KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Ręczna – archiwum wyników

I liga, grupa B – sezon 2015/2016
I runda:

  • 1. kolejka – 12.09.2015, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MTS Chrzanów 25:29 (16:13)
    KSZO: Buchcic, Szewczyk – Kożeniewski 6, Mazur 5, Jeżyna 4, Sękowski 3, Bajwoluk 3, Afanasjew 2, Wojkowski 2, Kalita
    Przebieg meczu: I połowa – 0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 8:7, 9:7, 10:7, 10:8, 11:8, 11:9, 12:9, 12:10, 12:11, 13:11, 14:11, 15:11, 15:12, 15:13, 16:13. II połowa – 17:13, 17:14, 17:15, 18:15, 18:16, 18:17, 18:18, 19:18, 19:19, 19:20, 19:21, 20:21, 20:22, 20:23, 21:23, 21:24, 21:25, 22:25, 22:26, 23:26, 23:27, 23:28, 24:28, 24:29, 25:29.
    Rzuty karne: 5/4. Kary: 6min.
  • 2. kolejka – 19.09.2015, godz. 18.00
    Viret CMC Zawiercie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 21:28 (12:12)
    KSZO: Buchcic, Szewczyk – Kożeniewski 9, Sękowski 4, Afanasjev 4, Jeżyna 3, Mazur 3, Fugiel 2, Wojkowski 2, Kalita 1
    Przebieg meczu: I połowa – 0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 1:4, 1:5, 1:6, 2:6, 2:7, 3:7, 3:8, 3:9, 3:10, 4:10, 5:10, 6:10, 7:10, 7:11, 8:11, 9:11, 10:11, 10:12, 11:12, 12:12. II połowa – 12:13, 13:13, 13:14, 13:15, 13:16, 13:17, 13:18, 14:18, 14:19, 15:19, 15:20, 16:20, 16:21, 16:22, 16:23, 16:24, 16:25, 17:25, 18:25, 19:25, 19:26, 19:27, 19:28, 20:28, 21:28.
    Rzuty karne: 7/7. Kary: 6min.
  • 3. kolejka – 26.09.2015, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – UKS Olimp Grodków 28:24 (10:17)
    KSZO: Buchcic, Szewczyk – Jeżyna 7, Sękowski 6, Kożeniewski 5, Afansjev 4, Mazur 3, Fugiel 1, Wojkowski 1, Kalita 1
    Przebieg meczu: I połowa – 0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 2:6, 3:6, 3:7, 3:8, 3:9, 4:9, 4:10, 5:10, 5:11, 5:12, 6:12, 7:12, 8:12, 8:13, 8:14, 9:14, 9:15, 10:15, 10:16, 10:17. II połowa – 11:17, 12:17, 12:18, 12:19, 13:19, 14:19, 15:19, 16:19, 17:19, 18:19, 18:20, 19:20, 19:21, 20:21, 20:22, 21:22, 22:22, 23:22, 24:22, 25:22, 26:22, 26:23, 27:23, 28:23, 28:24.
    Rzuty karne: 2/2. Kary: 14min.
  • 4. kolejka – 03.10.2015, godz. 18.00
    MKS Nielba Wągrowiec – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 35:27 (16:17)
    KSZO: Buchcic, Szewczyk – Mazur 6, Jeżyna 5, Kalita 5, Fugiel 4, Sękowski 4, Bajwoluk 3, Wojkowski, Nowak, Cukierski.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3, 5:4, 5:5, 6:5, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 8:9, 9:9, 9:10, 9:11, 10:11, 10:12, 10:13, 11:13, 11:14, 12:14, 12:15, 13:15, 14:15, 15:15, 15:16, 16:16, 16:17. II połowa – 17:17, 18:17, 19:17, 20:17, 20:18, 20:19, 20:20, 21:20, 21:21, 22:21, 23:21, 23:22, 23:23, 24:23, 25:23, 26:23, 27:23, 28:23, 28:24, 29:24, 30:24, 31:24, 32:24, 32:25, 33:25, 34, 25, 34:26, 35:26, 35:27.
    Rzuty karne: 4/3. Kary: 10min.
  • 5. kolejka – 10.10.2015, godz. 17.30.
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MOSiR Bochnia 39:27 (18:11)
    KSZO: Buchic, Szewczyk, Piątkowski – Jeżyna 9, Sękowski 8, Kożeniewski 7, Kalita 7, Mazur 4, Nowak 2, Fugiel 1, Cukierski 1, Bajwoluk, Piwnik.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 7:5, 7:6, 8:6, 8:7, 8:8, 9:8, 10:8, 11:8, 12:8, 12:9, 13:9, 14:9, 15:9, 16:9, 16:10, 17:10, 17:11, 18:11. II połowa – 19:11, 20:11, 20:12, 20:13, 21:13, 21:14, 21:15, 22:15, 23:15, 23:16, 23:17, 23:18, 24:18, 25:18, 26:18, 26:19, 27:19, 28:19, 28:20, 29:20, 29:21, 30:21, 30:22, 31:22, 31:23, 32:23, 33:23, 33:24, 34:24, 35:24, 35:25, 35:26, 36:26, 36:27, 37:27, 38:27, 39:27.
    Rzuty karne: 2/2. Kary: 6min.
  • 6. kolejka – 17.10.2015, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 35:30 (17:15)
    KSZO: Buchcic, Szewczyk – Kożeniewski 11, Kalita 8, Sękowski 6, Afanasjev 5, Jeżyna 3, Mazur 2, Fugiel, Bajwoluk
    Przebieg meczu: I połowa – 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3, 5:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:5, 8:5, 8:6, 9:6, 9:7, 9:8, 10:8, 10:9, 10:10, 11:10, 12:10, 13:10, 14:10, 14:11, 14:12, 15:12, 15:13, 16:13, 17:13, 17:14, 17:15. II połowa – 18:15, 18:16, 18:17, 18:18, 19:18, 20:18, 20:19, 21:19, 21:20, 22:20, 22:21, 22:22, 22:23, 23:23, 24:23, 24:24, 25:24, 25:25, 26:25, 27:25, 27:26, 28:26, 29:26, 29:27, 30:27, 31:27, 31:28, 32:28, 33:28, 33:29, 34:29, 34:30, 35:30.
    Rzuty karne: 4/3. Kary: 10min.
  • 7. kolejka – 24/25.10.2015
    MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 39:29 (18:15)
    KSZO: Buchcic, Szewczyk – Sękowski 7, Jeżyna 6, Kalita 5, Kożeniewski 4, Mazur 3, Fugiel 3, Afanasjev 1, Bajwoluk
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 8:5, 8:6, 8:7, 9:7, 10:7, 10:8, 11:8, 12:8, 12:9, 13:9, 14:9, 14:10, 14:11, 14:12, 14:13, 15:13, 15:14, 16:14, 17:14, 18:14, 18:15. II połowa – 18:16, 19:16, 19:17, 20:17, 21:17, 22:17, 22:18, 22:19, 23:19, 23:20, 24:20, 24:21, 25:21, 25:22, 26:22, 27:22, 28:22, 29:22, 29:23, 30:23, 30:24, 31:24, 32:24, 32:25, 33:25, 34:25, 34:26, 35:26, 36:26, 36:27, 37:27, 38:27, 38:28, 39:28, 39:29.
    Rzuty karne: 3/3. Kary: 12min.
  • 8. kolejka – 30.10.2015 (piątek), godz. 18.30
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SPR Tarnów 32:33 (16:15)
    KSZO: Buchcic, Szewczyk – Kożeniewski 7, Mazur 6, Afanasjev 5, Sękowski 5, Jeżyna 4, Kalita 4, Bajwoluk 1, Fugiel.
    Przebieg meczu: I połowa – 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:5, 8:5, 8:6, 9:6, 9:7, 10:7, 10:8, 10:9, 10:10, 11:10, 12:10, 12:11, 13:11, 14:11, 14:12, 15:12, 15:13, 16:13, 16:14, 16:15. II połowa – 17:15, 17:16, 18:16, 19:16, 20:16, 21:16, 21:17, 21:18, 21:19, 21:20, 22:20, 22:21, 22:22, 23:22, 23:23, 23:24, 24:24, 24:25, 25:25, 25:26, 25:27, 26:27, 26:28, 27:28, 27:29, 28:29, 28:30, 29:30, 29:31, 30:31, 30:32, 30:33, 31:33, 32:33.
    Rzuty karne: 4/4. Kary: 8min.
  • 9. kolejka – 14.11.2015, godz. 18.00
    MSPR Siódemka Legnica – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 34:32 (14:18)
    KSZO: Buchcic, Szewczyk – Kożeniewski 8, Jeżyna 9, Sękowski 10, Afanasjew 2, Wojkowski 2, Bajwolik 1, Fugiel, Nowak.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 1:1. 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 6:8, 7:8, 7:9, 8:9, 8:10, 9:10, 10:10, 10:11, 11:11, 11:12, 12:12, 13:12, 13:13, 13:14, 13:15, 14:15, 14:16, 14:17, 14:18. II połowa – 14:19, 15:19, 15:20, 16:20, 17:20, 17:21, 18:21, 19:21, 19:22, 19:23, 20:23, 21:23, 22:23, 23:23, 24:23, 25:23, 26:23, 26:24, 27:24, 28:24, 28:25, 29:25, 29:26, 30:26, 30:27, 30:28, 30:29, 31:29, 31:30, 32:30, 32:31, 33:31, 34:31, 34:32.
    Rzuty karne: 6/5, Kary: 4min.
  • 10. kolejka – 21.11.2015, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – LKPR Moto-Jelcz Oława 29:29 (12:11)
    KSZO: Buchcic, Szewczyk – Kożeniewski 7, Jeżyna 6, Afanasjev 6, Sękowski 4, Mazur 3, Wojkowski 3, Bajwoluk, Fugiel.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:5, 8:5, 9:5, 9:6, 10:6, 10:7, 11:7, 11:8, 11:9, 11:10, 11:11, 12:11. II połowa – 12:12, 12:13, 13:13, 13:14, 14:14, 14:15, 15:15, 15:16, 16:16, 16:17, 16:18, 16:19, 17:19, 18:19, 18:20, 19:20, 19:21, 20:21, 20:22, 21:22, 21:23, 22:23, 22:24, 23:24, 24:24, 25:24, 25:25, 26:25, 26:26, 27:26, 27:27, 28:27, 28:28, 29:28, 29:29.
    Rzuty karne: 3/3. Kary: 12min.
  • 11. kolejka – 28.11.2015, godz. 18.00
    MKS Olimpia Piekary Śląskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31:28 (12:16)
    KSZO: Buchcic, Szewczyk 1 – Afanasjev 7, Mazur 6, Bajwoluk 4, Wojkowski 4, Fugiel 3, Sękowski 3, Cukierski, Piwnik.
    Przebieg meczu: I połowa – 0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 7:6, 7:7, 7:8, 8:8, 8:9, 8:10, 9:10, 10:10, 10:11, 11:11, 11:12, 11:13, 11:14, 11:15, 11:16, 12:16. II połowa – 13:16, 13:17, 14:17, 14:18, 15:18, 16:18, 17:18, 18:18, 18:19, 18:20, 19:20, 20:20, 20:21, 21:21, 21:22, 22:22, 22:23, 23:24, 24:24, 25:24, 25:25, 26:25, 27:25, 27:26, 28:26, 29:26, 30:26, 31:26, 31:27, 31:28.
    Rzuty karne: 4/4. Kary: 6min.
  • 12. kolejka – 06.12.2015, godz. 15.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SRS Czuwaj Przemyśl 34:34 (18:14)
    KSZO: Buchcic, Szewczyk – Kożeniewski 9, Sękowski 7, Wojkowski 6, Jeżyna 4, Mazur 3, Fugiel 3, Bajowluk 1, Afanasjew 1, Kalita
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 1:1, 1:1, 1:2, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 2:6, 3:6, 3:7, 4:7, 4:8, 5:8, 6:8, 7:8, 8:8, 9:8, 10:8, 10:9, 10:10, 11:10, 11:11, 12:11, 12:12, 13:12, 13:13, 14:13, 15:13, 15:14, 16:14, 17:14, 18:14. II połowa – 19:14, 19:15, 19:16, 20:16, 20:17, 21:17, 22:17, 22:18, 23:18, 24:18, 24:19, 24:20, 24:21, 24:22, 25:22, 26:22, 26:23, 27:23, 27:24, 28:24, 28:25, 28:26, 29:26, 29:27, 30:27, 31:27, 32:27, 32:28, 33:28, 33:29, 33:30, 33:31, 33:32, 33:33, 34:33, 34:34.
    Rzuty karne: 3/3. Kary: 10min
  • 13. kolejka – 12.12.2015, godz. 18.00
    KSSPR Końskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 37:25 (20:11)
    KSZO: Buchcic, Szewczyk 1 – Kożeniewski 5, Mazur 5, Jeżyna 5, Sękowski 4, Kalita 2, Jabłoński 1, Bajwoluk 1, Wojkowski 1, Afanasjev, Cukierski
    Przebieg meczu: I połowa – 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2, 6:2, 7:2, 7:3, 8:3, 9:3, 9:4, 10:4, 11:4, 11:5, 12:5, 12:6, 13:6, 14:6, 14:7, 15:7, 16:7, 16:8, 17:8, 18:8, 18:9, 19:9, 20:9, 20:10, 20:11. II połowa – 21:11, 22:11, 22:12, 23:12, 23:13, 24:13, 25:13, 25:14, 26:14, 26:15, 26:16, 26:17, 27:17, 27:18, 27:19, 28:19, 29:19, 30:19, 31:19, 31:20, 32:20, 32:21, 33:21, 34:21, 35:21, 35:22, 36:22, 37:22, 37:23, 37:24, 37:25.
    Rzuty karne: 3/2. Kary: 8min.

II runda:

  • 14. kolejka – 06.02.2016, godz. 18.00
    MTS Chrzanów – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 23:20 (11:9)
    KSZO: Szewczyk, Piątkowski – Fugiel 5, Afanasjev 4, Wojkowski 4, Kwiatkowski 3, Mazur 2, Bajwoluk 1, Kalita 1, Jeżyna, Sękowski, Kożeniewski
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 6:3, 7:3, 7:4, 8:4, 8:5, 8:6, 9:6, 9:7, 10:7, 10:8, 11:8, 11:9. II połowa – 12:9, 12:10, 12:11, 13:11, 14:11, 15:11, 15:12, 16:12, 16:13, 17:13, 17:14, 17:15, 17:16, 18:16, 18:17, 18:18, 18:19, 19:19, 20:19, 21:19, 22:19, 23:19, 23:20.
    Rzuty karne: 3/2. Kary: 12min.
  • 15. kolejka – 13.02.2016, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Viret CMC Zawiercie 23:21 (10:12)
    KSZO: Szewczyk, Piątkowski – Kwiatkowski 6, Mazur 5, Afanasjev 3, Jeżyna 2, Fugiel 2, Wojkowski 2, Sękowski 2, Kożeniewski 1, Bajwoluk, Kalita
    Przebieg meczu: I połowa – 0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 5:7, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 8:9, 8:10, 9:10, 9:11, 9:12, 10:12. II połowa – 11:12, 12:12, 12:13, 13:13, 14:13, 14:14, 14:15, 15:15, 16:15, 17:15, 17:16, 17:17, 18:17, 18:18, 19:18, 20:18, 20:19, 21:19, 21:20, 22:20, 22:21, 23:21.
    Rzuty karne: 9/8. Kary: 6min.
  • 16. kolejka – 24.02.2016 (środa), godz. 19.30
    UKS Olimp Grodków – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 27:27 (15:13)
    KSZO: Szewczyk, Piątkowski – Jeżyna 5, Sękowski 5, Kwiatkowski 5, Mazur 3, Afanasjev 3, Fugiel 2, Wojkowski 2, Kożeniewski 1, Kalita 1, Bajwoluk
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 6:6, 6:7, 6:8, 7:8, 7:9, 8:9, 8:10, 9:10, 10:10, 11:10, 11:11, 11:12, 12:12, 13:12, 14:12, 15:12, 15:13. II połowa – 16:13, 16:14, 16:15, 17:15, 17:16, 18:16, 18:17, 19:17, 19:18, 20:18, 21:18, 22:18, 22:19, 22:20, 22:21, 23:21, 23:22, 24:22, 24:23, 25:23, 25:24, 26:24, 26:25, 27:25, 27:26, 27:27.
    Rzuty karne: 5/4. Kary: 8min.
  • 17. kolejka – 28.02.2016 (niedziela), godz. 15.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MKS Nielba Wągrowiec 26:28 (12:11)
    KSZO: Szewczyk, Piątkowski – Jeżyna 7, Afanasjew 5, Wojkowski 4, Bajwoluk 3, Kwiatkowski 3, Kalita 2, Kożeniewski 1, Mazur 1, Fugiel, Sękowski
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:6, 7:6, 7:7, 8:7, 8:8, 9:8, 9:9, 10:9, 11:9, 11:10, 12:10, 12:11. II połowa – 13:11, 13:12, 14:12, 14:13, 15:13, 15:14, 15:15, 16:15, 16:16: 17:16, 17:17, 18:17, 18:18, 19:18, 19:19, 20:19, 20:20, 20:21, 20:22, 21:22, 21:23, 22:23, 23:23, 24:23, 24:24, 25:24, 25:25, 25:26, 25:27, 26:27, 26:28.
    Rzuty karne: 5/3. Kary: 4min.
  • 18. kolejka – 05.03.2016, godz. 19.30
    MOSiR Bochnia – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 29:27 (15:16)
    KSZO: Szewczyk, Piątkowski – Afanasjev 7, Kożeniewski 5, Fugiel 5, Wojkowski 4, Sękowski 3, Bajwoluk 2, Kwiatkowski 1, Mazur, Jeżyna, Kalita
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3, 7:3, 7:4, 7:5, 7:6, 8:6, 9:6, 9:7, 10:7, 10:8, 10:9, 11:9, 11:10, 11:11, 12:11, 13:11, 13:12, 13:13, 14:13, 14:14, 15:14, 15:15, 15:16. II połowa – 15:17, 16:17, 17:17, 18:17, 18:18, 19:18, 20:18, 21:18, 22:18, 22:19, 23:19, 24:19, 25:19, 25:20, 26:20, 26:21, 26:22, 27:22, 27:23, 28:23, 28:24, 28:25, 29:25, 29:26, 29:27.
    Rzuty karne: 5/5. Kary: 14min.
  • 19. kolejka – 12.03.2016, godz. 17.00
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 26:30 (15:13)
    KSZO: Szewczyk, Piątkowski – Kwiatkowski 8, Afanasiev 6, Wojkowski 6, Jeżyna 3, Sękowski 3, Korzeniewski 2, Fugiel 1, Bajwoluk 1, Kalita
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:5, 8:5, 8:6, 9:6, 10:6, 10:7, 11:7, 11:8, 12:8, 12:9, 13:9, 13:10, 14:10, 14:11, 14:12, 15:12, 15:13. II połowa – 16:13, 17:13, 17:14, 18:14, 18:15, 19:15, 19:16, 19:17, 19:18, 19:19, 20:19, 20:20, 21:20, 21:21, 21:22, 21:23, 21:24, 21:25, 22:25, 22:26, 23:26, 24:26, 24:27, 25:27, 25:28, 25:29, 26:29, 26:30.
    Rzuty karne: 7/4. Kary: 8min.
  • 20. kolejka – 20.03.2016 (niedziela), godz. 16.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 24:30 (16:15)
    KSZO: Szewczyk, Piątkowski – Kożeniewski 1, Jeżyna 2, Fugiel 2, Sękowski 3, Bajwoluk 2, Afanasjew 6, Kwiatkowski 1, Wojkowski 6, Kalita 1.
    Rzuty Karne: 2/1. Kary: 10min.
  • 21. kolejka – 02/03.04.2016
    SPR Tarnów – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 30:26 (15:13)
    KSZO: Szewczyk, Piątkowski, Buchcic – Afanasjev 7, Jeżyna 4, Sękowski 4, Wojkowski 4, Kwiatkowski 3, Kożeniewski 2, Kalita 2, Fugiel, Bajwoluk
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 5:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3, 7:4, 8:4, 9:4, 9:5, 9:6, 10:6, 10:7, 11:7, 12:7, 12:8, 13:8, 13:9, 14:9, 14:10, 14:11, 15:11, 15:12, 15:13. II połowa – 16:13, 16:14, 16:15, 17:15, 18:15, 18:16, 18:17, 19:17, 20:17, 21:17, 22:17, 23:17, 23:18, 24:18, 24:19, 24:20, 24:21, 25:21, 25:22, 25:23, 26:23, 26:24, 27:24, 27:25, 28:25, 29:25, 29:26, 30:26.
    Rzuty karne: 3/3. Kary: 8min.
  • 22. kolejka – 16.04.2016, godz. 18.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MSPR Siódemka Legnica 29:23 (13:13)
    KSZO: Szewczyk, Piątkowski – Kwiatkowski 9, Fugiel 6, Jeżyna 4, Sękowski 4, Afanasjev 3, Wojkowski 3, Kożeniewski, Bajwoluk, Kalita.
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:6, 7:6, 7:7, 7:8, 8:8, 9:8, 9:9, 10:9, 10:10, 10:11, 11:11, 11:12, 12:12, 13:12, 13:13. II połowa – 13:14, 14:14, 14:15, 15:15, 16:15, 17:15, 18:15, 18:16, 18:17, 19:17, 20:17, 20:18, 21:18, 22:18, 23:18, 23:19, 24:19, 24:20, 24:21, 25:21, 25:22, 26:22, 26:23, 27:23, 28:23, 29:23.
    Rzuty karne: 9/8. Kary: 8min.
  • 23. kolejka – 23.04.2016
    LKPR Moto-Jelcz Oława – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 26:26 (12:10)
    KSZO: Szewczyk, Piątkowski – Jeżyna 6, Afanasjev 6, Kalita 5, Fugiel 4, Kwiatkowski 4, Wojkowski 1, Sękowski, Bajwoluk
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2, 5:3, 5:4, 5:5, 6:5, 7:5, 7:6, 8:6, 9:7, 9:7, 9:8, 10:8, 10:9, 11:9, 11:10, 12:10. II połowa – 12:11, 12:12, 12:13, 13:13, 14:13, 14:14, 14:15, 15:15, 15:16, 15:17, 16:17, 16:18, 17:18, 18:18, 18:19, 19:19, 19:20, 20:20, 20:21, 20:22, 20:23, 21:23, 21:24, 22:24, 22:25, 23:25, 24:25, 25:25, 25:26, 26:26.
    Rzuty karne: 6/10. Kary: 4min.
  • 24. kolejka – 28.04.2016 (czwartek), godz. 19.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MKS Olimpia Piekary Śląskie 29:23 (19:12)
    KSZO: Szewczyk, Piątkowski – Sękowski 7, Afanasjev 7, Kwiatkowski 5, Jeżyna 4, Kalita 4, Fugiel 1, Wojkowski 1, Bajwoluk.
    Przebieg meczu: I połowa – 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 6:5, 6:6, 7:6, 8:6, 8:7, 9:7, 10:7, 11:7, 12:7, 12:8, 13:8, 14:8, 14:9, 15:9, 16:9, 16:10, 17:10, 18:10, 18:11, 19:11, 19:12. II połowa – 19:13, 19:14, 19:15, 19:16, 20:16, 21:16, 22:16, 22:17, 23:17, 23:18, 24:18, 25:18, 26:18, 26:19, 26:20, 26:21, 27:21, 27:22, 28:22, 29:22, 29:23.
    Rzuty karne: 1/3. Kary: 8min.
  • 25. kolejka – 07.05.2016, godz. 18.00
    SRS Czuwaj Przemyśl – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 29:28 (16:14)
    KSZO: Szewczyk – Jeżyna 7, Kwiatkowski 7, Afanasjev 5, Sękowski 4, Wojkowski 4, Kalita 1, Fugiel
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 5:1, 5:2, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 6:6, 7:6, 8:6, 8:7, 9:7, 10:7, 10:8, 10:9, 11:9, 11:10, 12:10, 13:10, 13:11, 14:11, 14:12, 14:13, 15:13, 15:14, 16:14. II połowa – 16:15, 16:16, 16:17, 17:17, 17:18, 18:18, 19:18, 19:19, 20:19, 20:20, 20:21, 21:21, 21:22, 22:22, 22:23, 22:24, 23:24, 24:24, 24:25, 25:25, 25:26, 25:27, 25:28, 26:28, 27:28, 28:28, 29:28.
    Rzuty karne: 6/7. Kary: 8min.
  • 26. kolejka – 14.05.2016, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KSSPR Końskie 28:29 (13:14)
    KSZO: Piątkowski – Afanasjev 6, Kalita 6, Kwiatkowski 5, Jeżyna 4, Sękowski 3, Wojkowski 3, Fugiel 1
    Przebieg meczu: I połowa – 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 3:3, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 7:6, 8:6, 8:7, 8:8, 8:9, 9:9, 10:9, 11:9, 11:10, 12:10, 12:11, 12:12, 13:12, 13:13, 13:14. II połowa – 14:14, 14:15, 14:16, 15:16, 16:16, 16:17, 17:17, 18:17, 18:18, 19:18, 19:19, 20:19, 21:19, 22:19, 22:20, 23:20, 24:20, 24:21, 24:22, 25:22, 25:23, 25:24, 25:25, 26:25, 26:26, 27:26, 27:27, 27:28, 28:28, 28:29.
    Rzuty karne: 2/4. Kary: 8min.
Tabela
1. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 26 46 881:688
2. KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26 41 806:732
3. MKS Olimpia Medex Piekary Śląskie 26 36 825:719
4. MSPR Siódemka Legnica 26 30 738:712
5. LKPR Moto-Jelcz Oława 26 30 746:691
6. KSSPR Końskie 26 26 766:758
7. SRS Czuwaj Przemyśl 26 26 801:812
8. MKS Nielba Wągrowiec 26 25 759:761
9. SPR Tarnów 26 24 715:762
10. MTS Chrzanów 26 22 689:737
11. KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 26 20 734:747
12. UKS Olimp Grodków 26 18 653:745
13. VIRET CMC Zawiercie 26 16 676:755
14. MOSiR Bochnia 26 4 639:809
I liga, grupa B – sezon 2014/2015
I runda:

