KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Na Rawszczyźnie rywalizowali waterpoliści

Na Rawszczyźnie rywalizowali waterpoliści
Grudzień 14
08:58 2021

Na Pływalni Rawszczyzna rozegrano pierwszy z dwóch turniejów rundy zasadniczej Mistrzostw Polski Juniorów U19 w piłce wodnej. Podopieczni trenerów Roberta Serwina i Mariusza Staweckiego, którzy bronią tytułu mistrza kraju w tej kategorii wiekowej, wygrali cztery z pięciu spotkań i plasują się na pozycji wicelidera.

Wyniki:

ŁSTW Łódź – WTS Polonia Bytom 9:18 (1:5, 0:5, 2:6, 6:2)
Arkonia Szczecin – UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa 8:8 (1:3, 1:3, 4:1, 2:1) rz.k.1:3
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Alfa Gorzów Wielkopolski 20:5 (4:0, 7:1, 5:2, 4:2)
Bramki: Staniszewski 4, Tokarski 3, Idzikowski 3, Nadbrzuchowski 3, Ostrowski 2, Nochelski 2, Woźniak 1, Młodawski 1, Walesic 1.

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa – WTS Polonia Bytom 8:5 (1:2, 1:2, 3:0, 3:1)
ŁSTW Łódź – Alfa Gorzów Wielkopolski 7:17 (1:4, 2:6, 1:5, 3:2)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Arkonia Szczecin 15:2 (3:0, 4:1, 4:0, 4:1)
Bramki: Staniszewski 4, Nadbrzuchowski 3, Walesic 3, Woźniak 2, Ostrowski 1, Tokarski 1, Nochelski 1.

ŁSTW Łódź – UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa 8:14 (2:2, 2:3, 4:3, 0:6)
Alfa Gorzów Wielkopolski – Arkonia Szczecin 14:23 (2:5, 5:5, 4:6, 3:7)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – WTS Polonia Bytom 14:11 (3:1, 6:2, 3:3, 2:5)
Bramki: Ostrowski 4, Idzikowski 4, Nadbrzuchowski 3, Staniszewski 2, Woźniak 1.

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa – Alfa Gorzów Wielkopolski 12:8 (3:3, 2:2, 2:1, 5:2)
WTS Polonia Bytom – Arkonia Szczecin 12:9 (2:2, 2:1, 4:3, 4:3)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – ŁSTW Łódź 16:7 (5:1, 4:2, 3:3, 4:1)
Bramki: Nadbrzuchowski 7, Ostrowski 3, Nochelski 2, Idzikowski 1, Woźniak 1, Staniszewski 1, Walesic 1.

WTS Polonia Bytom – Alfa Gorzów Wielkopolski 16:12 (6:3, 5:1, 2:3, 3:5)
Arkonia Szczecin – ŁSTW Łódź 11:11 (2:1, 1:2, 3:6, 5:2) rz.k. 2:4
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa 3:4 (1:1, 1:1, 0:0, 1:2)
Bramki: Nadbrzuchowski 1, Staniszewski 1, Walesic 1.

Tabela:

1. UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa 14:1 46:30
2. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12:3 68:29
3. WTS Polonia Bytom 9:6 62:52
4. Arkonia Szczecin 5:10 53:60
5. Alfa Gorzów Wielkopolski 3:12 56:78
6. ŁSTW Łódź 2:13 40:76

Kolejny turniej rundy zasadniczej grupy D rozgrany zostanie w Szczecinie w dniach od 11 do 13 marca 2022 roku. Turniej finałowy zaplanowany został w dniach 10-12.06.2022 na Pływalni Rawszczyzna.

Komentarze

Related Articles