:30, 27:30, 27:31, 28:31, 28:32, 28:33, 29:33, 30:33, 30:34, 30:35, 31:35, 32:35, 33:35.
    Karne: 4/8. Kary: 16min.
  • 8. kolejka – 16.11.2019, godz. 18.00
    MTS Chrzanów – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 25:23 (14:10)
    KSZO: Piątkowski, Kijewski – Grabowski 6, Mehdizadeh 5, Włoskiewicz 4, Rusin 3, Chmielewski 2, Włodarski 2, Kogutowicz 1, Pawlik, Zielonko.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 7:5, 8:5, 8:6, 9:6, 9:7, 9:8, 10:8, 11:8, 11:9, 12:9, 13:9, 14:9, 14:10. II połowa – 14:11, 15:11, 15:12, 15:13, 15:14, 15:15, 15:16, 16:16, 17:16, 17:17, 17:18, 18:18, 18:19, 19:19, 20:19, 20:20, 21:20, 21:21, 22:21, 22:22, 23:22, 24:22, 25:22, 25:23.
    Karne: 3/4. Kary: 10min.
  • 9. kolejka – 23.11.2019, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SMS Kielce 30:26 (13:13)
    KSZO: Kijewski – Włoskiewicz 8, Grabowski 6, Chmielewski 4, Mehdizadeh 4, Rusin 3, Granat 2, Włodarski 2, Kogutowicz 1, Cukierski, Dwojak, Pawlik, Zielonko.
    Przebieg meczu: I połowa – 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 6:5, 7:5, 7:6, 7:7, 8:7. 8:8, 9:8, 9:9, 10:9, 10:10, 11:10, 11:11, 11:12, 11:13, 12:13, 13:13. II połowa – 14:13, 15:13, 16:13, 16:14, 17:14, 18:14, 19:14, 20:14, 20:15, 21:15, 22:15, 22:16, 23:16, 24:16, 24:17, 25:17, 26:17, 26:18, 27:18, 28:18, 28:19, 28:20, 28:21, 28:22, 29:22, 29:23, 30:23, 30:24, 30:25, 30:26.
    Karne: 4/5. Kary: 16min.
  • 10. kolejka – 30.11/01.12.2019
    KSSPR Końskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 34:31 (16:15)
    KSZO: Piątkowski, Kijewski, Baran – Grabowski 9, Włoskiewicz 6, Kogutowicz 6, Mehdizadeh 6, Chmielewski 1, Rusin 1, Cukierski 1, Dwojak 1, Jeżyna, Granat, Włodarski, Pawlik, Zielonko.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0. 2:0. 3:0. 3:1. 4:1, 5:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3, 7:4, 8:4, 8:5, 9:5, 9:6, 10:6, 10:7, 10:8, 11:8, 11:9, 12:9, 12:10. 12:11, 13:11, 13:12, 14:12, 14:13, 15:13, 16:13, 16:14, 16:15. II połowa – 17:15, 18:15, 19:15, 20:15, 20:16, 21:16, 22:16, 22:17, 23:17, 23:18, 24:18, 24:19, 24:20, 25:20, 25:21, 26:21, 26:22, 27:22, 28:22, 29:22, 29:23, 29:24, 29:25, 30:25, 30:26, 30:27, 31:27, 31:28, 31:29, 32:29, 32:30, 33:30, 33:31, 34:31.
    Karne: 5/5. Kary: 12 min.
  • 11. kolejka – 08.12.2019, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – AZS UJK Społem Kielce 23:34 (14:18)
    KSZO: Piątkowski, Baran, Kijewski – Grabowski 8, Kogutowicz 4, Rusin 2, Cukierski 2, Mehdizadeh 2, Zielonko 2, Chmielewski 1, Dwojak 1, Jagiełło 1, Granat, Włodarski, Włoskiewicz.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 6:5, 6:6, 7:6, 8:6, 8:7, 8:8, 8:9, 8:10, 9:10, 9:11, 10:12, 11:12, 11:13, 11:14, 12:14, 12:15, 12:16, 13:16, 13:17, 13:18, 14:18. II połowa – 15:19, 15:20, 15:21, 15:22, 15:23, 15:24, 15:25, 15:26, 16:26, 16:27, 17:27, 18:27, 18:28, 18:29, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:31, 22:32, 22:33, 23:33, 23:34.
    Karne: 5/5. Kary: 12min.

I runda:

  • 12. kolejka – 08/09.02.2020
    Azoty-Puławy II – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 26:24 (13:11)
    KSZO: Baran, Kijewski – Włoskiewicz 8, Mehdizadeh 6, Skuciński 3, Jeżyna 2, Wojkowski 2, Hubka 2, Kogutowicz 1, Cukierski, Włodarski.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:6, 6:7, 6:8, 7:8, 8:8, 8:9, 9:9, 9:10, 10:10, 11:10, 11:11, 12:11, 13:11. II połowa – 13:12, 13:13, 13:14, 13:15, 14:15, 15:15, 16:15, 16:16, 16:17, 16:18, 17:18, 17:19, 18:19, 18:20, 18:20, 19:21, 20:21, 20:22, 21:22, 22:22, 23:22, 24:22, 24:23, 25:23, 26:23, 26:24.
    Karne: 2/4. Kary: 8min.
