KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pływali w Staszowie

Pływali w Staszowie
wrzesień 27
14:55 2021

Pływacy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski z powodzeniem wzięli udział w VI Otwartych Mistrzostwach Staszowa. W bloku dzieci 10 lat i młodszych (startowało 16 klubów) KSZO w punktacji klubowej zawodów zajął 4 miejsce (202 punkty), ustępując Centrum (333), Orce Kielce (213) i Unii Busko Zdrój (206). W bloku zawodników 11 lat i starszych ostrowczanie nie mieli już sobie równych wygrywając klasyfikację w stawce 22 klubów z dorobkiem 660 punktów i wyprzedzając Orkę Kielce (319) oraz Spartę Biłgoraj (260). W klasyfikacji medalowej mistrzostw pomarańczowo – czarni uplasowali się na 3. miejscu, zdobywając 39 krążków, w tym 9 złotych, 17 srebrnych i 13 brązowych. Lepsi okazali się tylko pływacy Orki i Sparty Biłgoraj.

Pływacy KSZO na podium:
Chłopców, 50m dowolny
9 lat: 3. Grzesik Antoni 37.99
Chłopców, 50m grzbietowy
9 lat: 2. Grzesik Antoni 45.05
Chłopców, 50m klasyczny
9 lat: 3. Góralski Ignacy 50.27
Chłopców, 50m motylkowy
9 lat: 2. Grzesik Antoni 44.20
Chłopców, 100m zmienny
9 lat: 3. Góralski Ignacy 1:42.88
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny
10 lat i młodsi: 2. KSZO (Maj Zuzanna, Łukawska Maria, Kisiel Gabriela, Wójtowicz Sandra) 3:15.06
Chłopców, 4 x 50m zmienny
3. KSZO (Isser-Dryka Jakub, Góralski Ignacy, Grzesik Antoni, Ura Mikołaj) 3:07.17
Kobiet, 100m grzbietowy
11 lat: 2. Sokół Sara 1:21.05
12 lat: 3. Gil Laura 1:16.66
Chłopców, 100m grzbietowy
11 lat: 2. Giemza Paweł 1:25.01
12 lat: 1. Grzesik Franciszek 1:10.76, 2. Budzeń Patryk 1:19.71, 3. Rdzanek Mikołaj 1:25.17
Kobiet, 200m dowolny
11 lat: 2. Sokół Sara 2:41.74, 3. Staniszewska Maja 2:44.11
12 lat: 2. Beksińska Amelia 2:29.62
15 – 18 lat: 3. Górniak Gabriela 2:28.46
Chłopców, 200m dowolny
11 lat: 1. Starachowski Maciej 2:38.39
Kobiet, 100m motylkowy
11 lat: 2. Mikołajek Nikola 1:32.85, 3. Staniszewska Maja 1:35.12
12 lat: 1. Beksińska Amelia 1:17.53, 2. Górniak Adrianna 1:27.75
Chłopców, 100m motylkowy
11 lat: 1. Starachowski Maciej 1:25.55
12 lat: 1. Grzesik Franciszek 1:09.47, 2. Batugowski Szymon 1:12.33, 3. Kępiński Rafał 1:17.00
Kobiet, 100m klasyczny
15 – 18 lat: 2. Górniak Gabriela 1:24.55
Chłopców, 100m klasyczny
12 lat: 2. Kalita Michał 1:25.23, 3. Batugowski Szymon 1:26.52
Kobiet, 200m grzbietowy
11 lat: 1. Sokół Sara 2:46.18
12 lat: 1. Beksińska Amelia 2:39.95, 2. Zagraj Zuzanna 3:01.60
Chłopców, 200m grzbietowy
11 lat: 2. Giemza Paweł 3:07.76
12 lat: 2. Budzeń Patryk 2:48.01, 3. Kępiński Rafał 2:51.06
Kobiet, 100m dowolny
11 lat: 3. Mikołajek Nikola 1:13.89
Chłopców, 100m dowolny
11 lat: 1. Starachowski Maciej 1:12.83
12 lat: 1. Grzesik Franciszek 1:00.89
Kobiet, 4 x 50m zmienny
11 lat i starsi: 2. KSZO (Gil Laura, Beksińska Amelia, Mikołajek Nikola, Górniak Adrianna) 2:22.52

Komentarze

Related Articles