KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO wygrywa 5. rundę Małej Ligi Pływackiej

KSZO wygrywa 5. rundę Małej Ligi Pływackiej
październik 25
13:21 2021

W Busku-Zdroju odbyły się zawody 5. rundy Małej Ligi Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. Mała Flota KSZO liczyła tego dnia 24 osoby, stanowiac najliczniejszą ekipę zawodów (w sumie wystartowało 107 osób z 7 klubów). Ostrowczanie byli też najlepszą drużyną w punktacji klubowej, umacniając się na czele klasyfikacji generalnej ligi.

Punktacja klubowa 5. rundy:
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 494
2. Unia Busko Zdrój 375
3. Centrum Staszów 363
4. Barakuda Starachowice 240
5. Orka MOSiR Kielce 230
6. Salos Cortile Kielce 96
7. TS Połaniec 35
8. Korona-Swim Kielce 0

Klasyfikacja drużynowa zawodów XX-tej edycji:
1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2325
2 Centrum Staszów 1834
3 Unia Busko Zdrój 1661
4 Orka MOSiR Kielce 1015
5 Barakuda Starachowice 896
6 Korona-Swim Kielce 563
7 Salos Cortile Kielce 275
8 TS Połaniec 266
9 Foka Sandomierz 194

Pływacy KSZO na podium:

11 lat
Dziewcząt, 200m zmienny: 1. Sokół Sara 2:53.75, 2. Staniszewska Maja 3:07.49
Chłopców, 200m zmienny: 1. Starachowski Maciej 2:55.94
Dziewcząt, 100m dowolny: 2. Mikołajek Nikola 1:08.91
Chłopców, 100m dowolny: 1. Starachowski Maciej 1:09.84, 2. Kuśmierz Igor 1:13.92
Chłopców, 50m grzbietowy: 1. Giemza Paweł 37.89
Dziewcząt, 200m klasyczny: 1. Mikołajek Nikola 3:12.55, 2. Brzezińska Dominika 3:21.99
Chłopców, 200m klasyczny: 1. Kuśmierz Igor 3:32.55
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny: 1. KSZO 1 (Mikołajek Nikola, Staniszewska Maja, Brzezińska Dominika, Sokół Sara) 2:10.12 (Rekord Okręgu Święt. Dzieci)
Chłopców, 4 x 50m dowolny: 1. KSZO 1 (Starachowski Maciej, Giemza Paweł, Gębusia Adam, Kuśmierz Igor) 2:19.52

10 lat
Dziewcząt, 100m dowolny: 1. Kisiel Gabriela 1:19.99
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny: 1. KSZO 2 (Maj Zuzanna, Wójtowicz Sandra, Bednarska Antonina, Kisiel Gabriela) 2:40.15
Chłopców, 4 x 50m dowolny: 3. KSZO 2 (Ura Mikołaj, Isser-Dryka Jakub, Dorosz Patryk, Wicha Tomasz) 2:52.32

9 lat
Dziewcząt, 50m dowolny: 2. Bednarska Antonina 39.73
Chłopców, 50m dowolny: 1. Grzesik Antoni 37.71, 2. Szewczyk Ludwik 47.40
Chłopców, 50m grzbietowy: 3. Góralski Ignacy 47.00
Dziewcząt, 50m klasyczny: 2. Bednarska Antonina 55.15
Chłopców, 50m klasyczny: 1. Góralski Ignacy 50.37, 3. Grzesik Antoni 52.87
Chłopców, 4 x 50m dowolny: 1. KSZO 3 (Grzesik Antoni, Szewczyk Ludwik, Jama Borys, Góralski Ignacy) 3:00.59

Komentarze

Related Articles