Puchar za Dużą Świętokrzyską Ligę Pływacką dla KSZO! – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Puchar za Dużą Świętokrzyską Ligę Pływacką dla KSZO!

Puchar za Dużą Świętokrzyską Ligę Pływacką dla KSZO!
Październik 19
14:02 2019

Na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrana została ostatnia – szósta runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. Drużynowo ostatnie zawody, jak również klasyfikację generalną całego sezonu, z ogromną przewagą wygrali gospodarze – pływacy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

W zestawieniu najlepszych wyników wg punktów 6. rundy w czołowej dwudziestce zawodów znaleźli się wśród chłopców: Jakub Wilk – na 1 miejscu, Patryk Stefański -4, Michał Klimas -5, Aleks Tomaszewski -7, Julian Szeleźniak-Białkowski -8, Wiktor Rajca -9, Bartosz Michta -10, Kajetan Radkiwicz -11, Daniel Auguścik -12, Dawid Majsak -13, Jan Król -14, Kacper Borowski -15, Filip Skierniewski -16, Dominik Bielawa -17, Jan Lis -18, Hibert Ciszewski -19 i Jakub Barański -20, a wśród dziewcząt: Oliwia Kurasińska -2, Oliwia Steć -4, Natalia Przygoda -5, Zuzanna Kamińska -7, Adrianna Petrykwoska -11, Zuzanna Łabaj -12, Malwina Szafrańska i Małgorzata Celińska -14, Zofia Sadłos -18 i Julia Falfus -19.

Pływacy KSZO na podium 6. rundy:
100m dowolny dziewcząt:
15 lat i starsi: 2. Przygoda Natalia 1:01.86, 3. Steć Oliwia 1:03.20
13 lat: 1. Szafrańska Malwina 1:04.10, 2. Celińska Małgorzata 1:04.12, 3. Sadłos Zofia1:06.50
100m dowolny chłopców:
15 lat i starsi: 3. Stefański Patryk 52.90
14 lat: 2. Sojda Eryk 1:00.26
13 lat: 2. Kotwica Jakub 1:03.32, 3. Mazan Mikołaj 1:03.78
50m klasyczny dziewcząt:
15 lat i starsi: 2. Przygoda Natalia 36.88, 3. Kurasińska Oliwia 37.81
14 lat: 2. Petrykowska Adrianna 38.37
13 lat: 1. Kamińska Zuzanna 35.29, 2. Sadłos Zofia 36.71, 3. Górniak Gabriela 38.48
50m klasyczny chłopców:
15 lat i starsi: 1. Klimas Michał 29.86, 2. Skierniewski Filip 31.34, 3. Bielawa Dominik 31.56
13 lat: 1. Mazan Mikołaj 35.04, 2. Gunia Miłosz 38.51
200m grzbietowy dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Steć Oliwia 2:23.93
200m grzbietowy chłopców:
15 lat i starsi: 1. Król Jan 2:09.58, 3. Tomaszewski Aleks 2:12.75
400m zmienny dziewcząt:
13 lat: 1. Celińska Małgorzata 5:50.38, 2. Górniak Gabriela 6:09.84
800m dowolny dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Kurasińska Oliwia 9:36.64, 2. Falfus Julia 10:17.12, 3. Kowalska Karolina 10:36.17
14 lat: 1. Petrykowska Adrianna 9:59.79
800m dowolny chłopców:
15 lat i starsi: 1. Wilk Jakub 8:26.81
14 lat: 1. Michta Bartosz 8:58.52, 2. Radkiewicz Kajetan 8:59.07
200m zmienny dziewcząt:
15 lat i starsi: 3. Łabaj Zuzanna 03 KSZO Ostrowiec Św 2:41.82
13 lat: 1. Kamińska Zuzanna 2:32.90, 2. Sulik Alicja 2:48.04, 3. Bielecka Maja 2:48.16
100m motylkowy dziewcząt:
13 lat: 1. Szafrańska Malwina 1:11.46
100m motylkowy chłopców:
15 lat i starsi: 2. Tomaszewski Aleks 57.68, 3. Majsak Dawid 58.96
14 lat: 1. Michta Bartosz 1:00.99, 3. Radkiewicz Kajetan 1:04.77
13 lat: 1. Kotwica Jakub 1:10.80, 2. Błasiak Jan 1:19.05
4 x 200m dowolny dziewcząt:
13 lat: 1. KSZO 3 (Bielecka Maja, Sadłos Zofia, Celińska Małgorzata, Kamińska Zuzanna) 9:53.50
4 x 200m dowolny chłopców:
15 lat i starsi: 1. KSZO 1 (Bielawa Dominik, Rajca Wiktor, Klimas Michał, Stefański Patryk) 8:07.47, 2. KSZO 3 (Auguścik Daniel, Okręt Oliwier, Król Jan, Wilk Jakub) 8:23.89, 3. KSZO 2 (Majsak Dawid, Ciszewski Hubert, Tarka Maciej, Borowski Kacper) 8:26.78
14 lat: 1. KSZO 6 (Karaś Oskar, Sojda Eryk, Radkiewicz Kajetan, Michta Bartosz) 8:57.45
13 lat: 1. KSZO 7 (Mazan Mikołaj, Wiek Miłosz, Gunia Miłosz, Kotwica Jakub) 9:45.87

Punktacja klubowa 6. rundy:
1. KSZO Ostrowiec Św. 35295 pkt
2. Barakuda Starachowice 13286
3. Salos Cortile Kielce 11939
4. Korona-Swim Kielce 10766
5. FOKA Sandomierz 5468
6. UNIA Busko Zdrój 2474
7. WODNIK Końskie 1691
8. Delfin Połaniec 1109
9. Orka MOSiR Kielce 781
10. Centrum Staszów

Klasyfikacja Generalna Dużej Ligi:
1 KSZO Ostrowiec Św. 181578 pkt
2 Barakuda Starachowice 97452
3 Salos Cortile Kielce 78257
4 Korona-Swim Kielce 56953
5 FOKA Sandomierz 26649
6 UNIA Busko Zdrój 20437
7 Delfin Połaniec 14581
8 WODNIK Końskie 6566
9 ORKA MOSiR Kielce 4652
10 Centrum Staszów 0

Szczegółowe wyniki na stronie: sozp.org

Komentarze

Related Articles