Pływacy KSZO na podium w mistrzostwach 13-latków w Ostrowcu Św. – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pływacy KSZO na podium w mistrzostwach 13-latków w Ostrowcu Św.

Pływacy KSZO na podium w mistrzostwach 13-latków w Ostrowcu Św.
Czerwiec 17
10:23 2019

Na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się zawody II rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13 lat w Pływaniu dla klubów z pięciu okręgów. Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzicy reprezentanci gospodarzy – KSZO. Podopieczni trenera Marcina Pilińskiego ukończyli zawody w Ostrowcu Świętokrzyskim na wysokim 3 miejscu.

Na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim rywalizowało 331 zawodników i zawodniczek z 52 klubów z okręgów łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Rywalizacja 13-latków podczas zawodów II rundy odbywała się korespondencyjnie na trzech basenach. Pływacy z pozostałych okręgów zostali podzieleni między zawody rozgrywane na Pływalni CSR Słowianka w Gorzowie Wielkopolskim (347 osób z 53 klubów) i Krytej Pływalni MOSiR w Oświęcimiu (195 osób z 29 klubów).

Zobacz: ZDJĘCIA

Klasyfikacja drużynowa zawodów rozegranych w Ostrowcu Św.:
1. G-8 Bielany Warszawa 15 907
2. Jagiellonka Warszawa 14 210
3. KSZO Ostrowiec Św. 13 012
4. UKP Polonia Warszawa 12 906
5. Victoria Józefów 12 293
6. MKP Warszawianka 11 941
7. Gim-92 Ursynów Warszawa 11 575
8. Juvenia Białystok 11 267
9. Fala Kraśnik 11 250
10. Żoliborz Warszawa 10 991

15. Barakuda Starachowice 8 789
34. Foka Sandomierz 4 870
40. Unia Busko Zdrój 4 105

W Gorzowie Wielkopolskim wygrała Warta Poznań (15 259), przed MKP Szczecin (13 933) i Zniczem Koszalin (13 441), a w Oświęcimiu Ósemka Oświęcim (13 861), przed Omegą Olkusz (13 795) i SMS Galicją Kraków (13 767).

Wyniki pływaków KSZO:
100m motylkowy dziewcząt: 8. Szafrańska Malwina 1:10.73, 40. Celińska Małgorzata 1:21.65, 48. Bielecka Maja 1:24.27
100m motylkowy chłopców: 22. Kotwica Jakub 1:11.74, 50. Błasiak Jan 1:21.61
100m klasyczny dziewcząt: 7. Kamińska Zuzanna 1:16.97, 23. Sulik Alicja 1:25.12, 26. Górniak Gabriela 1:26.39, 61. Pomykała Wiktoria 1:34.63
100m klasyczny chłopców: 6. Mazan Mikołaj 1:16.51, 40. Gunia Miłosz 1:29.53
200m grzbietowy dziewcząt: 33. Kamińska Zuzanna 2:40.30, 37. Sulik Alicja 2:42.80, 63. Górniak Gabriela 2:56.87, 73. Pomykała Wiktoria 3:04.77
200m grzbietowy dziewcząt: 53. Gunia Miłosz 2:59.09, 56. Błasiak Jan 3:00.93
400m dowolny dziewcząt: 9. Szafrańska Malwina 4:49.00, 24. Celińska Małgorzata 4:59.15, 55. Bielecka Maja 5:26.54
400m dowolny chłopców: 33. Kotwica Jakub 4:59.49, 51. Mazan Mikołaj 5:08.88
4 x 50m zmienny mieszane: 12. KSZO 1 (Sulik Alicja, Mazan Mikołaj, Kotwica Jakub, Celińska Małgorzata) 2:11.26, 31. KSZO 2 (Górniak Gabriela, Kamińska Zuzanna, Szafrańska Malwina, Gunia Miłosz) 2:16.83
100m dowolny dziewcząt: 19. Celińska Małgorzata 1:04.45, 22. Szafrańska Malwina 1:04.87, 64. Bielecka Maja 1:09.85, 100. Pomykała Wiktoria 1:15.67
100m dowolny chłopców: 35. Kotwica Jakub 1:04.03, 97. Błasiak Jan 1:13.98
200m klasyczny dziewcząt: 3. Kamińska Zuzanna 2:45.47, 18. Sulik Alicja 3:03.90, 26. Górniak Gabriela 3:13.10
200m klasyczny chłopców: 5. Mazan Mikołaj 2:47.06, 25. Gunia Miłosz 3:10.14
100m grzbietowy dziewcząt: 23. Szafrańska Malwina 1:13.88, 35. Sulik Alicja 1:16.48, 56. Górniak Gabriela 1:21.99, 69. Pomykała Wiktoria 1:24.79
100m grzbietowy chłopców: 56. Gunia Miłosz 1:23.14, 61. Błasiak Jan 1:24.79
200m zmienny dziewcząt: 7. Kamińska Zuzanna 2:34.05, 25. Celińska Małgorzata 2:43.49, 43. Bielecka Maja 2:50.58
200m zmienny chłopców: 36. Mazan Mikołaj 2:40.71, 38. Kotwica Jakub 2:42.01
4 x 50m dowolny mieszane: 16. KSZO 1 (Celińska Małgorzata, Kamińska Zuzanna, Mazan Mikołaj, Kotwica Jakub) 1:58.93, 35. KSZO 2 (Gunia Miłosz, Bielecka Maja, Sulik Alicja, Szafrańska Malwina) 2:04.87

Komentarze

Related Articles