  • 1. kolejka – 13.09.2014, godz. 18.00
    PE Gwardia Opole – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 36:26 (21:9)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Kalita 9, Fugiel 5, T. Pomiankiewicz 4, Biskup 4, Afanasjev 2, Jamioł 1, R. Pomiankiewicz 1, Mazur, Radowiecki, Świeca, Wojkowski
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 7:4, 8:4, 9:4, 9:5, 10:5, 11:5, 12:5, 13:5, 14:5, 14:6, 15:6, 15:7, 16:7, 16:8, 17:8, 18:8, 19:8, 19:9, 20:9, 21:9. II połowa: 21:10, 22:10, 22:11, 22:12, 23:12, 23:13, 24:13, 24:14, 25:14, 25:15, 26:15, 27:15, 27:16, 27:17, 27:18, 28:18, 28:19, 28:20, 29:20, 29:21, 30:21, 31:21, 31:22, 32:22, 32:23, 32:24, 32:25, 33:25, 34:25, 34:26, 35:26, 36:26.
    Rzuty karne: 5/3, Kary: 6min.
  • 2. kolejka – 20.09.2014, godz. 18.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – UKS Olimp Grodków 17:28 (9:12)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – T. Pomiankiewicz 5, Wojkowski 4, Kalita 3, Biskup 2, Mazur 1, Fugiel 1, Świeca 1, Jamioł, Afanasjev, R. Pomiankiewicz
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 4:4, 5:4, 6:4, 6:5, 6:6, 7:6, 7:7, 7:8, 8:8, 8:9, 9:9, 9:10, 9:11, 9:12. II połowa: 9:13, 10:13, 10:14, 10:15, 10:16, 10:17, 10:18, 10:19, 11:19, 11:20, 11:21, 12:21, 12:22, 12:23, 13:23, 14:23, 14:24, 14:25, 15:25, 15:26, 16:26, 16:27, 17:27, 17:28.
    Rzuty karne: 5/2, Kary: 8min
  • 3. kolejka – 27.09.2014, godz. 18.00
    ŚKPR Świdnica – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 29:27 (14:14)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – T. Pomiankiewicz 11, Afanasjev 4, Wojkowski, 3, Fugiel 2, Świeca 2, Kalita 2, Jeżyna 1, Jamioł 1, Biskup 1, Mazur, R. Pomiankiewicz.
    Przebieg meczu – I połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 5:5, 6:5, 6:6, 7:6, 8:6, 8:7, 9:7, 9:8, 9:9, 9:10, 9:11, 10:11, 11:11, 11:12, 12:12, 12:13, 12:14, 13:14, 14:14. II połowa: 14:15, 15:15, 16:15, 16:16, 17:16, 17:17, 18:17, 19:17, 19:18, 20:18, 20:19, 21:19, 22:19, 22:20, 23:20, 23:21, 24:21, 25:21, 25:22, 25:23, 26:23, 26:24, 26:25, 27:25, 28:25, 28:26, 29:26, 29:27.
    Rzuty karne: 6/5, Kary: 8 min
  • 4. kolejka – 04.10.2014, godz. 17.00
    Ostrovia Ostrów Wielkopolski – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 34:28 (15:15)
    KSZO: Drabik, Szewczyk, Piątkowski – Afanasjew 7, Kalita 7, Jeżyna 7, T. Pomiankiewicz 2, Fugiel 2, Świeca 2, Mazur 1, Biskup, Wojkowski.
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 8:9, 8:10, 9:10, 9:11, 9:12, 10:12, 11:12, 11:13, 12:13, 12:14, 13:14, 14:14, 14:15, 15:15. II połowa: 16:15, 17:15, 17:16, 18:16, 18:17, 19:17, 19:18, 20:18, 21:18, 21:19, 21:20, 21:21, 22:21, 22:22, 23:22, 24:22, 25:22, 26:22, 27:22, 27:23, 28:23, 29:23, 29:24, 30:24, 30:25, 31:25, 32:25, 32:26, 33:36, 33:27, 33:28, 34:28.
    Rzuty karne: 4/4, Kary: 6min.
  • 5. kolejka – 11.10.2014, godz. 19.00
    KS AZS UZ Zielona Góra – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 22:25 (10:9)
    KSZO: Drabik, Piątkowski – Mazur 3, Jeżyna 4, Fugiel, Jamioł 1, Afanasjev 4, Świeca 2, T. Pomiankiewicz 8, Biskup 1, Wojkowski 1, Kalita 1, Cukierski
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5, 5:5, 6:5, 7:5, 7:6, 8:6, 9:6, 9:7, 9:8, 10:8, 10:9. II połowa: 10:10, 10:11, 11:11, 11:12, 12:12, 12:13, 13:13, 13:14, 13:15, 13:16, 13:17, 13:18, 14:18, 14:19, 15:19, 16:19, 16:20, 16:21, 17:21, 17:22, 18:22, 19:22, 19:23, 19:24, 20:24, 20:25, 21:25, 22:25.
    Rzuty karne: 5/4, Kary: 16min.
  • 6. kolejka – 18.10.2014, godz. 18.00
    MTS Chrzanów – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31:30 (14:16)
    KSZO: Drabik – Jeżyna 10, Wojkowski 7, Afanasjev 5, T. Pomiankiewicz 3, Jamioł 2, Biskup 2, Świeca 1, Fugiel, Kalita.
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 6:4, 7:4, 7:5, 7:6, 8:6, 9:6, 9:7, 10:7, 10:8, 10:9, 10:10, 10:11, 11:11, 11:12, 11:13, 12:13, 12:14, 13:14, 13:15, 13:16, 14:16. II połowa: 14:17, 15:17, 15:18, 16:18, 16:19, 17:19, 18:19, 18:20, 19:20, 20:20, 20:21, 21:21, 22:21, 22:22, 23:22, 24:22, 24:23, 25:23, 25:24, 25:25, 25:26, 26:26, 27:26, 27:27, 28:27, 28:28, 29:28, 29:29, 30:29, 31:29, 31:30.
    Rzuty karne: 5/5, Kary: 12min.
  • 7. kolejka – 26.10.2014, godz. 12.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – AZS Czuwaj Przemyśl 20:33 (6:15)
    KSZO: Drabi, Szewczyk, Piątkowski – Mazur, Jeżyna 2, Fugiel 1, Jamioł 1, Afanasjev 2, Świeca 2, R. Pomiankiewicz, T. Pomiankiewicz 2, Biskup 4, Wojkowski 1, Kalita 5.
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 4:7, 4:8, 4:9, 4:10, 5:10, 6:10, 6:11, 6:12, 6:13, 6:14, 6:15. II połowa: 6:16, 6:17, 6:18, 6:19, 7:19, 7:20, 7:21, 7:22, 7:23, 8:23, 9:23, 9:24, 10:24, 11:24, 11:25, 12:25, 12:26, 13:26, 13:27, 14:27, 15:27, 15:28, 16:28, 16:29, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 19:31, 20:31, 20:32, 20:33.
    Rzuty karne: 2/0. Kary: 6min.
  • 8. kolejka – 08.11.2014, godz. 18.00
    KSSPR Końskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31:23 (13:8)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – Kalita 5, T. Pomiankiewicz 4, Afanasjev 3, Świeca 3, Fugiel 3, Mazur 2, Jamioł 1, R. Pomiankiewicz 1, Wojkowski 1, Biskup
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 5:2, 6:2, 7:2, 8:2, 8:3, 8:4, 9:4, 10:4, 10:5, 11:5, 11:6, 12:6, 12:7, 13:7, 13:8. II połowa: 14:8, 15:8, 15:9, 16:9, 16:10, 17:10, 18:10, 18:11, 18:12, 19:12, 19:13, 19:14, 20:14, 20:15, 20:16, 21:16, 22:16, 22:17, 23:17, 24:17, 25:17, 26:17, 26:18, 27:18, 27:19, 27:20, 28:20, 28:21, 29:21, 29:22, 30:22, 30:23, 31:23.
    Rzuty karne: 2/2. Kary: 8min.
  • 9. kolejka – 15.11.2014, godz. 18.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Viret CMC Zawiercie 30:27 (17:12)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – T. Pomiankiewicz 9, Świeca 7, Jeżyna 4, Wojkowski 4, Kalita 4, Radowiecki 1, Afanasjev 1, Jamioł, Mazur, Biskup.
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 9:8, 10:8, 11:8, 12:8, 13:8, 13:9, 14:9, 15:9, 16:9, 16:10, 17:10, 17:11, 17:12. II połowa: 18:12, 19:12, 19:13, 19:14, 20:14, 20:15, 20:16, 21:16, 21:17, 21:18, 22:18, 23:18, 23:19, 23:20, 23:21, 24:21, 24:22, 25:22, 25:23, 25:24, 25:25, 26:25, 27:25, 28:25, 29:25, 30:25, 30:26, 30:27.
    Rzuty karne: 2/1. Kary: 4min.
  • 10. kolejka – 23.11.2014, godz. 15.00
    MSPR Siódemka Miedź Legnica – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 25:28 (14:13)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – T. Pomiankiewicz 12, Jeżyna 7, Afanasjev 3, Mazur 2, Świeca 2, Biskup 1, Kalita 1, Wojkowski, Fugiel, Jamioł.
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 7:6, 8:6, 9:6, 9:7, 10:7, 10:8, 11:8, 11:9, 12:9, 12:10, 12:11, 13:11, 13:12, 14:12, 14:13. II połowa: 14:14, 15:14, 16:14, 17:14, 18:14, 19:14, 19:15, 19:16, 19:17, 19:18, 19:19, 19:20, 19:21, 20:21, 21:21, 21:22, 21:23, 22:23, 23:23, 23:24, 24:24, 24:25, 24:26, 25:26, 25:27, 25:28.
    Rzuty karne: KSZO 7/4. Kary: 2 min.
  • 11. kolejka – 30.11.2014, godz. 15.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MKS Olimpia Piekary Śląskie 25:22 (11:13)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – Wojkowski 8, Świeca 5, T. Pomiankiewicz 5, Afanasjev 3, Kalita 2, Biskup 1, Jeżyna 1.
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 6:2, 7:2, 7:3, 7:4, 7:5, 7:6, 7:7, 7:8, 7:9, 8:9, 9:9, 9:10, 10:10, 11:10, 11:11, 11:12, 11:13. II połowa: 11:14, 12:14, 12:15, 13:15, 14:15, 15:15, 15:16, 16:16, 17:16, 17:17, 18:17, 18:18, 19:18, 20:18, 21:18, 22:18, 22:19, 22:20, 23:20, 24:20, 25:20, 25:21, 25:22.
    Rzuty karne: 3/3. Kary: 2 min.
  • 12. kolejka – 06.12.2014, godz. 18.00
    SPR Tarnów – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 26:31 (14:13)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – T. Pomiankiewicz 9, Afanasjev 6, Biskup 5, Świeca 4, Wojkowski 3, Kalita 3, Jeżyna 1, Jamioł.
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3, 5:4, 5:5, 6:5, 6:6, 6:7, 7:7, 8:7, 9:7, 10:7, 10:8, 11:8, 11:9, 11:10, 12:10, 12:11, 13:11, 13:12, 14:12, 14:13. II połowa: 15:13, 15:14, 15:15, 16:15, 16:16, 16:17, 17:17, 17:18, 18:18, 18:19, 19:19, 19:20, 20:20, 20:21, 21:21, 21:22, 22:22, 22:23, 22:24, 22:25, 23:25, 23:26, 23:27, 24:27, 24:28, 24:29, 25:29, 25:30, 25:31, 26:31.
    Rzuty karne: 3/3. Kary: 6min.
  • 13. kolejka – 13.12.2014, godz. 18.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MKS Kalisz 33:32 (13:15)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – Afanasjev 9, T. Pomiankiewicz 9, Świeca 5, Biskup 4, Kalita 3, Jamioł 2, Wojkowski 1, Fugiel.
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6, 5:6, 5:7, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 8:9, 8:10, 9:10, 9:11, 10:11, 10:12, 11:12, 11:13, 11:14, 12:14, 12:15, 13:15. II połowa: 14:15, 15:15, 16:15, 17:15, 18:15, 19:15, 19:16, 19:17, 20:17, 20:18, 21:18, 21:19, 21:20, 22:20, 22:21, 23:21, 23:22, 23:23, 24:23, 24:24, 25:24, 25:25, 26:25, 27:25, 27:26, 27:27, 28:27, 28:28, 29:28, 30:28, 30:29, 31:29, 31:30, 31:31, 32:31, 33:31, 33:32.
    Rzuty karne: 1/0. Kary: 8min.

