KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Bokserski Memoriał Kubickiego w sobotę – już po raz 22!

Bokserski Memoriał Kubickiego w sobotę – już po raz 22!
listopad 16
08:12 2017

W najbliższą sobotę – 18 listopada od godziny 16 – kibiców boksu czekają w Ostrowcu Św. wielkie emocje związane z XXII Międzynarodowym Turniejem Pięściarski im. Bronisława Kubickiego. W ringu w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO zaprezentują się zawodnicy z Anglii, Ukrainy i oczywiście Polski, a wśród nich reprezentanci gospodarzy, czyli sekcji bokserskiej Klubu Sportowego KSZO. Zawody odbędą się pod patronatem Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

O godzinie 16 rozpoczną się walki pokazowe, w których zaprezentują się młodzi pięściarze, a od godziny 17 do 19 walki turniejowe.

– Memoriał Bronisława Kubickiego, to najstarszy, cyklicznie organizowany turniej w naszym mieście. Do Ostrowca przyjedzie 16 pięściarzy z Wielkiej Brytanii oraz 5 z Ukrainy. W prestiżowym turnieju zaprezentuje się 15 pięściarzy KSZO, w tym Damian Falecki, Andrzej Kołton i Damian Kaczorowski. Chcielibyśmy pokazać się z jak najlepszej strony i dlatego trenerzy czynią starania o to, by jak najlepiej przygotować naszych zawodników do rywalizacji – zdradza wiceprezes KS KSZO ds. boksu, Łukasz Dybiec.

Walki sędziować będą miejscowi arbitrzy, pod czujnym okiem supervisora Ryszarda Makowskiego z Wrocławia.

Komentarze

Related Articles