KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

12-latkowie KSZO najlepsi na basenie w Oświęcimiu

12-latkowie KSZO najlepsi na basenie w Oświęcimiu
Czerwiec 21
12:27 2021

Pływacy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej II rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 lat, które w miniony weekend odbyły się w Oświęcimiu.

Podopieczni trenera Mariusza Firmantego zgromadzili na swoim koncie 12115 punktów, wyprzedzając na podium Koronę-Swim Kielce (11655) i SMS Galicję Kraków (11389).

Wyniki pływaków KSZO:
Dziewcząt, 100m motylkowy: 2. Beksińska Amelia 1:15.38, 4. Kisiel Julia 1:18.16, 5. Gil Laura 1:19.58, 17. Celińska Wiktoria 1:41.27
Chłopców, 100m motylkowy: 1. Grzesik Franciszek 1:09.12, 6. Kępiński Rafał 1:15.60, 7. Batugowski Szymon 1:15.64, 10. Kogut Bartosz 1:20.98, 16. Bezak Bartłomiej 1:38.79
Dziewcząt, 100m klasyczny: 4. Beksińska Amelia 1:23.19, 8. Górniak Adrianna 1:28.70, 16. Sulik Hanna 1:38.32, 18. Bielecka Lena 1:38.88, 23. Mozal Marcela 1:48.61
Chłopców, 100m klasyczny: 7. Budzeń Patryk 1:25.82, 8. Kalita Michał 1:28.74, 10. Kogut Bartosz 1:32.84
Dziewcząt, 200m grzbietowy: 4. Gil Laura 2:43.12, 7. Zagraj Zuzanna 2:48.46, 8. Kozub Amelia 2:49.88, 10. Górniak Adrianna 2:50.97, 13. Jama Michalina 2:53.48, 17. Sulik Hanna 3:01.07, 21. Mozal Marcela 3:17.06
Chłopców, 200m grzbietowy: 6. Budzeń Patryk 09 KSZO Ostrowiec Św. 2:50.05, 13. Bezak Bartłomiej 3:18.68
Dziewcząt, 400m dowolny: 9. Jama Michalina 5:17.35, 10. Kisiel Julia 5:18.01, 12. Zagraj Zuzanna 5:24.15, 17. Kozub Amelia 5:40.67, 18. Bielecka Lena 5:42.76, 19. Celińska Wiktoria 5:47.51
Chłopców, 400m dowolny: 2. Grzesik Franciszek 4:48.15, 6. Kępiński Rafał 5:08.68, 7. Batugowski Szymon 5:10.06, 8. Kalita Michał 5:12.80
4 x 50m zmienny: 3. KSZO 1 (Gil Laura, Batugowski Szymon, Beksińska Amelia, Grzesik Franciszek) 2:14.44, 7. KSZO 2 (Budzeń Patryk, Kisiel Julia, Kalita Michał, Górniak Adrianna) 2:24.04, 10. KSZO 3 (Kozub Amelia, Kępiński Rafał, Sulik Hanna, Jama Michalina) 2:30.54, 11. KSZO 4 (Bielecka Lena, Kogut Bartosz, Zagraj Zuzanna, Bezak Bartłomiej) 2:32.09
Dziewcząt, 100m dowolny: 5. Gil Laura 1:06.18, 9. Jama Michalina 1:09.81, 10. Kisiel Julia 1:10.17, 13. Zagraj Zuzanna 1:12.06, 18. Bielecka Lena 1:16.02, 22. Celińska Wiktoria 1:18.25, 25. Sulik Hanna 1:19.29
Chłopców, 100m dowolny: 1. Grzesik Franciszek 1:00.51, 4. Batugowski Szymon 1:06.16, 8. Kępiński Rafał 1:10.73, 16. Bezak Bartłomiej 1:21.02
Dziewcząt, 200m klasyczny: 5. Beksińska Amelia 3:00.22, 9. Górniak Adrianna 3:16.99, 15. Sulik Hanna 3:27.12, 20. Mozal Marcela 3:40.61
Chłopców, 200m klasyczny: 8. Budzeń Patryk 3:07.12, 9. Kogut Bartosz 3:09.01, 11. Kalita Michał 3:09.46
Dziewcząt, 100m grzbietowy: 2. Gil Laura 1:13.08, 4. Kozub Amelia 1:17.63, 5. Górniak Adrianna 1:19.79, 9. Zagraj Zuzanna 1:20.49, 12. Bielecka Lena 1:26.06, 15. Celińska Wiktoria 1:31.40
Chłopców, 100m grzbietowy: 4. Budzeń Patryk 1:18.66, 6. Batugowski Szymon 1:21.46, 13. Bezak Bartłomiej 1:33.52
Dziewcząt, 200m zmienny: 6. Beksińska Amelia 2:42.75, 9. Kisiel Julia 2:49.59, 10. Jama Michalina 2:50.36, 14. Kozub Amelia 2:58.90, 20. Mozal Marcela 3:24.31
Chłopców, 200m zmienny: 1. Grzesik Franciszek 2:31.34, 7. Kępiński Rafał 2:45.86, 10. Kalita Michał 2:48.60, 11. Kogut Bartosz 2:54.17
4 x 50m dowolny: 2. KSZO 1 (Beksińska Amelia, Budzeń Patryk, Gil Laura, Grzesik Franciszek) 1:58.73, 5. KSZO 3 (Kalita Michał, Kozub Amelia, Zagraj Zuzanna, Jama Michalina) 2:08.76, 6. KSZO 2 (Batugowski Szymon, Kisiel Julia, Górniak Adrianna, Kępiński Rafał) 2:10.58, 12. KSZO 4 (Kogut Bartosz, Mozal Marcela, Sulik Hanna, Bielecka Lena) 2:22.81

Komentarze

Related Articles