Wicelider wywiózł punkty z Ostrowca Św.

W meczu 23. kolejki I-ligowych rozgrywek piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. uległ po zaciętym boju wiceliderowi tabeli MKS Kalisz 26:30. Pojedynek na linii Ostrowiec Św. – Kalisz zapowiadał się

Read Full Article

Jeden bilet na dwa mecze

Zarząd KS KSZO po raz kolejny w tym sezonie wychodzi z propozycją do kibiców… piłkarskiego KP KSZO 1929, zapraszając ich na trybuny hali do dopingu w meczu z wiceliderem I

Młodzi szczypiorniści na Campie w Kielcach

W dniach 9-12 kwietnia w Kielcach odbyła się wojewódzka konsultacja szkoleniowa Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Piłki Ręcznej. W zgrupowaniu wzięło udział ośmiu zawodników z Ostrowca Św., 9 zawodników z Sandomierza oraz

Charytatywny tour Mateusza Masternaka po Świętokrzyskim

W poniedziałek w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO w Ostrowcu Św. odbył się niecodzienny trening bokserski. Poprowadził go – dla wszystkich chętnych – zawodowy pięściarz pochodzący z naszego regionu, wychowanek

Najmłodsi Już pływają!

Na Pływalni Rawszczyzna rozegrano pierwszą tegoroczną rundę zawodów „Świętokrzyskie – Już Pływam” dla najmłodszych adeptów tej dyscypliny sportu. Bardzo dobrze

Lekcja z Wojownikami

W czwartek w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO miała miejsce niecodzienna lekcja wychowania fizycznego. W rolę nauczycieli wcielili się piłkarze

KSZO za podium w rywalizacji waterpolowych juniorów

W Gliwicach rozegrano finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Wodnej na sezon 2016/2017. Tytuł mistrzowski wywalczył zespół WTS Polonia

Druga runda Małej Ligi drużynowo dla Barakudy, indywidualnie dla KSZO

Na Pływalni Rawszczyzna odbyła się druga runda tegorocznej edycji Świętokrzyskiej Małej Ligi Pływackiej. W klasyfikacji drużynowej minimalnie przed gospodarzami wygrali

Druga runda Dużej Ligi Pływackiej dla KSZO

Na basenie w Końskich odbyła się druga runda Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej. Zawody zakończyły się zwycięstwem KSZO Ostrowiec Św. w

Andrzej Kołton na podium Mistrzostw Polski!

Reprezentant KSZO Ostrowiec Św. Andrzej Kołton wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie w wadze do 91 kg, rozgrywanych