KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO waterpolowym Mistrzem Polski Juniorów!

KSZO waterpolowym Mistrzem Polski Juniorów!
czerwiec 13
07:33 2022

W Szczecinie rozegrany został finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorów U-19 w piłce wodnej. Świetnie nad morzem spisali się broniący złotego medalu waterpoliści KSZO. Podopieczni trenera Roberta Serwina z kompletem zwycięstw (jedna wygrana po rzutach karnych) ponownie stanęli na najwyższym stopniu podium!

Wyniki turnieju finałowego:
WTS Polonia Bytom – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:3 (0:0,2:2,1:0,0:1) rz.k.2:4
Syrena Pałac Młodzieży Warszawa – Alfa Gorzów Wielkopolski 19:6 (2:1,6:2,5:1,6:2)
Arkonia Waterpolo Szczecin – GKPW 59 Gorzów Wielkopolski 17:8 (4:4,2:2,4:0,7:2)
WTS Polonia Bytom – GKPW 59 Gorzów Wielkopolski 14:5 (2:1,3:1,5:1,4:2)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Syrena Pałac Młodzieży Warszawa 6:5 (2:0,2:2,1:1,1:2)
Arkonia Waterpolo Szczecin – Alfa Gorzów Wielkopolski 15:13 (5:4,4:3,2:3,4:3)
GKPW 59 Gorzów Wielkopolski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5:14 (1:5,2:3,2:2,0:4)
Alfa Gorzów Wielkopolski – WTS Polonia Bytom 7:15 (2:3,2:3,3:3,0:6)
Arkonia Waterpolo Szczecin – UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa 5:10 (4:1,0:0,0:6,1:3)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Alfa Gorzów Wielkopolski 13:9 (4:1,3:1,3:3,3:4)
Syrena Pałac Młodzieży Warszawa – GKPW 59 Gorzów Wielkopolski 17:2 (4:0,5:0,4:1,4:1)
Arkonia Waterpolo Szczecin – WTS Polonia Bytom 4:10 (3:2,1:2,0:3,0:3)
Alfa Gorzów Wielkopolski – GKPW 59 Gorzów Wielkopolski 11:6 (3:1,2:2,5:1,1:2)
Syrena Pałac Młodzieży Warszawa – WTS Polonia Bytom 13:8 (6:2,1:2,2:0,4:4)
Arkonia Waterpolo Szczecin – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5:12 (0:2,0:6,3:1,2:3)

KSZO zagrał w składzie (w nawiasie liczba goli w turnieju finałowym): Staniszewski Wiktor (12), Idzikowski Daniel (11), Nabrzuchowski Kacper (7), Woźniak Dariusz (6), Ostrowski Igor (4), Nochelski Brajan (2), Walesic Maksymilian (1), Żelazowski Jakub (1), Tokarski Oskar, Skit Wiktor, Młodawski Piotr, Skaliński Jan.

Końcowa kolejność:

1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14:1 48-27
2. Syrena Pałac Młodzieży Warszawa 12:3 64-27
3. WTS Polonia Bytom 10:5 50-32
4. Arkonia Waterpolo Szczecin 6:9 46-53
5. Alfa Gorzów Wielkopolski 3:12 46-68
6. GKPW 59 Gorzów Wielkopolski 0:15 26-73
7. ŁSTW QED Łódź
8. Neptun Uniwersytet Łódzki
9. Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa
Komentarze

Related Articles