KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Tomasz Strząbała zostanie trenerem KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.

Tomasz Strząbała zostanie trenerem KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
styczeń 11
12:56 2020

W najbliższych dniach umowę z I-ligowym KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski podpisze Tomasz Strząbała. Szkoleniowiec znany jest z pracy w Vive Kielce, gdzie był asystentem Bogdana Wenty i Talanta Dujszebajewa, a w sezonie 2015/2016 wygrał z kieleckim klubem Ligę Mistrzów! W minionym sezonie, już jako pierwszy szkoleniowiec, z MMTS-em Kwidzyn zajął 4. miejsce w Superlidze. Z zespołem KSZO zwiąże się umową do końca tego sezonu.

– Nie byliśmy zadowoleni z osiąganych przez naszą drużynę wyników w rozgrywkach I ligi, dlatego postanowiliśmy wzmocnić sztab szkoleniowy. Liczymy na to, że tak dobry trener, jakim jest Tomasz Strząbała, spowoduje, że nasza gra i pozycja w tabeli poprawią się. Cieszymy się, że przyjął naszą ofertę – mówi wiceprezes KSZO ds. piłki ręcznej Karol Szewczyk.

Prezes Szewczyk dodał również, że kadra Ostrowieckich Wojowników zostanie wzmocniona przed rudną rewanżową. W sztabie szkoleniowym KSZO pozostanie dotychczasowy pierwszy trener Tomasz Radowiecki.

Zdjęcie: kielcehandball.pl

Ostrowieccy piłkarze ręczni z powodzeniem uczestniczą w rozgrywkach I ligi i Pucharu Polski. Udział w meczach możliwy jest między innymi dzięki współpracy z Gminą Ostrowiec Świętokrzyski. Uzyskiwanie dobrych wyników z pewnością sprzyja doskonała baza sportowa, udostępniana przez gminę na potrzeby treningów i organizowanych meczów. Występy zawodników sekcji piłki ręcznej KSZO są doskonałą wizytówką Ostrowca Świętokrzyskiego jako miasta sportu i rekreacji.
Komentarze

Related Articles