KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Mała Flota KSZO wygrywa Świętokrzyską Ligę Pływacką 2020!

Mała Flota KSZO wygrywa Świętokrzyską Ligę Pływacką 2020!
Listopad 28
13:27 2020

Na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się finałowa – szósta runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej na seson 2020. Gospodarze zawodów – pływacy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – wystawili najliczniejszą, 42-osobową reprezentację. Okazali się też najlepsi w sportowej rywalizacji, wygrywając zdecydowanie klasyfikację drużynową i pieczętując triumf w generalnej klasyfikacji XIX-tej edycji Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej.

Punktacja klubowa 6. rundy:
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 826
2. Korona-Swim Kielce 477
3. UNIA Busko Zdrój 319
4. Centrum Staszów 270
5. Barakuda Starachowice 223
6. ORKA MOSiR Kielce 213
7. FOKA Sandomierz 84
8. Salos Cortile Kielce 18
8. TS Połaniec 18

Pływacy KSZO na podium 6. rundy:
50m dowolny dziewcząt:
10 lat: 1. Mikołajek Nikola 32.54
9 lat: 2. Dziedzic Julia 40.43
50m dowolny chłopców:
10 lat: 1. Starachowski Maciej 34.23
9 lat: 3. Rogacki Kornel 45.67
200m dowolny dziewcząt:
11 lat: 3. Kisiel Julia 2:32.79
200m dowolny chłopców:
11 lat: 1. Grzesik Franciszek 2:25.51
50m grzbietowy chłopców:
9 lat: 1. Ura Mikołaj 52.19, 2. Łapawa Michał 53.08, 3. Rogacki Kornel 53.81
100m grzbietowy dziewcząt:
11 lat: 1. Jama Michalina 1:21.73, 2. Zagraj Zuzanna 1:22.33
10 lat: 3. Brzezińska Dominika 1:34.65
100m grzbietowy chłopców:
11 lat: 1. Grzesik Franciszek 1:11.84 (Rekord Okręgu Święt. Dzieci), 3. Budzeń Patryk 1:23.99
10 lat: 2. Starachowski Maciej 1:28.85
50m klasyczny dziewcząt:
10 lat: 1. Mikołajek Nikola 40.90
9 lat: 2. Dziedzic Julia 56.42
100m klasyczny dziewcząt:
11 lat: 2. Beksińska Amelia 1:25.16, 3. Górniak Adrianna 1:30.78
100m zmienny dziewcząt:
11 lat: 2. Beksińska Amelia 1:18.72, 3. Kozub Amelia 1:21.48
10 lat: 1. Brzezińska Dominika 1:33.21
100m zmienny chłopców:
11 lat: 2. Budzeń Patryk 1:21.09, 3. Kalita Michał 1:21.13
4 x 50m zmienny dziewcząt:
11 lat: 1. KSZO 1 (Gil Laura, Kisiel Julia, Beksińska Amelia, Jama Michalina) 2:27.07 (Rekord Okręgu Święt. Dzieci)
10 lat: 1. KSZO 3 (Sokół Sara, Mikołajek Nikola, Brzezińska Dominika, Staniszewska Maja) 2:38.36
9 lat: 1. KSZO 4 (Łukawska Maria, Kisiel Gabriela, Dziedzic Julia, Wójtowicz Sandra) 3:34.36, 3. KSZO 5 (Celińska Julia, Maj Zuzanna, Machnicka Zuzanna, Gorycka Joanna) 4:09.10
4 x 50m zmienny chłopców:
11 lat: 2. KSZO 1 (Kalita Michał, Kogut Bartosz, Budzeń Patryk, Grzesik Franciszek) 2:24.51, 3. KSZO 2 (Rdzanek Mikoła, Kępiński Rafał, Batugowski Szymon, Bezak Bartłomiej) 2:45.42
10 lat: 2. KSZO 3 (Łapawa Michał, Starachowski Maciej, Giemza Paweł, Gębusia Adam) 3:10.25 107
9 lat: 2. KSZO 4 (Ura Mikołaj, Wicha Tomasz, Isser-Dryka Jakub, Rogacki Kornel) 4:02.69

Klasyfikacja generalna Ligi:
1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3020
2 UNIA Busko Zdrój 1136
3 Centrum Staszów 893
4 Barakuda Starachowice 887
5 ORKA MOSiR Kielce 855
6 Korona-Swim Kielce 477
7 FOKA Sandomierz 206
8 Salos Cortile Kielce 128
9 TS Połaniec 78
10 Delfin Połaniec 0
11 WODNIK Końskie 0

Klasyfikacja indywidualna – końcowa
Dziewczęta – 9lat: 3. Kisiel Gabriela 540, 4. Łukawska Maria 393, 10 Dziedzic Julia 311, 11. Machnicka Zuzanna 308, 14. Maj Zuzanna KSZO 290, 15. Wójtowicz Sandra 289.
Chłopcy – 9 lat: 9. Wicha Tomasz 244, 11. Dorosz Patryk 169, 12. Rogacki Kornel 168, 13. Wrzesień Filip 162, 14. Budzeń Marcel 160, 15. Łapawa Michał 154, 16. Isser-Dryka Jakub 146, 18. Ura Mikołaj KSZO 133, 20. Wiśniewski Michał 111.
Dziewczęta – 10 lat: 1. Mikołajek Nikola 1163, 5. Brzezińska Dominika 917, 6. Sokół Sara 895, 8. Staniszewska Maja 785, 19. Kabała Maria 312.
Chłopcy – 10 lat: 2. Starachowski Maciej 612, 5. Giemza Paweł 513.
Dziewczęta – 11 lat: 1. Beksińska Amelia 1562, 3. Jama Michalina 1255, 4. Górniak Adrianna 1234, 5. Kisiel Julia 1223, 6. Kozub Amelia 1176, 7. Gil Laura 1153, 8. Zagraj Zuzanna 1137, 9. Bielecka Lena 951, 10. Sulik Hanna 939, 11. Celińska Wiktoria 907, 14. Mozal Marcela 761.
Chłopcy – 11 lat: 1. Grzesik Franciszek 1231, 3. Budzeń Patryk 899, 4. Kalita Michał 837, 5. Kogut Bartosz 819, 6. Kępiński Rafał 808, 7. Batugowski Szymon 784, 8. Rdzanek Mikołaj 752, 13. Bezak Bartłomiej 517.

 

Komentarze

Related Articles