KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Śniadanie Biznesowe Klubu Biznesu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Śniadanie Biznesowe Klubu Biznesu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
maj 13
13:43 2019

Już w najbliższy piątek 17.05.2019, godz. 10:00 w sali konferencyjnej Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR Ostrowiec Św. odbędzie się kolejne otwarte spotkanie firm zrzeszonych w ostrowieckim Klubie Biznesu KSZO uczestniczących w ogólnopolskim projekcie Partnerskich Klubów Biznesu, przedstawicieli lokalnego biznesu oraz zaproszonych samorządowców z okolicznych gmin odpowiedzialnych za rozwój i inwestycje.

Przede wszystkim jest to szansa dla firm i nowych podmiotów, które szukają zleceń, podwykonawców, dostawców usług, a nawet pracowników. Na śniadaniu obecny będzie założyciel PKB Radosław Rogiewicz , pojawią się również przedstawiciele sąsiednich klubów, w tym Spółka Polskie ePłatności specjalizująca się w procesowaniu płatności bezgotówkowych i dostarczaniu innowacyjnych usług dla biznesu, a także przedstawiciele nowo powstałego Klubu Biznesu Wisły Puławy, która w ostatnich tygodniach przystąpiła do projektu podobnie jak Jagielonia Białystok czy kluby z Bielska Białej, Leszna i Gniezna. Obecnie w PKB funkcjonuje 25 Klubów Biznesu. Na piątkowym śniadaniu powinniśmy powitać dwie nowe firmy, a także spotkać potencjalnych nowych klubowiczów chcących rozwijać swój biznes i wspierać lokalny sport.

Korzystają z okazji, że śniadanie odbędzie się w hali MOSiR, zaprezentujemy możliwości jakie stwarza ostrowiecki obiekt zarówno do ekspozycji sponsorskich jak i przestrzeni dla spotkań biznesowych w lożach Sky Box usytuowanych pod kopułą hali. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji pod adresem majkszo.evenea.pl

Komentarze

Related Articles