KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Waterpoliści KSZO ze srebrem Olimpiady Młodzieży!

Waterpoliści KSZO ze srebrem Olimpiady Młodzieży!
Lipiec 09
11:08 2018

Miłą niespodzianką sprawili swoim kibicom piłkarze wodni KSZO Ostrowiec Św. startujący w miniony weekend w turnieju finałowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. Podopieczni trenerów Roberta Serwina i Mariusza Staweckiego nie byli stawiani w roli faworytów do podium, a tymczasem wywalczyli srebrny medal i wicemistrzowski tytuł, ustępując tylko naszpikowanej reprezentantami kraju w tej kategorii wiekowej drużynie Alfy Gorzów Wielkopolski.

Wyniki:
Alfa Gorzów – UKS Neptun Łódź 10:6 (3:1,3:0,2:2,2:3)
Pałac Młodzieży Warszawa – ŁSTW Łódź 8:6 (2:0,2:3,2:0,2:3)
WTS Polonia Bytom – KSZO Ostrowiec Św. 8:9 (2:0,0:3,2:4,4:2)
Alfa Gorzów – KSZO Ostrowiec Św. 21:7 (6:0,6:2,3:3,6:2)
WTS Polonia Bytom – ŁSTW Łódź 10:9 (3:2,3:1,2:3,2:3)
Pałac Młodzieży Warszawa – UKS Neptun Łódź 5:8 (2:0,2:2,1:3,0:3)
KSZO Ostrowiec Św. – ŁSTW Łódź 10:7 (1:1,4:1,2:3,3:2)
Alfa Gorzów – Pałac Młodzieży Warszawa 20:5 (2:1,5:2,6:2,7:0)
WTS Polonia Bytom – UKS Neptun Łódź 10:13 (3:3,4:3,2:5,1:2)
KSZO Ostrowiec Św. – UKS Neptun Łódź 10:9 (2:3,2:2,3:2,3:2)
Alfa Gorzów – ŁSTW Łódź 27:4 (7:1,7:1,7:1,6:1)
WTS Polonia Bytom – Pałac Młodzieży Warszawa 9:13 (0:3,0:4,4:3,5:3)
UKS Neptun Łódź – ŁSTW Łódź 9:5 (1:1,1:0,5:3,2:1)
Pałac Młodzieży Warszawa – KSZO Ostrowiec Św. 2:7 (0:2,1:0,0:2,1:3)
Alfa Gorzów – WTS Polonia Bytom 24:5 (8:1,7:0,4:4,5:0)

Tabela:

1. Alfa Gorzów 5 15 102:27
2. KSZO Ostrowiec 5 12 43:47
3. UKS Neptun Łódź 5 9 45:40
4. Pałac Młodzieży Warszawa 5 6 33:50
5. WTS Polonia Bytom 5 3 42:68
6. ŁSTW Łódź 5 0 31:64
7. GKPW 59 Gorzów 5 3 17:12
8. Arkonia Szczecin 5 0 12:17

Zespół KSZO zagrał w składzie (w nawiasie gole w turnieju finałowym): Jan Skaliński, Mikołaj Kot (4), Aleksander Ozga (13), Daniel Idzikowski (5), Maksymilian Walesic (2), Kacper Nadbrzuchowski (5), Maksymilian Krakowiak (10), Wiktor Staniszewski (4), Brajan Nochelski, Jakub Pietrzyk, Igor Ostrowski, Konrad Malicki, Filip Rasiński.
Trenerzy: Robert Serwin, Mariusz Stawecki.

Komentarze

Related Articles