KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Letnie Mistrzostwa Okręgu w Pływaniu dla KSZO

Letnie Mistrzostwa Okręgu w Pływaniu dla KSZO
Czerwiec 25
07:48 2018

Zwycięstwem KSZO Ostrowiec Św. w klasyfikacji klubowej zakończyły się Letnie Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Pływaniu, które odbyły się na Rawszczyźnie w Ostrowcu Św. Ostrowczanie zajęli też drugie miejsce w klasyfikacji medalowej seniorów oraz pierwsze w kategorii młodzików.

Punktacja klubowa: 1. KSZO 720, 2. Salos Cortile Kielce 612, 3. Barakuda Starachowice 146, 4. Korona-Swim Kielce 77, 5. Unia Busko Zdrój 17, 6. Centrum Staszów 7, 7. Delfin Połaniec 2.

Klasyfikacja medalowa open: 1. Salos Cortile Kielce 53 (21 złote, 14 srebrne, 18 brązowe), 2. KSZO 49 (15, 19, 15), 3. Barakuda Starachowice 13 (3, 7, 3).

Klasyfikacja medalowa młodzików: 1. KSZO 43 (18, 15, 10), 2. Korona-Swim Kielce 16 (8, 6, 2), 3. Salos Cortile Kielce 7 (3, 3, 1).

