KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Flota KSZO druga wśród 12-latków w Oświęcimiu

Flota KSZO druga wśród 12-latków w Oświęcimiu
czerwiec 15
11:09 2022

Pływacy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wzięli udział w zawodach II rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-lat, które w miniony weekend odbyły się w Oświęcimiu. Ostrowczanie spisali się bardzo dobrze, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej zawodów, usępując tylko Galicji Kraków. Ogólnopolski ranking opracowany zostanie na podstawie wyników uzyskanych przez drużyny klubowe w zawodach 1. i 2. rundy, rozgrywanych w całym kraju.

Klasyfikacja Drużynowa Młodzików 12 lat (Oświęcim, II runda)
1. SMS Galicja Kraków 12 599
2. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11 456
3. KS SMS Wieliczka 10 521
4. Ósemka Oświęcim 8 345
5. Jordan Kraków 7 352
6. Delfin Nowy Targ 6 768
7. Solne Miasto Wieliczka 5 352
8. NKP Bielsko Biała 5 299
9. Korona 1919 Kraków 4 226
10. Sokół-Mościce Tarnów 4 210
11. Olimpijczyk Kraków 3 429
12. Swim2Win Krosno 897
13. Jasień Sucha Besk. 434

Wyniki pływaków KSZO:
Brzezińska Dominika: 5. na 400m dowolnym 5:12.96, 7. na 100m klasycznym 1:32.55, 4. na 200m klasycznym 3:09.90, 6. na 200m zmiennym 2:47.94.
Giemza Paweł: 8. na 100m dowolnym 1:08.44, 4. na 100m grzbietowym 1:14.70, 5. na 200m grzbietowym 2:40.46, 12. na 100m klasycznym 1:33.89.
Gębusia Adam: 15. na 100m dowolnym 1:14.03, 13. na 400m dowolnym 5:40.48, 9. na 100m grzbietowym 1:24.70, 11. na 200m grzbietowym 3:01.54.
Kuśmierz Igor: 6. na 100m klasycznym 1:29.38, 5. na 200m klasycznym 3:08.06, 6. na 100m motylkowym 1:21.46, 6. na 200m zmiennym 2:49.49.
Mikołajek Nikola: 2. na 100m dowolnym 1:05.64, 2. na 100m klasycznym 1:22.96, 3. na 200m klasycznym 3:01.26, 2. na 100m motylkowym 1:16.42.
Sokół Sara: 3. na 100m dowolnym 1:06.57, 4. na 400m dowolnym 5:11.90, 3. na 100m grzbietowym 1:14.54, 4. na 200m grzbietowym 2:43.33.
Staniszewska Maja: 8. na 100m grzbietowym 1:20.72, 10. na 200m grzbietowym 2:52.66, 3. na 100m motylkowym 1:18.71, 8. na 200m zmiennym 2:49.28.
Starachowski Maciej: 5. na 400m dowolnym 5:03.03, 3. na 200m klasycznym 2:59.70, 5. na 100m motylkowym 1:15.92, 5. na 200m zmiennym 2:42.77.

Sztafety:
4 x 50m zmienny: 3. KSZO 1 (Giemza Paweł, Starachowski Maciej, Mikołajek Nikola, Sokół Sara) 2:13.16, 6. KSZO 2 (Gębusia Adam, Staniszewska Maja, Brzezińska Dominika, Kuśmierz Igor) 2:29.56
4 x 50m dowolny: 3. KSZO 1 KSZO (Starachowski Maciej, Sokół Sara, Giemza Paweł, Mikołajek Nikola) 2:01.56, 7. KSZO 2 (Kuśmierz Igor, Brzezińska Dominika, Gębusia Adam, Staniszewska Maja) 2:11.32

 

Komentarze

Related Articles