KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Szczypiorniści zaczynają od derbów!

Szczypiorniści zaczynają od derbów!
wrzesień 17
09:00 2018

Już w najbliższą sobotę o godzinie 17, meczem z KSSPR Końskie, piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. rozpoczynają swój piąty sezon w rozgrywkach I ligi.

Bilety na I-ligowe mecze w sezonie 2018/19 pozostają bez mian i kosztować będą 10zł (normalny) i 8zł (ulgowy). Zakup karnetu (90zł – normalny, 70zł – ulgowy) pozwoli na pewne oszczędności (dwa mecze w sezonie gratis).

W minionym tygodniu Ostrowieccy Wojownicy rozegrali dwa mecze kontrolne. W obu zmierzyli się z II-ligowcami z Kielce i w obu przypadkach kończyli te sprawdziany zwycięsko. Wartościowym sparingpartnerem okazał się zwłaszcza mocny zespół AZS UJK. Kieleccy akademicy to mistrz II ligi z minionego sezonu (nie ubiegał się o grę w wyższej lidze) wzmocniony dodatkowo przed zbliżającym się sezonem takimi zawodnikami jak Jakub Bulski i Krzysztof Bernacki, którzy miniony sezon spędzili na I-ligowym boiskach w barwach KSZO.

Wyniki ostatnich sparingów:
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – AZS UJK Kielce 32:31 (17:14)
KSZO: Piątkowski, Kijewski – Grabowski 8, Jeżyna 6, Hubka 3, Falasa 3, Bysiak 3, Włoskiewicz 2, Zielonko 2, Telka 2, Kogutowicz 1, Cukierski 1, Granat 1, Pawlik, Chmielewski, Jagiełło.
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SMS ZPRP Kielce 37:21 (19:14)
KSZO: Piątkowski, Kijewski, Baran – Grabowski 5, Falasa 4, Włoskiewicz 4, Jeżyna 3, Bysiak 3, Pawlik 3, Chmielewski 3, Hubka 3, Cukierski 2, Kogutowicz 2, Telka 2, Zielonko 2, Jagiełło 1, Granat.

– Bardzo dobrze przepracowaliśmy okres przygotowawczy. Chłopaki ciężko trenowali. Mamy młody zespół, od którego będę wymagał walki w każdym meczu – podsumował ostatnie kilka tygodni w wykonaniu swoich podopiecznych trener Tomasz Radowiecki.

Komentarze

Related Articles