KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Rawszczyzna gościła krajową czołówkę pływaków

Rawszczyzna gościła krajową czołówkę pływaków
marzec 01
10:41 2022

Pływalnia Rawszczyzna w dniach 26-27 lutego była gospodarzem czwartej rundy Arena Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu w sezonie 2021/22. Ostrowieckie zawody zgromadziły na starcie 505 zawodników i zawodniczek z 80 klubów z Polski oraz jednego klubu z Czech (9 osób).

Zawody na Pływalni Rawszczyzna były pierwszą w tym roku imprezą centralną w naszym kraju w 2022 roku. Po raz pierwszy też pływacy rywalizowali w ramach bieżącego sezonu Arena Grand Prix Puchar Polski na długim basenie.

 

Najlepsza zawodniczka:
1. POLAŃSKA Aleksandra (UKS GOS Raszyn) 2429
2. PEDA Paulina (AZS AWF Katowice) 2410
3. PISKORSKA Adela (UKS SHARK Rudna) 2371

30. KAMIŃSKA Zuzanna (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 1983

14 lat
1. GRACJASZ Wiktoria (UKS Jasień Sucha Beskidzka) 2084
2. RODZIEWICZ Alicja (UKS NAWA Skierniewice) 1792
3. PIEBIAK Nicola (UKP MANTA Jelcz-Laskowice) 1734

15 lat
1. KAMZOL Flawia (UKS SMS GALICJA Kraków) 2154
2. BORKOWSKA Dominik (UKS OMEGA Olkusz) 1860
3. ŚCIBIOREK Dominika (UKS G-8 Bielany Warszawa) 1853

16 lat
1. SOBCZAK Zofia (UKS G-8 Bielany Warszawa) 2133
2. PIEKARSKA Natalia (UKS 190 Łódź) 2083
3. MACIAK Julia (IUKS MUSZELKA Warszawa) 2044

6. KAMIŃSKA Zuzanna (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 1983

17-18 lat
1. BERNAT Laura (KU AZS UMCS Lublin) 2341
2. GUŚĆ Wiktoria (UKS DELFIN Piotrków Trybunalski) 2199
3. POZNAŃSKA Justyna (MKS JEDYNKA Łódź) 2165

9. OFMAN Julia (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 1962

Najlepsza zawodniczka st. dowolny: POLAŃSKA Aleksandra (UKS GOS Raszyn) 1629
14 lat: GRACJASZ Wiktoria (UKS Jasień Sucha Beskidzka) 1404
15 lat: KAMZOL Flawia (UKS SMS GALICJA Kraków) 1320
16 lat: SOBCZAK Zofia (UKS G-8 Bielany Warszawa) 1402
17-18 lat: GUŚĆ Wiktoria (UKS DELFIN Piotrków Trybunalski) 1452

Najlepsza zawodniczka st. grzbietowy: PEDA Paulina (AZS AWF Katowice) 1628
14 lat: RODZIEWICZ Alicja (UKS NAWA Skierniewice) 1157
15 lat: KAMZOL Flawia (UKS SMS GALICJA Kraków) 1443
16 lat: MIŁEK Alicja (MKS JEDYNKA Łódź) 1273
17-18 lat: BERNAT Laura (KU AZS UMCS Lublin) 1596

Najlepsza zawodniczka st. klasyczny: HALLMANN Weronika (AZS AWF Warszawa) 1534
14 lat: LESIAK Weronika (UKS NAWA Skierniewice) 1090
15 lat: BORKOWSKA Dominika (UKS OMEGA Olkusz) 1266
16 lat: SOBCZAK Zofia (UKS G-8 Bielany Warszawa) 1424
17-18 lat: TYMIŃSKA Zofia (UKP POLONIA Warszawa) 1423

Najlepsza zawodniczka st. motylkowy: PEDA Paulina (AZS AWF Katowice) 1532
14 lat: GRACJASZ Wiktoria (UKS Jasień Sucha Beskidzka) 1254
15 lat: ROJEK Wiktoria (UKS MANTA Warszawa Włochy) 1032
16 lat: PIEKARSKA Natalia (UKS 190 Łódź) 1353
17-18 lat: CIERPIAŁOWSKA Paulina (UKS ŻABIANKA Gdańsk) 1409

Najlepsza zawodniczka st. zmienny: POZNAŃSKA Justyna (MKS JEDYNKA Łódź) 1454
14 lat: DRZEWIECKA Maja (MKS Park Wodny Tarnowskie Góry) 1044
15 lat: DENISIEWICZ Zuzanna (UKS NAWA Skierniewice) 1101
16 lat: PIEKARSKA Natalia (UKS 190 Łódź) 1353
17-18 lat: POZNAŃSKA Justyna (MKS JEDYNKA Łódź) 1454

