KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Puchar Bogdana Wenty dla… pływaków KSZO!

Puchar Bogdana Wenty dla… pływaków KSZO!
Marzec 02
12:44 2020

Pływacy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski triumfowali w klasyfikacji drużynowej Ogólnopolskich Zawodów o Puchar Prezydenta Kielc. W  dwudniowej imprezie rywalizowało 213 zawodników z 18 klubów, a rywalizowano w czterech kategoriach wiekowych – młodzików 12 lat oraz Dzieci 11, 10 i 9 lat.

Ostrowczanie w punktacji klubowej zgromadzili na swoim koncie 458 punktów, a na podium wyprzedzili Koronę-Swim Kielce (255) i Spartę Biłgoraj (228). Pływacy KSZO stawali na podium aż 67 razy, ale w klasyfikacji medalowej dali się wyprzedzić Sparcie Biłgoraj (29 medali), której pływacy wywalczyli więcej złotych medali.

Pływacy KSZO na podium:

Sztafety – open:
4 x 50m zmienny dziewcząt: 1. KSZO 1 (Górniak Adrianna, Beksińska Amelia, Jama Michalina, Woźniak Beata) 2:33.75
4 x 50m zmienny chłopców: 3. KSZO 1 (Kępiński Rafał, Budzeń Patryk, Kogut Bartosz, Grzesik Franciszek) 2:35.16
4 x 50m dowolny dziewcząt: 1. KSZO 1 (Beksińska Amelia, Górniak Adrianna, Jama Michalina, Woźniak Beata) 2:13.30
4 x 50m dowolny chłopców: 2. KSZO 1 (Kogut Bartosz, Budzeń Patryk, Kalita Michał, Grzesik Franciszek) 2:16.75
Młodzik 12 lat
50m dowolny dziewcząt: 1. Woźniak Beata 31.10
100m grzbietowy dziewcząt: 1. Woźniak Beata 1:16.86
100m grzbietowy chłopców: 1. Wicha Antoni 1:26.82
50m motylkowy chłopców: 3. Tobiszewski Mikołaj 47.32
100m zmienny dziewcząt: 1. Woźniak Beata 1:17.12
100m zmienny chłopców: 3. Wicha Antoni 1:30.97
200m dowolny chłopców: 2. Wicha Antoni 2:51.71, 3. Tobiszewski Mikołaj 3:00.38
50m grzbietowy dziewcząt: 1. Woźniak Beata 33.95
50m grzbietowy chłopców: 2. Tobiszewski Mikołaj 43.37
100m klasyczny dziewcząt: 1. Woźniak Beata 1:26.46
100m klasyczny chłopców: 2. Wicha Antoni 1:46.91
100m motylkowy chłopców: 1. Tobiszewski Mikołaj 1:45.81
100m dowolny chłopców: 2. Wicha Antoni 1:18.29, 3. Tobiszewski Mikołaj 1:23.89
200m zmienny dziewcząt: 1. Woźniak Beata 2:43.18
Dzieci 11 lat
50m dowolny chłopców: 2. Grzesik Franciszek 31.03
100m grzbietowy dziewcząt: 2. Górniak Adrianna 1:22.42
200m klasyczny dziewcząt: 3. Beksińska Amelia 3:24.44
200m klasyczny chłopców: 3. Kogut Bartosz 3:23.06
50m motylkowy dziewcząt: 3. Górniak Adrianna 38.85
50m motylkowy chłopców: 3. Grzesik Franciszek 35.41
100m zmienny dziewcząt: 2. Jama Michalina 1:25.16, 3. Beksińska Amelia 1:25.65
100m zmienny chłopców: 1. Grzesik Franciszek 1:20.49
200m dowolny dziewcząt: 2. Jama Michalina 2:40.49
200m dowolny chłopców: 2. Kępiński Rafał 2:48.36
50m grzbietowy chłopców: 3. Grzesik Franciszek 36.23
100m klasyczny dziewcząt: 2. Beksińska Amelia 1:33.63
100m klasyczny chłopców: 3. Budzeń Patryk 1:34.43
100m motylkowy dziewcząt: 2. Jama Michalina 1:34.51
100m motylkowy chłopców: 2. Kogut Bartosz 1:23.93, 3. Kępiński Rafał 1:26.79
100m dowolny dziewcząt: 3. Beksińska Amelia 1:15.36
100m dowolny chłopców: 1. Grzesik Franciszek 1:07.18
50m klasyczny dziewcząt: 2. Beksińska Amelia 42.44, 3. Górniak Adrianna 43.36
50m klasyczny chłopców: 3. Grzesik Franciszek 42.15
200m zmienny dziewcząt: 2. Kisiel Julia 3:13.21
200m zmienny chłopców: 1. Kogut Bartosz 3:01.72, 2. Kępiński Rafał 3:07.86
Dzieci 10 lat
50m dowolny dziewcząt: 3. Mikołajek Nikola 36.52
100m grzbietowy dziewcząt: 1. Sokół Sara 1:31.53
100m grzbietowy chłopców: 2. Giemza Paweł 1:40.01, 3. Brzezińska Dominika 1:42.51
50m motylkowy dziewcząt: 2. Mikołajek Nikola 43.82
50m motylkowy chłopców: 3. Starachowski Michał 48.21
100m zmienny dziewcząt: 3. Kabała Maria 1:49.92
50m grzbietowy chłopców: 1. Starachowski Maciej 45.46, 3. Walczyk Aleksander 47.25
100m klasyczny dziewcząt: 2. Mikołajek Nikola 1:45.33, 3. Kabała Maria 1:54.51
100m dowolny dziewcząt: 2. Sokół Sara 1:23.98
50m klasyczny dziewcząt: 2. Kabała Maria 54.28, 3. Sokół Sara 54.30
Dzieci 9 lat
50m dowolny dziewcząt: 2. Dziedzic Julia 42.38
100m grzbietowy dziewcząt: 3. Machnicka Zuzanna 1:59.13
100m zmienny dziewcząt: 3. Dziedzic Julia 2:02.44
50m grzbietowy dziewcząt: 1. Dziedzic Julia 50.90
100m dowolny dziewcząt: 2. Kisiel Gabriela 2:01.92, 3. Wójtowicz Sandra 2:10.01
50m klasyczny dziewcząt: 2. Dziedzic Julia 56.96
Komentarze

Related Articles