KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Mała Liga ponownie dla pływaków KSZO

Mała Liga ponownie dla pływaków KSZO
Kwiecień 26
11:47 2021

Na starcie 2. rundy XX-tej edycji Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, która w minioną sobotę odbyła się w Kielcach, stanęło 141 zawodników i zawodniczek z 8 klubów. Reprezentacja KSZO Ostrowiec Świętokrzyski liczyła w Kielcach 29 osób. Pomarańczowo – Czarni triumfowali w punktacji drużynowej umacniając się na czele klasyfikacji generalnej.

Punktacja klubowa 2. rundy:
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 426
2. Centrum Staszów 384
3. Korona-Swim Kielce 337
4. Unia Busko Zdrój 310
5. Orka MOSiR Kielce 226
6. Barakuda Starachowice 155
7. TS Połaniec 57
8. Salos Cortile Kielce 22
9. Foka Sandomierz 0

Klasyfikacja Generalna:
1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 872
2 Centrum Staszów 763
3 Unia Busko Zdrój 629
4 Korona-Swim Kielce 563
5 Orka MOSiR Kielce 440
6 Barakuda Starachowice 416
7 TS Połaniec 75
8 Foka Sandomierz 72
9 Salos Cortile Kielce 60

Najlepsze wyniki wg punktów:
Dziewcząt, 11 lat: 2. Sokół Sara, 3. Mikołajek Nikola, 6. Brzezińska Dominika, 9. Staniszewska Maja.
Dziewcząt, 10 lat: 2. Kisiel Gabriela, 10. Łukawska Maria.
Dziewcząt, 9 lat: 2. Bednarska Antonina, 9. Derlaga Hanna.
Chłopców, 11 lat: 2. Starachowski Maciej, 6. Giemza Paweł.
Chłopców, 10 lat: 6. Ura Mikołaj, 7. Wicha Tomasz.
Chłopców, 9 lat: 5. Grzesik Antoni, 6. Góralski Ignacy, 7. Szewczyk Ludwik.

Pływacy KSZO na podium:

11 lat
Chłopców, 50m grzbietowy: 2. Giemza Paweł 39.81
Dziewcząt, 200m klasyczny: 2. Mikołajek Nikola 3:14.41, 3. Brzezińska Dominika 3:26.84
Dziewcząt, 100m dowolny: 1. Sokół Sara 1:12.00, 3. Brzezińska Dominika 1:15.75
Dziewcząt, 200m zmienny: 1. Sokół Sara 2:58.00
Chłopców, 200m zmienny: 1. Starachowski Maciej 3:05.68
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny: 1. KSZO 3 (Sokół Sara, Brzezińska Dominika, Mikołajek Nikola, Staniszewska Maja) 2:36.15

10 lat
Chłopców, 50m grzbietowy: 3. Ura Mikołaj 47.69
Dziewcząt, 50m dowolny: 2. Kisiel Gabriela 39.23
Chłopców, 50m dowolny: 3. Wicha Tomasz 43.84
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny: 1. KSZO 1 (Maj Zuzanna, Łukawska Maria, Kisiel Gabriela, Wójtowicz Sandra) 3:27.53

9 lat
Dziewcząt, 50m grzbietowy: 2. Bednarska Antonina 46.48
Dziewcząt, 50m klasyczny: 2. Bednarska Antonina 59.41
Chłopców, 50m klasyczny: 1. Góralski Ignacy 54.31
Chłopców, 4 x 50m zmienny: 2. KSZO 1 (Szewczyk Ludwik, Góralski Ignacy, Grzesik Antoni, Jama Borys) 3:37.41

Komentarze

Related Articles