KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Dwa zwycięstwa KSZO na starcie I-ligowego sezonu

Dwa zwycięstwa KSZO na starcie I-ligowego sezonu
listopad 25
19:40 2017

Waterpoliści KSZO Ostrowiec Św. po 13 latach nieobecności wrócili do seniorskich rozgrywek ligowych. Reaktywowana dorosła drużyna rozpoczęła udział w I lidze od dwóch pewnych zwycięstw nad zespołem Polonii Bytom Masters.

Wyniki:
KSZO Ostrowiec Św. – Polonia Bytom Masters 20:13 (4:4, 3:3, 5:3, 8:3)
Bramki: Ozga 6, Iwoła 5, Kochański 3, Jarocha 2, Krawczyk 1, Kamiński 1, Krakowiak 1
KSZO Ostrowiec Św. – Polonia Bytom Masters 25:18 (3:5, 10:4, 7:6, 5:3)
Bramki: Ozga 7, Kochański 5, Iwoła 4, Nawodziński 3, Szląszkiewicz 2, Krakowiak 2, Jarocha 1, P. Kotaś 1

KSZO: Wojciech Kotaś, Maciej Iwoła, Aleksander Ozga, Igor Szląszkiewicz, Jakub Kochański, Maksymilian Krakowiak, Kamil Nawodziński, Jakub Krawczyk, Oskar Jarocha, Hubert Kamiński, Piotr Kotaś, Michał Grys. Trenerzy: Robert Serwin, Mariusz Stawecki.

Kolejne I-ligowe mecze zespół KSZO rozegra w dniach 20-21 stycznia przyszłego roku, podejmując na Pływalni Rawszczyzna AZS Uniwersytet Warszawa.

Starty ostrowieckich pływaków i piłkarzy wodnych w zawodach krajowych i regionalnych są możliwe dzięki współpracy z Gminą Ostrowiec Świętokrzyski i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim w zakresie promocji miasta poprzez sport – piłkę wodną i pływanie. Najlepsi zawodnicy uzyskują znakomite wyniki, co ich kwalifikuje do reprezentowania Polski. Uzyskiwanie tak znaczących wyników jest możliwe dzięki korzystaniu z doskonałej bazy sportowej MOSiR Ostrowiec Św., udostępnianej sekcjom pływania i piłki wodnej na potrzeby treningów i organizowanych zawodów. Występy zawodników sekcji pływania i piłki wodnej KS KSZO są doskonałą wizytówką Ostrowca Świętokrzyskiego i ostrowieckiego MOSiR-u jako miasta sportu i rekreacji.
Komentarze

Related Articles