Boks

Daniel Surowiec z brązowym medalem Mistrzostw Polski seniorów!

Piątka pięściarzy KSZO Ostrowiec Św. wzięła udział w 89 Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w Boksie, które rozgrywane były w Hali Sportowej Homanit Arena w Karlinie. Najlepiej zaprezentował się Daniel Surowiec,

Read Full Article

Albert Orzeł bokserskim mistrzem Polski juniorów!

Dużym sukcesem zakończyły się dla KSZO Ostrowiec Św. XXV Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie. Na rozgrywanych w minionym tygodniu w Ciechocinku zawodach złoty medal i tytuł mistrza kraju wywalczył Albert

KSZO drugi w Mistrzostwach Okręgu w Boksie

W Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO odbyły się Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Boksie na 2018 rok. W imprezie wzięło udział 74 zawodników (w tym 17 zawodniczek) z 6 klubów. Klasyfikację

Aleksander Ozga Sportowcem 2017 roku, Robert Serwin Trenerem 2017 roku!

W sobotni wieczór poznaliśmy werdykt Kapituły Plebiscytu na Sportowca i Trenera 2017 roku, Odkrycie i Talent Sportowy 2017 oraz Najlepszą Dziesiątkę Sportowców 2017 roku. Wyniki zostały ogłoszone w Hali Sportowo

Anglicy najmocniejsi w XXII Memoriale Bronisława Kubickiego

W Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO odbył się XXII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Bronisława Kubickiego. Na ostrowieckim ringu zobaczyliśmy 18

Bokserski Memoriał Kubickiego w sobotę – już po raz 22!

W najbliższą sobotę – 18 listopada od godziny 16 – kibiców boksu czekają w Ostrowcu Św. wielkie emocje związane z

Daniel Surowiec wywalczył srebro dla KSZO

Mocnym akcentem zakończyły się dla ostrowieckiego klubu rozgrywane w Koninie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie. Daniel Surowiec, boksujący w najniższej

Dawid Brzeziński Mistrzem Polski! Brąz Karoliny Witek!

Dawid Brzeziński wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików w Boksie, które odbywały się w miejscowości Tarnowo Podgórne. Na wielkopolskich ringach

Pięściarze KSZO triumfują w Gwardyjskich Mistrzostwach Polski!

Na ringu w Busku Zdroju rozegrana została VII edycja Otwartych Gwardyjskich Mistrzostw Polski w Boksie. Na starcie trzydniowej imprezy stanęło