II runda:

  • 14. kolejka – 24.01.2015, godz. 17.30
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – PE Gwardia Opole 24:30 (12:13)
    KSZO: Drabik, Piątkowski – Afanasjev 5, T. Pomiankiewicz 4, Kazhaneuski 4, Mroczek 4, Wojkowski 3, Kalita 2, Fugiel 1, Świeca 1, Mazur, Biskup
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4, 3:5, 3:6, 4:6, 4:7, 4:8, 4:9, 4:10, 5:10, 5:11, 6:11, 7:11, 7:12, 8:12, 9:12, 10:12, 10:13, 11:13, 12:13. II połowa: 12:14, 13:14, 14:14, 14:15, 14:16, 15:16, 15:17, 16:17, 16:18, 17:18, 17:19, 18:19, 18:20, 18:21, 18:22, 18:23, 19:23, 20:23, 20:24, 20:25, 20:26, 21:26, 21:27, 22:27, 22:28, 23:28, 23:29, 24:29, 24:30.
    Rzuty karne: 3/1. Kary: 12min.
  • 15. kolejka – 31.01.2015, godz. 18.00
    UKS Olimp Grodków – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 28:24 (12:9)
    KSZO: Drabik, Piątkowski – T. Pomiankiewicz 7, Afanasjev 6, Mroczek 5, Wojkowski 2, Kazhaneuski 1, Świeca 1, Biskup 1, Kalita 1
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 2:5, 3:5, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 9:8, 10:8, 10:9, 11:9, 12:9, 12:10, 13:10, 14:10, 14:11. II połowa: 15:11, 15:12, 16:12, 17:12, 18:12, 18:13, 19:13, 20:13, 20:14, 21:14, 22:14, 22:15, 23:15, 23:16, 23:17, 24:17, 24:18, 25:18, 25:19, 25:20, 26:20, 27:20, 28:21, 28:22, 28:23, 28:24.
    Rzuty karne: 2/2. Kary: 10min.
  • 16. kolejka – 08.02.2015, godz. 15.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – ŚKPR Świdnica 30:22 (12:15)
    KSZO: Drabik, Piątkowski – Wojkowski 8, Mroczek 5, T. Pomiankiewicz 4, Fugiel 3, Mazur 2, Afanasjev 2, Świeca 2, Kalita 2, Kożeniewski 1, Biskup 1, R. Pomiankiewicz.
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 4:4, 4:5, 4:6, 4:7, 5:7, 5:8, 5:9, 6:9, 7:9, 7:10, 8:10, 8:11, 9:11, 9:12, 10:12, 10:13, 11:13, 11:14, 12:14, 12:15. II połowa: 13:15, 14:15, 15:15, 16:15, 17:15, 18:15, 19:15, 19:16, 20:16, 21:16, 22:16, 23:16, 24:16, 25:16, 25:17, 25:18, 26:18, 27:18, 27:19, 27:20, 28:20, 29:20, 30:20, 30:21, 30:22.
    Rzuty karne: 5/4. Kary: 6min.
  • 17. kolejka – 14.02.2015, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 37:38 (18:17)
    KSZO: Drabik, Piątkowski – T. Pomiankiewicz 13, Afanasjev 7, Kożeniewski 6, Mroczek 6, Wojkowski 4, Jamioł 1, Fugiel, Świeca, Biskup, Kalita
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 7:6, 7:7, 8:7, 9:7, 10:7, 10:8, 11:8, 11:9, 12:9, 12:10, 13:10, 14:10, 14:11, 15:11, 15:12, 15:13, 15:14, 16:14, 16:15, 16:16, 17:16, 17:17, 18:17. II połowa: 19:17, 19:18, 19:19, 20:19, 21:19, 22:19, 23:19, 24:19, 24:20, 25:20, 25:21, 25:22, 26:22, 27:22, 27:23, 28:23, 28:24, 28:25, 28:26, 28:27, 28:28, 28:29, 29:29, 30:29, 30:30, 31:30, 32:30, 32:31, 32:32, 33:32, 33:33, 34:33, 34:34, 35:34, 35:35, 36:35, 36:36, 36:37, 36:38, 37:38.
    Rzuty Karne: 6/6. Kary: 6min.
  • 18. kolejka – 22.02.2015, godz. 15.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KU AZS UZ Zielona Góra 40:30 (19:15)
    KSZO: Drabik, Piątkowski – T. Pomiankiewicz 10, Afanasjev 7, Mroczek 5, Biskup 5, Kożeniewski 4, Wojkowski 4, Fugiel 3, Jamioł 1, Świeca 1, R. Pomiankiewicz, Kalita
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:4, 6:5, 6:6, 7:6, 7:7, 8:7, 9:7, 10:7, 11:7, 11:8, 11:9, 11:10, 12:10, 12:11, 13:11, 14:11, 15:11, 15:12, 16:12, 17:12, 18:12, 18:13, 19:13, 19:14, 19:15. II połowa: 19:16, 19:17, 20:17, 20:18, 21:18, 22:18, 22:19, 22:20, 23:20, 23:21, 24:21, 24:22, 25:22, 25:23, 26:23, 26:24, 27:24, 28:24, 28:25, 29:25, 29:26, 30:26, 31:26, 31:27, 32:27, 33:27, 34:27, 34:28, 35:28, 35:29, 36:29, 37:29, 38:29, 39:29, 39:30, 40:30.
    Rzuty karne: 3/2. Kary: 12 min.
  • 19. kolejka – 28.02.2015, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MTS Chrzanów 28:21 (17:7)
    KSZO: Drabik, Piątkowski 1 – T. Pomiankiewicz 8, Fugiel 4, Afanasjev 4, Jamioł 3, Świeca 3, Wojkowski 2, Mazur 1, Mroczek 1, Biskup 1, Kożeniewski, Radowiecki, R. Pomiankiewicz
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 5:1, 6:1, 7:1, 7:2, 7:3, 7:4, 8:4, 9:4, 9:5, 10:5, 11:5, 12:5, 12:6, 13:6, 14:16, 15:6, 15:7, 16:7, 17:7. II połowa: 17:8, 18:8, 19:8, 20:8, 20:9, 21:9, 21:10, 21:11, 22:11, 22:12, 22:13, 22:14, 23:14, 23:15, 23:16, 23:17, 24:17, 24:18, 25:18, 25:19, 26:19, 26:20, 27:20, 27:21, 28:21.
    Rzuty karne: 4/3. Kary: 6min.
  • 20. kolejka – 07.03.2015, godz. 18.00
    Czuwaj Przemyśl – KSZO Ostrowiec 34:32 (16:15)
    KSZO: Drabik, Piątkowski – T. Pomiankiewicz 13, Kożeniewski 5, Mroczek 4, Jeżyna 3, Afanasjev 3, Jamioł 2, Mazur 1, Wojkowski 1, Fugiel, Biskup
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 4:6, 4:7, 5:7, 5:8, 6:8, 6:9, 7:9, 8:9, 8:10, 8:11, 8:12, 9:12, 10:12, 11:12, 12:12, 13:12, 14:12, 14:13, 14:14, 15:14, 15:15, 16:15. II połowa: 17:15, 17:16, 18:16, 18:17, 19:17, 19:18, 20:18, 21:18, 21:19, 22:19, 23:19, 23:20, 24:20, 25:20, 25:21, 25:22, 26:22, 26:23, 26:24, 26:25, 26:26, 26:27, 27:27, 27:28, 28:28, 29:28, 29:29, 30:29, 31:29, 31:30, 32:30, 32:31, 33:31, 33:32, 34:32.
    Rzuty karne: 8/7. Kary: 10min.
  • 21. kolejka – 21.03.2015, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KSSPR Końskie 34:26 (17:13)
    KSZO: Drabik, Piątkowski – Kożeniewski 8, Afanasjev 8, Wojkowski 8, T. Pomiankiewicz 7, Mroczek 2, Jamioł 1, Świeca, Biskup, Kalita
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 5:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3, 8:3, 8:4, 9:4, 9:5, 10:5, 10:6, 10:7, 11:7, 11:8, 11:9, 11:10, 11:11, 11:12, 12:12, 13:12, 14:12, 15:12, 15:13, 16:13, 17:13. II połowa: 18:13, 19:13, 19:14, 20:14, 20:15, 20:16, 21:16, 22:16, 23:16, 23:17, 23:18, 23:19, 24:19, 24:20, 25:20, 26:20, 26:21, 27:21, 27:22, 28:22, 28:23, 28:24, 29:24, 29:25, 30:25, 31:25, 32:25, 33:25, 33:26, 34:26.
    Rzuty karne: KSZO 2/2. Kary: KSZO 8min.
  • 22. kolejka – 28.03.2015, godz. 18.00
    Viret Zawiercie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 30:35 (14:19)
    KSZO:
    Drabik, Piątkowski – Kożeniewski 2, Mroczek 1, Fugiel 3, Jamioł 4, Afanasjev 5, Świeca 1, T. Pomiankiewicz 8, Biskup 4, Wojkowski 3, Kalita 4.
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 2:3, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6, 4:7, 5:7, 5:8, 6:8, 6:9, 7:9, 7:10, 8:10, 8:11, 9:11, 9:12, 9:13, 9:14, 9:15, 10:15, 10:16, 11:16, 12:16, 13:16, 13:17, 14:17, 14:18, 14:19. II połowa: 14:20, 15:20, 16:20, 16:21, 17:21, 17:22, 18:22, 19:22, 19:23, 19:24, 19:25, 19:26, 20:26, 21:26, 21:27, 22:27, 23:27, 24:27, 24:28, 25:28, 25:29, 26:29, 26:30, 27:30, 28:30, 28:31, 29:31, 29:32, 29:33, 30:33, 30:34, 30:35.
    Rzuty karne:
    5/5. Kary: 10min.
  • 23. kolejka – 11.04.2015, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MSPR Siódemka Miedź Legnica 29:29 (16:14)
    KSZO: Drabik, Piątkowski – T. Pomiankiewicz 11, Afanasjev 5, Mroczek 4, Wojkowski 3, Kożeniewski 2, Jeżyna 2, Kalita 2, Jamioł, Świeca
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2 3:2, 3:3, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 5:7, 6:7, 7:7, 8:7, 8:8, 9:8, 9:9, 10:9, 11:9, 11:10, 12:10, 13:10, 13:11, 13:12, 14:12, 14:13, 15:13, 15:14, 16:14. II połowa: 16:15, 17:15, 17:16, 18:16, 18:17, 18:18, 18:19, 19:19, 19:20, 19:21, 20:21, 20:22, 21:22, 21:23, 22:23, 23:23, 23:24, 23:25, 24:25, 24:26, 25:26, 26:26, 27:26, 27:27, 27:28, 28:28, 29:28, 29:29
    Rzuty karne: 3/3. Kary: 6min.
  • 24. kolejka – 18.04.2015, godz. 18.00
    MKS Olimpia Piekary Śląskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 32:23 (16:10)
    KSZO: Drabik, Piątkowski – T. Pomiankiewicz 9, Afanasjev 4, Wojkowski 3, Jeżyna 3, Biskup 2, Świeca 1, Mazur 1, Kożeniewski, Fugiel, Jamioł, Kalita
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 9:8, 10:8, 11:8, 12:8, 13:8, 14:8, 15:8, 15:9, 15:10, 16:10. II połowa: 17:10, 17:11, 17:12, 17:13, 18:13, 18:14, 18:15, 19:15, 20:15, 20:16, 21:16, 22:16, 22:17, 23:17, 23:18, 24:18, 24:19, 25:19, 26:19, 26:20, 27:20, 27:21, 28:21, 29:21, 29:22, 30:22, 31:22, 31:23, 32:23.
    Rzuty karne: 11/8. Kary: 12min.
  • 25. kolejka – 25.04.2015, godz. 15.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SPR Tarnów 35:29 (19:11)
    KSZO: Drabik, Piątkowski – Wojkowski 9, Jamioł 7, T. Pomiankiewicz 6, Biskup 5, Afanasjev 4, Kożeniewski 2, Mazur 2, Świeca, Kalita.
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 8:5, 9:5, 10:5, 10:6, 11:6, 11:7, 12:7, 12:8, 13:8, 13:9, 14:9, 15:9, 16:9, 17:9, 17:10, 18:10, 18:11, 19:11. II połowa: 19:12, 20:12, 20:13, 21:13, 21:14, 22:14, 22:15, 23:15, 23:16, 24:16, 25:16, 25:17, 26:17, 27:17, 27:18, 28:18, 28:19, 28:20, 29:20, 29:21, 29:22, 30:22, 30:23, 30:24, 31:24, 31:25, 31:26, 31:27, 32:27, 32:28, 32:29, 33:29, 34:29, 35:29.
    Rzuty karne: 4/3. Kary: 2min.
  • 26. kolejka – 30.04.2015, godz. 18.00
    MKS Kalisz – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 39:31 (19:14)
    KSZO: Drabik, Piątkowski – Kożeniewski 8, Afanasjev 7, Jeżyna 6, T. Pomiankiewicz 4, Jamioł 3, Biskup 3, Mroczek 2, Mazur 1, Fugiel 1, Wojkowski 1, Świeca, R. Pomiankiewicz, Kalita.
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 2:5, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 6:6, 7:6, 7:7, 8:7, 8:8, 9:8, 10:8, 10:9, 11:9, 12:9, 12:10, 13:10, 13:11, 14:11, 15:11, 16:11, 17:11, 17:12, 17:13, 18:13, 18:14, 19:14. II połowa: 20:14, 20:15, 21:15, 21:16, 22:16, 22:17, 23:17, 24:17, 24:18, 25:18, 25:19, 26:19, 27:19, 27:20, 28:20, 29:20, 29:21, 30:21, 30:22, 31:22, 31:23, 32:23, 32:24, 33:24, 33:25, 34:25, 34:26, 35:26, 35:27, 36:27, 37:27, 37:28, 37:29, 38:29, 38:30, 39:30, 39:31.
    Rzuty karne: 6/3. Kary: 10min.
Tabela
1. PE Gwardia Opole 26 52 885:626
2. Siódemka Miedź Legnica 26 35 753:708
3. KSSPR Końskie 26 35 773:702
4. UKS Olimp Grodków 26 31 698:649
5. Olimpia Piekary Śląskie 26 28 728:729
6. Czuwaj Przemyśl 26 27 761:759
7. KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 26 25 745:764
8. SPR Tarnów 26 23 729:790
9. Viret CMC Zawiercie 26 22 766:777
10. Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 22 767:793
11. MKS Kalisz 26 21 749:787
12. MTS Chrzanów 26 18 681:786
13. ŚKPR Świdnica 26 15 594:693
14. AZS UZ Zielona Góra 26 10 660:726
II liga, grupa IV – sezon 2013/2014
I runda:

  • 1. kolejka – 28.09.2013, godz. 17.00
    Vive Targi II Kielce – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 24:40 (8:20)
    KSZO: Szewczyk, Drabik, Piątkowski – Bożek, Mroczek 2, Zdziech 2, Dziura 2, Cukierski 5, Kieloch 5, Jeżyna 3, Kubisztal 2, Sitkowski 2, Biskup 1, Fugiel 8, Świeca 6, Pomiankiewicz 2
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 2:6, 2:7, 2:8, 2:9, 2:10, 2:11, 3:11, 3:12, 4:12, 4:13, 5:13, 5:14, 5:15, 6:15, 7:15, 7:16, 7:17, 7:18, 7:19, 8:19, 8:20. II połowa: 8:21, 9:21, 9:22, 10:22, 10:23, 11:23, 11:24, 11:25, 12:25, 13:25, 14:25, 14:26, 15:26, 15:27, 15:28, 16:28, 16:29, 17:29, 18:29, 18:30, 19:30, 19:31, 19:32, 20:32, 21:32, 21:33, 21:34, 21:35, 21:36, 21:37, 21:38, 22:38, 22:39, 22:40, 23:30, 24:40.
  • 2. kolejka – 05.10.2013, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Politechnika Świętokrzyska Kielce 25:18 (15:10)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Bożek, Mroczek 1, Zdziech 1, Dziura, Cukierski 1, Kieloch 3, Jeżyna 4, Kubisztal 3, Sitkowski 2, Biskup 2, Fugiel 1, Świeca 6, Pomiankiewicz 1
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 8:7, 9:7, 9:8, 10:8, 10:9, 11:9, 12:9, 12:10, 13:10, 14:10, 15:10. II połowa: 15:11, 15:12, 16:12, 16:13, 17:13, 18:13, 19:13, 19:14, 19:15, 19:16, 19:17, 20:17, 21:17, 22:17, 23:17, 23:18, 24:18, 25:18.
  • 3. kolejka – 12.10.2013, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Wanda Kraków 28:21 (16:10)
    KSZO: Szewczyk, Drabik, Piątkowski -– Mroczek 5, Zdziech 5, Cukierski, Kieloch 4, Jeżyna 3, Kubisztal, Sitkowski, Biskup 3, Fugiel 2, Świeca 3, Pomiankiewicz 3, Radowiecki
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3, 7:3, 7:4, 8:4, 8:5, 9:5, 9:6, 10:6, 11:6, 11:7, 12:7, 13:7, 14:7, 14:8, 14:9, 14:10, 15:10, 16:10. II połowa: 16:11, 17:11, 17:12, 17:13, 18:13, 19:13, 20:13, 21:13, 21:14, 22:14, 22:15, 23:15, 23:16, 24:16, 25:16, 25:17, 26:17, 27:17, 27:18, 27:19, 27:20, 27:21, 28:21.
  • 4. kolejka – 20.10.2013, godz. 11.00
    Orzeł Przeworsk – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 24:41 (11:22)
    KSZO
    : Szewczyk, Drabik – Bożek, Mroczek 4, Dziura 3, Cukierski 1, Kieloch 1, Jeżyna 2, Kubisztal 5, Sułecki, Sitkowski 3, Biskup 5, Fugiel 5, Świeca 6, Pomiankiewicz 3, Radowiecki 3.
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6, 2:7, 3:7, 4:7, 4:8, 4:9, 5:9, 5:10, 5:11, 6:11, 6:12, 6:12, 6:13, 7:13, 7:14, 7:15, 7:16, 8:16, 8:17, 8L18, 9:18, 9:19, 9:20, 10:20, 10:21, 10:22, 11:22. II połowa: 12:22, 13:22, 13:23, 13:24, 13:25, 13:26, 13:27, 13:28, 13:29, 13:29, 13:30, 13:31, 13:32, 13:33, 14:33, 15:33, 16:33, 16:34, 17:34, 17:35, 18:35, 18:36, 19:36, 19:37, 19:38, 20:38, 20:39, 21:39, 21:40, 22:40, 23:40, 24:40, 24:41.
  • 5. kolejka – 26.10.2013, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Juvenia Rzeszów 45:20 (22:14)
    KSZO: Szewczyk, Drabik, Piątkowski – Mroczek 3, Zdziech 3, Dziura, Cukierski 1, Kieloch 3, Jeżyna 6, Kubisztal 6, Sitkowski 3, Biskup 4, Fugiel 1, Świeca 5, Pomiankiewicz 6, Radowiecki 4
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 8:5, 9:5, 9:6, 10:6, 10:7, 11:7, 11:8, 11:9, 12:9, 12:10, 12:11, 13:11, 14:11, 14:12, 15:12, 15:13, 16:13, 17:13, 18:13, 19:13, 19:14, 20:14, 21:14, 22:14. II połowa: 23:14, 24:14, 24:15, 25:15, 26:15, 27:15, 28:15, 29:15, 29:16, 30:16, 31:16, 31:17, 31:18, 31:18, 32:18, 33:18, 34, 18, 35, 18, 36:18, 37:18, 37:19, 38:19, 39:19, 40:19, 41:19, 42:19, 43:19, 44:19, 45:19, 45:20.
  • 6. kolejka – 16.11.2013, godz. 18.00
    MTS Chrzanów – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 34:32 (19:14)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – Świeca 5, Fugiel 4, Kubisztal 4, Pomiankiewicz 4, Jeżyna 3, Kieloch 3, Zdziech 3, Biskup 2, Radowiecki 2, Dziura 1, Mroczek 1, Bożek, Cukierski, Sitkowski.
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 5:3, 6:3, 7:3, 8:3, 8:4, 8:5, 9:5, 9:6, 9:7, 9:8, 10:8, 11:8, 11:9, 12:9, 13:9, 13:10, 14:10, 15:10, 15:11, 16:11, 16:12, 17:12, 18:12, 19:12, 19:13, 19:14. II połowa: 19:14, 20:14, 21:14, 21:15, 22:15, 22:16, 23:16, 23:17, 23:18, 24:18, 24:19, 24:20, 24:21, 25:21, 25:22, 26:22, 27:22, 27:23, 28:23, 28:24, 29:24, 29:25, 30:25, 30:26, 31:26, 31:27, 31:28, 31:29, 32:29, 32:30, 32:31, 32:32, 33:32, 34:32.
  • 7. kolejka – 24.11.2013, godz. 15.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MOSiR Bochnia 29:28 (12:11)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Mroczek 4, Zdziech, Dziura, Cukierski 3, Jeżyna 9, Kubisztal 2, Sitkowski 1, Biskup 5, Świeca 3, Pomiankiewicz 1, Kieloch, Radowiecki 1
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 6:2, 7:2, 8:2, 8:3, 9:3, 10:3, 10:4, 10:5, 10:6, 11:6, 11:7, 11:8, 11:9, 11:10, 12:10, 12:11. II połowa: 12:12, 12:13, 13:13, 13:14, 14:14, 14:15, 15:15, 16:15, 16:16, 16:17, 17:17, 17:18, 18:18, 18:19, 19:19, 19:20, 20:20, 21:20, 21:21, 22:21, 23:21, 23:22, 24:22, 24:23, 25:23, 26:23, 27:23, 27:24, 27:25, 27:26, 28:26, 28:27, 29:27, 29:28.
  • 8. kolejka – 30.11.2013, godz. 18.00
    Wisła Sandomierz – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 22:29 (9:15)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Mroczek 3, Dziura, Cukierski 4, Kieloch, Jeżyna 7, Kubisztal 1, Sitkowski, Biskup 2, Fugiel 2, Świeca 4, Pomiankiewicz 4, Radowiecki 2.
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 2:5, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 5:7, 5:8, 5:9, 5:10, 5:11, 5:12, 6:12, 7:12, 8:12, 8:13, 8:14, 8:14, 9:14, 9:15. II połowa: 10:15, 10:16, 10:17, 11:17, 12:17, 12:18, 12:19, 13:19, 13:20, 14:20, 14:21, 14:22, 15:22, 15:23, 16:23, 16:24, 16:25, 17:25, 17:26, 18:26, 18:27, 19:27, 20:17, 21:27, 22:27, 22:28, 22:29.
  • 9. kolejka – 10.11.2013, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Grunwald Ruda Śląska 37:31 (19:15)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – Mroczek 5, Zdziech 2, Dziura 2, Cukierski 1, Kieloch 1, Jeżyna 4, Kubisztal 5, Sitkowski, Biskup 2, Świeca 6, Pomiankiewicz 3, Fugiel 6, Radowiecki, Bożek
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 6:0, 6:1, 7:1, 8:1, 8:2, 9:2, 10:2, 10:3, 10:4, 11:4, 11:5, 12:5, 12:6, 12:7, 13:7, 13:8, 13:9, 13:10, 13:11, 13:12, 14:12, 14:13, 15:13, 16:13, 16:14, 17:14, 18:14, 19:14, 19:15. II połowa: 20:15, 21:15, 21:16, 22:16, 22:17, 23:17, 23:18, 24:18, 25:18, 25:19, 25:20, 25:21, 25:22, 25:23, 26:23, 27:23, 27:24, 28:24, 29:24, 30:24, 31:24, 31:25, 32:25, 33:25, 33:26, 34:26, 34:27, 34:28, 34:29, 35:29, 35:30, 36:30, 36:31, 37:31.

