KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pływali w Staszowie

Pływali w Staszowie
Kwiecień 01
09:19 2019

W Staszowie odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Staszowa – Ogólnopolskie Zawody Pływackie. W dwudniowej imprezie wzięło udział 305 osób z 16 klubów. Znakomicie spisali się pływacy KSZO Ostrowiec Św., którzy wygrali zarówno punktację klubową jak i klasyfikację medalową.

Pływacy KSZO na podium:

50m dowolny dziewcząt:
8 lat: 3. Dziedzic Julia 53.26
9 lat: 1. Sokół Sara 42.10
10 lat: 3. Beksińska Amelia 35.07
11 lat: 1. Woźniak Beata 32.73, 2. Karwacka Dominika 33.19
12 – 13 lat: 2. Kamińska Zuzanna 29.87, 3. Celińska Małgorzata 30.40
16 – 17 lat: 1. Przygoda Natalia 29.16

50m dowolny chłopców:
10 lat: 1. Grzesik Franciszek 33.88
11 lat: 3. Menducki Szymon 35.99
12 – 13 lat: 3. Kotwica Jakub 29.42
16 – 17 lat: 1. Majsak Dawid 24.53, 2. Król Jan 24.57, 3. Tarka Maciej 26.02

50m dowolny mężczyzn:
18 – 30 lat: 2. Haba Jakub 25.41

50m klasyczny dziewcząt:
9 lat: 3. Kabała Maria 57.24
10 lat: 2. Beksińska Amelia 46.06
11 lat: 1. Woźniak Beata 42.91, 2. Karwacka Dominika 43.85
12 – 13 lat: 1. Kamińska Zuzanna 37.63, 3. Górniak Gabriela 40.82
16 – 17 lat: 1. Przygoda Natalia 37.90

50m klasyczny chłopców:
10 lat: 2. Budzeń Patryk 47.12
11 lat: 3. Menducki Szymon 48.95
12 – 13 lat: 3. Gunia Miłosz 41.79
16 – 17 lat: 1. Majsak Dawid 32.07

50m grzbietowy dziewcząt:
8 lat: 2. Dziedzic Julia 55.83
9 lat: 2. Sokół Sara 46.78
10 lat: 3. Gil Laura 41.91
11 lat: 1. Woźniak Beata 36.89, 2. Karwacka Dominika 38.25
12 – 13 lat: 1. Sadłos Zofia 34.28, 3. Kamińska Zuzanna 35.12
16 – 17 lat: 2. Przygoda Natalia 37.14

50m grzbietowy chłopców:
9 lat: 1. Starachowski Maciej 48.86
10 lat: 2. Grzesik Franciszek 39.61
12 – 13 lat: 1. Kotwica Jakub 34.25
16 – 17 lat: 1. Król Jan 26.37, 2. Tarka Maciej 28.19

50m motylkowy dziewcząt:
9 lat: 2. Mikołajek Nikola 56.43, 3. Staniszewska Maja 1:18.38
10 lat: 3. Mazur Vanessa 43.19
12 – 13 lat: 1. Sadłos Zofia 33.29, 2. Celińska Małgorzata 35.41
16 – 17 lat: 1. Przygoda Natalia 31.67

50m motylkowy chłopców:
10 lat: 1. Grzesik Franciszek 38.31
12 – 13 lat: 1. Kotwica Jakub 31.17
16 – 17 lat: 1. Majsak Dawid 26.31

100m grzbietowy dziewcząt:
11 lat: 1. Woźniak Beata 1:20.26
12 – 13 lat: 1. Kamińska Zuzanna 1:15.64

100m grzbietowy chłopców:
16 – 17 lat: 1. Król Jan 57.79, 2. Tarka Maciej 1:01.46

200m dowolny dziewcząt:
11 lat: 1. Karwacka Dominika 2:43.99
12 – 13 lat: 1. Celińska Małgorzata 2:26.95, 2. Bielecka Maja 2:36.68
16 – 17 lat: 1. Przygoda Natalia 2:16.23

100m motylkowy dziewcząt:
12 – 13 lat: 1. Sadłos Zofia 1:17.40

100m motylkowy chłopców:
12 – 13 lat: 2. Kotwica Jakub 1:12.87
16 – 17 lat: 1. Majsak Dawid 58.91

4 x 50m dowolny dziewcząt:
11 lat i starsi: 1. KSZO 1 (Przygoda Natalia, Sadłos Zofia, Celińska Małgorzata, Kamińska Zuzanna) 2:01.35, 2. KSZO 2 (Górniak Gabriela, Karwacka Dominika, Bielecka Maja, Woźniak Beata) 2:13.80

4 x 50m dowolny chłopców:
11 lat i starsi: 1. KSZO 1 (Tarka Maciej, Haba Jakub, Król Jan, Majsak Dawid) 1:40.45, 3. KSZO 2 (Michta Kacper, Menducki Szymon, Gunia Miłosz, Kotwica Jakub) 2:06.52

100m klasyczny dziewcząt:
11 lat: 1. Karwacka Dominika 1:37.42
12 – 13 lat: 1. Kamińska Zuzanna 1:19.00, 3. Górniak Gabriela 1:30.21

100m klasyczny chłopców:
12 – 13 lat: 1. Gunia Miłosz 1:32.65
16 – 17 lat: 1. Majsak Dawid 1:20.83

200m grzbietowy dziewcząt:
11 lat: 1. Woźniak Beata 2:49.23

100m dowolny dziewcząt:
11 lat: 1. Woźniak Beata 1:13.16, 2. Karwacka Dominika 1:16.25
12 – 13 lat: 1. Kamińska Zuzanna 1:06.01, 2. Celińska Małgorzata 1:06.70, 3. Sadłos Zofia 1:06.94

100m dowolny chłopców:
12 – 13 lat: 1. Kotwica Jakub 1:04.04
16 – 17 lat: 1. Tarka Maciej 56.68

4 x 50m zmienny dziewcząt:
11 lat i starsi: 1. KSZO 1 (Sadłos Zofia, Kamińska Zuzanna, Przygoda Natalia, Celińska Małgorzata) 2:16.67
2. KSZO 2 (Woźniak Beata, Górniak Gabriela, Bielecka Maja, Karwacka Dominika) 2:29.69

4 x 50m zmienny chłopców:
11 lat i starsi: 1. KSZO 1 (Król Jan, Haba Jakub, Majsak Dawid, Tarka Maciej) 1:53.13

Komentarze

Related Articles