KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO na ostatniej prostej do wygrania Dużej Ligi Pływackiej

KSZO na ostatniej prostej do wygrania Dużej Ligi Pływackiej
Październik 30
08:30 2017

W Sandomierzu odbyła się piąta – przedostatnia runda Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej na rok 2017. Drużynowo ponownie najlepsi okazali się pływacy KSZO Ostrowiec Św. i przed finałową rundą, zaplanowaną na listopad, są zdecydowanym faworytem do końcowego triumfu.

Pływacy KSZO Ostrowiec Św. zwyciężyli w klasyfikacji klubowej (25956 punktów), wyprzedzając Salos Cortile Kielce (21917) i Barakudę Starachowice (16527). W klasyfikacji generalnej po pięciu rundach ostrowczanie umocnili się na czele (142990 punktów) i wyprzedzają Salos Cortile (88185) oraz Barakudę (82953).

Pływacy KSZO na podium:
100m dowolny dziewcząt:
15 lat i starsi: 3. Julia Szafrańska 1:02.00
14 lat: 2. Natalia Czernik 1:09.82
12 lat: 3. Malwina Szafrańska 1:11.67
100m dowolny chłopców:
15 lat i starsi: 3. Mateusz Rogoziński 54.17
12 lat: 2. Bartosz Michta 1:05.17, 3. Kajetan Radkiewicz 1:06.64
50m klasyczny dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Aleksandra Banaczkowska 35.27
14 lat: 1. Aleksandra Rokosz 43.66
13 lat: 3. Julia Falfus 38.63
50m klasyczny chłopców:
15 lat i starsi: 2. Michał Klimas 31.53
14 lat: 1. Patryk Stefański 32.40, 2. Kacper Borowski 34.91
12 lat: 1. Bartosz Michta 38.46, 2. Eryk Sojda 42.65
200m grzbietowy dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Julia Szafrańska 2:26.64
13 lat: 1. Julia Falfus 2:35.48
12 lat: 1. Adrianna Petrykowska 2:35.81
200m grzbietowy chłopców:
12 lat: 1. Kajetan Radkiewicz 2:40.33, 2. Michał Kesler 2:59.47
800m dowolny dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Julia Szafrańska 9:19.13, 3. Aleksandra Banaczkowska 9:45.93
14 lat: 2. Natalia Czernik 10:34.94
800m dowolny chłopców:
15 lat i starsi: 2. Jakub Wilk 8:43.19, 3. Mateusz Rogoziński 8:48.60
14 lat: 1. Patryk Stefański 9:10.50, 2. Dominik Walczyk 9:59.01
200m zmienny dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Aleksandra Banaczkowska 2:26.84, 2. Oliwia Kurasińska 2:35.66
13 lat: 3. Kinga Gromska 2:42.10
12 lat: 1. Malwina Szafrańska 2:52.63
200m zmienny chłopców:
12 lat: 2. Eryk Sojda 2:54.22
100m motylkowy dziewcząt:
5 lat i starsi: 3. Wiktoria Błaszkiewicz 1:10.97
14 lat: 1. Aleksandra Rokosz 1:17.10
13 lat: 3. Natalia Tarnowska 1:20.17
12 lat: 1. Adrianna Petrykowska 1:17.98
100m motylkowy chłopców:
15 lat i starsi: 2. Mateusz Rogoziński 1:00.96
14 lat: 1. Kacper Borowski 1:03.56
4x50m zmienny – mieszane
15 lat i starsi: 2. KSZO 1 (Julia Szafrańska, Michał Klimas, Mateusz Rogoziński, Jakub Wilk) 1:57.20
14 lat: 1. KSZO 4 (Dominik Walczyk, Patryk Stefański, Kacper Borowski, Natalia Czernik) 2:07.64
11 – 12 lat: 2. KSZO 8 (Malwina Szafrańska, Bartosz Michta, Adrianna Petrykowska, Kajetan Radkiewicz) 2:24.38

Komentarze

Related Articles