II runda:

  • 10. kolejka – 22.01.2014, godz. 18.30
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Vive II Kielce 48:32 (25:14)
    KSZO: Szewczyk, Drabik, Piątkowski – Mroczek 4, Zdziech 1, Dziura 3, Cukierski 1, Kieloch 3, Jeżyna 8, Kubisztal 4, Sitkowski 1, Afanasjev 7, Fugiel 1, Świeca 5, Pomiankiewicz 6, Radowiecki 4.
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 5:2, 6:2, 7:2, 7:3, 7:4, 8:4, 8:5, 9:5, 9:6, 9:7, 10:7, 11:7, 12:7, 13:7, 14:7, 14:8, 14:9, 15:9, 16:9, 17:9, 18:9, 18:10, 18:11, 19:11, 20:11, 20:12, 21:12, 22:12, 23:12, 24:12, 24:13, 25:13, 25:14. II połowa: 25:15, 25:16, 25:17, 26:17, 26:18, 26:19, 27:19, 28:19, 29:19, 30:19, 30:20, 30:21, 30:22, 31:22, 31:23, 32:23, 33:23, 34:23, 35:23, 35:24, 35:25, 36:25, 37:25, 37:26, 37:27, 38:27, 38:28, 39:28, 39:29, 39:30, 40:30, 41:30, 42:30, 42:31, 43:31, 43:32, 44:32, 45:32, 46:32, 47:32, 48:32.
  • 11. kolejka – 25.01.2014, godz. 15.00
    Politechnika Świętokrzyska Kielce – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31:42 (17:20)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – Mroczek 5, Dziura 1, Cukierski 6, Kieloch, Jeźyna 9, Kubisztal 4, Sitkowski 1, Afanasjev 6, Fugiel 3, Świeca 4, Pomiankiewicz 3, Boźek.
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 4:7, 4:8, 4:9, 4:10, 5:10, 6:10, 6:11, 7:11, 7:12, 7:13, 8:13, 8:14, 9:14, 9:15, 10:15, 10:17, 10:17, 11:17, 12:17, 13:17, 14:17, 14:18, 15:18, 15:19, 16:19, 16:20, 17:20. II połowa: 17:21, 17:22, 17:23, 17:24, 18:24, 18:25, 19:25, 19:26, 19:27, 19:28, 20:28, 21:28, 21:29, 22:29, 22:30, 23:30, 23:31, 24:31, 24:32, 24:33, 25:33, 25:34, 25:35, 25:36, 25:37, 26:37, 27:37, 28:37, 28:38, 29:38, 29:39, 29:40, 30:40, 30:41, 30:42, 31:42.
  • 12. kolejka – 08.02.2014, godz. 17.00
    Wanda Kraków – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 27:36 (14:15)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Mroczek 6, Zdziech 1, Cukierski 1, Kieloch 2, Jeżyna 4, Sitkowski, Afanasjev 10, Fugiel 1, Świeca 3, Pomiankiewicz 2, Radowiecki, Kubisztal 6
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4, 3:5, 3:6, 4:6, 4:7, 4:8, 4:9, 4:10, 5:10, 6:10, 7:10, 8:10, 9:10, 9:11, 10:11, 10:12, 11:12, 12:12, 12:13, 13:13, 13:14, 14:14, 14:15. II połowa: 14:16, 14:17, 15:17, 15:18, 16:18, 16:19, 16:20, 17:20, 17:21, 18:21, 19:21, 19:22, 19:23, 19:24, 19;25, 19:26, 19:27, 19:28, 19:29, 20:29, 20:30, 20:31, 20:32, 21:32, 22:32, 22:33, 23:33, 24:33, 24:34, 25:34, 26:34, 26:35, 26:36, 27:36.
  • 13. kolejka – 15.02.2014, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Orzeł Przeworsk 42:21 (23:11)
    KSZO: Drabik, Piątkowski, Szewczyk – Bożek 2, Mroczek 4, Zdziech, Dziura 7, Cukierski 3, Kieloch 5, Kubisztal 2, Afanasjev 6, Biskup 2, Świeca 2, Pomiankiewicz 1, Radowiecki 8.
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3, 8:3, 9:3, 10:3, 11:3, 12:3, 13:3, 13:4, 14:4, 15:4, 15:5, 16:5, 16:6, 17:6, 18:6, 19:6, 19:7, 20:7, 20:8, 20:9, 21:9, 21:10, 22:10, 22:11, 23:11. II połowa: 24:11, 24:12, 24:13, 25:13, 26:13, 27:13, 28:13, 29:13, 30:13, 31:13, 32:13, 33:13, 34:13, 35:13, 35:14, 36:14, 37:14, 38:14, 38:15, 38:16, 38:17, 39:17, 39:18, 39:19, 40:19, 40:20, 41:20, 42:20, 42:21.
  • 14. kolejka – 22.02.2014, godz. 15.00
    Juvenia Rzeszów – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 23:45 (13:21)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Mroczek 3, Zdziech 3, Dziura 4, Cukierski 3, Kieloch 5, Jeżyna 2, Kubisztal 3, Sułecki 2, Afanasjev 8, Biskup 1, Fugiel 3, Świeca 1, Pomiankiewicz 3, Radowiecki 4
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 1:2, 1:3, 1:4, 1:5, 1:6, 1:7, 1:8, 2:8, 2:9, 3:9, 3:10, 4:10, 5:10, 5:11, 5:12, 6:12, 6:13, 6:14, 6:15, 7:15, 8:15, 8:16, 8:17, 9:17, 9:18, 9:19, 10:19, 11:19, 11:20, 12:20, 12:21,13:21. II połowa: 13:22, 14:22, 14:23, 15:23, 15:24, 15:25, 16:25, 16:26, 16:27, 17:27, 18:27, 18:28, 18:29, 19:29, 19:30, 20:30, 20:31, 20:32, 20:33, 21:33, 21:34, 21:35, 21:36, 21:37, 22:37, 22:38, 23:38, 23:39, 23:40, 23:41, 23:42, 23:43, 23:44, 23:45.
  • 15. kolejka – 01.03.2014, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MTS Chrzanów 33:33 (16:12)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Mroczek 4, Zdziech, Dziura, Kieloch 1, Jeżyna 7, Kubisztal 6, Afanasjev 6, Biskup 1, Fugiel 2, Świeca 5, Pomiankiewicz 1
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 5:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:5, 7:6, 7:7, 8:7, 9:7, 9:8, 10:8, 11:8, 11:9, 12:9, 12:10, 12:11, 13:11, 14:11, 15:11, 15:12, 16:12. II połowa: 16:13, 17:13, 17:14, 18:14, 18:15, 19:15, 20:15, 20:16, 20:17, 20:18, 20:19, 21:19, 22:19, 23:19, 23:20, 24:20, 24:21, 25:21, 25:22, 25:23, 25:24, 25:25, 26:25, 26:26, 26:27, 26:28, 26:29, 26:30, 26:31, 27:31, 28:31, 28:32, 29:32, 29:33, 30:33, 31:33, 32:33, 33:33.
  • 16. kolejka – 08.03.2014, godz. 18.00
    MOSiR Bochnia – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 30:42 (12:22)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – Mroczek 6, Zdziech 6, Dziura 3, Jeżyna 7, Kubisztal 11, Afanasjev 2, Biskup 1, Świeca 4, Pomiankiewicz 2
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 3:6, 4:6, 4:7, 5:7, 5:8, 6:8, 6:9, 6:10, 6:11, 7:11, 7:12, 8:12, 8:13, 8:14, 9:14, 9:15, 9:16, 9:17, 9:18, 10:18, 10:19, 11:19, 11:20, 11:21, 12:21, 12:22. II połowa: 13:22, 14:22, 14:23, 15:23, 15:24, 15:25, 16:25, 17:25, 17:26, 18:26, 19:26, 20:26, 20:27, 21:27, 21:28, 22:28, 22:29, 22:30, 23:30, 23:31, 23:32, 23:33, 24:33, 25:33, 26:33, 27:33, 27:34, 27:35, 27:36, 27:37, 28:37, 28:38, 28:39, 29:39, 29:40, 30:40, 30:41, 30:42.
  • 17. kolejka – 22.03.2014, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Wisła Sandomierz 41:22 (23:9)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Mroczek 3, Zdziech 2, Dziura 5, Cukierski, Kieloch 7, Jeżyna, Kubisztal 2, Sułecki 2, Afanasjev 8, Biskup 1, Fugiel 2, Świeca 5, Pomiankiewicz 2, Radowskiecki 2
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 5:2, 6:2, 7:2, 8:2, 8:3, 9:3, 9:4, 9:5, 10:5, 11:5, 11:6, 12:6, 12:7, 13:7, 14:7, 15:7, 15:8, 15:9, 16:9, 17:9, 18:9, 19:9, 20:9, 21:9, 22:9, 23:9. II połowa: 24:9, 24:10, 25:10, 25:11. 25:12, 26:12, 27:12, 27:13, 27:14, 28:14, 28:15, 28:16, 29:16, 29:17, 29:18, 30:18, 30:19, 31:19, 32:19, 33:19, 34:19, 35:19, 35:20, 35:21, 36:21, 37:21, 38:21, 39:21, 40:21, 41:21, 41:22.
  • 18. kolejka – 29.03.2014, godz. 18.00
    Grunwald Ruda Śląska – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 33:38 (10:22)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Mroczek 8, Zdziech 2, Dziura 5, Cukierski, Kieloch 1, Jeżyna 4, Kubisztal 8, Afanasjev 5, Biskup 1, Fugiel 1. Świeca 3, Radowiecki
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 5:7, 5:8, 5:9, 5:10, 5:11, 6:11, 7:11, 7:12, 7:13, 7:14, 7:15, 8:15, 8:16, 8:17, 8:18, 9:18, 9:19, 10:19, 10:20, 10:21, 10:22. II połowa: 10:23, 11:23, 11:24, 11:25, 11:26, 12:26, 13:26, 13:27, 14:27, 14:28, 15:28, 15:29, 16:29, 17:29, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 20:31, 21:31, 22:31, 23:31, 23:32, 24:32, 25:32, 26:32, 26:33, 26:34, 27:34, 27:35, 28:35, 28:36, 28:37, 29:37, 30:37, 31:37, 32:37, 33:37, 33:38.

Tabela:

1. MTS Chrzanów 18 33 638:472 +166
2. KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 18 33 673:474 +199
3. MOSiR Bochnia 18 27 583:493 +90
4. SPR Grunwald Ruda Śląska 18 20 536:511 +25
5. SPR Wisła Sandomierz 18 20 497:499 -2
6. AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 18 16 476:467 +9
7. KS Wanda Kraków 18 14 448:492 -44
8. Vive Targi II Kielce 18 8 560:640 -80
9. UKS Juvenia Rzeszów 18 5 462:630 -168
10. SPR Orzeł Przeworsk 18 4 407:602 -195

Baraże o prawo gry w I lidze

I runda

  • mecz nr 1 – 10.05.2014, godz. 20.00
    MKS Żagiew Dzierżoniów – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 23:39 (10:21)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Mroczek 4, Zdziech 5, Dziura 4, Cukierski 1, Kieloch 2, Jeżyna 4, Kubisztal 2, Afanasjev 7, Biskup 1, Fugiel 3, Świeca 6, Pomiankiewicz.
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 4:7, 5:7, 5:8, 5:9, 6:9, 6:10, 6:11, 7:11, 7:12, 8:12, 9:12, 9:13, 9:14, 9:15, 9:16, 10:16, 10:17, 10:18, 10:19, 10:20, 10:21. II połowa: 11:21, 11:22, 12:22, 12:23, 13:23, 13:24, 13:25, 13:26, 14:26, 15:26, 15:27, 16:27, 16:28, 16:29, 16:30, 17:30, 18:30, 18:31, 18:32, 18:33, 18:34, 19:34, 20:34, 21:34, 21:35, 21:36, 22:36, 22:37, 22:38, 22:39, 23:39.
  • mecz nr 2 – 14.05.2014, godz. 18.30
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MKS Żagiew Dzierżoniów 32:30 (16:16)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – Mroczek 5, Zdziech 2, Dziura 1, Cukierski 4, Kieloch 2, Jeżyna 3, Kubisztal 2, Afanasjev 5, Biskup, Fugiel 2, Świeca 5, Pomiankiewicz, Radowiecki 1, Sułecki
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 4:3, 4:4, 5:4, 6:4, 6:5, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 7:9, 8:9, 8:10, 9:10, 9:11, 9:12, 10:12, 10:13, 10:14, 11:14, 12:14, 13:14, 13:15, 14:15, 14:16, 15:16, 16:16. II połowa: 17:16, 17:17, 18:17, 18:18, 19:18, 19:19, 19:20, 20:20, 20:21, 21:21, 22:21, 23:21, 23:22, 24:22, 25:22, 25:23, 26:23, 26:24, 26:25, 26:26, 26:27, 27:27, 27:28, 28:28, 29:28, 30:28, 31:28, 31:29, 32:29, 32:30.

II runda

  • mecz nr 1 – 17.05.2014, godz. 17.00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Zagłębie Sosnowiec 26:18 (11:10)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Mroczek 7, Zdziech 4, Dziura 1, Cukierski, Kieloch 2, Jeżyna, Kubisztal 2, Afanasjev 6, Fugiel 3, Świeca 1, Pomiankiewicz, Radowiecki.
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 7:6, 7:7, 8:7, 9:7, 9:8, 10:8, 10:9, 11:9, 11:10. II połowa: 11:11, 12:11, 13:11, 13:12, 14:12, 15:12, 15:13, 16:13, 17:13, 18:13, 19:13, 20:13, 20:14, 21:14, 22:14, 22:15, 22:16, 23:16, 24:16, 25:16, 26:16, 26:17, 26:18.
    AWANS: KSZO
  • mecz nr 2 – 21.05.2014
    Zagłębie Sosnowiec – KSZO Odlewnia Ostrowiec 27:26 (12:11)
    KSZO: Szewczyk, Drabik, Piątkowski – Mroczek 3, Zdziech 3, Dziura 1, Cukierski, Kieloch 6, Jeżyna 4, Kubisztal 2, Drabik, Afanasjev 5, Biskup 1, Fugiel, Świeca, Radowiecki 1.
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 3:0, 4:1, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 7:4, 7:5, 7:6, 8:6, 8:7, 9:7, 9:8, 9:9, 10:9, 10:10, 11:10, 11:11, 12:11. II połowa: 12:12, 12:13, 12:14, 13:14, 13:15, 14:15, 15:15, 15:16, 16:16, 16:17, 16:18, 16:19, 17:19, 18:19, 18:20, 19:20, 19:21, 19:22, 20:22, 21:22, 22:22, 23:23, 23:24, 23:25, 24:25, 25:25, 26:25, 26:26, 27:26.
    AWANS: KSZO

 

Statystyki (w nawiasach liczba rozegranych meczów, zdobyte bramki, upomnienia, karne 2-minutowe) – nie uwzględniają spotkań barażowych:

Afanasjev Dmitrij (9, 58, 3, 0)
Biskup Dawid (15, 33, 2, 4)
Bożek Tomasz (6, 2, 1, 1)
Cukierski Maciej (16, 31, 7, 10)
Drabik Karol (18, 0, 0, 0)
Dziura Mariusz (16, 35, 3, 3)
Fugiel Szymon (16, 42, 0, 0)
Jeżyna Maciej (17, 81, 6, 3)
Kieloch Kamil (17, 44, 4, 1)
Kubisztal Mariusz (18, 74, 2, 4)
Mroczek Grzegorz (18, 71, 2, 2)
Piątkowski Michał (5, 0, 0, 0)
Pomiankiewicz Radosław (17, 49, 2, 3)
Radowiecki Tomasz (13, 30, 0, 1)
Sitkowski Rafał (12, 13, 8 8)
Sułecki Mateusz (3, 5, 0, 0)
Szewczyk Karol (17, 0, 0, 1)
Świeca Paweł (18, 74, 10, 11)
Zdziech Michał (15, 31, 3, 5)

Rzuty karne: 56; wykorzystane: 69; skuteczność: 80,23%

II liga, grupa IV – sezon 2012/2013
I RUNDA:

