KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

13-latkowie będą rywalizować na Rawszczyźnie

13-latkowie będą rywalizować na Rawszczyźnie
czerwiec 17
14:49 2021

W najbliższy weekend Pływalnia Rawszczyzna będzie jednym z trzech obiektów w kraju goszczących młodych adeptów pływania w ramach II rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13 lat. W Ostrowcu Świętokrzyskim rywalizować będą drużyny klubowe z okręgów łódzkiego, mazowieckiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Pozostałe mierzyć się będą w Olsztynie i Oświęcimiu.

Zawody składać się będą z dwóch bloków startowych. Każdego dnia rozgrywanych będzie po cztery konkurencje indywidualne dziewcząt i chłopców oraz jedna sztafeta mieszana. Każdy zawodnik ma prawo startu w 2 konkurencjach indywidualnych i w sztafecie podczas każdego z bloków.

Prowadzone będą indywidualne rankingi ogólnopolskie oddzielnie dla każdej konkurencji oraz rankingi sztafet. Rankingi te nie będą publikowane, a posłużą tylko do utworzenia klasyfikacji drużynowej.
Do klasyfikacji drużynowej klubu liczone są 2 najlepsze wyniki w każdej konkurencji indywidualnej dziewcząt i chłopców oraz 2 najlepsze wyniki zespołów sztafetowych

Na podstawie wyników uzyskanych przez drużyny klubowe w zawodach I i II rundy opracowana zostanie końcowa klasyfikacja ogólnopolska.

Gospodarzy – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – reprezentować będą Beata Woźniak, Antoni Wicha i Mikołaj Tobiszewski.

Zgłoszenia: [ Lista zgłoszonych klubów ] [ Lista zgłoszonych zawodników ] [ Lista startowa ] [ Harmonogram ]

Organizatorami zawodów są Polski Związek Pływacki, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, Świętokrzyski Okręgowy Związek Pływacki i Klub Sportowy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Udział publiczności podczas zawodów dopuszczony jest zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami określonymi przepisami prawa oraz procedurą bezpieczeństwa Polskiego Związku Pływackiego wprowadzoną w związku z COVID-19.

Uwaga! Ze względu na zawody wystąpią ograniczenia w dostępności do Pływalni Rawszczyzna dla klientów:

19 czerwca (sobota):
– w godzinach 10.00-12.00 dostępny tylko sektor rekreacyjny
– w godzinach 12.00-21.00 pływalnia będzie nieczynna

20 czerwca (niedziela):
– w godzinach 7.00-17.00 pływalnia będzie nieczynna

Zapraszamy do korzystania z basenów odkrytych „Rawka Od Nowa” w godzinach 10.00-14.30 i 15.30-20.00.

Komentarze

Related Articles