Mała Flota płynie po trium w lidze – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Mała Flota płynie po trium w lidze

Mała Flota płynie po trium w lidze
Październik 28
07:52 2019

W Sandomierzu odbyły się zawody 5. (przedostatniej) rundy Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. Na basenie miejscowej Foki rywalizowało 151 dzieci z 10 świętokrzyskich klubów. KSZO wystawił 45-osobową flotę – najliczniejszą. W rywalizacji drużynowej ostrowczanie nie mieli sobie równych, wygrywając po raz piąty w XVIII-tej edycji ligi.

W zestawieniu najlepszych wyników wg punktów (czołowa „20”) ostrowieccy pływacy plasowali się wśród chłopców: Grzesik Franciszek -2, Kogut Bartosz -6, Batugowski Szymon -7, Menducki Szymon -8, Kalita Michał -11, Budzeń Patryk -12, Kępiński Rafał -16, Rdzanek Mikołaj -17, Wicha Antoni -19, a wśród dziewcząt: Woźniak Beata -1, Karwacka Dominika -3, Beksińska Amelia -4, Górniak Adrianna -9, Jama Michalina -12, Kozub Amelia -13, Łapawa Jadwiga -14, Sokół Sara -17, Kisiel Julia -20.

Pływacy KSZO na podium:
50m dowolny dziewcząt
10 lat: 1. Górniak Adrianna 36.62, 2. Guzińska Natalia 36.75, 3. Kisiel Julia 38.47
50m dowolny chłopców:
10 lat: 1. Grzesik Franciszek 32.15, 2. Kogut Bartosz 34.98, 3. Batugowski Szymon 35.05
200m klasyczny dziewcząt:
11 lat: 1. Karwacka Dominika 3:20.02
200m klasyczny chłopców:
11 lat: 2. Wicha Antoni 3:58.14
50m grzbietowy dziewcząt:
9 lat: 2. Sokół Sara 42.37
10 lat: 1. Beksińska Amelia 38.93, 2. Jama Michalina 40.74, 3. Kozub Amelia 40.80
11 lat: 2. Karwacka Dominika 37.97
50m grzbietowy chłopców:
9 lat: 2. Starachowski Maciej 44.93, 3. Giemza Paweł 45.74
10 lat: 2. Budzeń Patryk 40.28, 3. Kępiński Rafał 41.79
100m dowolny dziewcząt:
11 lat: 1. Woźniak Beata 1:09.47, 2. Łapawa Jadwiga 1:21.96
50m klasyczny dziewcząt:
9 lat: 2. Sokół Sara 54.50
10 lat: 2. Beksińska Amelia 44.41, 3. Górniak Adrianna 45.87
50m klasyczny chłopców:
10 lat: 1. Grzesik Franciszek 44.44, 2. Kogut Bartosz 45.24, 3. Kalita Michał 45.73
200m zmienny dziewcząt:
11 lat: 1. Woźniak Beata 2:52.06
4 x 50m dowolny dziewcząt:
11 lat: 1. KSZO 1 (Karwacka Dominika, Łapawa Jadwiga, Kisiel Julia, Woźniak Beata) 2:21.06
10 lat: 1. KSZO 2 (Kozub Amelia, Górniak Adrianna, Jama Michalina, Beksińska Amelia) 2:25.38, 3. KSZO 3 (Bielecka Lena, Sulik Hanna, Zagraj Zuzanna, Celińska Wiktoria) 2:43.27
9 lat: 1. KSZO 4 Mikołajek Nikola, Brzezińska Dominika, Staniszewska Maja, Sokół Sara) 2:48.48, 3. KSZO 5 (Petrykowska Gabriela, Siemieniuch Amelia, Bednarska Wiktoria, Kabała Maria) 3:50.43
4 x 50m dowolny chłopców:
11 lat: 1. KSZO 1 (Wicha Antoni, Kamiński Aleksander, Tobiszewski Mikołaj, Menducki Szymon) 2:32.61
10 lat: 1. KSZO 2 (Kogut Bartosz, Batugowski Szymon, Budzeń Patryk, Grzesik Franciszek) 2:21.27, 2. KSZO 3 (Kalita Michał, Bezak Bartłomiej, Rdzanek Mikołaj, Kępiński Rafał) 2:29.43
9 lat: 3. KSZO 4 (Giemza Paweł, Banaczkowski Michał, Starachowski Michał, Starachowski Maciej) 2:57.59

Punktacja klubowa 5. rundy:
1. KSZO Ostrowiec Św. 755
2. Barakuda Starachowice 242
3. UNIA Busko Zdrój 240
4. Korona-Swim Kielce 182
5. FOKA Sandomierz 150
6. Salos Cortile Kielce 136
7. ORKA MOSiR Kielce 129
8. Centrum Staszów 91
9. Wodnik Końskie 87
10. Delfin Połaniec 16

Klasyfikacja drużynowa zawodów XVIII-tej edycji po 5. rundach:
1 KSZO Ostrowiec Św. 3 042
2 Korona-Swim Kielce 2 156
3 Barakuda Starachowice 1 410
4 UNIA Busko Zdrój 779
5 Salos Cortile Kielce 624
6 ORKA MOSiR Kielce 617
7 FOKA Sandomierz 566
8 Centrum Staszów 388
9 WODNIK Końskie 158
10 Delfin Połaniec 90
11 Koral Morawica 21
12 KSSiR Końskie 16

Komentarze

Related Articles