KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Mali Mistrzowie na Start!

Mali Mistrzowie na Start!
maj 30
08:59 2022

„Mali Mistrzowie na Start!, nowe zawody, których inauguracja miała miejsce na pływalni PCS „Centrum” w Staszowie zgromadziły na starcie 226 uczestników. Triumfatorami dwóch klasyfikacji drużynowych zawodów, Puchar Królowej i Puchar Króla Gór Świętokrzyskich, zostali pływacy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, trenowani przez wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski w pływaniu w kategoriach juniorów i seniorów, a także medalisty Mistrzostw Europy Juniorów, które w 2012 roku odbyły się w Antwerpii Marcina Kaczmarskiego.

Pływacy KSZO na podium:

10 lat
Chłopców, 50m grzbietowy: 2. Grzesik Antoni 39.75
Dziewcząt, 50m klasyczny: 2. Bednarska Antonina 50.74
Chłopców, 50m klasyczny: 1. Góralski Ignacy 44.63, 3. Kukhtin Radomyr 56.34
Dziewcząt, 50m dowolny: 1. Bednarska Antonina 37.07
Chłopców, 50m dowolny: 3. Grzesik Antoni 36.12
Dziewcząt, 100m dowolny – Puchar Królowej Gór Świętokrzyskich – Finał: 1. Bednarska Antonina 1:23.28
Chłopców, 100m dowolny – Puchar Króla Gór Świętokrzyskich – Finał: 2. Grzesik Antoni 1:18.64, 3. Góralski Ignacy 1:22.71
Dziewcząt, 100m zmienny – Puchar Królowej Gór Świętokrzyskich – Repasaż: 1. Bednarska Antonina 1:33.70

9 lat
Dziewcząt, 25m grzbietowy: 3. Józefiak Amelia 24.83
Chłopców, 25m grzbietowy: 1. Karcz Miłosz 23.43, 2. Kukhtin Artemii 23.73
Dziewcząt, 25m klasyczny: 2. Borowska Malwina 34.23, 3. Józefiak Amelia 37.63
Chłopców, 25m klasyczny: 1. Kukhtin Artemii 28.52
Chłopców, 50m dowolny: 2. Wrzesień Wojciech 43.44
Chłopców, 25m dowolny: 3. Statuch Aleksander 22.95

8 lat
Dziewcząt, 25m grzbietowy: 3. Głowacka Kalina 26.24
Chłopców, 25m grzbietowy: 1. Borowski Stanisław 25.64
Dziewcząt, 25m dowolny: 1. Głowacka Kalina 23.94
Chłopców, 25m dowolny: 1. Tomaszewski Nathaniel 23.81

Sztafety:

9 – 10 lat
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny: 2. KSZO 1 (Kukhtina Yaroslava, Stasica Jagoda, Derlaga Hanna, Bednarska Antonina) 3:19.40
Chłopców, 4 x 50m dowolny: 1. KSZO 7 (Szewczyk Ludwik, Góralski Ignacy, Rudkowski Jakub, Grzesik Antoni) 2:49.74

8 lat i młodsi
Dziewcząt, 4 x 25m dowolny: 2. KSZO 1 (Kozub Anna, Zychowicz Olga, Konat Amelia, Głowacka Kalina) 2:00.53, 3. KSZO 2 (Kateusz Anna, Pronobis Stefania, Horojdko Maria, Sefankiewicz Natalia) 2:37.24

Puchar Królowej, Króla Gór Świętokrzyskich:
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 40
2. Orka MOSiR Kielce 33
3. Centrum Staszów 22
4. Unia Busko Zdrój 16
5. Sparta Biłgoraj 12
6. TS Połaniec 9

Komentarze

Related Articles