Boks

Bokserski Memoriał Kubickiego w sobotę – już po raz 22!

W najbliższą sobotę – 18 listopada od godziny 16 – kibiców boksu czekają w Ostrowcu Św. wielkie emocje związane z XXII Międzynarodowym Turniejem Pięściarski im. Bronisława Kubickiego. W ringu w

Read Full Article

Daniel Surowiec wywalczył srebro dla KSZO

Mocnym akcentem zakończyły się dla ostrowieckiego klubu rozgrywane w Koninie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie. Daniel Surowiec, boksujący w najniższej kategorii wagowej (do 49kg) awansował do finału, gdzie ostatecznie przegrał

Dawid Brzeziński Mistrzem Polski! Brąz Karoliny Witek!

Dawid Brzeziński wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików w Boksie, które odbywały się w miejscowości Tarnowo Podgórne. Na wielkopolskich ringach o medale walczyli ponadto Jakub Stojek i Kacper Delegiewicz, ale

Pięściarze KSZO triumfują w Gwardyjskich Mistrzostwach Polski!

Na ringu w Busku Zdroju rozegrana została VII edycja Otwartych Gwardyjskich Mistrzostw Polski w Boksie. Na starcie trzydniowej imprezy stanęło 157 uczestników z 40 klubów. Zawody zakończyły się dużym sukcesem

Charytatywny tour Mateusza Masternaka po Świętokrzyskim

W poniedziałek w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO w Ostrowcu Św. odbył się niecodzienny trening bokserski. Poprowadził go – dla

Andrzej Kołton na podium Mistrzostw Polski!

Reprezentant KSZO Ostrowiec Św. Andrzej Kołton wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie w wadze do 91 kg, rozgrywanych

Polska pokonała Białoruś w Hali KSZO!

Reprezentacja Polski udanie wystartowała w nowym projekcie Polskiego Związku Bokserskiego, pokonując w pierwszym meczu międzypaństwowym Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego reprezentację

Polska – Białoruś: Po oficjalnym ważeniu

Już tylko doba dzieli nas od wielkiego wydarzenia w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jutro o godzinie