KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Piłka ręczna – junior młodszy – 2017/2018


Górny rząd od lewej: Karol Chuchała, Bartłomiej Sieniek, Jakub Letkiewicz, Michał Woźniak, Aleksander Kowalski, Filip Chmielewski, Olaf Wywiał, Jakub Dąbrowski, Krystian Wędrak (trener).
Dolny rząd od lewej: Bartosz Mikuła, Jakub Kasprowicz, Adrian Stawiarz, Kamil Sieczka, Maciej Gajewski, Dominik Granat.

TERMINARZ ROZGRYWEK WOJEWÓDZKICH
Sezon 2017-2018
JUNIORA MŁODSZEGO 2001-2002

  • 1. kolejka – 28.10.2017
    KS KSZO Ostrowiec Św. – SPR WISŁA Sandomierz 25:30 (13:13)
    KSZO: Sieniek – Kasprowicz 8, Chmielewski 7, Miechowicz 3, Stawiarz 3, Woźniak 3, Granat 1, Wywiał, Mikuła, Kowalski, Chuchała, Letkiewicz, Fortuna, Sieczka, Dąbrowski.
  • 2. kolejka – 04.11.2017
    KS PGE VIVE III Kielce – KS KSZO Ostrowiec Św. 42:28 (21:12)
    KSZO: Sieniek – Stawiarz 7, Chmielewski 5, Kasprowicz 4, Wywiał 3, Sieczka 3, Woźniak 2, Miechowicz 1, Kowalski 1, Chuchała 1, Dąbrowski 1, Fortuna, Granat.
  • 3. kolejka – 11.11.2017
    KS KSZO Ostrowiec Św. – KSSPR I Końskie 33:27 (16:15)
    KSZO: Sieniek, Gajewski – Kasprowicz 10, Sieczka 7, Chmielewski 6, Stawiarz 4, Woźniak 3, Miechowicz 2, Wywiał 1, Kowalski, Chuchała, Letkiewicz, Dąbrowski, Granat.
  • 4. kolejka – 18.11.2017
    MSS Masłów – KS KSZO Ostrowiec Św. 15:42 (6:20)
    KSZO: Sieniek, Gajewski – Chmielewski 6, Chuchała 6, Letkiewicz 6, Stawiarz 5, Granat 4, Kasprowicz 3, Fortuna 3, Mikuła 2, Kowalski 2, Woźniak 2, Sieczka 2, Dąbrowski 1, Miechowicz.
  • 5. kolejka – 25.11.2017
    KS KSZO Ostrowiec Św. – KSSPR II Końskie
  • 6. kolejka – 09.12.2017
    KS KSZO Ostrowiec Św. – KS PGE VIVE I Kielce
  • 7. kolejka – 16.12.2017
    KS PGE VIVE II Kielce – KS KSZO Ostrowiec Św.
  • 8. kolejka – 13.01.2018
    SPR WISŁA Sandomierz – KS KSZO Ostrowiec Św.
  • 9. kolejka – 20.01.2018
    KS KSZO Ostrowiec Św. – KS PGE PGE VIVE III Kielce
  • 10. kolejka – 27.01.2018
    KSSPR I Końskie – KS KSZO Ostrowiec Św.
  • 11. kolejka – 03.02. 2018
    KS KSZO Ostrowiec Św. – MSS Masłów
  • 12. kolejka – 03.03.2018
    KSSPR II Końskie – KS KSZO Ostrowiec Św.
  • 13. kolejka – 10.03.2018
    KS PGE VIVE I Kielce – KS KSZO Ostrowiec Św.
  • 14. kolejka – 17.03.2018
    KS KSZO Ostrowiec Św. – KS PGE VIVE II Kielce
Komentarze