KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Juniorzy rozpoczęli batalię w Mistrzostwach Polski

Juniorzy rozpoczęli batalię w Mistrzostwach Polski
listopad 19
10:43 2017

Na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Św. rozegrany został pierwszy z dwóch zaplanowanych turniejów rundy eliminacyjnej grupy A Mistrzostw Polski Juniorów w piłce wodnej.

Wyniki:
Neptun Łódź – KSZO Ostrowiec Św. 15:12 (4:3, 2:2, 4:4, 5:3)
Bramki: Kochański 5, Ozga 2, Szląszkiewicz 3, Krakowiak 2
Polonia Bytom – KSZO Ostrowiec Św. 24:12 (6:3, 6:5, 7:1, 5:3)
Bramki: Ozga 7, Szląszkiewicz 2, Kochański 1, Nadbrzuchowski 1, Krakowiak 1
Polonia Bytom – Neptun Łódź 9:6 (3:1, 3:3, 1:1, 2:1)

KSZO: Jakub Krawczyk, Michał Grys – Aleksander Ozga, Igor Szląszkiewicz, Jakub Kochański, Kacper Nadbrzuchowski, Maksymilian Krakowiak, Kamil Nawodziński, Oskar Jarocha, Mikołaj Kot. Trenerzy: Robert Serwin, Mariusz Stawecki.

Starty ostrowieckich pływaków i piłkarzy wodnych w zawodach krajowych i regionalnych są możliwe dzięki współpracy z Gminą Ostrowiec Świętokrzyski i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim w zakresie promocji miasta poprzez sport – piłkę wodną i pływanie. Najlepsi zawodnicy uzyskują znakomite wyniki, co ich kwalifikuje do reprezentowania Polski. Uzyskiwanie tak znaczących wyników jest możliwe dzięki korzystaniu z doskonałej bazy sportowej MOSiR Ostrowiec Św., udostępnianej sekcjom pływania i piłki wodnej na potrzeby treningów i organizowanych zawodów. Występy zawodników sekcji pływania i piłki wodnej KS KSZO są doskonałą wizytówką Ostrowca Świętokrzyskiego i ostrowieckiego MOSiR-u jako miasta sportu i rekreacji.
Komentarze

Related Articles