KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Sebastian Pawlik z PGE Vive kielce do KSZO!

Sebastian Pawlik z PGE Vive kielce do KSZO!
czerwiec 05
11:30 2018

Wychowanek sekcji piłki ręcznej KS KSZO Ostrowiec Św., 19-letni Sebastian Pawlik, po 3-letnim okresie wypożyczenia do PGE Vive Kielce znów będzie prezentował barwy ostrowieckiego klubu. Dziś mierzący dokładnie 2 metry wzrostu rozgrywający podpisał 2-letnią umowę z I-ligowym KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę tutaj wrócić i znowu reprezentować pomarańczowo czarne barwy. Liczę, że nadchodzący sezon będzie udany dla mnie jak i całej drużyny – powiedział tuż po złożeniu podpisu pod umową z KSZO. – Grę w Kielcach oceniam bardzo pozytywnie. Spędziłem tam trzy lata i uważam, że stałem się lepszym zawodnikiem – dodał młody szczypiornista.

Sebastian Pawlik ma znakomite warunki fizyczne, mierzy 200cm i waży 90 kilogramów. Z kieleckim klubem w sezonie 2015/16 wywalczył tytuł Mistrza Polski Juniorów. Reprezentował też barwy najbardziej utytułowanego polskiego klubu w zespole rezerw na poziomie rozgrywek I i II ligi.

Cieszymy się, że udało się nam dojść do porozumienia z naszym wychowankiem, który przez ostatnie 3 lata praktykował w najlepszym polskim klubie, zdobywając tam dobre przygotowanie do gry w seniorskich rozgrywkach – mówi wiceprezes ds. piłki ręcznej KS KSZO Karol Szewczyk. – To zawodnik o bardzo dobrych warunkach, nieźle wyszkolony, młody i perspektywiczny, a w dodatku związany z klubem i miastem. Wiążemy z nim duże nadzieję. Na takich zawodników chcemy stawiać – dodał sternik Ostrowieckich Wojowników.

Komentarze

Related Articles