KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pijmy wodę Staropolska z logo KSZO!

Pijmy wodę Staropolska z logo KSZO!
luty 11
08:40 2019

Producent wody mineralnej „GUSTAW s.c. Halina Góralska Karol Góralski” został przedstawiony na specjalnej konferencji jako nowy partner klubu. Firma z pobliskiej Iłży nie tylko będzie dostarczała wodę dla ostrowieckich szczypiornistów… Wprowadzi też na rynek wodę obrandowaną logotypem stworzonym z okazji obchodów 90-lecie klubu. W pierwszej kolejności będzie ją można nabyć w sklepach Piekarni Skalski i Pizzerii Primo. Docelowo ma się pojawić w każdej hurtowni i w każdym sklepie osiedlowym w Ostrowcu Św.

-Współpracę z marką Staropolska rozpoczęliśmy już rok temu, a od sierpnia firma regularnie już dostarcza wodę dla wszystkich drużyn naszej sekcji. Byliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, a owocem tej współpracy jest produkt, który dzisiaj finalizujemy. Naszym wkładem w rozwój firmy jest brand KSZO. Z każdej sprzedanej butelki firma będzie przekazywała cegiełkę na bieżącą działalność naszego klubu. Liczymy na kibiców, że będą pili Staropolską i w ten sposób będą wspomagali klub, a także małą, rodzinną, polską firmę z pobliskiej Iłży – mówi wiceprezes KSZO ds. piłki ręcznej, Karol Szewczyk.

W sobotę na meczu piłkarzy ręcznych KSZO z KPR Legionowo działacze ostrowieckiego klubu gościli przedstawiciela Staropolskiej, Karola Góralskiego.

– Kwestia smaku jest rzeczą dyskusyjną, ale nasza woda jest bogata w cenne związki mineralne, w szczególności magnez i wapń. Jest wodą niskosodową, średniozmineralizowaną i z powodzeniem może zastąpić większość wód na rynku. W niezależnym rankingu wód mineralnych Staropolska zajęła 20 miejsce na zestawionych 160 marek wód. Ranking docenia właśnie zawartość składników mineralnych. Teraz każda sprzedana butelka naszej wody będzie wspierała wasz ukochany klub, KSZO – mówi Karol Góralski.

Na rynku pojawił się sygnowany herbem KSZO produkt w postaci wody niegazowanej i gazowanej, w butelkach 1,5 i 0,5-litrowych. W przyszłości oferta poszerzona ma być także o wodę lekko gazowaną.

– Nasza filozofia jest taka, że z partnerami chcemy wspólnie budować interesy. Poprzez to, że mamy, jako KSZO i Staropolska, wspólny brand, chcemy sprzedać jak najwięcej wody po to, by z jej sprzedaży zasilone zostało także konto klubowe. Bardzo chciałbym spotkać się na kolejnym meczu naszych piłkarzy ręcznych i ogłosić kolejnych partnerów klubu. Tylko takie działania mogą przynieść utrzymanie zespołu na takim poziomie, by 90-lecie KSZO nie było smutne, a radosne – dodał Tomasz Frąk, koordynator Klubu Biznesu KSZO.

Komentarze

Related Articles