KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pływacy KSZO wygrywają w Kielcach

Pływacy KSZO wygrywają w Kielcach
Kwiecień 22
14:26 2021

Druga runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej w Kielcach zgromadziła na starcie 188 zawodników i zawodniczek z 10 klubów. Pływacy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wystawili 50-osobową flotę, stanowiąc najliczniejszą reprezentację.

Ostrowczanie byli też najlepszą drużyną kieleckiej imprezy, gromadząc na swoim koncie 29 832 punktów i umacniając się na czele Klasyfikacji drużynowej XX-tej edycji Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej.

Najlepsze wyniki wg punktów (miejsca pływaków KSZO):
Kobiet, 16 lat i starsi: 7. Petrykowska Adrianna.
Dziewcząt, 14 – 15 lat: 1. Kamińska Zuzanna, 3. Sulik Alicja, 4. Szafrańska Malwina, 5. Celińska Małgorzata, 7. Sadłos Zofia.
Dziewcząt, 13 lat: 1. Woźniak Beata.
Dziewcząt, 12 lat: 3. Gil Laura, 4. Beksińska Amelia, 5. Kisiel Julia, 7. Kozub Amelia, 9. Zagraj Zuzanna, 10. Górniak Adrianna.
Mężczyzn, 16 lat i starsi: 2. Radkiewicz Kajetan, 3. Król Jan, 6. Michta Bartosz, 8. Majsak Dawid, 9. Wolski Kuba, 10. Siembida Adam.
Chłopców, 14 – 15 lat: 3. Kotwica Jakub, 4. Mazan Mikołaj.
Chłopców, 13 lat: 5. Wicha Antoni, 9. Tobiszewski Mikołaj.
Chłopców, 12 lat: 2. Grzesik Franciszek, 6. Kalita Michał, 7. Kępiński Rafał, 8. Budzeń Patryk, 9. Kogut Bartosz.

Pływacy KSZO na podium:
16 lat i starsi
Kobiet, 50m grzbietowy: 3. Petrykowska Adrianna 31.63
Mężczyzn, 50m grzbietowy: 1. Król Jan 26.35
Kobiet, 400m zmienny: 2. Banaczkowska Aleksandra 5:36.33
Mężczyzn, 400m zmienny: 2. Skierniewski Filip 5:17.89, 3. Kesler Michał 5:26.34
Mężczyzn, 50m motylkowy: 3. Król Jan 26.28
Mężczyzn, 200m dowolny: 2. Radkiewicz Kajetan 1:56.57
Kobiet, 4 x 100m zmienny: 3. KSZO 2 (Petrykowska Adrianna, Woźniak Beata, Jonaszek Julia, Celińska Małgorzata) 4:57.33
Mężczyzn, 4 x 100m zmienny: 1. KSZO 1 (Król Jan, Wolski Kuba, Majsak Dawid, Szeleźniak-Białkowski Julian) 4:03.98, 3. KSZO 2 (Wypchło Jakub, Siembida Adam, Lis Jan, Skierniewski Filip) 4:14.68
14 – 15 lat
Kobiet, 50m grzbietowy: 1. Sulik Alicja 31.63, 3. Sadłos Zofia 34.37
Kobiet, 100m klasyczny: 1. Kamińska Zuzanna 1:12.82, 2. Sulik Alicja 1:19.91
Mężczyzn, 100m klasyczny: 3. Tobiszewski Mikołaj 1:41.67
Kobiet, 50m motylkowy: 3. Sadłos Zofia 31.24
Mężczyzn, 50m motylkowy: 2. Kotwica Jakub 29.55
Kobiet, 200m dowolny: 2. Kamińska Zuzanna 2:15.58, 3. Szafrańska Malwina 2:17.33
Mężczyzn, 200m dowolny: 2. Kotwica Jakub 2:13.13
Kobiet, 4 x 100m zmienny: 1. KSZO 1 (Sulik Alicja, Kamińska Zuzanna, Sadłos Zofia, Szafrańska Malwina) 4:37.63
13 lat
Kobiet, 50m motylkowy: 1. Woźniak Beata 32.79
Mężczyzn, 50m motylkowy: 1. Tobiszewski Mikołaj 39.75
Kobiet, 200m dowolny: 1. Woźniak Beata 2:19.91
Mężczyzn, 4 x 100m zmienny: 2. KSZO 5 (Rdzanek Mikołaj, Wicha Antoni, Kogut Bartosz, Tobiszewski Mikołaj) 5:47.62
12 lat
Kobiet, 50m grzbietowy: 3. Gil Laura 34.94
Mężczyzn, 50m grzbietowy: 1. Grzesik Franciszek 33.86, 2. Budzeń Patryk 35.95
Kobiet, 100m klasyczny: 1. Beksińska Amelia 1:27.34, 3. Górniak Adrianna 1:31.21
Mężczyzn, 100m klasyczny: 3. Kalita Michał 1:27.03
Mężczyzn, 50m motylkowy: 1. Grzesik Franciszek 31.53
Kobiet, 200m dowolny: 3. Kisiel Julia 2:33.85
Mężczyzn, 200m dowolny: 3. Kępiński Rafał 2:37.53
Kobiet, 4 x 100m zmienny: 1. KSZO 5 (Gil Laura, Beksińska Amelia, Kisiel Julia, Jama Michalina) 5:23.00
Mężczyzn, 4 x 100m zmienny: 2. KSZO 6 (Budzeń Patryk, Kalita Michał, Kępiński Rafał, Grzesik Franciszek) 5:14.67

Komentarze

Related Articles