  • 1 kolejka – 22.09.2012, godz. 17:00
    KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KS Wanda Kraków 33:24 (17:12)
    KSZO: Szewczyk, Drabik, Piątkowski – Kozłowski 5, Karbownik 4, Zdziech 8, Dziura 2, Gajewski, Cukierski, Kieloch 5, Sitkowski 1, Żak 4, Sieczka, Rurarz 4, Radowiecki, Makuch
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0. 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 4:3, 5:3, 6:3, 7:3, 7:4, 7:5, 7:6, 8:6, 9:6, 10:6, 10:7, 10:8, 11:8, 11:9, 12:9, 12:10, 13:10, 14:10, 14:11, 15:11, 16:11, 16:12, 17:12. II połowa: 18:12, 19:12, 20:12, 21:12, 21:13, 22:13, 22:14, 22:15, 23:15, 23:16, 24:16, 24:!7, 25:17, 26:17, 26:18, 26:19, 27:19, 27:20, 28:20, 28:21, 29:21, 29:22, 30:22, 30:23, 31:23, 32:23, 33:23, 33:24.
  • 2 kolejka – 03.10.2012
    MOSM HIT Bytom – KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 23:24 (10:15)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Kozłowski 1, Karbownik 5, Zdziech 6, Dziura 1, Gajewski, Cukierski, Kieloch 2, Sitkowski, Żak 4, Wojdan, Sieczka, Makuch 2, Rurarz 2, Rakowiecki 1
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 4:6, 5:6, 5:7, 6:7, 6:8, 6:9, 6:10, 7:10, 7:11, 7:12, 7:13, 8:13, 8:14, 9:14, 9:15, 10:15. II połowa: 10:16, 10:17, 11:17, 12:17, 13:17, 13:18, 14:18, 14:19, 15:19, 15:20, 16:20, 16:21, 17:21, 18:21, 19:21, 19:22, 19:23, 20:23, 21:23, 21:24, 22:24, 23:24.
  • 3 kolejka – 06.10.2012, godz. 17:00
    KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – UKS Juvenia Rzeszów 38:29 (20:17)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Karbownik 5, Zdziech 4, Dziura, Gajewski, Cukierski 1, Kieloch, Sitkowski 3, Żak 12, Wojdan, Sieczka, Makuch, Rurarz 4, Radowiecki 9
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 1:4, 1:5, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6, 5:6, 6:6, 7:6, 8:6, 8:7, 9:7, 9:8, 10:8, 10:9, 11:9, 11:10, 12:10, 12:11, 12:12, 13:12, 13:13, 13:14, 14:14, 14:15, 15:15, 16:15, 16:16, 16:17, 17:17, 18:17, 19:17, 20:17. II połowa: 21:17, 21:18, 22:18, 23:18, 24:18, 24:19, 25:19, 26:19, 27:19, 28:19, 28:20, 29:20, 30:20, 30:21, 31:21, 31:22, 32:22, 32:23, 33:23, 34:23, 34:24, 35:24, 35:25, 36:25, 36:26, 37:26, 37:27, 37:28, 38:28, 38:29
  • 4 kolejka – 13.10.2012, godz. 16:00
    MOSiR Bochnia – KS KSZO Ostrowiec Św. 35:34 (14:17)
    KSZO: Piątkowski, Szewczyk, Drabik – Kozłowski 2, Karbownik 3, Zdziech 6, Dziura 4, Gajewski, Cukierski 3, Kieloch, Sitkowski 1, Żak 7, Sieczka, Rurarz 4, Radowiecki 4
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 4:6, 4:7, 4:8, 4:9, 5:9, 5:10, 6:10, 7:10, 7:11, 8:11, 9:11, 9:12, 10:12, 10:13, 10:14, 11:14, 11:15, 12:15, 12:16, 12:17, 13:17, 14:17. II połowa: 14:18, 15:18, 16:18, 17:18, 18:18, 18:19, 19:19, 20:19, 20:20, 21:20, 22:20, 22:21, 22:22, 23:22, 23:23, 24:23, 24:24, 25:24, 25:25, 26:25, 27:25, 27:26, 28:26, 29:26, 29:27, 29:28, 29:29, 30:29, 30:30, 31:30, 32:30, 32:31, 32:32, 33:32, 33:33, 34:33, 35:33, 35:34.
  • 5 kolejka – 20.10.2012, godz. 16:00
    SPR Zagłębie Sosnowiec – KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 28:19 (14:10)
    KSZO: Szewczyk, Drabik, Piątkowski – Karbownik 2, Zdziech 11, Dziura 2, Gajewski, Cukierski, Nowak, Sitkowski, Sieczka, Makuch 1, Rurarz 2, Wojdan, Radowiecki 1
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 9:8, 9:9, 10:9, 11:9, 11:10, 12:10, 13:10, 14:10. II połowa: 15:10, 16:10, 16:11, 16:12, 17:12, 18:12, 18:13, 19:13, 19:14, 20:14, 20:15, 21:15, 21:16, 22:16, 22:17, 23:17, 23:18, 24:18, 25:18, 26:18, 27:18, 27:19, 28:19.
  • 6 kolejka – 10.11.2012, godz. 17:00
    KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KS Vive II Kielce 29:30 (14:17)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Majchrzak 1, Karbownik 4, Zdziech 11, Cukierski, Kieloch 3, Kubisztal, Sitkowski, Sieczka 2, Makuch, Rurarz 4, Radowiecki 4
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 5:3, 5:4, 5:5, 5:6, 6:6, 7:6, 8:6, 9:6, 9:7, 9:8, 9:9, 10:9, 10:10, 11:10, 11:11, 11:12, 12:12, 12:13, 13:13, 13:14, 14:14, 14:15, 14:16, 14:17. II połowa: 15:17, 15:18, 15:19, 16:19, 17:19, 17:20, 18:20, 18:21, 19:21, 20:21, 20:22, 21:22, 21:23, 22:23, 22:24, 23:24, 24:24, 24:25, 24:26, 24:27, 25:27, 25:28, 26:28, 27:28m 28:28, 28:29, 29:29, 29:30.
  • 7 kolejka – 17/18.11.2012
    SPR Orzeł Przeworsk – KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 29:32 (12:18)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Majchrzak 1, Zdziech 11, Dziura, Cukierski 3, Kieloch 2, Sitkowski, Sieczka, Rurarz 8, Radowiecki 7, Bożek, Gajewski, Kubisztal
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 4:5, 4:6, 4:7, 4:8, 5:8, 5:9, 6:9, 6:10, 7:10, 7:11, 8:11, 9:11, 9:12, 9:13, 10:13, 10:14, 10:15, 10:16, 10:17, 11:17, 11:18, 12:18. II połowa: 12:19, 12:20, 13:20, 13:21, 14:21, 14:22, 14:23, 15:23, 15:24, 16:24, 16:25, 17:25, 17:26, 17:27, 18:27, 18:28, 19:28, 20:28, 21:28, 22:28, 23:28, 23:29, 24:29, 25:29, 25:30, 26:30, 27:30, 27:31, 28:31, 29:31, 29:32.
  • 8 kolejka – 24.11.2012, godz. 17:00
    KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SPR Grunwald Ruda Śląska 31:30 (16:14)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Majchrzak, Karbownik 1, Zdziech 7, Dziura, Cukierski 2, Kieloch 1, Kubisztal 5, Sitkowski, Sieczka 1, Rurarz 7, Radowiecki 7
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 6:6, 7:6, 7:7, 8:7, 9:7, 9:8, 10:8, 10:9, 11:9, 11:10, 12:10, 13:10, 13:11, 14:11, 15:11, 15:12, 16:12, 16:13, 16:14. II połowa: 16:15, 17:15, 18:15, 18:16, 19:16, 19:17, 19:18, 20:18, 20:19, 21:19, 21:20, 21:21, 22:21, 22:22, 23:22, 23:23, 24:23, 25:23, 25:24, 26:24, 26:25, 26:26, 27:26, 27:27, 27:28, 28:28, 29:28, 29:29, 30:29, 30:30, 31:30.
  • 9 kolejka – 01.12.2012, godz. 13:00
    AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 24:22 (11:11)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – Karbownik, Zdziech 4, Dziura, Gajewski, Cukierski 1, Kieloch 1, Kubisztal 3, Sitkowski 1, Sieczka 3, Rurarz 2, Radowiecki 1, Żak 6
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 5:4, 5:5, 5:6, 5:7, 6:7, 6:8, 7:8, 8:8, 9:8, 9:9, 10:9, 10:10, 11:10, 11:11. II połowa: 12:11, 13:11, 13:12, 14:12, 15:12, 15:13, 16:13, 16:14, 17:14, 17:15, 17:16, 17:17, 18:17, 18:18, 19:18, 20:18, 20:19, 21:19, 21:20, 22:20, 23:20, 24:20, 24:21, 24:22.
  • 10 kolejka – 08.12.2012, godz. 17:00
    KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MTS Chrzanów 35:27 (14:12)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Karbownik, Zdziech 9, Dziura, Cukierski 6, Kubisztal, Sitkowski, Żak 6, Sieczka 2, Rurarz 6, Radowiecki 6
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 5:2, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 7:6, 8:6, 8:7, 9:7, 9:8, 10:8, 10:9, 11:19, 12:9, 12:10, 13:10, 14:10, 14:11, 14:12. II połowa: 15:12, 15:13, 16:13, 17:13, 17:14, 17:15, 18:15, 18:16, 18:17, 19:17, 20:17, 21:17, 22:17, 23:17, 24:17, 24:28, 25:28, 25:19, 25:20, 26:20, 27:20, 27:21, 28:21, 28:22, 29:22, 29:23, 30:23, 20:24, 31:24, 32:24, 33:24, 33:25, 34:25, 34:26, 35:26, 35:27.
  • 11 kolejka – 15/16.12.2012
    SPR Wisła Sandomierz – KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 29:28 (18:13)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Bożek 2, Karbownik 1, Zdziech 3, Cukierski 3, Kubisztal 3, Sitkowski, Żak 3, Sieczka 3, Rurarz 5, Radowiecki 5
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 8:5, 8:6, 9:6, 10:6, 10:7, 11:7, 11:8, 12:8, 13:8, 13:9, 14:9, 14:10, 14:11, 14:12, 15:12, 16:12, 17:12, 17:13, 18:13. II połowa: 18:14, 19:14, 19:15, 20:15, 21:15, 21:16, 22:16, 22:17, 22:18, 22:19, 23:19, 23:20, 24:20, 24:21, 24:22, 25:22, 25:23, 26:23, 27:23, 28:23, 29:23, 29:24, 29:25, 29:26, 29:27, 29:28.

II RUNDA:

  • 12 kolejka – 26.01.2013, godz. 17:00
    KS Wanda Kraków – KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 29:26 (12:15)
    KSZO: Szewczyk, Drabik, Piątkowski – Bożek, Fortuna, Zdziech 3, Cukierski 2, Kieloch 3, Kubisztal 9, Nowak, Sitkowski 4, Pałka, Rurarz 1, Radowiecki 4
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 7:9, 7:10, 8:10, 8:11, 8:12, 9:12, 10:12, 11:12, 11:13, 11:14, 12:14, 12:15. II połowa: 13:15, 13:16, 14:16, 14:17, 15:17, 15:18, 16:18, 16:19, 17:19, 17:20, 17:21, 17:22, 18:22, 19:22, 19:23, 20:23, 20:24, 21:24, 22:24, 22:25, 23:25, 24:25, 25:25, 26:25, 27:25, 28:25, 28:26, 29:26.
  • 13 kolejka – 02.02.2013, godz. 17:00
    KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MOSM HIT Bytom 26:29 (14:13)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Bożek, Zdziech 4, Dziura, Cukierski 3, Kieloch 6, Kubisztal, Sitkowski 3, Sikorski, Rurarz 7, Radowiecki 3
    Przebieg meczu – I połowa: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 3:3, 3:4, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:6, 7:6, 7:7, 7:8, 8:8, 8:9, 9:9,10:9, 11:9, 11:10, 12:10, 13:10, 13:11, 13:12, 14:12, 14:13. II połowa: 14:14, 14:15, 15:15, 16:15, 16:16, 17:16, 17:17, 18:17, 18:18, 19:18, 19:19, 20:19, 20:20, 20:21, 21:21, 21:22, 21:23, 22:23, 22:24, 23:24, 23:25, 24:25, 24:26, 24:27, 25:27,25:28, 26:28, 26:29.
  • 14 kolejka – 09.02.2013, godz. 17:00
    UKS Juvenia Rzeszów – KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31:35 (17:19)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Bożek 3, Fortuna, Zdziech 10, Gajewski, Cukierski 1, Kieloch 5, Kubisztal 8, Sitkowski 4, Radowiecki 4
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 5:4, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 8:7, 8:8, 8:9, 8:10, 9:10, 10:10, 11:10, 11:11, 11:12, 12:12, 12:13, 13:13, 13:14, 14:14, 14:15, 14:16, 15:16, 16:16, 16:17, 16:18, 17:18, 17:19. II połowa: 17:20, 17:21, 18:21, 18:22, 18:23, 19:23, 20:23, 21:23, 21:24, 21:25, 21:26, 21:27, 21:28, 22:28, 22:29, 23:29, 23:30, 24:30, 24:31, 25:31, 26:31, 26:32, 27:32, 27:33, 28:33, 28:34, 29:34, 30:34, 30:35, 31:35.
  • 15 kolejka – 17.02.2013, godz. 15:00
    KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MOSiR Bochnia 30:25 (19:12)
    KSZO: Szewczyk, Drabik, Piątkowski – Bożek 1, Fortuna 1, Zdziech 4, Dziura 1, Cukierski 2, Kieloch 7, Kubisztal 7, Sitkowski 3, Sikorski 1, Radowiecki 3
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 8:5, 9:5, 9:6, 10:6, 11:6, 12:6, 12:7, 13:7, 14:7, 14:8, 14:9, 15:9, 15:10, 15:11, 16:11, 17:11, 18:11, 18:12, 19:12. II połowa: 20:12, 21:12, 21:13, 22:13, 22:14, 23:14, 24:14, 24:15, 24:16, 24:17, 25:17, 25:18, 25:19, 25:20, 26:20, 27:20, 27:21, 28:21, 28:22, 28:23, 28:24, 28:25, 29:25, 30:25.
  • 16 kolejka – 23.02.2013, godz. 17:00
    KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SPR Zagłębie Sosnowiec 33:31 (15:17)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – Zdziech 10, Dziura, Cukierski, Kieloch 8, Kubisztal 3, Sitkowski 6, Rurarz 3, Radowiecki
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 8:9, 8:10, 9:10, 10:10, 10:11, 11:11, 11:12, 11:13, 11:14, 12:14, 12:15, 13:15, 13:16, 14:16, 15:16, 15:17. II połowa: 16:17, 17:17,, 18:17, 18:18, 19:18, 19:19, 20:19, 21:19, 22:19, 22:20, 23:20, 24:20, 25:20, 25:21, 26:21, 26:22, 27:22, 28:22, 28:23, 28:24, 28:25, 29:25, 29:26, 30:26, 31:26, 31:27, 32:27, 32:28, 32:29, 32:30, 32:31, 33:31.
  • 17 kolejka – 27.02.2013 (środa), godz. 18:30
    KS Vive II Kielce – KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 37:30 (11:14)
    KSZO: Szewczyk, Drabik, Pištkowski – Bożek, Fortuna 1, Zdziech 7, Dziura 2, Gajewski 1, Cukierski, Kieloch 5, Kubisztal 3, Sitkowski 5, Rurarz 4, Radowiecki 2
    Przebieg meczu – I połowa: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 4:7, 5:7, 5:8, 6:8, 6:9, 7:9, 7:10, 8:10, 8:11, 9:11, 9:12, 10:12, 10:13, 11:13, 11:14. II połowa: 12:14, 13:14, 13:15, 14:15, 15:15, 16:15, 17:15, 17:16, 18:16, 19:16, 19:17, 20:17, 20:18, 21:18, 22:18, 23:18, 24:18, 24:19, 25:19, 25:20, 26:20, 27:20, 28:20, 28:21, 29:21, 30:21, 30:22, 31:22, 31:23, 32:23, 32:24, 33:24, 33:25, 34:25, 34:26, 34:27, 35:27, 36:27, 36:28, 36:29, 37:29, 37:30.
  • 18 kolejka – 16.03.2013, godz. 17:00
    KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SPR Orzeł Przeworsk 45:35 (21:13)
    KSZO: Szewczyk, Drabik, Pištkowski – Bożek 1, Fortuna, Zdziech 10, Dziura 3, Gajewski 1, Cukierski 7, Kieloch 2, Kubisztal 6, Sitkowski 3, Śliwiński 4, Sikorski, Rurarz 5, Radowiecki 3
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 6:3, 7:3, 7:4, 7:5, 8:5, 9:5, 9:6, 9:7, 10:7, 10:8, 11:8, 12:8, 13:8, 14:8, 15:8, 15:9, 16:9, 17:9, 17:10, 18:10, 19:10, 19:11, 20:11, 20:12, 21:12, 21:13. II połowa: 22:13, 22:14, 23:14, 24:14, 24:15, 24:16, 24:17, 25:17, 25:18, 26:18, 27:18, 27:19, 28:19, 29:19, 30:19, 31:19, 31:20, 32:20, 33:20, 34:20, 34:21, 34:22, 35:22, 35:23, 36:23, 37:23, 38:23, 38:24, 39:24, 39:25, 40:25, 40:26, 40:27, 41:27, 41:28, 42:28, 42:29, 42:30, 43:30, 43:31, 44:31, 44:32, 44:33, 45:33, 45:34, 45:35.
  • 19 kolejka – 23.03.2013, godz. 18:00
    SPR Grunwald Ruda Śląska – KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31:30 (14:12)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Bożek, Fortuna 3, Zdziech 7, Dziura 1, Gajewski, Cukierski 1, Kieloch 5, Kubisztal 3, Sitkowski, Sikorski, Rurarz 3, Radowiecki 3, Śliwiński, Zając
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:4, 7:4, 8:4, 8:5, 9:5, 9:6, 10:6, 10:7, 11:7, 11:8, 12:8, 13:8, 13:9, 13:10, 13:11, 13:12, 14:12. II połowa: 15:12, 15:13, 16:13, 16:14, 17:14, 17:15, 18:15, 18:16, 19:16, 19:17, 20:17, 20:18, 20:19, 21:19, 21:20, 22:20, 23:20, 24:20, 25:20, 25:21, 25:22, 26:22, 26:23, 26:24, 27:24, 27:25, 28:25, 28:26, 29:26, 30:26, 30:27, 30:28, 30:29, 30:30, 31:30.
  • 20 kolejka – 06.04.2013, godz. 19:00
    KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 24:24 (11:11)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – Fortuna 1, Zdziech 8, Dziura, Cukierski 2, Kieloch 1, Kubisztal, Sitkowski 6, Śliwiński, Podkowa, Rurarz 5, Radowiecki 1
    Przebieg meczuI połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3, 5:3, 6:3, 7:3, 7:4, 8:4, 9:4, 9:5, 9:6, 9:7, 9:8, 9:9, 10:9, 10:10, 11:10, 11:11. II połowa: 12:11, 13:11, 13:12, 14:12, 14:13, 14:14, 14:15, 14:16, 15:16, 15:17, 16:17, 17:17, 17:18, 18:18, 19:18, 20:18, 21:18, 21:19, 21:20, 22:20, 22:21, 23:21, 23:22, 24:22, 24:23, 24:24
  • 21 kolejka – 14.04.2013, godz. 18:00
    MTS Chrzanów – KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 37:30 (19:15)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – Rurarz 8, Zdziech 7, Kieloch 5, Radowiecki 4, Pałka 3, Cukierski 2, Kubisztal 1, Dziura, Podkowa, Sitkowski, Zając.
    Przebieg meczu – I połowa: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 1:4, 1:5, 1:6, 2:6, 3:6, 4:6, 5:6, 6:6, 6:7, 6:8, 7:8, 8:8, 8:9, 9:9, 9:10, 10:10, 11:10, 12:10, 12:11, 13:11, 14:11, 15:11, 15:12, 15:13, 16:13, 17:13, 17:14, 18:14, 19:14, 19:15. II połowa: 20:15, 21:15, 22:15, 23:15, 23:16, 24:16, 24:17, 24:18, 24:18, 24:19, 25:19, 25:20, 26:20, 26:21, 27:21, 28:21, 28:22, 29:22, 29:23, 30:23, 30:24, 31:24, 31:25, 32:25, 32:26, 33:26, 33:27, 33:28, 34:29, 35:29, 36:29, 37:29, 37:30.
  • 22 kolejka – 20.04.2013, godz. 16:00
    KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SPR Wisła Sandomierz 38:26 (19:14)
    KSZO: Pištkowski, Drabik, Szewczyk – Bożek 1, Fortuna 1, Zdziech 10, Dziura, Gajewski, Cukierski 2, Kieloch 10, Kubisztal, Sitkowski 5, Podkowa, Rurarz 4, Radowiecki 5
    Przebieg meczuI połowa: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:5, 7:6, 8:6, 9:6, 9:7, 10:7, 11:7, 11:8, 12:8, 12:9, 12:10, 13:10, 13:11, 14:11, 14:12, 15:12, 16:12, 16:13, 16:14, 17:14, 18:14, 19:14. II połowa: 20:14, 20:15, 21:15, 22:15, 23:15, 23:16, 24:16, 25:16, 25:17, 26:17, 27:17, 27:18, 28:18, 28:19, 29:19, 30:19, 31:19, 31:20, 32:20, 32:21, 32:22, 33:22, 34:22, 35:22, 35:23, 36:23, 37:23, 37:24, 38:24, 38:25, 38:26.