  • 13. kolejka – 15.02.2020, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – AZS UW Warszawa 25:24 (13:10)
    KSZO: Kijewski, Piątkowski, Baran – Mehdizadeh 9, Skuciński 6, Jeżyna 3, Włoskiewicz 3, Wojkowski 2, Cukierski 1, Kogutowicz 1, Hubka.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 7:4, 7:5, 8:5, 8:6, 9:6, 9:7, 9:8, 10:8, 11:8, 11:9, 12:9, 12:10, 13:10. II połowa – 14:10, 15:10, 16:10, 16:11, 17:11, 17:12, 17:13, 18:13, 18:14, 19:14, 19:15, 20:15, 20:16, 21:16, 21:17, 22:17, 22:18, 22:19, 23:19, 23:20, 24:20, 24:21, 24:22, 24:23, 25:23, 25:24.
    Karne: 5/5. Kary: 2min.
  • 14. kolejka – 22/23.02.2020
    MKS Padwa Zamość – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31:28 (12:12)
    KSZO: Piątkowski, Baran, Kijewski – Jeżyna 8, Włoskiewicz 7, Cukierski 3, Kogutowicz 3, Mehdizadeh 3, Skuciński 2, Włodarski 1, Hubka 1, Rusin, Pawlik.
    Przebieg meczu: I połowa – 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5, 5:5, 6:5, 6:6, 7:6, 7:7, 8:7, 9:7, 9:8, 10:8, 10:9, 10:10, 11:10, 11:11, 11:12, 12:12. II połowa – 13:12, 13:13, 14:13, 14:14, 15:14, 16:14, 17:14, 17:15, 18:15, 18:16, 19:16, 19:17, 19:18, 19:19, 20:19, 20:20, 21:20, 21:21, 21:22, 22:22, 23:22, 24:22, 24:23, 25:23, 25:24, 26:24, 27:24, 27:25, 27:26, 28:26, 29:26, 29:27, 30:27, 30:28, 31:28.
    Karne: 4/4. Kary: 8min.
  • 15. kolejka – 01.03.2020, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl 26:32 (14:16)
    KSZO: Piątkowski, Baran, Kijewski – Jeżyna 5, Mehdizadeh 5, Skuciński 5, Chmielewski 4, Włoskiewicz 3, Cukierski 1, Kogutowicz 1, Włodarski 1, Wojkowski 1, Rusin, Granat.
    Przebieg meczu: I połowa – 0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6, 5:6, 5:7, 6:7, 7:7, 8:7, 8:8, 9:8, 9:9, 10:9, 10:10, 10:11, 11:11, 11:12, 11:13, 12:13, 12:14, 13:14, 13:15, 13:16, 14:16. II połowa – 15:16, 15:17, 15:18, 16:18, 16:19, 17:19, 18:19, 18:20, 18:21, 19:21, 19:22, 19:23, 19:24, 20:24, 21:24, 21:25, 21:26, 22:26, 22:27, 22:28, 22:29, 23:29, 23:30, 24:30, 24:31, 25:31, 25:32, 26:32.
    Karne: 7/7. Kary: 14min.
  • 16. kolejka – 07/08.03.2020
    Orlen Wisła II Płock – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31:28 (21:11)
    KSZO: Piątkowski, Kijewski – Jeżyna 7, Kogutowicz 6, Włoskiewicz 6, Włodarski 3, Hubka 2, Cukierski 1, Mehdizadeh 1, Pawlik 1, Skuciński 1, Chmielewski, Rusin.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 6:0, 6:1, 6:2, 7:2, 8:2, 8:3, 9:3, 10:3, 10:4, 10:5, 11:5, 12:5, 13:5, 13:6, 14:6, 14:7, 15:7, 16:7, 16:8, 17:8, 17:9, 18:9, 18:10, 19:10, 20:10, 20:11, 21:11. II połowa – 21:12, 22:12, 22:13, 22:14, 23:14, 23:15, 23:16, 24:16, 24:17, 24:18, 24:19, 24:20, 25:20, 25:21, 26:21, 26:22, 27:22, 28:22, 28:23, 29:23, 29:24, 30:24, 30:25, 30:26, 31:26, 31:27, 31:28.
    Karne: 7/9. Kary: 18min.
  • 17. kolejka – anulowany
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KPR Legionowo
  • 18. kolejka – anulowany
    AZS AWF Biała Podlaska – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
  • 19. kolejka – anulowany
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MTS Chrzanów
  • 20. kolejka – anulowany
    SMS Kielce – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
  • 21. kolejka – anulowany
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KSSPR Końskie
  • 22. kolejka – anulowany
    AZS UJK Społem Kielce – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Ze względu na sytuację związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-CoV-2 i wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce, Zarząd Związku Piłki Ręcznej w Polsce podjął Uchwałę nr 12/20 w sprawie zakończenia rozgrywek I i II ligi w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn w sezonie 2019/2020, z zachowaniem klasyfikacji rozgrywek.
Tabela
Msc Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1. KPR Legionowo 15 13 2 0 0 482 418 64 39 6
2. ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl 15 13 2 0 0 490 418 72 39 6
3. MKS Padwa Zamość 16 13 3 1 0 500 432 68 38 10
4. AZS UJK Kielce 15 11 4 0 1 463 405 58 34 11
5. AZS AWF Biała Podlaska 15 10 5 0 0 448 408 40 30 15
6. KSSPR Końskie 14 8 6 0 0 391 408 -17 24 18
7. MTS Chrzanów 15 7 8 0 0 418 410 8 21 24
8. AZS UW Warszawa 16 5 11 0 0 427 437 -10 15 33
9. Orlen Wisła II Płock 14 4 10 0 0 372 403 -31 12 30
10. KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 16 3 13 0 0 434 482 -48 9 39
11. Azoty-Puławy II 16 3 13 0 0 423 525 -102 9 39
12. NLO SMS ZPRP Kielce 15 1 14 0 0 352 454 -102 3 42
Komentarze