KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Pływacy KSZO otworzyli rok w Kielcach

Pływacy KSZO otworzyli rok w Kielcach
Luty 05
12:14 2018

Na krytej pływalni Orka w Kielcach odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Kielce 2018. W imprezie z powodzeniem rywalizowali zawodnicy KSZO, dla których były to pierwsze tegoroczne zawody. Ostrowczanie wygrali klasyfikację medalową, a w zestawieniu punktowym klubów zajęli drugie miejsce.

Medaliści KSZO:
50m dowolny dziewcząt:
15 lat i starsi: 3. Wiktoria Błaszkiewicz 28.99
12 lat i młodsi: 2. Zofia Sadłos 33.10
200m zmienny dziewcząt:
12 lat i starsi: 1. Aleksandra Banaczkowska 2:28.60
200m zmienny chłopców:
12 lat i starsi: 2. Patryk Stefański 2:13.33
100m grzbietowy dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Julia Szafrańska 1:08.40
13 – 14 lat: 3. Julia Falfus 1:13.76
12 lat i młodsi: 1. Malwina Szafrańska 1:19.53, 3. Alicja Sulik 1:23.01
100m motylkowy dziewcząt:
15 lat i starsi: 2. Aleksandra Banaczkowska 1:08.38
12 lat i młodsi: 3. Zofia Sadłos 1:29.89
100m motylkowy chłopców:
12 lat i młodsi: 3. Jakub Kotwica 1:24.00
100m dowolny dziewcząt:
15 lat i starsi: 2. Julia Szafrańska 1:01.44
12 lat i młodsi: 2. Malwina Szafrańska 1:12.35
100m klasyczny dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Aleksandra Banaczkowska 1:14.32
100m klasyczny chłopców:
15 lat i starsi: 2. Michał Klimas 1:07.04
4 x 50m zmienny mieszane:
12 lat i młodsi: 3. KSZO 5 (Jan Błasiak, Anna Menducka, Malwina Szafrańska, Jakub Kotwica) 2:40.57
50m grzbietowy dziewcząt:
13 – 14 lat: 3. Julia Falfus 34.32
12 lat i młodsi: 3. Zofia Sadłos 37.59
50m grzbietowy chłopców:
12 lat i młodsi: 3. Jakub Kotwica 39.52
200m zmienny dziewcząt:
12 lat i starsi: 1. Aleksandra Banaczkowska 2:25.67
200m zmienny chłopców:
12 lat i starsi: 3. Patryk Stefański 2:11.96
50m klasyczny dziewcząt:
15 lat i starsi: 2. Karolina Kowalska 37.76
12 lat i młodsi: 3. Alicja Sulik 42.82
50m klasyczny chłopców:
15 lat i starsi: 1. Michał Klimas 31.10
200m grzbietowy dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Julia Szafrańska 2:27.28, 2. Aleksandra Banaczkowska 2:31.75
13 – 14 lat: 1. Julia Falfus 2:33.85
12 lat i młodsi: 2. Malwina Szafrańska 2:45.46
50m motylkowy chłopców:
12 lat i młodsi: 1. Jakub Kotwica 36.17
200m dowolny dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Julia Szafrańska 2:10.30, 2. Aleksandra Banaczkowska 2:15.03
12 lat i młodsi: 2. Malwina Szafrańska 2:34.04, 3. Alicja Sulik 2:50.25
200m dowolny chłopców:
15 lat i starsi: 3. Jakub Wilk 1:58.38
12 lat i młodsi: 1. Jakub Kotwica 2:38.21
4 x 50m dowolny mieszane:
15 lat i starsi: 3. KSZO 1 (Patryk Stefański, Julia Szafrańska, Aleksandra Banaczkowska, Jakub Wilk) 1:48.41
12 lat i młodsi: 1. KSZO 3 (Zofia Sadłos, Miłosz Gunia, Malwina Szafrańska, Jakub Kotwica) 2:18.12

Komentarze

Related Articles