TABELA:

1. SPR Zagłębie Sosnowiec 22 36 681-546
2. SPR Wisła Sandomierz 22 31 728-675
3. MTS Chrzanów 22 28 724-653
4. SPR Grunwald Ruda Śląska 22 27 682-676
5. MOSM HIT Bytom 22 23 604-600
6. KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 22 23 672-643
7. MOSiR Bochnia 22 21 630-640
8. KS Vive Targi II Kielce 22 20 683-676
9. AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 21 18 614-629
10. KS Wanda Kraków 22 18 574-619
11. UKS Juvenia Rzeszów 22 14 641-743
12. SPR Orzeł Przeworsk 22 5 636-769

Statystyki  (w nawiasach po imionach i nazwiskach kolejno: liczba rozegranych meczów, zdobyte bramki, karne minuty)

KSZO ODLEWNIA OSTROWIEC ŚW.
Karol Szewczyk (22,0,2)
Karol Drabik (18,0,0)
Michał Piątkowski (6,0,0)
Tomasz Bożek (6,8,2)
Adam Gajewski (6,2,0)
Szymon Makuch (5,3,4)
Tomasz Radowiecki(22,79,12)
Sławomir Majchrzak (3,2,6)
Rafał  Sitkowski (21,45,28)
Bartosz Wojdan (2,0,2)
Artur Rurarz (20,88,14)
Piotr Żak (7,42,14)
Dariusz Karbownik (9,25,2)
Maciej Cukierski (21,42,28)
Adam Kozłowski (3,8,0)
Mariusz Dziura (19,16,14)
Kamil Kieloch (19,71,4)
Jarosław Sieczka (11,11,10)
Michał Zdziech (22,160,24)
Mariusz Kubisztal (16,51,10)
Karol Sikorski (2,1,0)
Mateusz Fortuna (6,7,0)
Patryk Śliwiński (2,8,2)
Maciej Zając (1,0,0)
Piotr Pałka (1,3,2)
Jakub Podkowa (1,0,0)

Trenerzy: Zbigniew Tłuczyński, Tomasz Radowiecki
Kierownik drużyny: Tomasz Chmielewski, Maciej Dziedzic
Fizjoterapeuta: Marek Wiecheć

Karne minuty:
SPR Orzeł Przeworsk – 140
SPR Grunwald Ruda Śląska – 142
KS Wanda Kraków – 156
KS Vive Targi II Kielce – 158
MOSiR ARCOM Bochnia – 164
MOSM HIT Bytom – 168
KU AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – 170
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – 180
SPR Wisła Sandomierz – 192
SPR Zagłębie Sosnowiec – 228
UKS Juvenia Rzeszów – 230
MTS Chrzanów – 256

Najskuteczniejsi (po myślniku ilość zdobytych bramek):
1. Tomasz Fugiel (KS Vive Targi II Kielce) – 162
2. Marcin Skoczylas (MTS Chrzanów) – 161
3. Michał Zdziech (KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski) – 160
Łukasz Szlinger (SPR Zagłębie Sosnowiec) – 160
5. Marek Glita (KU AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce) – 152
6. Marcin Ogrodnik (SPR Wisła Sandomierz) – 150
7. Karol Franczak (KS Wanda Kraków) – 143
8. Tomasz Dejnaka (SPR Orzeł Przeworsk) – 141
9. Łukasz Gansiniec (SPR Grunwald Ruda Śląska) – 126
10. Mateusz Hajda (MOSM HIT Bytom) – 124
11. Piotr Kowal (SPR Grunwald Ruda Śląska) – 122
12. Tomasz Zacharski (MTS Chrzanów) – 116
13. Adrian Najuch (MOSiR ARCOM Bochnia) – 114
14 Tomasz Rybarczyk (SPR Zagłębie Sosnowiec) – 113
15. Mateusz Sikora (UKS Juvenia Rzeszów) – 111
16. Sławomir Karwowski (MOSiR ARCOM Bochnia) – 110

II liga, grupa IV – sezon 2011/2012
I RUNDA:

  • 1. kolejka – 18.09.2011, godz. 15:00
    KS KSZO Ostrowiec Św. – SPR Zagłębie Sosnowiec 30:27 (16:12)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Nowak, Bożek, Kuc 5, Wojdan, Gajewski, Lipka, Cukierski 1, Kieloch, Majchrzak 3, Sitkowski, Sieczka 3, Byczkowski 4, Rurarz 7, Radowiecki 7
    Przebieg meczu: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1, 6:1, 6:2, 6:3, 7:3, 7:4, 8:4, 8:5, 8:6, 8:7, 8:8, 9:9, 10:8, 10:9, 11:9, 11:10, 12:10, 13:10, 14:10, 14:11, 15:11, 15:12, 16:12, 16:13, 16:14, 16:15, 16:16, 16:17, 17:17, 17:18, 18:18, 19:18, 20:18, 20:19, 20:20, 21:20, 22:20, 23:20, 23:21, 24:21, 25:21, 26:21, 26:22, 26:23, 27:23, 27:24, 27:25, 28:25, 28:26, 29:26, 29:27, 30:27
  • 2. kolejka – 24.09.2011
    SPR Grunwald Ruda Śląska – KS KSZO Ostrowiec Św. 28:25 (11:11)
    KSZO: Szewczyk, Chmielewski – Nowak, Kuc 1, Wojdan, Gajewski 3, Lipka, Cukierski 1, Stępień, Majchrzak 2, Sitkowski, Sieczka, Byczkowski 1, Rurarz 5, Radowiecki 12
    Przebieg meczu: 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 5:1, 5:2, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 7:6, 8:6, 8:7, 9:7, 9:8, 10:8, 10:9, 10:10, 11:10, 11:11, 12:11, 13:11, 13:12, 14:12, 14:13, 14:14, 15:14, 16:14, 16:15, 17:15, 18:15, 18:16, 19:16, 20:16, 21:16, 22:16, 22:17, 22:18, 23:18, 24:18, 25:18, 26:18, 26:19, 26:20, 26:21, 27:21, 28:21, 28:22, 28:23, 28:24, 28:25
  • 3. kolejka – 01.10.2011.
    KS KSZO Ostrowiec Św. – SPR Wisła Sandomierz 31:29 (17:16)
    KSZO: Szewczyk, Winiarski – Nowak, Bożek, Kuc 3, Wojdan, Gajewski 2, Lipka, Cukierski 2, Stępień, Majchrzak 2, Sitkowski, Sieczka 10, Byczkowski 1, Rurarz 6, Radowiecki 5
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 8:7, 9:7, 9:8, 10:8, 10:9, 10:10, 11:10, 11:11, 11:12, 11:13, 12:13, 12:14, 12:15, 13:15, 14:15, 15:15, 16:15, 16:16, 17:16, 17:17, 18:17, 19:17, 19:18, 20:18, 20:19, 21:19, 21:20, 21:21, 21:22, 22:22, 22:23, 22:24, 23:25, 24:25, 24:26, 25:26, 25:27, 26:27, 27:27, 28:27, 29:27, 29:28, 30:28, 31:28, 31:29
  • 4. kolejka – 08.10.2011
    UKS Juvenia Rzeszów – KS KSZO Ostrowiec Św. 18:27 (9:13)
    KSZO: Szewczyk, Winiarski – Nowak, Wojdan, Gajewski 2, Lipka, Cukierski 2, Majchrzak 3, Sitkowski, Sieczka 7, Byczkowski 1, Rurarz 7, Radowiecki 5
    Przebieg meczu: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 3:6, 4:6, 4:7, 5:7, 5:8, 6:8, 6:9, 7:9, 7:10, 8:10, 8:11, 8:12, 8:13, 9:13, 10:13, 10:14, 10:15, 10:16, 10:17, 10:18, 11:18, 12:18, 13:18, 13:19, 14:19, 14:20, 14:21, 15:21, 15:22, 15:23, 15:24, 15:25, 15:26, 16:26, 16:27, 17:27, 18:27
  • 5. kolejka – 15.10.2011
    KS KSZO Ostrowiec Św. – KS Siódemka Chełmek 38:29 (18:15)
    KSZO: Szewczyk, Winiarski – Wojdan, Gajewski 2, Lipka 1, Cukierski 3, Majchrzak 3, Sitkowski, Sieczka 5, Byczkowski 6, Rurarz 4, Radowiecki 14
    Przebieg meczu: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 8:9, 9:9, 9:10, 9:11, 10:11, 10:12, 11:12, 11:13, 11:14, 12:14, 13:14, 14:14, 15:14, 16:14, 17:14, 17:15, 18:15, 19:15, 20:15, 21:15, 22:15, 23:15, 23:16, 24:16, 24:17, 25:17, 25:18, 26:18, 26:19, 26:20, 27:20, 28:20, 28:21, 29:21, 30:21, 31:21, 31:22, 32:22, 33:22, 34:22, 34:23, 34:24, 35:24, 35:25, 35:26, 36:26, 36:27, 37:27, 37:28, 37:29, 38:29
  • 6. kolejka – 22.10.2011
    KU AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – KS KSZO Ostrowiec Św. 29:25 (17:13)
    KSZO: Szewczyk, Winiarski – Pałka 3, M. Fortuna, Kuc, Wojdan, Gajewski, Lipka, Cukierski 3, I. Fortuna 1, Majchrzak 1, Sitkowski, Sieczka 6, Byczkowski 4, Rurarz 3, Radowiecki 4
    Przebieg meczu: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 7:5, 7:6, 7:7, 8:7, 8:8, 9:8, 9:9, 10:9, 10:10, 10:11, 11:11, 12:11, 13:11, 14:11, 15:11, 15:12, 16:12, 17:12, 17:13, 18:13, 19:13, 20:13, 20:14, 21:14, 21:15, 21:16, 22:16, 22:17, 22:18, 23:18, 23:19, 24:19, 24:20, 25:20, 25:21, 26:21, 26:22, 27:22, 27:23, 28:23, 29:23, 29:24, 29:25
  • 7. kolejka – 06.11.2011
    KS KSZO Ostrowiec Św. – KŚ AZS Katowice 38:37 (21:14)
    KSZO: Szewczyk, Winiarski – Gajewski 2, Lipka 2, Cukierski 2, Majchrzak 4, Sitkowski 3, Sieczka 2, Byczkowski 5, Rurarz 3, Radowiecki 13, Nowak, Pałka 1, Kieloch 1
    Przebieg meczu: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2, 6:2, 7:2, 7:3, 8:3, 8:4, 8:5, 9:5, 10:5, 11:5, 11:6, 12:6, 13:6, 14:6, 14:7, 14:8, 14:9, 15:9, 15:10, 16:10, 17:10, 17:11, 18:11, 18:12, 19:12, 19:13, 20:13, 20:14, 21:14, 21:15, 22:15, 23:15, 24:15, 25:15, 26:15, 27:15, 27:16, 28:!6, 28:17, 29:17, 29:18, 29:19, 30:19, 30:20, 30:21, 31:21, 31:22, 31:23, 31:24, 31:25, 32:25, 33:25, 33:26, 34:26, 34:27, 34:28, 34:29, 35:29, 36:29, 36:30, 37:30, 37:31, 38:31, 38:32, 38:33, 38:34, 38:35, 38:36, 38:37
  • 8. kolejka – 13.11.2011, godz. 15:00
    KS KSZO Ostrowiec Św. – KSSPR II Końskie 41:27 (18:15)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Zdziech 10, Cukierski 6, Majchrzak, Sitkowski 1, Sieczka 8, Byczkowski 1, Rurarz 6, Radowiecki 9, Lipka, Gajewski
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:6, 7:6, 7:7, 8:7, 9:7, 10:7, 10:8, 11:8, 11:9, 11:10, 11:11, 12:11, 12:12, 13:12, 13:13, 14:13, 15:13, 16:13, 17:13, 17:14, 18:14, 18:15, 19:15, 20:15, 21:15, 21:16, 21:17, 22:17, 22:18, 23:18, 24:18, 24:19, 25:19, 26:19, 26:20, 27:20, 28:20, 28:21, 28:22, 29:22, 30:22, 31:22, 32:22, 33:22, 33:23, 34:23, 35:23, 35:24, 35:25, 36:25, 36:26, 37:26, 38:26, 39:26, 40:26, 41:26, 41:27
  • 10. kolejka – 17.11.2011
    KS KSZO Ostrowiec Św. – KS Vive Targi II Kielce 28:36 (14:18)
    KSZO: Szewczyk – Zdziech 3, Gajewski, Cukierski 1, Majchrzak 1, Sitkowski 1, Sieczka 5, Byczkowski, Rurarz 5, Radowiecki 12
    Przebieg spotkania: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 3:6, 3:7, 3:8, 3:9, 4:9, 4:11, 4:12, 5:12, 5:13, 6:13, 6:14, 6:15, 7:15, 7:16, 8:16, 9:!6, 9:17, 10:17, 11:17, 12:17, 12:18, 13:18, 14:18, 15:18, 15:19, 15:20, 15:21, 16:21, 17:21, 18:21, 18:22, 19:22, 19:23, 19:24, 20:24, 21:24, 22:24, 22:25, 22:26, 22:27, 22:28, 23:28, 24:28, 25:28, 25:29, 25:30, 25:31, 25:32, 25:33, 26:33, 26:34, 26:35, 27:35, 28:35, 28:36
  • 9. kolejka – 19.11.2011
    SPR Orzeł Przeworsk – KS KSZO Ostrowiec Św. 31:35 (13:18)
    KSZO: Drabik, Szewczyk – Zdziech 3, Gajewski, Lipka, Cukierski 6, Majchrzak 1, Sieczka 5, Rurarz 4, Byczkowski 3, Nowak, Radowiecki 13
    Przebieg meczu: 1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 5:7, 5:8, 6:8, 6:9, 6:10, 7:10, 7:11, 8:11, 8:12, 9:12, 9:13, 9:14, 10:14, 10:15, 10:16, 11:16, 12:16, 12:17, 13:17, 13:18, 14:18, 15:18, 15:19, 16:19, 17:19, 17:20, 18:20, 18:21, 19:21, 20:21, 20:22, 20:23, 20:24, 21:24, 21:25, 21:26, 22:26, 23:26, 23:27, 23:28, 24:28, 25:28, 26:28, 26:29, 26:30, 27:30, 28:30, 29:30, 29:31, 29:32, 30:32, 31:32, 31:33, 31:34, 31:35
  • 11. kolejka – 03.12.2011
    MOSM HIT Bytom – KS KSZO Ostrowiec Św. 23:23 (12:11)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – M. Fortuna 4, Zdziech 7, Gajewski, Lipka, Cukierski, I. Fortuna, Majchrzak, Sitkowski, Sieczka 2, Byczkowski 2, Rurarz 4, Radowiecki 4
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 8:7, 8:8, 9:8, 9:9. 9:10, 10:10, 11:10, 11:11, 12:11, 12:12, 12:13, 13:13, 13:14, 14:14, 15:14, 16:14, 16:15, 16:16, 16:17, 17:17, 18:17, 18:18, 19:18, 19:19, 20:19, 21:19, 21:20, 22:20, 22:21, 23:21, 23:22, 23:23
  • 12. kolejka – 09.12.2011
    KS KSZO Ostrowiec Św. – MOSiR Bochnia 34:34 (19:16)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – M. Fortuna 7, Zdziech 5, Cukierski, I. Fortuna 3, Majchrzak 1, Sitkowski, Sieczka 1, Byczkowski 2, Rurarz 11, Radowiecki 4
    Przebieg meczu: 0:1. 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 7:6, 7:7, 8:7, 8:8, 9:8, 9:9, 10:9, 10:10, 11:10, 11:11, 12:11, 13:11, 13:12, 14:12, 14:13, 15:13, 16:13, 17:13, 17:14, 17:15, 18:15, 18:16, 19:16, 20:16, 21:16, 21:17, 21:18, 22:18, 22:19, 22:20, 23:20, 24:20. 24:21, 24:22, 25:22, 25:23, 25:24, 26:24, 27:24, 27:25, 27:26, 27:27, 28:27, 29:27, 29:28, 30:28, 30:29, 30:30. 30:31, 30:32, 31:32, 32:32, 33:32, 33:33, 33:34, 34:34
  • 13. kolejka – 17/18.12.2011
    Control Process Tarnów – KS KSZO Ostrowiec Św. 44:34 (25:13)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – M. Fortuna 6, Zdziech 7, Kuc 1, I. Fortuna 1, Majchrzak 5, Sitkowski, Byczkowski 3, Rurarz 5, Radowiecki 6
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 6:2, 7:2, 8:2, 9:2, 10:2, 11:2, 12:2, 13:2, 14:2, 14:3, 14:4, 15:4, 16:4, 17:4, 17:5, 18:5, 18:6, 18:7, 18:8, 19:8, 19:9, 19:10, 20:10, 21:10, 22:10, 22:11, 23:11, 23:12, 24:12, 24:13, 25:13, 26:13, 26:14, 26:15, 27:15, 28:15, 29:15, 29:16, 29:17, 29:18, 29:19, 29:20, 30:20, 31:20, 32:20, 33:20, 33:21, 33:22, 33:23, 33:24, 34:24, 35:24, 35:25, 35:26, 35:27, 36:27, 36:28, 37:38, 37:29, 38:29, 38:30, 39:30, 39:31, 40:31, 41:31, 41:32, 42:32, 43:32, 43:33, 43:34, 44:34

II RUNDA:

  • 14. kolejka – 08.01.2012, godz. 15:00
    SPR Zagłębie Sosnowiec – KS KSZO Ostrowiec Św. 31:34 (15:19)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – M. Fortuna 5, Zdziech 9, Lipka, Cukierski 1, I. Fortuna 2, Majchrzak 5, Sitkowski, Sieczka 6, Byczkowski, Rurarz 6, Radowiecki
    Przebieg meczu: 0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 4:7, 4:8, 5:8, 6:8, 6:9, 7:9, 7:10, 7:11, 7:12, 8:12, 9:12, 9:13, 10:13, 10:14, 11:14, 12:14, 12:15, 12:16, 13:16, 13:17, 14:17, 15:17, 15:18, 15:19, 15:20, 16:20, 16:21, 17:21, 17:22, 17:23, 18:23, 18:24, 19:24, 19:25, 19:26, 19:27, 20:27, 21:27, 21:28, 21:29, 21:30, 22:30, 23:30, 23:31, 24:31, 24:32, 25:32, 26:32, 26:33, 27:33, 28:33, 28:34, 29:34, 30:34, 31:34
  • 15. kolejka – 15.01.2012, godz. 11:00
    KS KSZO Ostrowiec Św. – SPR Grunwald Ruda Śląska 38:31 (16:15)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – M. Fortuna, Zdziech 10, Gajewski, Cukierski 3, I. Fortuna, Majchrzak 2, Sitkowski 1, Sieczka 4, Byczkowski, Rurarz 8, Radowiecki 10, Pałka
    Przebieg meczu: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 6:5, 7:5, 8:5, 9:5, 9:6, 10:6, 10:7, 10:8, 10:9, 10:10, 11:10, 11:11, 11:12, 11:13, 12:13, 13:13, 13:14, 14:14, 15:14, 15:15, 16:15, 16:16, 16:17, 17:17, 17:18, 18:18, 19:18, 19:19, 20:19, 21:19, 22:19, 22:20, 22:21, 23:21, 24:21, 24:22, 25:22, 25:23, 26:23, 27:23, 27:24, 28:24, 29:24, 30:24, 31:24, 32:24, 33:24, 33:25, 34:25, 34:26, 34:27, 35:27, 36:27, 36:28, 37:28, 37:29, 37:30, 38:30, 38:31
  • 16. kolejka – 21.01.2012, godz. 18:30
    SPR Wisła Sandomierz – KS KSZO Ostrowiec Św. 37:28 (20:13)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Pałka, M. Fortuna 3, Zdziech 9, Lipka, Cukierski 1, I. Fortuna 1, Kieloch 1, Sitkowski 1, Sieczka 2, Byczkowski 1, Rurarz 6, Radowiecki 3, Majchrzak
    Przebieg meczu: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 7:4, 8:4, 9:4, 9:5, 10:5, 11:5, 11:6, 12:6, 13:6, 14:6, 14:7, 14:8, 15:8, 16:8, 16:9, 16:10, 17:10, 17:11, 17:12, 18:12, 19:12, 19:13, 20:13, 21:13, 22:13, 23:13, 23:14, 24:14, 24:15, 25:15, 25:16, 25:17, 26:17, 26:18, 27:18, 27:19, 28:19, 28:20, 29:20, 29:21, 30:21, 31:21, 31:22, 32:22, 32:23, 32:24, 33:24, 33:25, 34:25, 34:26, 35:26, 35:27, 35:28, 36:28, 37:28
  • 17. kolejka – 29.01.2012, godz. 11:00
    KS KSZO Ostrowiec Św. – UKS Juvenia Rzeszów 38:23 (21:12)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Zdziech 9, Cukierski 1, Majchrzak 3, Sitkowski 1, Sieczka 5, Byczkowski, Rurarz 7, Radowiecki 9, M. Fortuna 2, I. Fortuna 1, Pałka, Gajewski
    Przebieg meczu: 1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 9:8, 9:9, 10:9, 10:10, 11:10, 12:10, 13:10, 14:10, 14:11, 15:11, 16:11, 17:11, 18:11, 19:11, 20:11, 20:12, 21:12, 22:12, 22:13, 23:13, 24:13, 25:13, 25:14, 26:14, 26:15, 27:15, 27:16, 27:17, 28:17, 29:17, 30:17, 31:17, 32:17, 33:17, 34:17, 34:18, 35:18, 35:19, 35:20, 36:20, 36:21, 37:21, 37:22, 38:22, 38:23
  • 18. kolejka – 15.02.2012 (środa), godz. 19:00
    KS Siódemka Chełmek – KSZO Odlewnia Ostrowiec 30:40 (15:18)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Pałka, M. Fortuna 2, Zdziech 7, Majchrzak 2, Lipka 1, Cukierski 2, Kieloch 1, Sieczka 6, Byczkowski 2, Rurarz 12, Radowiecki 5
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 5:7, 5:8, 6:8, 6:9, 7:9, 7:10, 8:10, 9:10, 9:11, 9:12, 9:13, 10:13, 10:14, 10:15, 11:15, 11:16, 12:16, 13:16, 14:16, 15:!6, 15:17, 15:18, 16:18, 17:18, 18:18, 18:19, 19:19, 19:20, 20:20, 20:21, 20:22, 21:22, 22:22, 22:23, 22:24, 23:24, 23:25, 23:26, 23:27, 24:27, 24:28, 24:29, 25:29, 25:30, 25:31, 25:32, 26:32, 26:33, 26:34, 27:34, 28:34, 28:35, 28:36, 28:37, 28:38, 29:38, 29:39, 30:39, 30:40
  • 19. kolejka – 26.02.2012, godz. 11:00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec – KU AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 25:26 (13:12)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – M. Fortuna 1, Zdziech, Gajewski, Lipka 1, Cukierski 2, Majchrzak 3, Sieczka 3, Byczkowski 2, Rurarz 9, Radowiecki 4
    Przebieg meczu: 0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 1:4, 2:4, 3:4, 4:4, 5:4, 5:5, 5:6, 5:7, 6:7, 6:8, 6:9, 7:9, 8:9, 8:10, 8:11, 9:11, 10:11, 11:11, 12:12, 12:12, 13:12, 14:12, 14:13, 14:14, 15:14, 15:15, 15:16, 15:17, 16:17, 16:18, 16:19, 17:19, 18:19, 18:20, 19:20, 19:21, 20:21, 21:21, 21:22, 22:22, 22:23, 23:23, 23:24, 24:24, 24:25, 24:26, 25:26
  • 20. kolejka – 03/04.03.2012
    KŚ AZS Katowice – KSZO Odlewnia Ostrowiec 0:10 (walkower)
  • 21. kolejka – 14.03.2012, godz. 19:00
    KSSPR II Końskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec 28:32 (15:13)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Majchrzak , Pałka, M. Fortuna, Zdziech 10, Gajewski, Lipka, Cukierski 4, Kieloch, Sitkowski, Sieczka 7, Byczkowski 1, Rurarz 5, Radowiecki 4
    Przebieg meczu: 1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 5:5, 6:5, 7:5, 8:5, 8:6, 9:6, 9:7, 10:7, 11:7, 12:7, 12:8, 12:9, 12:10, 12:11, 13:11, 14:11, 15:11, 15:12, 15:13, 15:14, 15:15, 16:15, 16:16, 17:16, 18:16, 19:16, 19:17, 19:18, 20:19, 20:19, 21:19, 21:20, 22:20, 22:21, 22:22, 22:23, 23:23, 24:23, 24:24, 24:25, 25:25, 25:26, 25:27, 25:28, 26:28, 26:29, 26:30, 27:30, 27:31, 27:32, 28:32
  • 22. kolejka – 24.03.2012, godz. 17:00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec – SPR Orzeł Przeworsk 38:27 (19:14)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Majchrzak 1, Zdziech 3, Cukierski 8, Sieczka 4, Byczkowski 2, Rurarz 10, Radowiecki 7, Sitkowski 1, M. Fortuna 1, Lipka 1
    Przebieg meczu: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 6:0, 6:1, 7:1, 8:1, 9:1, 9:2, 10:2, 10:3, 11:3, 12:3, 12:4, 13:4, 13:5, 14:5, 14:6, 15:6, 15:7, 16:7, 16:8, 16:9, 16:10, 16:11, 17:11, 18:11, 18:12, 19:12, 19:13, 19:14, 20:14, 20:15, 20:16, 21:16, 22:16, 23:16, 23:17, 23:18, 24:18, 25:18, 26:18, 26:19, 27:19, 28:19, 29:19, 29:20, 30:20, 31:20, 32:20, 32:21, 32:22, 32:23, 33:23, 33:24, 34:24, 34:25, 35:25, 35:26, 36:26, 36:27, 37:27, 38:27
  • 24. kolejka – 01.04.2012, godz. 17:00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec – MOSM HIT Bytom 29:27 (16:13)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – M. Fortuna, Zdziech 6, Cukierski 2, Sitkowski, Sieczka 4, Byczkowski 3, Rurarz 5, Radowiecki 7
    Przebieg meczu: 1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 2:3, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6, 4:7, 5:7, 6:7, 7:7, 8:7, 9:7, 9:8, 10:8, 10:9, 11:9, 12:10, 13:10, 13:11, 14:11, 14:12, 15:12, 16:12, 16:13, 16:14, 16:15, 17:15, 17:16, 17:17, 17:18, 18:18, 18:19, 19:19, 19:20, 19:21, 20:21, 21:21, 22:21, 23:21, 24:21, 24:22, 24:23, 25:23, 25:24, 25:25, 26:25, 26:26, 27:26, 27:27, 28:27, 29:27
  • 23. kolejka – 12.04.2012, godz. 18:30
    KS Vive Targi II Kielce – KSZO Odlewnia Ostrowiec 30:28 (15:17)
    KSZO: Szewczyk – Majchrzak 3, M. Fortuna, Zdziech 12, Cukierski 2, Sitkowski 1, Sieczka 4, Byczkowski 3, Radowiecki 3
    Przebieg meczu: 0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 2:3, 3:3, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 6:6, 7:6, 7:7, 8:7, 8:8, 9:8, 9:9, 9:10, 9:11, 10:11, 11:11, 12:11, 13:11, 13:12, 13:13, 13:14, 14:14, 14:15, 14:16, 15:16, 15:17, 16:17, 16:18, 17:18, 17:19, 17:20, 18:20, 19:20, 19:21, 20:21, 21:21, 22:21, 23:21, 23:22, 24:22, 24:23, 25:23, 25:24, 26:24, 27:24, 27:25, 27:26, 28:26, 28:27, 29:27, 29:28, 30:28
  • 25. kolejka – 21.04.2012, godz. 18:00
    MOSiR Bochnia – KSZO Odlewnia Ostrowiec 34:39 (12:20)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Majchrzak 5, Pałka, M. Fortuna, Zdziech 8, Cukierski 3, Sitkowski, Sieczka 9, Byczkowski, Rurarz 5, Radowiecki 9
    Przebieg meczu: 0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3, 3:4, 3:5, 3:6, 4:6, 4:7, 4:8, 4:9, 5:9, 6:9, 6:10, 6:11, 6:12, 7:12, 7:13, 8:13, 9:13, 9:14, 9:15, 9:16, 10:16, 10:17, 11:17, 11:18, 11:19, 11:20, 12:20, 21:21, 13:21, 14:21, 14:22, 14:23, 14:24, 14:25, 15:15, 15:26, 16:26, 17:26, 17:27, 18:27, 18:28, 18:29, 19:29, 19:30, 19:31, 19:32, 20:32, 20:33, 21:33, 22:33, 22:34, 23:34, 24:34, 24:35, 25:35, 26:35, 27:35, 28:35, 29:35, 29:36, 30:36, 30:37, 31:37, 31:38, 32:38. 33:38, 33:39, 34:39
  • 26. kolejka – 28.04.2012, godz. 18:00
    KSZO Odlewnia Ostrowiec – Control Process Tarnów 27:35 (13:17)
    KSZO: Szewczyk, Drabik – Majchrzak 1, M. Fortuna 1, Zdziech 9, Cukierski 2, Kieloch 4, Sitkowski, Byczkowski 1, Rurarz 7, Radowiecki 2
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 5:7, 5:8, 6:8, 6:9, 7:9, 7:10, 7:11, 8:11, 8:12, 9:12, 9:13, 10:13, 10:14, 11:14, 11:15, 12:15, 13:15, 13:16, 13:17, 13:18, 14:18, 14:19, 14:20, 15:20, 16:20, 16:21, 16:22, 17:22, 17:23, 18:23, 19:23, 19:24, 19:25, 20:25, 20:26, 20:27, 21:27, 21:28, 22:28, 22:29, 23:29, 23:30, 23:31, 24:31, 24:32, 24:33, 25:33, 25:34, 26:34, 26:35, 27:35

TABELA:

1. Control Process Tarnów 26 46 905:700
2. SPR Wisła Sandomierz 26 44 882:722
3. KS Vive Targi II Kielce 26 36 825:737
4. SPR Grunwald Ruda Śl. 26 36 765:662
5. KSZO Odlewnia Ostrowiec 26 34 815:751
6. SPR Zagłębie Sosnowiec 26 30 685:650
7. KSSPR II Końskie 26 29 855:843
8. MOSiR ARCOM Bochnia 26 26 804:797
9. MOSM HIT Bytom 26 26 753:690
10. KU AZS Politechnika Św. Kielce 26 19 678:729
11. SPR Orzeł Przeworsk 26 15 726:856
11. KS Siódemka Chełmek 26 12 763:841
13. UKS Juvenia Rzeszów 26 8 639:846
14. KŚ AZS Katowice 26 3 424:669

Statystyki (w nawiasach po imionach i nazwiskach kolejno: liczba rozegranych meczów, zdobyte bramki, karne minuty)

KS KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Karol Szewczyk (25,0,6)
Wiesław Winiarski (4,0,0)
Karol Drabik (15,0,0)
Tomasz Bożek (1,0,0)
Adam Gajewski (12,11,10)
Sławomir Kuc (5,10,8)
Tomasz Radowiecki (25,171,12)
Sławomir Majchrzak (25,54,16)
Rafał  Sitkowski (22,10,18)
Paweł Stępień (1,0,0)
Bartosz Wojdan (2,0,0)
Artur Rurarz (24,150,16)
Maciej Cukierski (24,58,28)
Michał Lipka (13,6,2)
Robert Nowak (6,0,2)
Grzegorz Byczkowski (25,48,20)
Kamil Kieloch (4,7,0)
Paweł Sieczka (23,108,14)
Piotr Pałka (6,4,2)
Igor Fortuna (8,9,0)
Michał Zdziech (18,127,22)
Mateusz Fortuna (15,32,4)

Trenerzy: Paweł Grecak, Tomasz Radowiecki
Kierownik drużyny: Tomasz Chmielewski.

Karne minuty:
1. SPR Wisła Sandomierz – 154
1. SPR Orzeł Przeworsk – 154
3. KŚ AZS Katowice – 168
3. KU AZS Politechnika Św. – 168
5. KSZO Odlewnia Ostrowiec – 180
6. KS Vive Targi II Kielce – 190
7. KS Siódemka Chełmem- 200
8. KSSPR II Końskie – 204
9.  Control Process Tarnów – 206
10. SPR Grunwald Ruda Śl. – 212
10. MOSM HIT Bytom – 212
12. MOSiR ARCOM Bochnia – 220
13. SPR Zagłębie Sosnowiec – 230
14. UKS Juvenia Rzeszów – 242

Rozgrywki II Ligi Mężczyzn gr. IV – Sezon 2010/11
I RUNDA:

  • 1. kolejka – 18 września, 11:00
    SPR Polonica Kielce – KSZO Ostrowiec Św. 30:30 (11:14)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Rogaliński, Zymiera 9, Chmielewski, Kuc 5, Radowiecki 7, Gajewski 1, Lipka, Cukierski 3, Stępień 3, E. Szczych 2, Nowak, Sitkowski
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 4:7, 5:7, 5:8, 5:9, 5:10, 5:11, 6:11, 6:12, 7:12, 8:12, 9:12, 9:13, 10:13, 11:13, 11:14; 12:14, 12:15, 13:15, 14:15, 14:16, 15:16, 16:16, 16:17, 16:18, 17:18, 18:18, 19:18, 19:19, 20:19, 20:20, 21:20, 21:20, 21:21, 22:21, 23:21, 23:22, 24:22, 24:23, 24:24, 25:24, 25:25, 25:26, 26:26, 26:27, 26:28, 27:28, 28:28, 29:28, 29:29, 29:30, 30:30
  • 2. kolejka – 25 września, 15:00
    KSZO Ostrowiec Św. – MOSM Trrol Bytom 31:34 (14:15)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Zymiera 6, Chmielewski, Kuc 7, Radowiecki 9, Gajewski 1, Lipka, Cukierski 2, Stępień 4, E. Szczych, Rogaliński 2, Nowak, Sitkowski
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 2:5, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 5:7, 6:7, 6:8, 6:9, 7:9, 8:9, 8:10, 9:10, 9:11, 10:11, 11:11, 11:12, 12:12, 12:13, 12:14, 13:14, 13:15, 14:15, 15:15, 15:16, 16:16, 16:17, 16:18, 17:18, 18:18, 18:19, 19:19, 20:19, 20:20, 20:21, 21:21, 21:22, 21:23, 22:23, 22:24:23:24, 23:25, 23:26, 23:27, 23:28, 24:28, 24:29, 24:30, 24:31, 25:31, 25:32, 26:32, 27:32, 27:33, 28:33, 29:33, 30:33, 31:33, 31:34
  • 3. kolejka – 2-3 października
    KS Viret CMC Zawiercie – KSZO Ostrowiec Św. 29:19 (15:12)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Jary 1, Zymiera 8, Chmielewski, Kuc 3, Radowiecki, Gajewski 2, Lipka, Cukierski 2, Stępień, Wojdan 1, Sitkowski 2
    Przebieg meczu: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 9:8, 10:8, 11:8, 11:9, 12:9, 12:10, 12:11, 12:12, 13:12, 14:12, 15:12, 16:12, 17:12, 18:12, 19:12, 20:12, 21:12, 22:12, 23:12, 23:13, 23:14, 23:15, 24:15, 25:15, 26:15, 27:15, 27:16, 28:16, 28:17, 28:18, 28:19, 29:19
  • 4. kolejka – 9 października, 15:00
    KSZO Ostrowiec Św. – KS Vive Targi II Kielce 29:36 (12:19)
    KSZO: Szewczyk – Zymiera 7, Chmielewski 2, Kuc 3, Radowiecki 3, Gajewski 4, Lipka, Cukierski 6, Stępień 3, E. Szczych, Wojdan, Rogaliński, Sitkowski 1, Jary
    Przebieg meczu: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 2:5, 2:6, 3:6, 3:7, 4:7, 4:8, 5:8, 6:8, 6:9, 6:10, 7:10, 8:10, 8:11, 8:12, 9:12, 9:13, 9:14, 9:15, 10:15, 10:16, 10:17, 11:17, 11:18, 12:18, 12:19, 13:19, 13:20, 13:21, 13:22, 14:22, 14:23, 15:23, 16:23, 16:24, 17:24, 18:24, 18:25, 18:26, 18:27, 19:27, 19:28, 20:28, 20:29, 21:29, 21:30, 22:30, 22:31, 22:32, 22:33, 23:33, 24:33, 25:33, 26:33, 27:33, 27:34, 28:34, 28:35, 28:36, 29:36
  • 5. kolejka – 17 października,17:00
    AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – KSZO Ostrowiec Św. 26:18 (15:8)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Jary, Zymiera 4, Chmielewski, Kuc 3, Radowiecki 3, Gajewski 1, Lipka 1, Cukierski, E. Szczych 1, Wojdan, Fiutek 4, Sitkowski 1
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 5:2, 6:2, 6:3, 7:3, 8:3, 9:3, 10:3, 11:3, 12:3, 12:4, 12:5, 12:6, 13:6, 13:7, 14:7, 15:7, 15:8, 16:8, 16:9, 17:9, 18:9, 19:9, 20:9, 21:9, 21:10, 21:11, 22:11, 23:11, 23:12, 23:13, 24:13, 24:14, 24:15, 25:15, 25:16, 25:17, 25:18, 26:18
  • 6. kolejka – 23 października, 15:00
    KSZO Ostrowiec Św. – SPR Wisła Sandomierz 23:34 (12:14)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Jary 1, Chmielewski 2, Kuc 5, Radowiecki 6, Gajewski 1, Lipka, Cukierski 3, Stępień 1, E. Szczych, Wojdan 4, Sitkowski
    Przebieg meczu: 0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 1:4, 2:4, 2:5, 2:6, 3:6, 3:7, 4:7, 4:8, 5:8, 6:8, 6:9, 6:10, 7:10, 7:11, 8:11, 9:11, 9:12, 10:12, 10:13, 11:13, 11:14, 12:14, 12:15, 12:16, 12:17, 13:17, 13:18, 13:19, 14:19, 14:20, 14:21, 14:22, 15:22, 15:23, 16:23, 16:24, 16:25, 17:25, 17:26, 18:26, 18:27, 19:27, 19:28, 20:28, 20:29, 21:29, 21:30, 21:31, 21:32, 22:32, 22:33, 22:34, 23:34
  • 7. kolejka – 6-7 listopada
    KSZO Ostrowiec Św. – pauza
  • 8. kolejka – 13 listopada, 15:00
    KSZO Ostrowiec Św. – KS Górnik Sosnowiec 32:24 (14:9)
    KSZO: Szewczyk – Jary, Zymiera 9, Kuc, Radowiecki 8, Lipka, Cukierski 7, Stępień 1, Fiutek, Sitkowski 7, Pypeć, E. Szczych
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 8:5, 9:5, 9:6, 10:6, 10:7, 11:7, 12:7, 12:8, 12:9, 13:9, 14:9, 15:9, 16:9, 16:10, 17:10, 17:11, 18:11, 18:12, 19:12, 20:12, 21:12, 21:13, 22:13, 22:14, 23:14, 24:14, 24:15, 24:16, 25:16, 25:17, 25:18, 25:19, 26:19, 27:19, 27:20, 28:20, 29:20, 29:21, 29:22, 30:22, 31:22, 32:22, 32:23, 32:24
  • 9. kolejka – 20-21 listopada
    UKS Juvenia Rzeszów – KSZO Ostrowiec Św. 36:31 (16:13)
    KSZO: Szewczyk, Pypeć – Jary, Zymiera 12, Chmielewski, Kuc 4, Radowiecki 6, Lipka, Cukierski 4, Stępień 1, E. Szczych, Nowak, Sitkowski 4
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 7:5, 8:5, 8:6, 9:6, 9:7, 10:7, 10:8, 11:8, 11:9, 12:9, 13:9, 14:9, 14:10, 14:11, 15:11, 15:12, 15:13, 16:13, 17:13, 18:13, 19:13, 19:14, 19:15, 19:16, 20:16, 20:17, 21:17, 22:17, 23:17, 24:17, 24:18, 24:19, 25:19, 25:20, 26:20, 27:20, 27:21, 28:21, 28:22, 29:22, 29:23, 30:23, 31:23, 31:24, 31:25, 31:26, 31:27, 31:28, 32: 28, 32:29, 32:30, 32:31, 33:31, 34:31, 35:31, 36:31
  • 10. kolejka – 27-28 listopada
    ZKS Unia Tarnów – KSZO Ostrowiec Św. 35:23 (13:12)
    KSZO: Szewczyk 1, Pałkiewicz – Jary, Zymiera 8, Chmielewski, Kuc 6, Radowiecki 2, Lipka, Cukierski 4, Stępień, Sitkowski 2
    Przebieg meczu: 0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 4:4, 4:5, 4:6, 5:6, 6:6, 6:7, 6:8, 7:8, 8:8, 8:9, 8:10, 9:10, 10:10, 10:11, 11:11, 12:11, 12:12, 13:12, 13:13, 14:13, 14:14, 15:14, 15:15, 16:15, 16:16, 17:16, 18:16, 18:17, 19:17, 19:18, 20:18, 21:18, 21:19, 21:20, 22:20, 23:20, 24:20, 25:20, 26:20, 27:20, 28:20, 29:20, 30:20, 31:20, 32:20, 33:20, 34:20, 34:21, 34:22, 35:22, 35:23
  • 11. kolejka – 4 grudnia, 15:00
    KSZO Ostrowiec Św. – SPR Orzeł Przeworsk 10:0 (v.o.)