Medaliści KSZO:
Open:
50m dowolny mężczyzn: 2. Patryk Stefański 24.79, 3. Jan Król 25.35.
50m klasyczny kobiet: 3. Aleksandra Banaczkowska 35.80.
50m klasyczny mężczyzn: 2. Michał Klimas 31.26 603, 3. Dawid Majsak 32.86.
100m motylkowy mężczyzn: 2. Dawid Majsak 1:01.09.
200m dowolny kobiet: 2. Julia Szafrańska 2:12.85, 3. Natalia Przygoda 2:18.44.
200m dowolny mężczyzn: 3. Patryk Stefański 2:03.99.
200m grzbietowy kobiet: 2. Julia Szafrańska 2:31.61, 3. Adrianna Petrykowska 2:32.00.
200m grzbietowy mężczyzn: 1. Jan Król 2:16.35, 3. Jakub Haba 2:24.14.
400m zmienny kobiet: 1. Aleksandra Banaczkowska 5:12.41, 2. Oliwia Kurasińska 5:22.79.
400m zmienny mężczyzn: 1. Marcin Kesler 5:01.91.
4x200m dowolny kobiet: 1. KSZO 1 (Oliwia Kurasińska, Aleksandra Banaczkowska, Natalia Przygoda, Julia Szafrańska) 9:16.19, 3. KSZO 2 (Julia Falfus, Paulina Boroń, Natalia Czernik, Adrianna Petrykowska) 9:49.58.
4x200m dowolny mężczyzn: 2. KSZO 1 (Michał Klimas, Jakub Kaczmarczyk, Paweł Kępiński, Daniel Auguścik) 8:33.50.
50m motylkowy mężczyzn: 2. Jan Król 27.15, 2. Patryk Stefański 27.15.
50m grzbietowy mężczyzn: 2. Jan Król 28.52.
400m dowolny kobiet: 1. Julia Szafrańska 4:40.76, 2. Oliwia Kurasińska 4:46.33, 3. Julia Falfus 4:52.71.
400m dowolny mężczyzn: 3. Kesler Marcin 4:30.03.
200m klasyczny kobiet: 1. Aleksandra Banaczkowska 2:41.36.
200m klasyczny mężczyzn: 1. Michał Klimas 2:27.54, 2. Patryk Stefański 2:32.86.
200m zmienny kobiet: 1. Aleksandra Banaczkowska 2:29.58, 3. Adrianna Petrykowska 2:34.57.
4x100m dowolny kobiet: 2. KSZO 1 (Natalia Przygoda, Paulina Boroń, Aleksandra Banaczkowska, Julia Szafrańska) 4:17.62, 3. KSZO 2 (Adrianna Petrykowska, Aleksandra Rokosz, Oliwia Kurasińska, Natalia Czernik) 4:41.22.
4x100m dowolny mężczyzn: 3. KSZO 1 (Jan Król, Daniel Auguścik, Jakub Kaczmarczyk, Dawid Majsak) 3:54.10.
200m motylkowy kobiet: 1. Natalia Przygoda 2:37.80, 2. Natalia Czernik 2:48.27.
200m motylkowy mężczyzn: 2. Marcin Kesler 2:20.50, 3. Kacper Borowski 2:22.77.
100m dowolny mężczyzn: 2. Patryk Stefański 54.26.
100m grzbietowy kobiet: 1. Adrianna Petrykowska 1:10.40.
100m grzbietowy mężczyzn: 1. Jan Król 1:02.04.
100m klasyczny kobiet: 1. Aleksandra Banaczkowska 1:15.43.
100m klasyczny mężczyzn: 2. Michał Klimas 1:08.70.
800m dowolny kobiet: 1. Julia Szafrańska 9:41.90, 2. Oliwia Kurasińska 9:48.41, 3. Julia Falfus 10:12.69.
1500m dowolny mężczyzn: 2. Marcin Kesler 17:27.37.
4x100m zmienny kobiet: 1. KSZO 1 (Petrykowska Adrianna, Przygoda Natalia, Banaczkowska Aleksandra, Szafrańska Julia) 4:43.98.
4x100m zmienny mężczyzn: 1. KSZO 1 (Jan Król, Dawid Majsak, Michał Klimas, Patryk Stefański ) 4:07.11 (Rekord Okręgu Święt. Jun. 17-lat, Jun. 16-lat).
Młodzik
50m dowolny dziewcząt: 1. Adrianna Petrykowska 29.83.
50m dowolny chłopców: 1. Bartosz Michta 27.29 (Rekord Okręgu Święt. Młodz. 13-lat), 2. Kajetan Radkiewicz 29.32.
50m klasyczny dziewcząt: 3. Zuzanna Kamińska 39.56.
50m klasyczny chłopców: 2. Mikołaj Mazan 40.51, 3. Eryk Sojda 41.11.
100m motylkowy chłopców: 2. Jakub Kotwica 1:20.29, 3. Oskar Karaś 1:23.56.
200m dowolny dziewcząt: 1. Malwina Szafrańska 2:25.06.
200m dowolny chłopców: 1. Bartosz Michta 2:12.78, 2. Kajetan Radkiewicz 2:15.60.
200m grzbietowy dziewcząt: 1. Adrianna Petrykowska 2:32.00, 2. Anna Menducka 2:52.07.
200m grzbietowy chłopców: 2. Eryk Sojda 2:52.22.
400m zmienny dziewcząt: 2. Maja Bielecka 6:37.65.
400m zmienny chłopców: 1. Oskar Karaś 6:16.59.
50m motylkowy chłopców: 1. Bartosz Michta 29.13 (Rekord Okręgu Święt. Młodz. 13-lat), 3. Kajetan Radkiewicz 31.41.
50m grzbietowy dziewcząt: 1. Adrianna Petrykowska 33.23.
50m grzbietowy chłopców: 1. Kajetan Radkiewicz 33.63 365, 2. Eryk Sojda 36.76.
400m dowolny dziewcząt: 1. Szafrańska Malwina 5:07.92.
400m dowolny chłopców: 1. Michał Kesler 5:21.40, 3. Jakub Kotwica 5:25.36.
200m klasyczny dziewcząt: 1. Zuzanna Kamińska 3:06.35.
200m klasyczny chłopców: 1. Mikołaj Mazan 3:08.27, 2. Eryk Sojda 3:09.48, 3. Michał Kesler 3:16.12.
200m zmienny dziewcząt: 1. Adrianna Petrykowska 2:34.57 (Rekord Okręgu Święt. Młodz. 13-lat), 2. Malwina Szafrańska 2:39.74.
200m zmienny chłopców: 1. Michta Bartosz 2:26.90 (Rekord Okręgu Święt. Młodz. 13-lat), 3. Mazan Mikołaj 3:00.11.
200m motylkowy chłopców: 2. Kajetan Radkiewicz 2:42.37, 3. Oskar Karaś 3:09.94.
100m dowolny dziewcząt: 2. Malwin Szafrańska 1:06.99.
100m dowolny chłopców: 1. Bartosz Michta 59.83.
100m grzbietowy dziewcząt: 1. Adrianna Petrykowska 1:10.40, 3. Malwina Szafrańska 1:17.88.
100m grzbietowy chłopców: 2. Kajetan Radkiewicz 1:12.72.
100m klasyczny dziewcząt: 2. Adrianna Petrykowska 1:25.47, 3. Zuzanna Kamińska 1:27.59.
100m klasyczny chłopców: 1. Bartosz Michta 1:18.43, 2. Eryk Sojda 1:29.21.

Komentarze

Related Articles