KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Młoda Orlen Liga – terminarz 2014/2015

Młoda Orlen Liga – sezon 2014/2015
mloda_liga_kobiet_logo
I Etap

  • 1. kolejka – 20.10.2014, godz. 18.00
    SK Bank Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec SA 3:0 (25:18, 25:18, 25:23)
    KSZO: Nowak, Okoń (libero), Mazur, Urbańska, Grzelak, Kowalska, Turek, Chlebowska, Tobiasz, Stefańska, Semeniuk (libero), Pietrzyńska.
  • 2. kolejka – 22.10.2014, godz. 17.00
    Developres SkyRes V LO Rzeszów – KSZO Ostrowiec SA 3:1 (25:22, 25:21, 22:25, 25:13)
    KSZO: Pietrzyńska, Tobiasz, Mazur, Stefańska, Urbańska, Nowak, Semeniuk (libero) oraz Kowalska
  • 3. kolejka – 09.11.2014, godz. 14.00
    KSZO Ostrowiec SA – Budowlani Łódź 0:3 (12:25, 18:25, 13:25)
    KSZO: Pietrzyńska, Turek, Stefańska, Grzelak, Nowak, Semeniuk (libero) oraz Mazur, Kowalska.
  • 4. kolejka – 16.11.2014, godz. 15.30
    KSZO Ostrowiec SA – SK Bank Legionovia Legionowo 1:3 (25:23, 16:25, 22:25, 22:25)
    KSZO: Mazur, Tobiasz, Stefańska, Grzelak, Nowak, Urbańska, Semeniuk (libero) oraz Kowalska.
  • 5. kolejka – 22.11.2014
    KSZO Ostrowiec SA – Developres SkyRes V LO Rzeszów 0:3 (23:25, 14:25, 19:25)
  • 6. kolejka – 29.11.2014
    Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec SA  3:0 (25:14, 25:16, 25:10)
    KSZO: Pietrzyńska, Turek, Stefańska, Grzelak, Nowak, Urbańska, Semeniuk (libero) oraz Kowalska, Okoń (libero)
Tabela grupy C
1. SK bank Legionovia Legionowo 6 15 16:6 530:467
2. Developres SkyRes V LO Rzeszów 6 12 12:8 440:438
3. Budowlani Łódź 6 6 11:9 462:397
4. KSZO Ostrowiec Św. 6 0 2:18 365:495
II Etap:

  • 18-01-2015
    KS PAŁAC Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:23, 25:22, 26:24)
  • 17-01-2015
    PTPS SAF Holland Piła – KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (25:27, 19:25, 22:25)
  • 21-01-2015, godz. 15.00
    BKS Aluprof Bielsko-Biała – KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:19, 24:26, 25:19, 25:19)
  • 01-02-2015, godz. 17.00
    KSZO Ostrowiec Św. – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 19:25, 18:25)
    KSZO: Turek, Semeniuk, Urbańska, Mazur, Pietrzyńska, Nowak, Okoń (libero).
  • 14-02-2015
    Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:14, 25:16, 25:10)
    wynik spotkania z 1 etapu rozgrywek
  • 17-02-2015, godz. 13.00
    KSZO Ostrowiec Św. – KS PAŁAC Bydgoszcz 0:3 (16:25, 17:25, 15:25)
  • 22-03-2015, godz. 13.00
    KSZO Ostrowiec Św. – BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 20:25, 9:25)
  • 27-03-2015, godz. 16.00
    Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – KSZO Ostrowiec Św.
  • 29-03-2015, godz. 13.00
    KSZO Ostrowiec Św. – PTPS SAF Holland Piła
  • 11-04-2015
    KSZO Ostrowiec Św. – Budowlani Łódź 0:3 (12:25, 18:25, 13:25)
    wynik spotkania z 1 etapu rozgrywek
Tabela grupy 7-12
1. KS Pałac Bydgoszcz 8 19 22:8 698:590
2. Budowlani Łódź 9 19 21:10 711:619
3. Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 7 13 15:11 585:588
4. BKS Aluprof Bielsko-Biała 7 8 10:15 533:550
5. PTPS SAF-Holland Piła 7 7 9:16 553:577
6. KSZO Ostrowiec Św. 8 3 4:21 460:616
Komentarze