KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Klub Biznesu piłki ręcznej KSZO już działa!

Klub Biznesu piłki ręcznej KSZO już działa!
luty 05
08:38 2018

Szerokim echem odbiło się pierwsze śniadanie biznesowe zorganizowane przez Klubu Biznesu sekcji piłki ręcznej KS KSZO Ostrowiec Św. w piątek 2 lutego w Hotelu Red. Spotkanie przyciągnęło uwagę kilkudziesięciu firm. Pojawili się zarówno obecni sponsorzy szczypiornistów, jak i wiele innych firm, nie tylko z Ostrowca Św.

Najpierw zaprezentowano cele i założenia Klubu Biznesu, następnie każda z firm, która przybyła na śniadanie, zaprezentowała profil swojej działalności oraz jakich kontaktów, usług czy produktów poszukuje do swojej firmy. Firmy które już wspierają drużynę piłki ręcznej otrzymały specjalne zestawy powitalne. Po prezentacjach wszystkich zgromadzonych nadszedł czas na właściwe rozmowy biznesowe.

Nowa formuła wszystkim bardzo się spodobała, a możliwości, które daje przystąpienie do Klubu Biznesu, takie jak na przykład dotarcie do nowych klientów, pozyskiwanie nowych dostawców, obniżenie kosztów działalności czy skuteczne działania marketingowe, zainteresowały wszystkich. Od razu po spotkaniu kilka firm zadeklarowało się, że przystąpi do Klubu Biznesu piłki ręcznej KSZO, a kilka innych jest tym poważnie zainteresowanych.

Śniadania będą organizowane cyklicznie więc także inne firmy, które ciekawi taka forma współpracy, już w marcu będą mogły przyjść i osobiście przekonać się jak wiele możliwości daje wejście do Klubu Biznesu. Do tego czasu wszystkie informacje można znaleźć na facebook’owym profili Klubu Biznesu piłki ręcznej KSZO lub stronie internetowej klubu.

Komentarze

Related Articles