KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Mała Flota wygrywa przedostatnią rundę ligi

Mała Flota wygrywa przedostatnią rundę ligi
październik 24
08:39 2022

W miniony weekend odbyła się 5. runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. W zawodach w Staszowie wzięło udział 158 dzieci z 10 klubów. W punktacji klubowej zwyciężyli pływacy KSZO, umacniając się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej przed ostatnimi zawodami sezonu, które zaplanowano na 3 grudnia na Pływalni Rawszczyzna.

Punktacja klubowa:
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 248
2. Orka MOSiR Kielce 203
3. Unia Busko Zdrój 134
4. TS Połaniec 126
5. Centrum Staszów 105
6. Akwedukt Kielce 74
7. Salos Cortile Kielce 36
8. Barakuda Starachowice 26
9. Foka Sandomierz 25
10. Koral Morawica 11

Pływacy KSZO na podium 5. rundy:

11 lat
Dziewcząt, 100m dowolny: 2. Maj Zuzanna 1:17.67, 3. Wójtowicz Sandra 1:18.12
Dziewcząt, 50m klasyczny: 2. Maj Zuzanna 45.10
Chłopców, 50m klasyczny: 2. Ura Mikołaj 44.62, 3. Isser-Dryka Jakub 44.94
Chłopców, 4 x 50m dowolny: 3. KSZO 3 (Ura Mikołaj, Wicha Tomasz, Dorosz Patryk, Isser-Dryka Jakub) 2:27.02

10 lat
Dziewcząt, 100m dowolny: 1. Bednarska Antonina 1:19.40
Chłopców, 100m dowolny: 1. Grzesik Antoni 1:15.68
Chłopców, 50m grzbietowy: 3. Wrzesień Wojciech 48.78
Dziewcząt, 50m klasyczny: 2. Bednarska Antonina 48.32
Chłopców, 50m klasyczny: 1. Góralski Ignacy 42.03, 2. Grzesik Antoni 47.07
Chłopców, 100m zmienny: 1. Góralski Ignacy 1:25.51
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny: 3. KSZO 1 (Charabin Wiktoria, Derlaga Hanna, Stasica Jagoda, Bednarska Antonina) 3:11.27
Chłopców, 4 x 50m dowolny: 1. KSZO 1 (Firmanty Dawid, Góralski Ignacy, Szewczyk Ludwik, Grzesik Antoni) 2:33.62, 3. KSZO 2 (Czerwiński Oliwier, Jama Borys, Stępień Igor, Zajączkowski Filip) 3:26.12

9 lat
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny: 1. KSZO 2 (Ziółkowska Maja, Nowakowska Anna, Korpik Maja, Borowska Malwina) 3:56.19, 2. KSZO 3 (Długowolska Julia, Kaczmarska Klaudia, Fudala Maja, Nowak Zofia) 4:05.22, 3. KSZO 4 (Czopek Martyna, Piwnik Izabela, Mucha Zofia, Szewczyk Halina) 4:39.29
Chłopców, 4 x 50m dowolny: 2. KSZO 4 (Petruczynik Mikołaj, Sindalski Igor, Wróbel Maciej, Wrzesień Wojciech) 3:17.20

Komentarze

Related Articles