KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

IV Ostrowiecka Gala Sportu już dziś!

IV Ostrowiecka Gala Sportu już dziś!
styczeń 31
11:34 2019

Zapraszamy wszystkich, wstęp wolny, atrakcji i emocji z pewnością nie zabraknie. Komu sprawy sportu leżą na sercu, kto chciałby dzielić radość sportowców i trenerów, tego nie może zabraknąć w czwartkowy wieczór (31 stycznia o godzinie 17.30) w ostrowieckiej hali przy ulicy Świętokrzyskiej 11.

Środowisko sportowe chce, by gala była prawdziwym świętem ostrowieckiego sportu. W 2019 roku przeżywamy jubileusz 90-lecia KSZO i dlatego też gala zainauguruje jego obchody. Sportowcy, goście i kibice zapoznają się z multimedialną prezentacją „90 lat KSZO”. Prezesi klubu wszystkich przybyłych na galę zapoznają wszystkich z planami organizacji imprez i zawodów sportowych.

Na wielkiej scenie, pełnej kolorów i gry świateł sterowanej, przez DJ Gomeza, zaprezentują się formacje taneczne Szkoły Tańca Twist i Szkoły Tańca Progres z arcyciekawym repertuarem tanecznym. Będą tańce hip-hopowe i klasyczne. Usłyszymy w specjalnych, o sportowym brzmieniu, utworach „Perły Ryszarda Góry”. Imprezę poprowadzą Paulina Kopeć i Grzegorz Partyka. Oczywiście, zwieńczy ją pełen niespodzianek finał imprezy. Kibice otrzymają także efektowne kalendarze KSZO na 2019 rok.

Przypominamy, że w Plebiscycie na Sportowca i Trenera 2018 roku wzięło udział 14 trenerów i 38 sportowców nominowanych do dziesiątki najlepszych sportowców 2018 roku, 13 sportowców nominowanych do sportowego odkrycia i 30 sportowców nominowanych do talentu sportowego 2018. Organizatorami plebiscytu i gali sportowej są kluby: KS KSZO, KP KSZO 1929 i KSZO S.A., MOSiR, MCK, BWA oraz ostrowieckie media. Kapituła plebiscytu wybrała najlepszą drużynę, wyróżniła mecenasów sportu i sportowców olimpiad specjalnych. Po raz pierwszy, organizatorzy plebiscytu i ich partnerzy wyróżnili także, zgodnie z regulaminem, mastersa i najlepszą imprezę sportową 2018 roku.

Plebiscyt przeprowadzony został w następujących kategoriach:

* dziesiątka najlepszych sportowców Ostrowca Świętokrzyskiego w 2018 roku wyłoniona spośród zawodników, którzy przekroczyli 16 rok życia lub mają już osiągnięcia w sporcie seniorskim

* trójka najlepszych trenerów sportowych Ostrowca Świętokrzyskiego w 2018 roku

* odkrycie 2018 roku

* talent 2018 roku

* najlepsza drużyna 2018 roku

* masters 2018 roku

* impreza sportowa 2018 roku.

W pięciu ostatnich kategoriach laureatów wyłoniła kapituła plebiscytowa. Kto zdobędzie wszystkie te laury, przekonamy się już dziś…


Komentarze

Related Articles