KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Klub Biznesu piłki ręcznej KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Klub Biznesu sekcji piłki ręcznej KSZO jest to instytucja zrzeszająca przedsiębiorców z różnych dziedzin i branż. W Klubie Biznesu mają oni możliwość nawiązywania między sobą, dzięki którym w przyszłości będą mogli zwiększyć sprzedaż oferowanych przez siebie produktów i usług. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy przyłączają się do Klubu Biznesu mogą rozwijać swoje firmy.

Na śniadania biznesowe organizowane przez Klub Biznesu przybywają przedsiębiorcy z całej Polski. Dzięki temu osoby obecne na śniadaniach mogą zwiększyć zasięg swoich firm nawet na skalę ogólnopolską. Na naszych spotkaniach biznesowych prezentowane są cele i założenia Klubu Biznesu, a każda z firm może opowiedzieć o oferowanych usługach oraz o tym, do jakich firm kontaktów poszukuje. Następnie przedsiębiorcy mogą rozmawiać ze sobą na tematy biznesowe oraz zacząć uzgadniać pierwsze szczegóły współpracy.

Korzyści wynikające z przynależności do Klubu Biznesu KSZO:
1. Spotkania klubowiczów,
2. Nowe kontakty biznesowe zarówno w okolicy, jak i w całej Polsce,
3. Zwiększenie sprzedaży produktów i usług,
4. Wyjazdy integracyjno – biznesowe np. na mecze Reprezentacji Polski oraz Ekstraklasy,
5. Webinary pozwalające na prezentowanie swoich produktów klubowiczom z całej Polski,
6. Ogólnopolski newsletter, w którym można przedstawić swoją ofertę,
7. Portal oraz aplikacja na komórkę, które ułatwią kontakt między przedsiębiorcami oraz umożliwią zawieranie transakcji on-line.

Komentarze