 

Najlepszy zawodnik:
1. MASIUK Ksawery (UKS G-8 Bielany Warszawa) 2451
2. CHMIELEWSKI Krzysztof (IUKS MUSZELKA Warszawa) 2435
3. CZERNIAK Konrad (KU AZS UMCS Lublin) 2433

32. RADKIEWICZ Kajetan (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 2060

14 lat
1. JÓŹWIAK Tymoteusz (MKS JEDYNKA Łódź) 1713
2. POLONIUS Filip (KS GÓRNIK Radlin) 1627
3. DOBRYJANOWICZ Michał (UKS G-8 Bielany Warszawa) 1600

15 lat
1. MAJOR Erik (MKS Park Wodny Tarnowskie Góry) 1876
2. JABŁOŃSKI Jakub (UKS G-8 Bielany Warszawa) 1819
3. ŚLESIK Oskar (UKS G-8 Bielany Warszawa) 1797

16 lat
1. LARYŚ Jerzy (IUKS MUSZELKA Warszawa) 2106
2. FILIPIAK Mikołaj (UKS ŻABIANKA Gdańsk) 2104
3. MIENICKI Rafał (UKS 48 Warszawa Śródmieście) 1920

49. MAZAN Mikołaj (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 762

17-18 lat
1. MASIUK Ksawery (UKS G-8 Bielany Warszawa) 2451
2. CHMIELEWSKI Krzysztof (IUKS MUSZELKA Warszawa) 2435
3. KOSIŃSKI Filip (AZS AWF Warszawa) 2329

14. RADKIEWICZ Kajetan (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 2060

Najlepszy zawodnik st. dowolny: CHMIELEWSKI Krzysztof (IUKS MUSZELKA Warszawa) 1616
14 lat: JÓŹWIAK Tymoteusz (MKS JEDYNKA Łódź) 1124
15 lat: MAJOR Erik (MKS Park Wodny Tarnowskie Góry) 1241
16 lat: LARYŚ Jerzy (IUKS MUSZELKA Warszawa) 1438
17-18 lat: CHMIELEWSKI Krzysztof (IUKS MUSZELKA Warszawa) 1616

Najlepszy zawodnik st. grzbietowy: MASIUK Ksawery (UKS G-8 Bielany Warszawa) 1695
14 lat: DOBRYJANOWICZ Michał (UKS G-8 Bielany Warszawa) 1098
15 lat: ŚLESIK Oskar (UKS G-8 Bielany Warszawa) 1207
16 lat: MIENICKI Rafał (UKS 48 Warszawa Śródmieście) 1237
17-18 lat: MASIUK Ksawery (UKS G-8 Bielany Warszawa) 1695

Najlepszy zawodnik st. klasyczny: STOLARSKI Marcin (Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park) 1491
14 lat: GINALSKI Paweł (KS Swim2Win Krosno) 1042
15 lat: TARCZYŃSKI Bartosz (UKS 190 Łódź) 1043
16 lat: MAKSAJDA Kacper (TP SKALAR Słupsk) 1258
17-18 lat: LINARD Bartosz (IKS Konstancin) 1314

Najlepszy zawodnik st. motylkowy: JAŚKIEWICZ Adrian (UKS G-8 Bielany Warszawa) 1615
14 lat: JÓŹWIAK Tymoteusz (MKS JEDYNKA Łódź) 1137
15 lat: WILDNER Arkadiusz (UKS G-8 Bielany Warszawa) 1200
16 lat: MIKULA Vilem (Sport Club Pardubice) 1151
17 – 18 lat: MAMCARZ Mateusz (UKP UNIA Oświęcim) 1403

Najlepszy zawodnik st. zmienny: PIELA Michał (UKP UNIA Oświęcim) 1435
14 lat: HALKIEWICZ Maciej (UKS OMEGA Olkusz) 912
15 lat: BURY Paweł (RWKS SPARTA Biłgoraj) 1031
16 lat: MAKSAJDA Kacper (TP SKALAR Słupsk) 1260
17-18 lat: PIELA Michał (UKP UNIA Oświęcim) 1435

 

Wyniki: [ Wyniki live ] [ Wyniki ] [ Wyniki (lxf) ] [ Najlepsi zawodnicy ]

Wideo: [ Video LIVE – Blok 1 ] [ Video LIVE – Blok 2 ] [ Video LIVE – Blok 3 ]

Zdjęcia: [ ZDJĘCIA ]

Komentarze

Related Articles