KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

13-latkowie o laury na Pływalni Rawszczyzna

13-latkowie o laury na Pływalni Rawszczyzna
czerwiec 07
13:50 2019

W dniach 15-16 czerwca na Pływalni Rawszczyzna odbędą się zawody II rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13 lat dla klubów z okręgów łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.

Rywalizacja 13-latków podczas zawodów II rundy odbywać się będzie korespondencyjnie na trzech basenach. Pływacy z pozostałych okręgów zostaną podzieleni między zawody rozgrywane na Pływalni CSR Słowianka w Gorzowie Wielkopolskim i Krytej Pływalni MOSiR w Oświęcimiu. Na podstawie wyników zawodów ze wszystkich trzech lokalizacjach zestawiony zostanie ogólnopolski ranking.

Reprezentacja gospodarzy, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, liczyć będzie 12 osób. W skład drużyny powołanej przez trenera Marcina Pilińskiego weszli: Bielecka Maja, Celińska Małgorzata, Kamińska Zuzanna, Górniak Gabriela, Pomykała Wiktoria, Sadłos Zofia, Sulik Alicja, Szafrańska Malwina, Błasiak Jan, Gunia Miłosz, Kotwica Jakub, Mazan Mikołaj.

Każdy zawodnik ma prawo startu w 2 konkurencjach indywidualnych i sztafecie w każdym z dwóch bloku zawodów.
Zawody rozegrane zostaną na dystansie dwóch bloków startowych. Pierwszy rozpocznie się w sobotę 15 czerwca o godzinie 14, a drugi w niedzielę 16 czerwca o godzinie 9. Wstęp na imprezę dla kibiców jest bezpłatny.

Ograniczenia w dostępie do Pływalni Rawszczyzna

Z uwagi na organizację w/w zawodów wystąpią utrudnienia w dostępie do basenu. W sobotę 15 czerwca w godzinach 10-12 dostępna dla klientów będzie tylko połowa basenu sportowego (25 metrów) oraz część rekreacyjna. W sobotę od godziny 12 do niedzieli 16 czerwca do godziny 16 Pływalnia Rawszczyzna zostanie całkowicie zamknięta dla klientów.

Komentarze

Related Articles