II RUNDA:

  • 12. kolejka – 22 stycznia, 15:00
    KSZO Ostrowiec Św. – SPR Polonica Kielce 32:29 (19:14)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Jary, Zymiera 5, E. Szczych, Kuc 8, Radowiecki 8, Gajewski 3, Lipka, Cukierski 5, Stępień 1, Sitkowski 2, Rogaliński
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 6:3, 6:4, 6:5, 7:5, 7:6, 8:6, 8:7, 9:7, 9:8, 10:8, 11:8, 11:9, 12:9, 12:10, 12:11, 13:11, 13:12, 14:12, 15:12, 16:12, 16:13, 16:14, 17:14, 18:14, 19:14, 20:14, 20:15, 21:15, 21:16, 22:17, 22:18, 23:18, 23:19, 24:19, 25:19, 25:20, 26:20, 26:21, 26:22, 26:23, 27:23, 27:24, 28:24, 29:24, 30:24, 30:25, 31:25, 31:26, 31:27, 31:28, 32:28, 32:29
  • 13. kolejka – 30 stycznia, 11:00
    MOSM Trrol Bytom – KSZO Ostrowiec Św. 31:26 (15:9)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Jary, Zymiera 8, Kuc 2, Radowiecki 6, Gajewski 3, Lipka, Cukierski 1, Suliga 1, Nowak, Sitkowski 5
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 5:2, 6:2, 6:3, 7:3, 7:4, 8:4, 9:4, 10:4, 11:4, 12:4, 13:4, 13:5, 13:6, 13:7, 14:7, 14:8, 15:8, 15:9, 16:9, 16:10, 16:11, 16:12, 17:12, 17:13, 18:13, 19:13, 19:14, 20:14, 21:14, 21:15, 22:15, 22:16, 22:17, 23:17, 23:18, 24:18, 24:19, 25:19, 25:20, 25:21, 25:22, 26:22, 26:23, 27:23, 28:23, 29:23, 30:23, 30:24, 31:24, 31:25, 31:26
  • 14. kolejka – 12 lutego
    KSZO Ostrowiec Św. – KS Viret CMC Zawiercie 24:40 (12:21)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Jary 1, Zymiera 7, Kuc 3, Radowiecki 7, Gajewski 4, Cukierski 2, Stępień, Suliga, Nowak, Sitkowski, Rogaliński, Lipka
    Przebieg meczu: 0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 1:4, 1:5, 2:5, 3:5, 3:6, 3:7, 4:7, 5:7, 5:8, 6:8, 7:8, 8:8, 8:9, 8:10, 8:11, 8:12, 8:13, 8:14, 8:15, 8:16, 9:16, 9:17, 10:17, 10:18, 11:18, 11:19, 11:20, 12:20, 12:21, 12:22, 12:23, 12:24, 13:24, 13:25, 13:26, 14:26, 14:27, 15:27, 16:27, 17:27, 17:28, 17:29, 17:30, 18:30, 18:31, 18:32, 19:32, 19:33, 20:33, 21:33, 21:34, 21:35, 21:36, 21:37, 22:37, 22:38, 22:39, 23:39, 24:39, 24:40
  • 15. kolejka – 26 lutego
    KS Vive Targi II Kielce – KSZO Ostrowiec Św. 39:24 (14:15)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Jary, Zymiera 8, E. Szczych, Kuc 9, Radowiecki 3, Gajewski 1, Lipka 2, Cukierski, Suliga, Sitkowski 1, Rogaliński, Nowak
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 5:5, 6:5, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 8:9, 8:10, 9:10, 10:10, 10:11, 10:12, 11:12, 11:13, 12:13, 12:14, 13:14, 13:15, 14:15, 15:15, 16:15, 16:16, 16:17, 17:17, 18:17, 18:18, 19:18, 20:18, 21:18, 22:18, 23:18, 23:19, 24:19, 25:19, 26:19, 27:19, 27:20, 28:20, 29:20, 29:21, 30:21, 31:21, 31:22, 32:22, 33:22, 34:22, 34:23, 35:23, 36:23, 37:23, 38:23, 38:24, 39:24
  • 16. kolejka – 5 marca
    KSZO Ostrowiec Św. – AZS Politechnika Świętokrzyska 31:34 (12:17)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Jary, Zymiera 8, Kuc 5, Radowiecki 8, Gajewski 3, Lipka, Cukierski 3, Stępień, Rogaliński 1, Suliga, Nowak, Sitkowski 3
    Przebieg meczu: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 5:7, 5:8, 6:8, 6:9, 6:10, 7:10, 7:11, 8:11, 8:12, 8:13, 8:14, 8:15, 9:15, 9:16, 10:16, 10:17, 11:17, 12:17, 12:18, 12:19, 12:20, 12:21, 13:21, 13:22, 14:22, 14:23, 15:23, 15:24, 16:24, 17:24, 18:24, 19:24, 19:25, 20:25, 21:25, 21:26, 22:26, 22:27, 22:28, 23:28, 24:28, 24:29, 25:29, 26:29, 27:29, 28:29, 28:30, 28:31, 29:31, 30:31, 30:32, 30:33, 30:34, 31:34
  • 17. kolejka – 19 marca
    SPR Wisła Sandomierz – KSZO Ostrowiec Św. 47:30 (17:11)
    KSZO: Szewczyk – Zymiera 10, Radowiecki 6, Kuc 5, Sitkowski 3, Gajewski 3, Cukierski 2, Chmielewski 1, Palkiewicz, Jary, Lipka, Nowak
    Przebieg meczu: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 6:2, 6:3, 7:3, 7:4, 8:4, 8:5, 9:5, 10:5, 11:5, 11:6, 12:6, 13:6, 13:7, 14:7, 14:8, 14:9, 15:9, 15:10, 15:11, 16:11, 17:11, 17:12, 18:12, 19:12, 19:13, 19:14, 20:14, 20:15, 21:15, 21:16, 21:17, 22:17, 23:17, 24:17, 24:18, 24:19, 25:19, 25:20, 26:20, 27:20, 27:21, 28:21, 29:21, 29:22, 29:23, 30:23, 31:23, 31:24, 31:25, 32:25, 32:26, 33:26, 34:26, 35:26, 36:26, 37:26, 38:26, 38:27, 38:28, 39:28, 40:28, 40:29, 41:29, 42:29, 43:29, 44:29, 45:29, 45:30, 46:30, 47:30
  • 18. kolejka – 26 marca
    KSZO Ostrowiec Św. – wolny termin
  • 19. kolejka – 2 kwietnia
    KS Górnik Sosnowiec – KSZO Ostrowiec Św. 27:29 (16:13)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Jary, Zymiera 7, Chmielewski, Kuc 5, Radowiecki 7, Gajewski 4, Lipka, Smoliński, Kieloch 4, Wesołek, Nowak, Sitkowski 2
    Przebieg meczu: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:3, 7:3, 7:4, 8:4, 8:5, 8:6, 9:6, 9:7, 9:8, 10:8, 10:9, 11:9, 12:9, 12:10, 13:10, 13:11, 14:11, 15:11, 16:11, 16:12, 16:13, 16:14, 16:15, 16:16, 17:16, 17:17, 17:18, 17:19, 18:19, 19:19, 19:20, 19:21, 19:22, 20:22, 21:22, 22:22, 22:23, 23:23, 24:23, 24:24, 25:24, 25:25, 25:26, 26:26, 26:27, 26:28, 27:28, 27:29
  • 20. kolejka – 9 kwietnia
    KSZO Ostrowiec Św. – UKS Juvenia Rzeszów 35:28 (17:15)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Jary, Zymiera 4, Chmielewski, Kuc 6, Radowiecki 5, Gajewski 6, Lipka 2, Cukierski 6, Stępień 1, Kieloch 2, Sitkowski 3, Wesołek, Nowak
    Przebieg meczu: 0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 6:5, 7:5, 7:6, 7:7, 7:8, 8:8, 8:9, 9:9, 10:9, 10:10, 11:10, 11:11, 12:11, 12:12, 13:12, 13:13, 14:13, 15:13, 16:13, 16:14, 17:14, 17:15, 17:16, 17:17, 18:17, 18:18, 19:18, 20:18, 21:18, 21:19, 21:20, 22:20, 22:21, 22:22, 23:22, 24:22, 25:22, 26:22, 27:22, 27:23, 28:23, 28:24, 29:24, 29:25, 30:25, 30:26, 31:26, 31:27, 32:27, 33:27, 33:28, 34:28, 35:28
  • 21. kolejka – 17 kwietnia
    KSZO Ostrowiec Św. – Control Process Tarnów 38:43 (17:20)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Jary, Zymiera 9, Chmielewski 2, Kuc 8, Radowiecki 10, Gajewski 2, Lipka, Cukierski 3, Rogaliński, Kieloch, Sitkowski 4
    Przebieg meczu: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 8:7, 8:8, 9:8, 9:9, 9:10, 9:11, 9:12, 9:13, 10:13, 11:13, 11:14, 12:14, 13:14, 14:14, 14:15, 15:15, 15:16, 16:16, 16:17, 16:18, 16:19, 17:19, 17:20, 17:21, 18:21, 19:21, 19:22, 19:23, 19:24, 20:24, 20:25, 20:26, 21:26, 21:27, 21:28, 21:29, 22:29, 22:30, 23:30, 23:31, 24:31, 24:32, 24:33, 24:34, 25:34, 25:35, 26:35, 27:35, 27:36, 27:37, 28:37, 29:37, 29:38, 30:38, 30:39, 31:39, 31:40, 32:40, 32:41, 33:41, 34:41, 34:42, 35:42, 35:43, 36:43, 37:43, 38:43
  • 22. kolejka – 1 maja
    SPR Orzeł Przeworsk – KSZO Ostrowiec Św. 23:32 (14:12)
    KSZO: Szewczyk 1, Pałkiewicz – Zymiera 10, Kuc 5, Radowiecki 5, Sitkowski 4, Cukierski 3, Gajewski 3, Chmielewski 1, Jary, Wesołek, Rogaliński, Lipka, Kieloch, Nowak

TABELA:

1. KS Viret CMC Zawiercie 20 38 765:457
2. SPR Wisła Sandomierz 20 36 780:575
3. KS Vive Targi II Kielce 20 30 683:565
4. Control Process Tarnów 20 22 658:634
5. AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 20 21 580:586
6. MOSM Trrol Bytom 20 20 626:635
7. UKS Juvenia Rzeszów 20 14 575:666
8. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 13 546:628
9. KS Górnik Sosnowiec 20 10 554:697
10. SPR Polonica Kielce 20 9 589:715
11. SPR Orzeł Przeworsk 20 7 497:673

Statystyki:

Grali, zdobywali bramki i karne minuty
(w nawiasach po nazwiskach kolejno: liczba rozegranych meczów, zdobyte bramki, karne minuty)

KS KSZO OSTROWIEC ŚW.
Mecze 20.   Pkt.  13.   Bramki 547:625. Karne min. 154.
Karol Pałkiewicz (7,0,0), Karol Szewczyk (18,2,0), Karol Pypeć (1,0,0),
Adam Gajewski (16,42,16), Sławomir Kuc (19,93,34), Tomasz Radowiecki (19,108,10),
Rafał  Sitkowski (20,44,18), Paweł Stępień (12,15,8), Bartosz Wojdan (4,5,0), Tomasz
Chmielewski  (12,8,0), Maciej Cukierski (18,56,40), Michał Lipka (18,5,6), Emil Szczych
(8,3,2),  Jakub Zymiera (18,139,12), Krzysztof Jary (11,3,2), Robert Nowak (6,0,4), Radosław
Rogaliński (8,3,0), Konrad Fiutek (2,4,2), Paweł Suliga (4,1,0), Maciej Smoliński (1,0,0),
Kamil Kieloch (4,6,0)
Trenerzy Zdzisław Wieczorek, Tomasz Radowiecki. Trenerzy odnowy Marek Wiecheć,
Paweł Moczyński.

Najskuteczniejsi zawodnicy:
1. Piotr Papaj (KS Vive Targi II Kielce) – 171
2. Marcin Ogrodnik (SPR Wisła Sandomierz) – 153
3. Krzysztof Kurełek (KS Viret CMC Zawiercie) – 142
4. Jakub Zymiera (KS KSZO Ostowiec Św.) – 139
5. Marcin Niedojadło (Control Process STKSPR Tarnów) – 137
6. Tomasz Tyniec (UKS Juvenia Rzeszów) – 134
7. Mateusz Hajda (MOSM Trrol Bytom    ) – 128
8. Marek Glita (AZS Politechnika Św. ) – 121
9. Piotr Kutek (SPR Wisła Sandomierz) – 117
10. Mikołaj Grzesik (Control Process STKSPR Tarnów) – 114
11. Bartosz Wróblewski (KS Vive Targi II Kielce) – 114

Karne minuty:
1. KS Vive Targi II Kielce – 140
2. UKS Juvenia Rzeszów – 150
3. KS KSZO Ostowiec Św. – 154
4. AZS Politechnika Św. – 158
5. Control Process STKSPR Tarnów – 158
6. SPR Wisła Sandomierz – 166
7. KS Viret CMC Zawiercie – 182
8. MOSM Trrol Bytom – 184
9. SPR Orzeł Przeworsk – 204
10. KS Górnik Sosnowiec – 228
11. SPR Polonica Kielce – 258

II liga, IV grupa – sezon 2009/2010
I RUNDA:

  • KS KSZO Ostrowiec Św. – KS Vive Targi II Kielce 20:31 (9:14)
    KSZO: Szewczyk – Radowiecki 1, Kuc 8, Chmielewski 1, Mirecki, Gajewski, 2, Smoła, Szeląg, Rogaliński, Sitkowski 4, Cukierski 5, Szczych, Sobieraj, Wojdan
  • KS KSZO Ostrowiec Św. – KS Górnik Sosnowiec 32:35 (13:20)
    KSZO: Szewczyk, Pałkiewicz – Mirecki 2, Stępień 1, Chmielewski 4, Kuc, 9, Radowiecki 10, Gajewski, Sobieraj, Cukierski 4, Jary 1, Słoma, Wojdan, Sitkowski 1
  • KS KSZO Ostrowiec Św. – SPR Orzeł Przeworsk 15:30 (5:15)
    KSZO: Szewczyk – Zając, Mirecki, Stępień 1, Chmielewski, Kuc 3, Radowiecki 4, Gajewski 3, Sobieraj, Cukierski 1, S. Szczych 1, Słoma, Kosowski, Sitkowski 2
  • KS KSZO Ostrowiec Św. – KS Viret CMC Zawiercie 16:32 (10:19)
  • SPR Polonica Kielce – KS KSZO Ostrowiec Św. 30:20 (14:10)
  • KS KSZO Ostrowiec Św. – SPR Grunwald Ruda Śl. 29:39 (12:15)
    KSZO: Szewczyk – Mirecki, Rogaliński, Chmielewski, Kuc 6, Radowiecki 8, Gajewski 6, Cukierski 1, Stępień 4, Słoma, Kosowski 3, Sitkowski 1, Wojdan, Serwin
  • ZKS Unia Tarnów – KS KSZO Ostrowiec Św. 32:25 (17:10)
  • KS KSZO Ostrowiec Św. – KS Czuwaj POSiR Przemyśl 24:42 (12:20)
  • SDFP Kusy Kraków – KS KSZO Ostrowiec Św. 25:21 (12:9)

II RUNDA:

  • KS Vive Targi II Kielce – KS KSZO Ostrowiec Św. 36:27 (18:12)
    KSZO: Szewczyk – Suska 1, E. Szczych, Kuc 3, Radowiecki 7, Gajewski 6, Rogaliński, Cukierski 3, Walczyk, Słoma 1, Stępień 2, Kosowski 1, Sitkowski 3
  • KS Górnik Sosnowiec – KS KSZO Ostrowiec Św. 26:21 (13:9)
  • SPR Orzeł Przeworsk – KS KSZO Ostrowiec Św. 31:22 (12:11)
    KSZO: Szewczyk 1 – Chmielewski, Kuc 4, Radowiecki 5, Gajewski 3, Rogaliński, Cukierski 2, Słoma 2, Stępień 1, Sitkowski 4, Wojdan, Walczak
  • KS Viret CMC Zawiercie – KS KSZO Ostrowiec Św. 46:15 (20:4)
    KSZO: Szewczyk, Witkowski – Suska 1, E. Szczych, Kuc 4, Radowiecki 3, Gajewski 3, Rogaliński 2, Stępień, Słoma 2, Wojdan, S. Szczych, Jary.
  • KS KSZO Ostrowiec Św. – SPR Polonica Kielce 25:25 (11:10)
    KSZO: Szewczyk, Witkowski – Suska 1, Chmielewski 5, Kuc 4, Radowiecki 7, Gajewski 3, Rogaliński, Cukierski, Stępień 3, Słoma, Nowak, Sitkowski 2, Lipka
  • SPR Grunwald Ruda Śl. – KS KSZO Ostrowiec Św. 34:12 (15:3)
    KSZO: Szewczyk, Pypeć – Szczych, Jary, Chmielewski, Kuc 3, Radowiecki 5, Rogaliński, Cukierski, Stępień 1, Słoma 1, Wojdan, Nowak 1, Sitkowski 1
  • KS KSZO Ostrowiec Św. – ZKS Unia Tarnów 31:33 (16:17)
  • KS Czuwaj POSiR Przemyśl – KS KSZO Ostrowiec Św. 40:21 (23:10)
  • KS KSZO Ostrowiec Św. – SDFP Kusy Kraków 27:28 (12:14)

TABELA:

1 SPR Grunwald Ruda Śl. 18 31 610-411
2 KS Czuwaj POSiR Przemyśl 18 30 600-483
3 KS Viret CMC Zawiercie 18 29 604-431
4 ZKS Unia Tarnów 18 28 609-540
5 KS Vive Targi II Kielce 18 19 540-549
6 SDFP Kusy Kraków 18 13 472-552
7 SPR Polonica Kielce 18 12 472-539
8 KS Górnik Sosnowiec 18 11 476-554
9 SPR Orzeł Przeworsk 18 6 448-580
10 KS KSZO Ostowiec Św. 18 1 403-595

Statystyki (w nawiasach po nazwiskach kolejno: liczba rozegranych meczów, zdobyte bramki, karne minuty) KS KSZO OSTROWIEC ŚW.:

Mecze 18. Punkty 1. Bramki 403:595. Karne minuty 166.

Karol Pałkiewicz (4,0,0)
Karol Szewczyk (18,1,0)
Michał Lipka (1,0,0)
Bartłomiej Serwin (3,1,0)
Tomasz Szeląg (2,0,0)
Roland Zając(1,0,0)
Piotr Witkowski (2,0,0)
Adam Gajewski (17,62,28)
Sławomir Kuc (17,97,20)
Paweł Mirecki (7,2,0)
Tomasz Radowiecki (18,96,26)
Rafał Sitkowski (17,34,18)
Dariusz Słoma (15,9,6)
Artur Sobieraj (4,1,4)
Paweł Stępień (17,35,4)
Sławomir Suska (4,3,4)
Robert Walczak (5,0,2)
Bartosz Wojdan (7,0,0)
Marcin Kosowski (5,6,6)
Tomasz Chmielewski (13,16,2)
Maciej Cukierski (17,31,28)
Emil Szczych (9,0,0)
Sebastian Szczych (10,2,4)
Krzysztof Jary (7,1,0)
Radosław Rogaliński (11,4,0)
Krystian Stalewski (1,0,0)
Robert Nowak (5,1,14)
Karol Pypeć (2,0,0)
Michał Lipka (2,1,0).

Trenerzy Tomasz Radowiecki, Zdzisław Wieczorek, Edmund Zaręba.
Kierownik Paweł Marecki, Robert Nowak.
Trenerzy odnowy Marek Wiecheć, Paweł Moczyński.

 

 

 

 

 

Komentarze