KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Petycja Kibiców do Starosty Ostrowieckiego

kwiecień 24
10:52 2018

Klub Sportowy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zwraca się z prośbą do kibiców o podpisanie petycji skierowanej do Starosty Powiatu Ostrowieckiego, Pana Zbigniewa Dudy, o zwiększenie nakładów na promocję powiatu poprzez sport w budżecie Powiatu Ostrowieckiego na rok 2018. Poniżej prezentujemy treść niniejszej petycji oraz udostępniamy petycję do pobrania – w celu samodzielnego wydrukowania i wypełnienia.

Na podstawie art 2 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach (Dz.U.2017, poz 1123.) zwracamy się z petycją o zwiększenie nakładów na promocję powiatu poprzez sport w budżecie Powiatu Ostrowieckiego na rok 2018.

My kibice, sympatycy sportu, mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego i powiatu ostrowieckiego zwracamy się do Pana Starosty i Zarządu powiatu z petycją o zwiększenie – do kwoty 350.000 zł budżetu Starostwa Powiatowego na wsparcie ostrowieckiego sportu, w roku 2018.

Dotychczasowe wsparcie: 130.000 zł w roku 2017 (w tym 90.000 zł dla piłki nożnej i 40.000 zł dla piłki siatkowej i brak wsparcia piłki ręcznej, pływania czy waterpolo) było niewystarczające. Ostrowieckie drużyny są dobrem wszystkich mieszkańców powiatu, są także inwestycją w upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży oraz przyczyniają się do promocji Powiatu Ostrowieckiego. Prawie 90 lat zorganizowanej działalności sportowej w mieście jest najlepszym dowodem, że niezależnie od aktualnej opcji politycznej klub zawsze otrzymywał wsparcie na swoją działalność.

Pobierz i wydrukuj petycję: DOC | PDF

Wydrukowaną i wypełnioną petycję można złożyć na portierni Hali Sportowo – Widowiskowej lub w siedzibach klubów / sekcji KSZO.

Komentarze

Related Articles