Młodzicy rywalizowali na ostrowieckim basenie – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Młodzicy rywalizowali na ostrowieckim basenie

Młodzicy rywalizowali na ostrowieckim basenie
Marzec 24
14:16 2019

Na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Św. odbyły się zawody I rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13 lat. Gospodarze – KSZO Ostrowiec Św. –
wystawili drużynę w starszej grupie.

W dwudniowych zawodach wystartowało 193 dzieci z 17 klubów z okręgów Świętokrzyskiego i Podkarpackiego oraz z klubów Wodnik Radom (Mazowieckie) i Omega Olkusz
(Małopolskie).

Klasyfikacja Drużynowa – DM Młodzików 12-lat
1. Ikar Mielec 8 903
2. Gryf Dębica 7 732
3. Korona-Swim Kielce 6 146

Klasyfikacja Drużynowa – DM Młodzików 13-lat
1. Omega Olkusz 13 852
2. KSZO Ostrowiec Św. 11 569
3. Ikar Mielec 10 155

Wyniki zawodników KSZO (Młodzik 13-lat):
100m motylkowy dziewcząt: 3. Szafrańska Malwina 1:12.51, 5. Sadłos Zofia 1:16.84, 10. Celińska Małgorzata 1:22.57, 17. Bielecka Maja 1:27.58
100m motylkowy chłopców: 4. Kotwica Jakub 1:12.05
100m klasyczny dziewcząt: 2. Kamińska Zuzanna 1:18.14, 5. Sulik Alicja 1:25.69, 19. Pomykała Wiktoria 1:36.11
100m klasyczny chłopców: 2. Mazan Mikołaj 1:18.11, 19. Gunia Miłosz 1:33.04
200m grzbietowy dziewcząt: 6. Sadłos Zofia 2:45.77, 8. Sulik Alicja 2:48.47, 10. Bielecka Maja 2:50.16, 19. Pomykała Wiktoria 3:09.91
200m grzbietowy chłopców: 20. Gunia Miłosz 3:08.64
400m dowolny dziewcząt: 3. Kamińska Zuzanna 5:01.16, 4. Szafrańska Malwina 5:01.34, 7. Celińska Małgorzata 5:16.75
400m dowolny chłopców: 6. Kotwica Jakub 5:05.92, 16. Mazan Mikołaj 5:17.16
4x50m zmienny: 3. KSZO 1 (Sulik Alicja, Kotwica Jakub, Kamińska Zuzanna, Sadłos Zofia) 2:14.19 , 10. KSZO 2 (Bielecka Maja, Szafrańska Malwina, Mazan Mikołaj, Celińska
Małgorzata) 2:19.19
100m dowolny dziewcząt: 6. Celińska Małgorzata 1:06.70, 9. Szafrańska Malwina 1:08.55, 17. Bielecka Maja 1:12.49, 27. Pomykała Wiktoria 1:17.00
100m dowolny chłopców: 5. Kotwica Jakub 1:03.24
200m klasyczny dziewcząt: 2. Kamińska Zuzanna 2:45.20, 3. Sulik Alicja 3:06.24
200m klasyczny chłopców: 3. Mazan Mikołaj 2:50.64, 17. Gunia Miłosz 3:25.21
100m grzbietowy dziewcząt: 5. Sulik Alicja 1:16.57, 7. Sadłos Zofia 1:18.32, 22. Pomykała Wiktoria 1:31.92
100m grzbietowy chłopców: 26. Gunia Miłosz KSZO Ostrowiec Św 1:28.53
200m zmienny dziewcząt: 3. Kamińska Zuzanna 2:36.77, 6. Szafrańska Malwina 2:44.13, 9. Celińska Małgorzata 2:52.35, 12. Bielecka Maja 2:58.44
200m zmienny chłopców: 5. Mazan Mikołaj 2:40.49, 8. Kotwica Jakub 2:42.73
4x50m dowolny: 5. KSZO 1 (Kamińska Zuzanna, Sadłos Zofia, Celińska Małgorzata, Kotwica Jakub) 2:00.31, 14. KSZO 2 (Sulik Alicja, 7 Bielecka Maja, Mazan Mikołaj, Szafrańska Malwina) 2:08.41

Komentarze

Related Articles