KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSSPR lepszy od KSZO w Pucharze Polski

KSSPR lepszy od KSZO w Pucharze Polski
listopad 01
07:49 2018

Szczypiorniści KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. nie zagrają w rozgrywkach centralnych Pucharu Polski. W meczu finałowym okręgu świętokrzyskiego ostrowczanie ulegli innej I-ligowej drużynie – KSSPR Końskie 33:37.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KSSPR Końskie 33:37 (13:16)

KSZO: Kijewski, Baran – Grabowski 10, Włoskiewicz 8, Kogutowicz 5, Jagieło 5, Telka 4, Bysiak 1, Falasa, Jeżyna, Cukierski, Zielonko, Chmielewski.

– Mimo, że wygraliśmy to patrząc na cały mecz nie możemy być do końca zadowoleni. Przydarzały nam się głupie błędy, niedokładane podania, nie wykorzystywaliśmy „czystych” sytuacji. Sporo było tych błędów i dlatego mecz był dość chaotyczny. Najważniejsze jednak jest zwycięstwo i nasz awans w Pucharze Polski – podsumował rozgrywający KSSPR Końskie Daniel Goliszewski, który jeszcze w ubiegłym sezonie reprezentował barwy klubu z Ostrowca.

– Mecz bardzo ofensywny. Z przodu jako tako to wyglądało, ale grę w defensywie musimy poprawić i to zdecydowanie. My również popełniliśmy dużo prostych błędów. Trzeba z tego spotkania wyciągnąć wnioski i popracować nad wyeliminowaniem tych pomyłek – powiedział trener ostrowieckich „Wojowników” Tomasz Radowiecki.

Komentarze

Related Articles