KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Srebro Zuzanny Kamińskiej w Gorzowie

Srebro Zuzanny Kamińskiej w Gorzowie
grudzień 13
09:12 2022

Na basenie Słowianka w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat w Pływaniu. Srebro na dystansie na 200 metrów stylem klasycznym wywalczyła dla KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Zuzanna Kamińska. Pływacy KSZO rywalizowali też w Gliwicach (juniorzy młodsi 15 lat) i Olsztynie (juniorzy młodsi 14 lat).

Wyniki pływaków KSZO na ZMP16 w Gorzowie Wielkopolskim:
Anna Anishchenko: 26. na 50m dowolnym 28.27, 27. na 100m dowolnym 1:02.12, 21. na 200m dowolnym 2:14.19.
Małgorzata Celińska: 30. na 50m dowolnym 28.43, 24. na 100m dowolnym 1:01.70, 20. na 200m dowolnym 2:12.63.
Julia Jonaszek: 39. na 50m dowolnym 29.22, 35. na 100m dowolnym 1:03.30, 32. na 50m motylkowym 31.19, 26. na 100m motylkowym 1:10.76.
Zuzanna Kamińska: 8. na 50m klasycznym 32.85, 4. na 100m klasycznym 1:10.67, 2. na 200m klasycznym 2:29.95, 8. na 200m zmiennym 2:24.03.
Anastasia Lipetska: 9. na 50m dowolnym 26.81, 6. na 100m dowolnym 58.23, 9. na 200m dowolnym 2:07.92.
Mikołaj Mazan: 33. na 50m klasycznym 32.16, 30. na 100m klasycznym 1:10.65, 16. na 200m klasycznym 2:33.63.
Zofia Sadłos: 9. na 50m motylkowym 29.31, 13. na 100m motylkowym 1:06.26, 16. na 100m zmiennym 1:12.17.
Alicja Sulik: 11. na 50m grzbietowym 30.15, 15. na 100m grzbietowym 1:07.10, 13. na 200m grzbietowym 2:24.30.
Malwina Szafrańska: 15. na 200m dowolnym 2:12.23, 24. na 400m dowolnym 4:55.05, 14. na 800m dowolnym 9:44.57.
Sztafety:
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny: 7. SADŁOS Zofia, CELIŃSKA Małgorzata, SULIK Alicja, KAMIŃSKA Zuzanna 4:06.06
Dziewcząt, 4 x 100m zmienny: 5. SULIK Alicja, SADŁOS Zofia, KAMIŃSKA Zuzanna, CELIŃSKA Małgorzata 4:22.50

Wyniki pływaków KSZO na ZMP15 w Gliwicach:
Sofia Baidalinova: 57. na 50m dowolnym 29.20, 35. na 100m dowolnym 1:02.38, 18. na 200m dowolnym 2:12.40, 51. na 50m motylkowym, 32. na 100m zmiennym 1:12.63.
Mariana Drabych: 34. na 50m dowolnym 28.35, 21. na 50m grzbietowym 31.26, 10. na 100m grzbietowym 1:05.97, 2. na 200m grzbietowym 2:18.99, 46. na 50m motylkowym 31.89.

Wyniki pływaków KSZO na ZMP14 w Olsztynie:
Mikołaj Tobiszewski: 84. na 100m dowolnym 1:01.07, 56. na 200m dowolnym 2:14.52, 59. na 400m dowolnym 4:49.54, 66. na 50m motylkowym 30.24, 36. na 100m motylkowym 1:06.55.
Antoni Wicha: 122. na 50m dowolnym 28.39, 111. na 100m dowolnym 1:02.92, 65. na 200m dowolnym 2:16.33, 58. na 400m dowolnym 4:49.52, 89. na 50m motylkowym 31.36.
Alina Bobrovska: 400m dowolnym 4:33.76, 100m motylkowym 1:06.19, 200m motylkowym 2:30.44, 200m zmiennym 2:23.42, 400m zmiennym 5:03.35.
Oleksandra Savchenko: 100m dowolnym 1:00.07, 2:08.20, 100m zmiennym 1:06.90, 200m zmiennym 2:23.70.

Komentarze

Related Articles