KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Waterpoliści KSZO z brązem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Waterpoliści KSZO z brązem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Październik 05
10:27 2020

Piłkarze wodni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wywalczyli brązowe medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży podczas rozegranengo w miniony weekend na Pływalni Rawszczyzna finałowego turnieju Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Przez trzy dni na ostrowieckim basenie rywalizowało 6 najlepszych zespołów.

Medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży dla województwa Świętokrzyskiego wywalczyli Jan Skaliński, Piotr Młodawski, Igor Ostrowski, Jan Bąk, Kamil Broś, Filip Budzyn, Wiktor Staniszewski, Brajan Gromski, Jan Krzowski, Wiktor Skit, Jakub Żelazowski, Oskar Tokarski oraz trenerzy Mariusz Stawecki i Robert Serwin.

Wyniki:
WTS Polonia Bytom – Alfa Gorzów Wielkopolski 15:5 (3:1, 5:2, 4:2, 3:0)
Neptun Łódź – Pałac I Warszawa 11:10 (5:3, 0:2, 3:4, 3:1)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Pałac II Warszawa 25:7 (7:0, 3:4, 11:1, 4:2)
Bramki: Krzowski 6, Ostrowski 4, Budzyn 3, Skit 3, Broś 2, Staniszewski 2, Gromski 2, Tokarski 1, Bąk 1, Skaliński 1.
Pałac Młodzieży Warszawa – WTS Polonia Bytom 9:8 (2:3,2:2,3:1,2:2)
Alfa Gorzów Wielkopolski – Pałac II Warszawa 19:5 (5:0, 5:1, 5:2, 4:2)
Pałac I Warszawa – WTS Polonia Bytom 9:8 (2:3, 2:2, 3:1, 2:2)
Neptun Łódź – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 7:11 (1:1, 2:3, 2:3, 2:4)
Bramki: Staniszewski 4, Ostrowski 4, Budzyn 3.
Pałac Młodzieży II Warszawa – UKS Neptun Łódź 3:15 (2:2, 0:5, 0:3, 1:5)
Alfa Gorzów Wlkp. – Pałac Młodzieży Warszawa 8:18 (1:5, 4:3, 1:6, 2:4)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Polonia Bytom 10:7 (3:3, 2:2, 4:0, 1:2)
Bramki: Staniszewski 5, Krzowski 3, Broś 1, Budzyn 1
Pałac II Warszawa – Pałac I Warszawa 2:25 (0:8, 1:5, 1:5, 0:7)
Neptun Łódź – Polonia Bytom 13:12 (3:3, 5:2, 2:4, 3:3)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Alfa Gorzów Wielkopolski 11:11 (1:2, 3:3, 4:3, 3:3), karne: 3:4
Bramki: Staniszewski 5, Młodawski 2, Krzowski 2, Budzyn 1, Gromski 1
Alfa Gorzów Wielkopolski – Neptun Łódź 12:13 (1:6, 6:2, 3:2, 2:3)
Polonia Bytom – Pałac II Warszawa 22:2 (6:1, 4:1, 7:0, 5:0)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Pałac Młodzieży Warszawa 5:8 (0:1, 3:0, 1:3, 1:4)
Bramki: Krzowski 2, Gromski 2, Staniszewski.

Końcowa tabela Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Wodnej:
1. UKS Neptun Łódź
2. Pałac Młodzieży I Warszawa
3. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
4. WTS Polonia Bytom
5. Alfa Gorzów Wielkopolski
6. Pałac Młodzieży II Warszawa
7/9. Arkonia Szczecin, GKPW 59 Gorzów Wielkopolski, ŁSTW Łódź

Komentarze

Related Articles